Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Julot


Julot
aktív tag

Én mindig is amondó voltam:

PC - multimédia, munka
Konzol - játék.

Ezek után sem változik a véleményem!

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#2) KaiotEch válasza Julot (#1) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Köszönjük véleményét, fontos számunkra!

;]

(#3) EnterR válasza Julot (#1) üzenetére


EnterR
veterán

Túl sok árszegmens van a hardverpiacon ahhoz, hogy a PC csak multimédiára legyen használandó. Aki elszánja magát és sokat belefektet, akkor alkalmas játékra. De ebből a szempontból gyakorlatilag a konzol a jobb, több évre ki vagy vele biztosítva.

PSN ID: marquuard

(#4) Julot válasza KaiotEch (#2) üzenetére


Julot
aktív tag

Akár csak az öné... :Y

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#5) Yutani válasza Julot (#1) üzenetére


Yutani
nagyúr

Szerk Semmi! :DDD

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#6) 7time válasza Julot (#1) üzenetére


7time
senior tag

Ez korántsem így van, mindenki igény szerint vásároljon, pld. most jön az új tankos játék az Armored Warfare ha konzolod van mit kezdesz vele, másik hogy én konzolon próbáltam BF4 nem bírtam megszokni, szóval én agygörcsöt kapok a konzoltól de tiszteletbe veszem azoknak a véleményét akik szeretik.

(#7) Julot válasza EnterR (#3) üzenetére


Julot
aktív tag

Én nem is mondtam, hogy CSAK multimédiára lehet használni a PC.-t. De szerintem nagyon megszívatja magát, aki PC.-t játék miatt vesz. Egyrészt anyagi feneketlen lyuk, másrészt telepítgetni kell, videókártya driver, directx, ilyen-olyan kiegészítők, patchelni, updatelni, de előfordulhat, hogy játékok nem férnek meg egymás mellett, a windowsnak is mindig van valami kínja-baja, stb... Míg a konzolba betolod a lemezt, vagy letöltöd rá a cuccot, hidegindítás, és játszol.

De nyilván mindenkinek más a tapasztalata./ véleménye.

[ Szerkesztve ]

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#8) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Hemzseg a helyesirasi hibaktol es ketszer szeretnel megvenni grafikus kartyat? Tessek atolvasni ujra!

"Egy játékos számítógép alapja a jó grafikus kártya, ezért megpróbálunk kiindulni a Radeon R7 260X-ből"

"Kevesebb mint negyvenezer forint maradt alaplapra, processzorra és grafikus kártyára"

[ Szerkesztve ]

(#9) InterFox


InterFox
senior tag

Konzolt az exkluzívok miatt érdemes venni, az aktuális generáció életciklusának a közepén.

PSN ID: interfoxthedead

(#10) varmi2


varmi2
nagyúr

A 3. oldalon a táblázat hibás, ugyan is fm2-s proci van felsorolva, am3+-os lappal. Ez így nem adja :C

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#11) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

vagy vegyük még hozzá azt is, hogy játszani vettük a gépet. Akkor vegyünk még mellé játékokat is, és a jó vásárlással PC-s 4 játékon megkeresi a + 4GB ram árát.

...csak én vagyok helikopter?

(#12) Zotya84


Zotya84
őstag

A Windows árát hol néztétek? Csak mert megyek hozzájuk vásárolni, ha tényleg annyiért lehet tőlük venni Win 8.1-t... (Akárhol nézem, a nagyker nettó árak vannak az itt írtakhoz közeli szórásában!)

A másik:
2. oldal:
"A fenti táblázatban szereplő géppel ugyan nem Full HD-ben és „kimaxolva”, de lehet játszani akár a legfrissebb játékokkal is."

Na, muti meg rajta egy AC Unity-t, plz! :D

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#13) 7time válasza Julot (#7) üzenetére


7time
senior tag

És a konzolokhoz nem jönnek szoftverfrissítések, a VGA drivert ha 1 évben 4x frissíted az már elég és megvan max 5 perc alatt szóval ez a legkevesebb, probléma hogy 3 évenként kell venni legalább 1 VGA-t, a CPU-val sokáig ki lehet húzni kivéve ha rá vagy izgulva a hardverekre és minden újabb kiadást ki akarsz próbálni, a DX12 ezen meg javítani is fog mert tehermentesíti a CPU-t.

(#14) b. válasza Zotya84 (#12) üzenetére


b.
félisten

Kompromisszumokkal.[link]

Amúgy meg win oprendszer = PSN / Live éves előfizetés. Kár hozzászámolni a PC árához, arról ne is beszéljünk, hogy Win 7 is jó még játszani simán, ami olcsóbb.

Mindkét platformnak meg van a maga varázsa. Pc sem feneketlen bendő, ha valaki nem akar állandóan a max csúcsot minenből. Én egy 7 éves i -7 prolival elvagyok szépen minden mai játékkal,ami mellé 2 évente cserélem a VGA-t PC-nél ezernyi lehetőség van venni használt alkatrészeket, ami egyenlőre Konzolnál nem áll fent , mert nem éri meg használtan igazán venni egy PS 4- et / ONE-t. Mire meg fogja érni, ez a Pc konfig sem ennyibe fog kerülni.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#15) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Vajon ki az a gyerek aki licenszelt win-t vasarol es osszeereszt egy celeront a 260X-el?

Miert kell FX-6300-at reklamozni amikor mar elavult....helyette lehet ideiglenesen egy pentium vagy normal esetben egy i3...aztan kesobb le lehet cserelni egy i5-re.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#16) Zotya84 válasza b. (#14) üzenetére


Zotya84
őstag

Öööö. Én a kétmagos procira gondoltam...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#17) b. válasza Zotya84 (#16) üzenetére


b.
félisten

i3 kétmagos.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#18) #90933760 válasza Scoobyka (#8) üzenetére


#90933760
törölt tag

CF/Sli

;]

Amúgy igen, akartam is írni. Érdemes lett volna egy használt PC vs konzol felállást is csinálni. Bár sok értelme nincs.

(#19) Julot válasza 7time (#13) üzenetére


Julot
aktív tag

Nyilván van igazság abban amit mondasz, sőt, aláírom, ha az ember ésszerűen csinálja, nem fog adósságspirálba kerülni a folyamatos hardvervásárlások miatt - meg persze, ha van lóvé dögivel. De akkor még mindig ott van a Windows, amivel idővel egyre több gond lesz. Nekem játékos barátaim, ismerőseim, akik PC.-vel játszanak átlag 3-4 havonta újrahúzzák a gépet - ha nem gyakrabban. Mindig van valami nyűgjük. Számomra pedig az a legidegesítőbb, ha le akarok ülni játszani egy kicsit de a windows pont akkor nyomja be az unalmast...

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#20) 7time válasza MiklosSaS (#15) üzenetére


7time
senior tag

Miért a celeron és a 260X mi baja egymással, jelenleg az FX 6300 a legjobb ár/érték arányú CPU még akkor is ha elavult, pld. egy Románia nagyker felmérése szerint az F6300 2014 legjobban vásárolt CPU volt.

Julot

Acronis rendszerképet csinál a frissen telepített Windowsról 10 perc alatt újrarakja még úgy is ha a régi Win el sem indul.

[ Szerkesztve ]

(#21) mlinus válasza Julot (#7) üzenetére


mlinus
őstag

visszamentünk a 90-es évekbe?

a PC induló ára valóban drágább, de konzolon fizetni kell a multiplayerért és drágább minden játék, ráadásul tovább tartják az árukat is. Ahhoz meg hogy "konzolminőségben" játsz, nem igazán kell sok erő. 30 fps-t meglepően könnyű tartani. :)

a PC-s játékok nagyrésze már steamworkös, illetve meg lehet vásárolni a steamen, ami azt jelenti hogy automatikusan updatelgeti neked. Az nvidia és az amd is mellékel már egy automatikus driver letöltő programot. A "játékok nem férnek meg egymás mellett"? Ez nonszensz. "windowsnak mindig van valami kínja baja".. hát.. ez megintcsak win9x-re jellemző max.

Konzolon megsúgom ugyanúgy kell installálgatni, ugyanúgy vannak patchek, ugyanúgy vannak játékhibák amiket javítani kell.

(#22) Zotya84 válasza b. (#17) üzenetére


Zotya84
őstag

Az adott géppel, ami a táblázatban szerepel.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#23) Drizzt válasza EnterR (#3) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Az uj konzolok mar most elavultak. Minden ertelmesen kinezo jatek 30 fps-sel megy max. Alairom, hogy olcsobb a konzol, mint egy jo jatek pc, de nem is nyujt olyan elmenyt. Amiota megvan a Ps4, ha 30 oranal tobbet hasznaltam, mar nagyot mondok. Szoval ha ember jatszani akar jo minosegben, akkor irany venni egy pct 250k korul, s akkor ritkan kell low fpssel kuzdenie, ami viszont ujgen konzolon szinte allando probelma mar most.

I am having fun staying poor.

(#24) Interceptor


Interceptor
addikt

Konzolra ÁLTALÁBAN csak a buta és trendi játékmenetű casual címek jönnek, nagyon ritka a számomra is megfelelő játék, egy két kivétel van, de azért nem éri meg nekem a konzol. Néha tolok casualt is a számomra jobbfélékből, de ha csak ezek lennének akkor nem vennék jobb pc-t. PC munkára is jó, netezésre, játékra, univerzális eszköz mindenben pro szintet nyújt. Marhaság az, hogy állandóan rá kell költeni. Nagyjából 5-6 évente szoktam új alaplapot ramot és procit venni(ram upgrade előfordulhat), videókártyát ez idő alatt egyszer maximum kétszer cserélek, de ugye az előzőt mindig eladom. Amit negatívként fel lehet hozni a konzolok ellen még, hogy elavulnak hamar grafikai szempontból, persze ez nem annyira fontos tényező. Szoktam játékokat moddolni, erre is jobb a pc, a bele való hardvert meg szeretem magam összeválogatni, ez külön élmény. Ennek az egész irománynak az volt a lényege , hogy van akinek csak egy pc éri meg jobban. Ingyé elfogadom a konzolt is:D

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#25) penge010


penge010
tag

Sziasztok!
Én ezekkel az árakkal nem értek egyet!
Pl: csx 1600as 16ért !!!??? :Y Ez nagyon túlzás!
4 gddr3 as kingston 1600 as van alig több mint 11ért!
A többiről nem is beszélek pl: az elején arról van szó hogy vesz egy radeon r7 260x-et, aztán a cikkben megint idézem:

( Kevesebb mint negyvenezer forint maradt alaplapra, processzorra és grafikus kártyára, így a 8 GB RAM kizárt, mert az önmagában kb. 24 000 forintba kerül, míg két 2 GB-os CSX DDR-1600 modul kijön 14 000-ből.)

Szóval ezek az árak nem egészen így jönnek össze! Legalább is szerintem!

(#26) b. válasza Julot (#19) üzenetére


b.
félisten

Én nem tudom honnan jön ez. A felhasználói bénaságot meg a warezes letöltött cuccokat/ oprendszereket ne keverjük ide, Egy stabil eredeti win 7 vagy 8 normális felhasználással évekig bírja. Amit leírtál a win 98 ig volt igaz. Mostani Win 7 oprendszerem 2013 májusi, hibátlanul dolgozik másfél éve. Játszok rajt mindenre használom, amire lehet.

Zotya84 #22 ::
A kártya ugyan az. Rosszabb minőségben a RAM miatt, de elfutna így. Ezen a videón a celeronnal fut, de sokkal gyengébb kártyával.[link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#27) Hoorus


Hoorus
őstag

Keresd a hibát!

Játékos PC egy modern konzol és egy alap PC együttes árában
AMD Athlon II X4 750K processzor 21 040 Ft
Gigabyte 970A-UD3 alaplap 23 260 Ft
2 x 4 GB HyperX DDR3-1600 memória 24 570 Ft
Radeon R9 270X grafikus kártya 56 990 Ft
1 TB-os merevlemez 16 000 Ft
FSP 400 wattos táp 13 590 Ft
Sharkoon VS4 ház 8 990 Ft
Windows 8.1 operációs rendszer 25 000 Ft
ÖSSZESEN 189 4400 Ft

A proci és az alaplap körül nézelődjetek :D

(#28) penge010 válasza Hoorus (#27) üzenetére


penge010
tag

Az FM2 és AM3 kapcsolatra gondolsz?

(#29) Julot válasza mlinus (#21) üzenetére


Julot
aktív tag

Lehet, hogy neked ez a tapasztalatod, tiszteletben is tartom. Nem meggyőzni akarlak. De kérlek fogadd el te is, hogy nem minden esetben úgy működik a dolog, ahogy te tapasztaltad. Azokban a körökben ahol én mozgok, ahonnan a tapasztalataimat szerzem, sajnos az a helyzet, hogy míg a konzolosok a játékra szánt idejük 95%.-át játékkal töltik a PC.-vel játszók nagy része az idejük negyedét-felét a gépük suszterolásával töltik, hogy játszani tudjanak. ...és nem a '90.-es évek technikáját használják, nem is mondanám őket sem IT tudásban gyengének, sem hardver és szoftverkövületekkel próbálkozóknak

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#30) Hoorus válasza penge010 (#28) üzenetére


Hoorus
őstag

Igen :)

(#31) InterFox válasza Drizzt (#23) üzenetére


InterFox
senior tag

A mai csúcs PC-k pedig már most elavultak a top 500-as szuperszámítógépekhez képest!
Egy konzolt csak az előző konzol generációhoz szabad hozzámérni, semmi köze a PC iparhoz.

PSN ID: interfoxthedead

(#32) Zotya84 válasza b. (#26) üzenetére


Zotya84
őstag

Lehet, hogy én keverem a játékot. Sőt, azt hiszem igen. Bocs. Én a FC4-re gondoltam. Hisz az az első játék ami el sem indul 4 mag alatt, ha jól tudom. (Csak keverem őket állandóan, hisz mendkettő ubishit...) Ennek fényében kérném átértékelését a korábbi hsz-mnek. :R

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#33) guftabi96


guftabi96
addikt

Athlon 750K Giga 970A-UD3-al?
Az úgy szép lesz! :C

#KeepFightingMichael

(#35) 7time válasza Drizzt (#23) üzenetére


7time
senior tag

Nem minden játék megy 30FPS csak pár Ubisoft által elbaltázott, nézd meg a Fifat a BF4 és még tudnám sorolni, az Unity már most 60FPS megy pedig még beta, hogy egyes fejlesztők most próbálnak megtanulni rá szoftvert írni az más kérdés de nem 7-8 éves játékmotort kellene használni és nem lenne probléma.

(#36) rudi válasza guftabi96 (#33) üzenetére


rudi
nagyúr

Ehh, csak sikerült bennehagyni az FX-6300-hoz szánt alaplapot :) Aztán kivettem a procit, mert kellett még 10k a VGA-hoz. Na mindjárt rendberakom. Szerencsére az árszabáson sokat nem változtat.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#37) #72042496 válasza Julot (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én is:
PC - multimédia, munka, játék
Konzol - játék

:)

(#38) axton válasza Julot (#29) üzenetére


axton
tag

"Tiszteld a velemenyem! Orbitalis hulyesegeket mondok de nem baj! Hadd maradjak ignorans!"

(#39) b. válasza Zotya84 (#32) üzenetére


b.
félisten

Ok úgy már igen :) :R meg azt hiszem a COD új részeinél is van valami 8 GB ram meg 4 mag minimum.

(Julot #29): sajnos azon amit leírsz nincs mit tisztelni, mert hülyeség, főleg hogy állításod szerint még szakértők is. Inkább ne...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#40) syler123


syler123
veterán

Nálam már ez kiütötte a biztosítékot "Windows 8.1 operációs rendszer 25 000 Ft". Egyrészt, ezt akkor is meg kell venni, ha nem gamer konfigot veszünk, szóval ezt hozzáadhatjátok a konzol árához is, mert az a játékon kívül másra nem jó, tehát így is úgyis szükség van egy Pc-re a konzol mellé. Kapásból nem így számolnék, mint ahogy ezt ti teszitek.

Alap koncepció, aki konzolt tart:

Netezős konfig 80k + konzol 120k.

Gamer pc:

Itt 200k-t költhetünk a gépre, ha lecsippantjuk a konzol árát. Amikor én vettem a gépet, körülbelül 190k-t költöttem.

Ebből kijött:

Intel 4670k
Asus Gryphon Z87
2 * 4gb Crucial Ballistics
Radeon 7870 Tahiti le
Fractal Design Core 3000 ház
Seasonic ss500et táp.

Ha most költenénk el ezt az összeget, akkor már talán egy 280x radeon is beleférne az árba. Ezen a gépen mondhatni minden elmegy maxon, 30fps-el, sokuk pedig 60fps-el, tehát erősebb a mai konzoloknál.

Szerintem így lokigus a számolás, mert a konzol mellé kell mindenképpen egy PC, és itt nem beszéltem a konzol játék árakról, mivel a Pc játékok kb fele annyiba kerülnek steam-en vagy kupon formájában, mint konzolon. Számoljátok ki így ahogy leírtam, plusz 5db játékkal, vegyesen új és régebbi. Számoljuk hozzá az egészhez a live, PSN előfizetést, mert gondolom netes játékkal is szeretünk játszani, mert én igen :)

[ Szerkesztve ]

(#41) mlinus válasza Julot (#29) üzenetére


mlinus
őstag

Ha már ilyeneket írsz legalább azt ne írd hogy [IT-ben járatosak az ismerőseid ha egy win7-et 3 havonta kell újrahúzniuk :C

(#42) borbastomi


borbastomi
csendes tag

Tudom, hogy szentségtörés, de lehetne egy ilyet "gamer" laptop és PC vonatkozásban is csinálni? Ott nagyobb kezdő ár volna PC-re, azonban a laptopnál figyelembe kell venni, hogy most már értelmes kijelzőkkel és használható billentyűzettel adják őket, úgyhogy PC-hez az is kell.
Pl.: egy Asus G751JY 450-480 ezer Ft-ból jön ki. Ebből milyen PC rakható össze (akkor már minőségi táp-ház-memória is legyen, mert ebbe valószínűleg belefér)? Vagy akár a hordozhatóság is figyelembe vehető volna, mivel egyre több kis méretű ház kapható, amit nem sokkal nehezebb cipelni, mint az Asus-os monstrumot :)

(#43) Zotya84 válasza b. (#39) üzenetére


Zotya84
őstag

Jó, hát nem vagyok nagy játékos. :B Meg meg van az a pár játék, amivel játszom néha, oszt ennyi. Viszont szerencsére még nem nagyon volt olyan játék, ami gondot okozott volna. És nekem még suszterolgatnom sem kell a gépet hozzá, ahogy kolléga írta, csak telepít, játszik...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#44) InterFox


InterFox
senior tag

Az összehasonlítás mehetett volna Steam Box vs Konzol vonalon is, így még a win7-8-81-10 et is kilehetett volna hagyni belőle.

PSN ID: interfoxthedead

(#45) b. válasza borbastomi (#42) üzenetére


b.
félisten

Szerintem még olcsóbban is lehetne venni gamer laptopot, csak max nem az a titulusa. Általában a gyártók, mint az ASUS, MSI ezeket a direkt gamerként hírdetett laposokat túlárazza bőven, de ha kicsit jobban körülnéz az ember hasonló teljesítményű nem "gamernek" nevezett laptopot vehet akár 100 k - val olcsóbban.

(Zotya84 #43) : :DD :D

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#46) Televan74 válasza Hoorus (#30) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ha FM2 lap kell akkor még olcsóbb lehet a cucc. [link] :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#47) atee


atee
őstag

Micsoda ostoba összehasonlítás ez? Egy alapvetően hardver oldalon :) Természetes, hogy egy jó PC többe kerül mint egy konzol.
Teljesen más igényekre van kihegyezve és más a felhasználói köre is.
A PC már már életérzés egy hobby amit a konzol sosem fog elérni.
Jó példa erre a 13 éves unokaöcsém aki új generációsnak számít. Ott porosodik az xbox360 és a PC-t fejlesztgeti!
Konzolon max a fifát kapcsolja be néha meg egy-egy verekedős játékot. KB. erre is való.
Nekem is hiába volt konzolom kétszer is. Kibontom, beszerelem aztán van...
A PC meg "szerelem" én rakom össze én teszem "egyedivé" és igen költeni kell rá, de minden hobbyra költeni kell.
Mindkettőnek megvan a maga piaca az összehasonlítás csak vitát szül.
Windows meg 25 ezer :) 99% ban ennek a költsége az az elhasznált áram amíg letöltöd.

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#48) Drizzt válasza InterFox (#31) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Es megis miert? A mai jatekok nagyresze multiplatform. Exkluziv alig van nehany. Tehat pcvel nyugodtan ossze lehet hasonlitani, ha mar egyszer epp ugyanazokkal tudsz jatszani.

I am having fun staying poor.

(#49) trufa12 válasza syler123 (#40) üzenetére


trufa12
addikt

A mostani konzol generáció egy fabatkát sem ér !. (legalábbis egyelőre , mert játék se nagyon van rá )

Pc meg azért mindenre jó. Meg már nagyon sok konzol játékot kiadnak pc-re is....

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#50) Zotya84 válasza borbastomi (#42) üzenetére


Zotya84
őstag

Nem rég volt szerencsém egy ilyet összerakni:
ASUS X99 Pro, Intel Core i7 5930K, Crucial Ballistix 4*8G/2400 DDR4, EVGA GeForce GTX 980 4GB, Samsung 850Pro 256GB + Seagate 2*2TB, ASUS BW-16D1HT/G, Cooler Master Cosmos SE Window Enermax Platimax 1350W, Corsair H100i, Windows 8.1 Pro

Na annak nem nagyon van ellenfele. Persze, lehetne erősebb. De én csak összeraktam. Azt, hogy minek ment bele ekkora táp ne kérdezd meg, én sem értem. Bár lehet, hogy nem sokára megy bele még egy VGA, ahogy ismerem. És 32"-n WQHD-n játszik. Ha játszik rajta.

És nem, ez nem férne bele annak a laptopnak az árába. ;]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.