Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Tharkoul válasza Interceptor (#593) üzenetére


Tharkoul
tag

Borzasztó off, és nem is tagadom, hogy gyűlölöm a Dotát, de fél órán át menekülni miért követel meg hozzáértést? Persze, összeszokott csapatként biztos jobb, de mikor két hétig játszottam pár haverral (hozzáteszem: muszájból, mert rágták a fülemet érte) és mentünk randomokat, én ennyit láttam belőle: középen valaki szétfejlődi az agyát, farmolunk gyorsan pár cuccot, persze csakis úgy, hogy gerinctelen módon mindenképp az utolsó ütés legyen a miénk a mobon/ellenfelen, majd mikor kellőképpen op két ember, rá-rárusholnak valakire, szétszedik. Nem tagadom, hogy kell hozzá tudás, mert meg kell szokni, hogy milyen cuccokat és milyen sorrendben kell összeszedni, ha random karakterekkel kell játszani, akkor mindet ki kell ismerni, de ez a tényen nem változat, hogy szerintem a LoL és a Dota is mértéktelenül túl van hype-olva.

(#602) codec válasza trufa12 (#581) üzenetére


codec
senior tag

Hát a forint gyengüléséről meg mi nem tehetünk :(

Dehogynem!
Megvolt a lehetőség váltani (és akkor most talán csak 2-3% lenne az emelkedés, nem pedig 15%), de mindig is könnyebb volt a fotelből politizálni.
Itt az eredmény, el kell fogadni, vagy pedig fel kell kelni végre abból a bizonyos fotelből.

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#603) gianni85


gianni85
veterán

Elég lett volna egy bekezdéses cikket írni, hogy egy konzol árából egy gyenge PC jön ki, vagy hagyni az egészet a fenébe, és akkor nem kellene itt 600 kommenten keresztül vitatkozni :U

(#604) Döglött Róka válasza Interceptor (#599) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nevesits meg parat.

Eno: Az emlitett ket jatek azert van agyonajnarozva, mert valojaban faek egyszeruek, de bele lehet merulni. Az osszes mai (sot regiek is) "hardcore" jatek ilyen, konnyu megtanulni, nehez jonak lenni benne. Ha egy jatek mar az elejen bonyolult akkor annak az UI-ja rossz.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#605) ZephyrDavid válasza gianni85 (#603) üzenetére


ZephyrDavid
csendes tag

+1
Teljesen igazad van!

(#606) gyuribácsi88 válasza gianni85 (#603) üzenetére

De így te is ide tudtál kommentelni ;] :D (te melyik vagy? aki kiírja facebbokra hogy esik a hó, vagy az aki azt írja ki hogy rohadna meg aki kiírta hogy esik a hó) :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#607) Interceptor válasza Tharkoul (#601) üzenetére


Interceptor
addikt

Dota 2-özöm ideje(persze túlzásba nem viszem), egyetlen online cím amit tolok jelenleg.

"farmolunk gyorsan pár cuccot, persze csakis úgy, hogy gerinctelen módon mindenképp az utolsó ütés legyen a miénk a mobon/ellenfelen, " Egy jó csapatban ez nem így működik, pl egy support kevesebbet lasthitelhet, nem veszi el a carry elöl, mert hosszútávon megbosszulhatja magát.

"majd mikor kellőképpen op két ember, rá-rárusholnak valakire, szétszedik" Csapattal mozogni támadni szükség van, persze lehet ezt is hülye mód csinálni elvenni a killt valakinek, miközben nem is indokolt.

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#608) LazaCCC


LazaCCC
tag

A fenntarthatóságot is vizsgálhatná a cikk ... míg konzolon kifejezetten drága játszani, addig PC-n nagyságrendekkel olcsóbb ... hiába a használt játékosdi konzolon, sokszor használtan is drágábbak a játékok, mint PC-n premier áron ... a későbbi akciókról már ne is beszéljünk.

A másik, hogy még mindig kompromisszumot kell kötni a konzol 'olcsósága' miatt ... mert meg kell elégedjek azzal a teljesítménnyel, egy számomra nem elfogadható zajszinttel (pl PS4 úgy zúg, mint állat, baromi hangos), a kizárólagos irányítási megoldásokkal, a moddolhatóság teljes hiányával.

Van PS4-em és 25 évre visszamenőleg minden konzolom, de van egy jó közepes PC-m is, és még véletlen sem emlegetem őket egy lapon ... ha nem lennének exkluzív címek, a konzol már rég kuka lenne, mert egyszerűen inkább fizetek +50eFt-ot a vasra, mint kompromisszumot kössek ... hosszú távon amúgy sem akkora költség középkategóriában tartani egy PC-t, max első kiadásra tűnik soknak.

De nem kell ezzel egyetérteni, ez csak egy 25+ éve játszó emberke véleménye a sok közül, aki igazából sokáig, a PS2-es időszak végéig vér konzolos volt (persze PC akkor is volt), aztán az onnan indul lejtmenet hatására átült a gyorsabban haladó szekérre :)

(#609) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#606) üzenetére


gianni85
veterán

én bojkottálom a fészt, azért ütöm bele itt mindenbe az orromat :DDD ;] (nincs más oldal ami lekötne)
Egyébként az utóbbi lennék :)

[ Szerkesztve ]

(#610) D1Rect válasza trufa12 (#565) üzenetére


D1Rect
félisten

Egy 4+ éves i5-2500 a mai napig bőven elég.
Nekem i7 van, szoktam is örülni neki amikor évente 2x valami rart vagy zipet kell kicsomagolni.

(#601) Eno: Látod, az egyszeri játékos 2 hét alatt meg sem érti még az alapját se a játéknak. ;)

(#611) Interceptor válasza Döglött Róka (#604) üzenetére


Interceptor
addikt

Tudom már mire gondolsz, elbeszéltünk egymás mellett eddig. Mondhatnám, hogy AC széria, de hivatalos értelemben ez nem számít casualnak, de mégis sok szempontból illik rá a megnevezés, mivel könnyű egyszerű faék játékmenet jellemzi, gondolkodni nem igazán kell bennük és ugyanúgy népszerű tömeg játék mint a tetris.

Ez a könnyű megtanulni nem egészen pontos, de értelek. Amúgy 1 év után is tud újat mutatni a játék. Ezt csak az érti igazán aki benne van játszik vele.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#612) Polllen válasza Interceptor (#611) üzenetére


Polllen
nagyúr

De ha nem az, ne hívd annak. Ha meg arra gondoltál, hogy nincs MOBA meg MMORPG konzolra, írd azt. Nem nehéz.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#613) tarti19 válasza LazaCCC (#608) üzenetére


tarti19
senior tag

Félre ne érts, de nem zúg az a PS4. Aki kicsit is komoly játékosnak mondja magát az 1 normális fejhallgatóval esetleg jobb hangrendszer mellett tolja. Azért ne csak a grafika legyen már a szempont.
A használt játékok ára PS4-en pedig az 5-12K között mozog nagy általánosságban. Ezt pedig később akár elcserélheted vagy eladhatod s még mindig látsz belőle pénzt.
Ráadásul a mostani konzolokra amik megjelennek azok 3-4 éves dev kitekből indulnak ki...

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#614) Döglött Róka válasza Polllen (#612) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Egyszeru :

Nincs Dota konzolon -> a konzol casual szar.:P

Intercepor:

"Ez a könnyű megtanulni nem egészen pontos, de értelek. Amúgy 1 év után is tud újat mutatni a játék. Ezt csak az érti igazán aki benne van játszik vele." - Ugyanez igaz egy Halo sorozatra vagy egy Gran Turismora. Sot van olyan arkad platformer aminek egy rejtvenyere a megjelenesere ota nem jottek ra az emberek, pedig mar kozossegek bombazzak a fejlesztot az meg csak rohog(Fez).
Nem latsz tul a dota-n az a bajod:D

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#615) D1Rect válasza Polllen (#612) üzenetére


D1Rect
félisten

Attól függ hogyan definiáljuk a "casual" játékot, mert amúgy igazad van, kb. az MMO és a doto maradt mint mainstream hardcore játék, pont ez volt a sírás fő oka a diablo 3-mal kapcsolatban is, hogy elveszítette a játék a "mélységét".

(#616) gianni85 válasza tarti19 (#613) üzenetére


gianni85
veterán

A tiéd talán nem zúg :U
Jah, normális játékos szarja le és tolja fejhallgatóval, vagy bömböltesse a hangrendszert mellé. Akinek meg fontos a körülötte egy légtérben lévők nyugalma, az inkább ne játsszon vele.
Tudod más embereknek más életkörülményei vannak, és más a tűréshatáruk is. Régen amíg otthon éltem, engem se zavart a szobámban, ahogy zúgott a fat 360 lemezpörgetés közben. Most meg már páromra is gondolnom kell a 1,5 szobás albérletben, ahol nem lehetett a gép mellett elaludni. PC-nél legalább van lehetőséged ilyen esetre.

(#617) Interceptor válasza Döglött Róka (#614) üzenetére


Interceptor
addikt

"Nincs Dota konzolon -> a konzol casual szar." Persze túlozni mindig menő :DDD Soha nem mondtam, hogy szar csak azt, hogy nekem nem elég, ellenben azt írtam, hogy én single címekkel játszok szivesebben, dotát tűröm csak meg online, de konzolra se stratégiai játék se hardcore rpg nincsen(le is irtam kettőt ezek közül). Nekem ezekre szükségem van. Nem minden a lövölde, meg az uncharted féle akció, nekem ez utóbbi is casual kategória:D

Látszik, hogy közöd nincs a dotához, azért írsz be ilyen okosságokat, és említed egy lapon egy gran turismoval. Szerintem ebbe ne mennyünk bele inkább.

(#612) Polllen : Valahol casualok ezek már, mivel minden általa támaszott követelménynek megfelel, nem véletlen sosorlják sokan ebbe a kategóriába őket. Írtam single player címeket is feljebb ami nincs konzolra és HC.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#618) tarti19 válasza gianni85 (#616) üzenetére


tarti19
senior tag

Szerintem bőven azon a tartományon belül van a gép hangja, ami még nem nevezhető hangosnak. Természetesen, ha nagyon közel vagy, akkor biztos zavar az a 35-40 dB. Ezt még meg is értem, de ezek egyedi esetek s alapvetően nem erre van kitalálva a konzol.

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#619) gianni85 válasza tarti19 (#618) üzenetére


gianni85
veterán

Sok a szar gép. A tiéd jó. Én nem vonom kétségbe LazaCCC állítását. Persze amíg nem hallasz ilyen gépet, addig megértem a kijelentésed.

(#620) Döglött Róka válasza Interceptor (#617) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Neked meg nincs kozod az olyan autos cimekhez, mint a Gran Turismo, vagy a Forza. Mindkettobe bele lehet olni ugyanannyi idot mint az imadott Dota-ba. Halo-ba szintugy. Egy verekedos jatek egy karakterenek teljes kiismerese honapokat vesz igenybe es nem keves elhivatottsagot.

Milyen az a hardcore RPG? Dark Souls belefer?

Az a baj, hogy nem ismered a cimeket es ugy iteled el oket.:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#621) Interceptor válasza Döglött Róka (#620) üzenetére


Interceptor
addikt

Ezzel is mellé lőttél mert speciel a Forza 3,4-el az egy év alatt sokat játszottam, a gran turismo-t pedig havernál toltam sokszor, de annyit egyik sem tanít mint egy dota2. Árkád autós játékok, hogy jön ez egy dotához? Van egy olyan hc cím, hogy Assetto Corsa pc-re az azért többet tud ezeknél lévén szimulátorról beszélünk.

Már írtam milyen rpg, Divinity original sin, vagy a wasteland 2 ha már új címek. Az a baj, fogalmad sincs mit ismerek és mit nem és úgy alkotsz rólam véleményt ;)

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#622) Interceptor válasza Interceptor (#621) üzenetére


Interceptor
addikt

Jah de várjál nem fogod érteni és ebbe is bele fogsz kötni, 1 évig volt xbox360-am játéksztesztelésre kaptam ingyen, feljebb írtam visszanézheted ha már ilyen felületesen olvasol.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#623) gyuribácsi88 válasza gianni85 (#616) üzenetére

Na, már megint itt tartunk, tényleg fizikailag rosszul lennél ha nem írnád le itt is naponta 5x meg a gamer365-ön is vagy 5x hogy a ps4 hogy zúg/búg.

Tehát magyarán mondva akkor akinek ps4 gépe van az foreveralone (mert olyan hangos a gép hogy a környékén megmaradni nem lehet, ebből az következik hogy ezt csak a felhasználója tudja elviselni, mindenki más világgá megy.

Viszont az xbox one felhasználók, mind kiegyensúlyozott életet élő családos emberek.

Konzekvencia; Pc & xbox one = kiegyensúlyozott családos ember.
Ps4 = foreveralone felhasználó

Meg is kérdezem már majd a többiektől akikkel este együtt játszom hogy a gyerekek meg az asszony hogy tud aludni a gép mellett, biztos füldugóval. :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#624) Döglött Róka válasza Interceptor (#621) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A divinity mitol HC rpg?:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#625) mlinus válasza Döglött Róka (#624) üzenetére


mlinus
őstag

egy dragon age vagy skyrimhez képest 100x keményebb és mélyebb az biztos.

(#626) Interceptor válasza Döglött Róka (#624) üzenetére


Interceptor
addikt

A Divinity Original Sin az biza HC rpg, lehet kicsit utána kellene nézned, esetleg játszani vele ha van mivel :D

mlinus: A TES5-ből is lehet keményebb rpg-t moddolni, ott a Requiem kiindulási alapnak. Persze a pályszerkesztés ugyanolyan marad, a kvesztek sem lesznek komplexebbek, lineáris marad, egyféle megoldás többnyire. Bár vannak fejlettebb kveszt modok is amik újakat és adnak hozzá a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#627) MageRG válasza Döglött Róka (#624) üzenetére


MageRG
addikt

"Milyen az a hardcore RPG?"
Elvileg a sokféle, komplex karakterfejlesztési lehetőségtől hardcore. Ja, és fontos, hogy a statoktól függ hogy pl. eltalálod-e az ellenfeled, nem attól hogy milyen gyorsan tudsz klikkelni.
Ennek a DS csak félig felel meg. Szerintem.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#628) Polllen válasza D1Rect (#615) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nálam a casual játék az alkalmi egyszerű játék, ami elé leülsz, semmi komolyabb kihívás, történet, csak szórakozol egyet. Aztán 3 hét múlva ugyanott folytatod, ugyanúgy.

A kolléga szerint meg minden ami nem MOBA vagy MMORPG az casual, ergo konzolon csak az van.
Tessék leülni kicsit játszani az új Mortal Kombat-tal pl...
Vagy elmenni egy komolyabb multis társasággal fps-t tolni és meglátjuk mennyire casual és még sorolható.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#629) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#623) üzenetére


gianni85
veterán

Nem, te tartasz már megint itt (főleg ezzel a következtetéssel). Én még mindig ott tartok, hogy nem tudok szó nélkül elmenni amellett, ha valaki nem akarja elhinni, hogy a szeretett PS4 gépe nem mindenkinél szuperál olyan jól. :R

(#630) gyuribácsi88
hogy jön ide az eladási adat? Nyilván nem minden második gép szar, és nyilván sok ember együtt is tud élni a szar géppel.

[ Szerkesztve ]

(#630) gyuribácsi88 válasza gianni85 (#629) üzenetére

Nyilván 18 millió felhasználó téved :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#631) Polllen válasza Polllen (#628) üzenetére


Polllen
nagyúr

Annyival egészíteném ki és zárnám is részemről, hogy a casual meg hc az nem egy kétállású kapcsoló szerintem és attól, hogy valami nem extrém hc réteg termék, még nem lesz casual sem.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#632) Interceptor válasza MageRG (#627) üzenetére


Interceptor
addikt

Most január végén jön a teljes, abban már minden benne lesz amit eredtileg terveztek.

(#628) Polllen : Egyáltalán nem mondtam ilyet, amúgy meg feljebb írtam, hogy nem csak dotából áll számomra a világ.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#633) MageRG válasza Polllen (#628) üzenetére


MageRG
addikt

Valószínű hogy érdemesebb a tanulás felől megközelíteni.
Amelyik játék szabályait gyorsan meg tudod tanulni, ÉS gyorsan ki tudod ismerni a nyerő taktikát, az casual.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#634) predakon


predakon
őstag

Hát az a "milyen pc jön ki egy konzol árából" cikk elég megmosolyogtató volt...
A windows szoftver árát eleve kihúzhatjuk a listáról, felbontás tekintetében pedig a ps4 full hd-ban adagolja a kontentet.
Arról nem is beszélve, hogy ha windows is kell a pc-nek a cikk szerint akkor feltételezem, hogy korábbról monitor sem volt, és akkor még mindig ott tartunk h 24"on játszunk.
A tv szerintem több háztartás alap tartozéka mind a stand alone monitor.
Szóval egy normális pc összerakás kb 250-300e forint és ez tartalmazza a monitort és a perifériákat is.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#635) Döglött Róka válasza Interceptor (#626) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Attol HC egy rpg, mert tisztan stat alapu a harc es korokre osztott?:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#636) Interceptor válasza Döglött Róka (#635) üzenetére


Interceptor
addikt

IGNORE

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#637) D1Rect válasza Interceptor (#636) üzenetére


D1Rect
félisten

Grat, én már tavaly eljutottam ide. :DDD

(#638) Döglött Róka válasza D1Rect (#637) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hu arra mar nem is emlekszem, csak arra hogy nem tudtal valaszolni.:P

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#639) Vikthor válasza Döglött Róka (#638) üzenetére


Vikthor
nagyúr

HDD-t játékra :F jéééjzus... újonnan vásárolni alkatrészeket? jééééjzus... Ha meg új árakat vesszük figyelembe, akkor meg lehet nem boltból/kiskerből vásárolni, hanem "okosba"... 120-190 között azért igen ütős PC-t lehet kihozni.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#640) schawo válasza tarti19 (#618) üzenetére


schawo
titán

Ha 35-40dB-el zúgna a PC-m kivágnám, mint macskát szarni. A múltkor az új VGÁ-m miatt egy hétig sírtam, mikor éppen csak hallható hangja lett miatta a PC-nek. Azóta megbuheráltam, mission acomplished, a néma csend visszaállt. Szóval ha egy konzolt vennék, első dolgom volna, hogy szétkapjam, és valahogy megoldjam a halkabb hűtését. Nem tudom, hogy megoldható-e, de gondolom igen.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#641) gianni85 válasza Vikthor (#639) üzenetére


gianni85
veterán

Ezen logika alapján akár már 90ért is elcsíphetsz konzolt a legújabb generációból, akár játékokkal együtt. A vége mindig az lesz, hogy drágább egy játékra alkalmas gépet összerakni.

(#642) schawo válasza predakon (#634) üzenetére


schawo
titán

Ha már használni akarod a tévét, akkor a PC-ét miért nem lehet rákötni, éppúgy? Nekem eszem ágában sem lenne, ez igaz, hiszen a képminőség az olcsó kategóriában ritka szar, de ha konzolra megfelel, akkor ugyanannak a személynek PC-re miért ne lenne jó?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#643) sirály12 válasza predakon (#634) üzenetére


sirály12
őstag

Jaj ne, már megint itt tartunk? :DDD

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#644) Interceptor válasza predakon (#634) üzenetére


Interceptor
addikt

Már 6 éve rávan kötve a pc-m a tv-re, akkor most hogy is van ez? :C

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#645) tarti19 válasza schawo (#640) üzenetére


tarti19
senior tag

Jah értelek. :) Ez is egy érv, még el is fogadható. Természetesen némi extra pénzért lehet hűtés módosítást raknia PC-re. bár a 40dB azért akkor jön ott elő, ha nagyon pörget egy gammát a rendszer. Akkor sem konstans érték ez.
Mondjuk lassan 4 éve lejtmenetben van a klasszikus asztali PC, hiszen a legtöbb ember beéri mobil, tablet, noti/laptop trióval.
7970-es vga-m lassan 4 éve kint vana piacon s eleddig 2 erősebb kártya látta meg a napvilágot.
Ebből si látszik, hogy nagyon nem megy már úgy a biznisz, hiába a sok moddolás.
PC-s játékoknak meg döntően azért ilyen az árfekvése, mert a warez jóval nagyobb lenne, ha hasonlóan 60 dollárt vagy 50-55 eurót kérnének el a játékokért. Noha idehaza inkább 17K most egy játék, bár az USD napi árfolyamát elnézve nem sok a különbség! :(
Plusz a kis masinámat 3,5 éve vettem teljesen új ph-s berkekből számlákkal, garanciával s akkor fizettem 350 ezer forintot. Ehhez hozzájött még közel 100K az évek alatt az elhasználódott, megdöglött már nem garis alkatrészekre

Ráadásul közel 150 ezer forintnyi játék gyűlt össze a steam, origin accountomon.
Szóval én belefáradtam ebbe. Lásd a BF4 1080P teljes ultrán nem volt képes stabil 60 fps-t hozni. 16x élsimítást nem bírta!!!
Kevésbé szép , de látványban bőven megfelel a PS4 által nyújtott grafika s amit nem hangsúlyoznak ki, hogy a multiplyer játékosok száma SOKKAL több. Írtam talán itt nem is olyan rég, hogy szombat délután közel 60.000 arc fifázott PS4-en :)

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#646) Zoli54213


Zoli54213
aktív tag

Amit akartam már leírtam, engem néznek hülyének....és nem csak 1 játékról van szó.
[link]

GigaByte X570 Aorus Elite ::|:: 48GB DDR4 3200Mhz ::|:: AMD Ryzen 7 5800X3D + NZXT Kraken Z63 ::|:: RTX 4080 Phantom 16GB ::|:: Samsung 980 Pro 1TB + 860EVO 1+1TB + 250GB ::|:: Acer XV322QK KV 32" 4K 144hz 10bpc ::|:: Logitech Z906 ::|:: Corsair HX850i

(#647) MageRG válasza Döglött Róka (#635) üzenetére


MageRG
addikt

Most mit vigyorogsz? Nekem már az Eye of the Beholder sem tisztán HC rpg.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#648) schawo válasza tarti19 (#645) üzenetére


schawo
titán

a BF4 1080P teljes ultrán nem volt képes stabil 60 fps-t hozni. 16x élsimítást nem bírta!!!
Kevésbé szép , de látványban bőven megfelel a PS4 által nyújtott grafika

PC-n le lehet butítani a grafikát arra a szintre, ahol a konzol van, és akkor nagyobb lesz fps, ha csak az volt a gondod, hogy kevés volt a majdnem 60. Bár nem igazán értem, hiszen most meg elfogadod a 30-at is, gyengébb grafikával.

De nekem mindegy, mert én elfogadom a gyengébb grafikát (szóval ezért nem szóllak meg, természetesen), nekem jóval gyengébb VGÁ-m van, de amit nem tudok elfogadni, az az, hogy egy eszközt normálisan csak játékra tudjak használni. Én sokkal sokrétűbben használom a PC-t, mint amit egy konzolból ki lehet hozni.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#649) Interceptor válasza MageRG (#647) üzenetére


Interceptor
addikt

Ilyen alapon a papír alapú rpg a best végtelen változóval.

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#650) Döglött Róka válasza MageRG (#647) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En magan a Hardcore jelzon vigyorgok. Olyan ahitattal sutik a fanok az aktualis kedvencukre, mintha barmi jelentosege volna.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.