Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27851) aloka


aloka
csendes tag

Ciao,

Szeretnék fóliát a telóra, Ti milyet ajánlotok? És hol lehet kapni? (media marktba lehet venni egy ezresért de elég szar)

[ Szerkesztve ]

(#27852) darál0w válasza kivulallo (#27850) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

olvasd el joestone blogját kezdésnek.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27853) Heimdallr75 válasza kivulallo (#27850) üzenetére


Heimdallr75
őstag

1. pcsuite telepít . (ez kell , hogy az adb interface -t felismerje a win)
2. telón usb hibakeresés bekapcs
3. teló gépre dug és megvár míg a driverek települnek.
4. Eszközkezelőben megnéz , látható -e minden komponense a telefonnak (nincs ismeretlen eszköz)
5. overclock.bat futtat (jobb klikk futtatás rendszergazdaként)
6. teló újraiundulás után a beállításokban megnéz az alapverzió , hogy joestone szerepel és nem lgelectronics.
7. telefon rootol (1klikkes root vagy autorootapp2sd)
8. setcpu telepít
9. Max órajelet beállít (mást nem bántunk)
10. Ha a telefon stabil a beállított órajelen akkor setcpuban set on boot mezőbe pipa
11. élvezkedik a gyorsaságon

-joestone:D

szerintem egy lépést kihagytál :D

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#27854) Heimdallr75 válasza aloka (#27851) üzenetére


Heimdallr75
őstag

Én egy privát "cégtől" rendeltem, korrektek gyorsak (másnap itt volt) ilyen ujjlenyomat mentes meg tükröződés gátlós izé fóliát :D bevált, használható. asszem 900 Ft. volt.

الغريبة في هذا الكوكب

(#27855) novoszath


novoszath
senior tag

udv mindenkinek

en is be leptem a repedt aksisok taboraba :O

mit lehet ilyenkor tenni amugy a telo garos meg

elore is koszonom a segitseget

Udv: Novi

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#27856) kopaszbary válasza novoszath (#27855) üzenetére


kopaszbary
csendes tag

Vissza a boltba 1 hét és kicserélik!!!!!!!Múlt7en jártam igy :K :)

(#27857) zalman90


zalman90
őstag

Sziasztok , ma voltam a t-mobilba az sd kártya gondokkal , a faszi rádugta usb vel a gépre , neki 1ből felismerte , és simán ujra húzta a szoftvert :DDD mostmár fasza. de még1x az app2sd-vel nem fogok szórakozni

Megkérdeztem a repedt akksival mi a hejzet , azt monta ne foglalkozzak vele :D

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#27858) novoszath válasza kopaszbary (#27856) üzenetére


novoszath
senior tag

nekem azt mondtak hogy erre nem vonatkozik a gar

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#27859) dinin


dinin
tag

Nekem is megrepedt az akksi, de a teteje elég durván.Konkrétan kitört belőle egy kis darab.
A telót másodkézből vettem és függetlenítve van, de vissza tudom állítani a hálózat zárat ha kell. Garancia papír megvan. Szerintetek elfogadják(voda) ? Nézik egyáltalán, hogy függetlenített e?

(#27860) darál0w válasza dinin (#27859) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

vmikor függetlenül adják vissza ;]

szal' nem hiszem, h nézik.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27861) darál0w


darál0w
Jómunkásember

tegnap ota nem indultam ujra.

a swap okozta a problémát...már kezdtem megijedni. :))

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27862) manoarc válasza novoszath (#27858) üzenetére


manoarc
senior tag

Akkor nem vonatkozik a gari erre, ha a Te hibádból repedt meg az akku , pl. dobáltad :D

{。^◕‿◕^。}

(#27863) kivulallo válasza Heimdallr75 (#27853) üzenetére


kivulallo
tag

köszönöm. :D:D kipróbálom majd... nem az enyém a telefon csak segitettem egy haveromnak. de nagyon köszönöm :D

(#27864) morneo.it


morneo.it
senior tag

Joestone merre? :(

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#27865) darál0w válasza morneo.it (#27864) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

biztos sok a melo.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27866) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.Azt hogy tudom megoldani hogy hogy ne zaklasson a telefon azzal hogy nemtud belépni az email-címemmel?S hogy a naptárt megtudjam nyitni úgy hogy ne akarjon bejelentkezni?Ezek eléggé bosszantanak engem.... :S

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#27867) zalman90 válasza Potyka03 (#27866) üzenetére


zalman90
őstag

nekem egész nap irogatja hogy a hitelesítés hibázott , és nem tud belépni , én se tudok mit kezdeni vele :/

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#27868) 5150head válasza Potyka03 (#27866) üzenetére


5150head
senior tag

Nem értem... Miért nem akarod használni a mailod a telóval? :F
Csinálj egy gmailos email-t (ha még nincs), és szinkronizáld a telóval... ezt sztem nem lehet megkerülni, és felesleges is
ha meg elrontottad a mailcímet, át lehet írni

[ Szerkesztve ]

(#27869) morneo.it


morneo.it
senior tag

Ez mi? As I promised, here is a little gift for fans of Android 2.2.1 on GT540 http://narod.yandex.ru/disk/10338048001/SwiftDroid_LittleBrother.zip
10:38 PM Apr 16th via web (http://twitter.com/MrMur4ik#)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#27870) Heimdallr75 válasza morneo.it (#27869) üzenetére


Heimdallr75
őstag

így első ránézésre egy tegnap előtti tweet bejegyzés :D
bővebben:[link]

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#27871) vzomby


vzomby
csendes tag

Hello!
Arra tud valaki megoldást mondai, hogyan tudok sim-re számokat menteni? A telefont nem nagyon merem vinni kenuzni vagy túrázni, így ilyenkor átrakom a simet egy régi SE-ba de az újonnan mentett 5-6 számot már nem látom mert ugye telóra menti, azt meg nem szeretném h a két telefont minden számnál össze kellejen szinkronizálgatni :(((

(#27872) GazVezir válasza vzomby (#27871) üzenetére


GazVezir
csendes tag

A Contact2Sim nevű programmal.

(#27873) Tecsa


Tecsa
aktív tag

Gyönörűen felraktam egy 2.3.3 1.9 et csak kicsit oroszra sikerült, hogyan tudom mondjuk angolra átállítani? Előre is köszi: Tecsa

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#27874) darál0w válasza Tecsa (#27873) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

kereső? :)

asszem' én magam eddig 2x írtam le.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27875) Tecsa válasza darál0w (#27874) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Az is elég ha tudom ki irta le! XD

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#27876) zsohu válasza Tecsa (#27875) üzenetére


zsohu
tag

Settingsben az "A" ikon ls ott a legfelső menü :D

(#27877) Tecsa válasza darál0w (#27874) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Lesz itt még buta kérdés! A nyelv már magyar viszont maradtak "parancsikonok" amik orosz nyelven maradtak, arra van megoldás?

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#27878) Tecsa válasza Tecsa (#27877) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Ezt megoldottam egymagam. XD :C :C

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#27879) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Tegnap volt egy kisebb érdekes megmozdulása a telómnak.

Relatív annyi, hogy nem volt kép, tehát, ráböktem, világítani világított a kijelző, de kép nem volt, ki tudtam oldani a kijelzőzárat, de semmi. Kikapcs-visszakapcs, ugye már megszokásból tudtam, hogy hova kéne bökni. :) Nem oldotta meg a gondot, aksi ki-be, utána jó lett. :K

Véleményem szubjektív...

(#27880) Lasy válasza hackeeeee (#27879) üzenetére


Lasy
veterán

le merem fogadni, hogy a Cyanogen rom van fent. :D

+36702778032

(#27881) Birki válasza Lasy (#27880) üzenetére


Birki
tag

Szerintem ezt buktad! :P :D

Szerintem...

(#27882) zoltan77


zoltan77
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Lenne egy nagy problémám. Az LG GT540-mre fel akartam rakni a V20A_00.kdz romot. Az LG updater meg is csinálta végig de telefon az android feliratnál elakad, és újra meg újra, csak az jelenik meg. Előtte rootolva, meg recovery menü volt a telefonon. Már ezzel kínlódok egy napja és nem áll vissza sehogyan sem a telefon. Segítséget lérek.

Előre is köszönöm.

Samsung S22 plus 8/256 Galaxy watch4 classic 46mm

(#27883) keeo


keeo
tag

(#27884) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni?

Sajnos nekem valami nem jól működik!
Megcsináltam a microsd HC 4Gb Class4 Kingstone kártya particionálását 2,83Gb Fat32 900Mb ext2(lehet ez a baj?)
Megcsináltam a root -ot !Működik!
Megcsináltam az app2sd !Működik!
Na már most ekkor elkezdődött a mizéria:
Gyári böngésző+market úgy belassult hogy kb egy google normál szavas keresés is 50-60másodpercbe került neki és ha valamit állítani akarok akkor a következő ablak ugrik fel: a böngésző nem válaszol (bezár - várakozik), a marketbe meg a képek betöltése helyett sokszor csak fehér téglalapok látszódtak a hozzászólásoknál meg pörgött a töltés jelző

Na már most letöltöttem magamnak 5-6 programot. Ezek elviekben az sd kártyára mentek.... Akkor van mindig a baj hogy ha leszedek egy egy programot.
Ekkor ezek a hibaüzenetek ugranak fel folyamatosan és használhatatlan a telefon:
1. android.process.acore folyamat váratlanul leállt
2. com.android.phone váratlanul megállt
2. System nem válaszol (várakozik - bezár)

Ha kiveszem a memóriakártyát 99%ban megoldódik a probléma és nem dobálja fel az ablakokat bár előfordul ilyenkor is pl a billentyűzet alkalmazás összeomlott és bezáródik kis ablak jelenik meg de lényegében használható a telefon.

Kérdésem:

Mi a jó megoldás hogy tudjak sd re menteni? (még garanciás a telefon nem tudom egy főzött rom miatt elveszne e a garancia sőt érdemes e felrakni?
Ha most így állok mit javasoltok hogyan szüntessem meg a hibát? Hogy tudom pl frissiteni a 2.1 rendszert ismét?

Köszönöm a segítő válaszokat!!!

(#27885) virion


virion
csendes tag

pls help! Elakadtam 2.3.3 v1.8 ra akarok csinalni swap particiot. sd kártyán rajta is van a linux swap particio 2. helyen. swapper2 progiba beirtam: /dev/block/vold//179:2 elérési utat.
ezt kapom: Invalid argument

2.3.4 RC2

(#27886) joestone válasza huliganboy (#27884) üzenetére


joestone
addikt

Valószínűleg 3-as menüponttal csináltad az app2sd-t . Kapcsold ki és csak 1-es menüponttal csináld meg. Meg fognak szünni az fc üzenetek.

(#27887) joestone válasza morneo.it (#27864) üzenetére


joestone
addikt

Baromi sok a meló , de úgy néz ki talán a héten fogok tudni játszani a telefonnal és ha lesz hibajavítás publikálásra kerül egy új verzió.

(#27888) viktorius00


viktorius00
csendes tag

sziasztok.

lehet nagyon alap kérdés, de több helyen sem találtam választ.

Szóval, hogyan tudom a facebook-os kontaktjaimat beimportálni a telefon névjegyei közé ? A gmiles kontaktokat simán beszippantotta, de a fb-osokat nem.

Köszi a segítséget.

,v

(#27889) huliganboy válasza joestone (#27886) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia!

Először is köszönöm a választ!

a 4. ponttal csináltam! akkor is az elsőt ajánlod?
És hogyan vigyem véghez az üzenetek feldobása miatt? Vagy kártya nélkül is megoldható?

Köszönöm szépen!!!

(#27890) viktorius00 válasza viktorius00 (#27888) üzenetére


viktorius00
csendes tag

közben annyira triviális volt, hogy megoldottam :)

(#27891) joestone válasza huliganboy (#27889) üzenetére


joestone
addikt

Kártya nélkül is megoldható , de nem kell a telefon grafikus felületének működnie, ahhoz , hogy az autorootapp2sdvel ki-be lehessen kapcsolni az app2sd-t. Egyetlen dolog kell hozzá a bekapcsolt usb hibakeresés .
Az 1 menüt ajánlom. A gyakorlati tapasztalat , hogy ez felett nagyon sokaknak van fc üzenete .

(#27892) pepe62


pepe62
aktív tag

Szép napot Urak!

Bugyuta kérdés az például, hogy lehet e reboot-olni a telefon ki-be kapcsolgatása nélkül is?
Ha bugyuta a kérdés ide kérném a választ.................

Ha nem az, akkor ide................

Hogy hogyan kell, azt meg ide................

Köszönettel :D

[ Szerkesztve ]

Imádok borral főzni, néha még az ételbe is teszek.

(#27893) joestone válasza pepe62 (#27892) üzenetére


joestone
addikt

usb hibakeresés bekapcsol a telefonon.
utánna a gépen egy dos ablakban (abból a mappából ahol az adb.exe is megtalálható)
adb reboot

(#27894) Heimdallr75 válasza joestone (#27893) üzenetére


Heimdallr75
őstag

mondjuk ez pont vagy 10 gombnyomással több mint az újraindítás :D amit a reboot jelent :D

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#27895) pepe62


pepe62
aktív tag

Nagyon köszönöm. Ezek után már nem kell kibogozni a csomót az ujjaimról a sok nyomkodástól! :)

Imádok borral főzni, néha még az ételbe is teszek.

(#27896) joestone válasza Heimdallr75 (#27894) üzenetére


joestone
addikt

Mondjuk igen , kikapcsolni elég a letesz gomb hosszan nyomása és utánna a kikapcsolás , majd bekapcsolás.

(#27897) Heimdallr75 válasza joestone (#27896) üzenetére


Heimdallr75
őstag

:D pont erre gondoltam :D Joe mester hogy állsz? megőrít ez a murik féle rom már :S

الغريبة في هذا الكوكب

(#27898) St3ven


St3ven
addikt

Srácok,

Recovery-t raknék a telómra a Joe blogjáról leszedett egyklikkes változattal, de ezeket a hibaüziket produkálja, amíg ki nem lövöm a DOS ablakot:

[IMG=http://mobilarena.hu/dl/upc/2011-04/19/217814_bajnllndaex2haue_01.jpg]kép01

[IMG=http://mobilarena.hu/dl/upc/2011-04/19/217814_ovw98boaxssuyqb0_02.jpg]kép02

Mindeközben a telón nem történik semmi.

- v20bhunmod.kdz már régóta fent van - jól be is laktam, ezért is akarok róla egy image fájlt -, igaz, véletlenül CDMA „módban” flasheltem
- csak egy rootolást csináltam vele extraként
- USB hibakeresés bekapcsolva
- minden driver fent van (legalábbis a rendszer felismeri a telót, látom az SD karit meghajtóként, MyPhoneExplorerrel mindent tudok csinálni vele)
- WinXP-n próbálkozom

Mit ronthatok el?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#27899) Tecsa válasza pepe62 (#27892) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Szia!

Marketen biztos találsz rebbot-os dolgokat, programot widget-et.

Üdv: Tecsa

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#27900) zoltan77


zoltan77
aktív tag

Üdv Mindenkinek!
Lenne egy nagy problémám. Az LG GT540-mre fel akartam rakni a V20A_00.kdz romot. Az LG updater meg is csinálta végig de telefon az android feliratnál elakad, és újra meg újra, csak az jelenik meg. Előtte rootolva, meg recovery menü volt a telefonon. Már ezzel kínlódok egy napja és nem áll vissza sehogyan sem a telefon. Segítséget lérek.
Előre is köszönöm.

Tud valaki megoldást?

Samsung S22 plus 8/256 Galaxy watch4 classic 46mm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.