Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5249) Peaceliker válasza razzorr (#5248) üzenetére


Peaceliker
addikt

De ezt írtam, akkor neked nem szólt a hsz, nincs szükség, hogy foglalkozz vele. :)

Igen, én is úgy vagyok vele, hogy ennyibe nagyon jó. Meg a fényképen kívül meg is vagyok vele elégedve, droid után kicsit foghíjasnak tűnik fícsörökben, de mégis megszerettem, pedig első két nap majdnem rosszul aludtam, hogy rossz döntést hoztam. :) De gyorsan megszerettem.

Nagyon stabil a gép, ami meg nem az app hiba (eddig ez a tapasztalat). Akku nekem bitang jól bírja (nekem xl ds van). Mobilnet, wifi, gps always on, ma reggel 6 óta nincs töltőn, 5óra 40p SOT nál tartok és 8% még van (és itt ez is úgy fogy mint a többi százalék), és volt netes rádiózás is meg játékok (többi fb chat meg böngészés).

Amit leírni jól nem is tudok, az az amit a "feladatok" elvégzésének sebességében tapasztalok. Tehát itt úgy érzem mindent lassabban tudok megoldani, mint droidon, de nem zavar...nem lassabbnak hanem nyugodtabbnak élem meg. És én ennek örülök...jó, hogy nyugalomra tud nevelni, nem felidegesít. Sokszor veszem észre, hogy olyankor is rohanok, amikor nem indokolt, igyekszem erről leszokni, a teló is mintha erre nevelne engem. :)

Na meg van 2 év garim 51 ezerért...amikor valami nem tetszik csak erre gondolok és már nem is bánt annyira :D

"Oh my Goa'uld!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.