Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) Meggyi001 válasza Mardel (#8049) üzenetére

Igen, ez így elég gáz....mellékelj hozzá egy panaszlevelet is, hogy gondolják, hogy felnyitják.Az anyjuk@t ...

https://gamergep.hu/

(#8052) Peter.70 válasza BigBlackDog (#8027) üzenetére


Peter.70
őstag

Ebben a tokban, az ébresztés kikapcsolásához ki kell hajtani a tokot vagy " zárt " állapotban is kikapcsolható az ébresztő? A kör ablakon lévő keret nem karcolja a kijelzőt?

[ Szerkesztve ]

(#8053) BigBlackDog válasza Peter.70 (#8052) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Na ezt még nem próbáltam, de megnézem, ha nem felejtem el. Igen, működik a kinyomása, a kör alján egy pipára rá lehet nyomni és akkor bekussol. :DDD

Ami még bonyodalom volt, hogy a töltőkábelek felét hiába dugtam be az USB csatlakozóba, kicsúsztak, a másik fele meg éppen bent maradt. Szóval egy kábelt feláldoztam és kicsit méretre igazítottam szikével a műanyag burkolatát. Most tökéletes.

A karcolódáson gondolkoztam én is, egyelőre még nincs nyoma a kör alakú műanyag keretnek a (gyári) kijelzővédő fólián.

[ Szerkesztve ]

(#8054) Vikooo válasza Meggyi001 (#8051) üzenetére


Vikooo
addikt

En Telenortol vettem, fel volt nyitva, ujjlenyomat is volt rajta es a Telenor zarcimkejevel volt leragasztva a doboz. Serules nincs a telefonon igy nem is foglalkoztam a kerdessel. Lehet, hogy az extra 1 eves toreselleni tajekoztato papirt kellett, hogy beletegyek vagy az LG garipapirt vettek ki mert sajat, Telenoros garifuzetet kaptam hozza.
Karc eseten termeszetesen visszakuldtem volna.

(#8055) Peter.70 válasza BigBlackDog (#8053) üzenetére


Peter.70
őstag

Köszike :)

(#8056) Peter.70 válasza BigBlackDog (#8053) üzenetére


Peter.70
őstag

Még egy kérdés, ha bejövő hívásom van a telefon felvételéhez ki kell hajtani a tokot?

(#8057) batai15 válasza Peter.70 (#8056) üzenetére


batai15
félisten

Nem. Pont ez a lenyege hogy alap dogokat tudsz hasznalni mint egy okos ora eseteben

(#8058) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

A gyári időjárás alkalmazás letölthető valahonnan (a widgetek között sem találom)? :B

(#8059) Peter.70 válasza batai15 (#8057) üzenetére


Peter.70
őstag

Köszi :)

(#8060) Technoman


Technoman
őstag

Mi a helyzet a WiFi érzékenységgel (nem ' tom, hogy kitárgyaltuk-e ezt már)? Meglátásotok szerint mennyire érzékeny a G4-es, pld. a régebbi Samukhoz képest (pld SII)?
Kösz

(#8061) monroe8609


monroe8609
aktív tag

A raw fajlokat honnan tudom elovarazsolni? Vmi dng fajlkent irja de nem tudja megnyitni..

(#8062) Vikooo válasza monroe8609 (#8061) üzenetére


Vikooo
addikt

Csak gepen tudod megnyitni arra alkalmas programmal (Lightroom pl) majd a javitast kovetoen mented tomoritett kepformatumba.

(#8063) monroe8609 válasza Vikooo (#8062) üzenetére


monroe8609
aktív tag

Koszi,otthon megnezem

(#8064) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Valaki használ itt mobilkereskedés.hu-ról telefont?(láttam, hogy valaki épp most rendel onnan)Nincsen semmi baja?Esetleg valaki rendelt az expansys-ról?

Köszönöm előre is. :R

(#8065) BigBlackDog válasza batai15 (#8057) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Viszont új email olvasásához már ki kell nyitnom a tokot. Ezt nem lehetne valahogy megoldani a kör ablakban?

A legújabb szofttal másnak nincs "időjárás animáció megjelenítése a zárképernyőn" opció? Elvileg ott kéne lennie a beállításokban a zárképernyő pontban, de nálam nincs. :(

(#8066) zombinyul válasza BigBlackDog (#8065) üzenetére


zombinyul
addikt

Ha jol emlekszem nalam sincsen gyari Quick Circle cuccal. De majd meglesem. E-mailt nem lehet sehogy megoldani (meg igy is urolhetunk, Parom P8-asa gyakorlatilag semmit nem tud aktiv tokkal).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#8067) BigBlackDog válasza zombinyul (#8066) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Az időjárást közben megtaláltam, a telefonról menüpontban a frissítések alatt lehet visszatelepíteni a gyári appokat. Most már van minden, mint a búcsúban. :DDD
Az email olvashatatlanságért viszont :( .

[ Szerkesztve ]

(#8068) Aryon87 válasza BigBlackDog (#8045) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha a gyári időjárás app-ot törölted le, akkor azt elvileg a Beállítások-a telefonról-Fissítési/App központ-Alkalmazás frissítés helyén kell megtaláld mint letöltési opció.

Szerk, látom időközben megtaláltad :D

(#8052) Peter.70 a tok ablaka nem karcolja a kijelzőt. :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8069) totattis válasza leslien (#8015) üzenetére


totattis
tag

Köszönöm!
De számomra nem megoldás a rootolás és mindenféle mókolás. Én arra voltam kíváncsi, hogy akkor most tudja gyárilag vagy nem?

Ha már a tesztekben az szerepel hogy, ezt tudja, ez volt az egyik tényező amiért a G4 mellett döntöttem a Honor 7 helyett.

(#8070) #29810560


#29810560
törölt tag

Ma (2015. október 8.) éjfélig (23:59) ingyenes a mobilnet a Telenor-nál. (... ha, esetleg valaki ki akar próbálni valamit, ami nagy adatforgalmat generál. Pl. a DIGIOnline prímán működik a G4-en.)

(#8071) Aryon87 válasza #29810560 (#8070) üzenetére


Aryon87
félisten

Pont akkor mikor tobbet vagyok wifin mint 4g-n :D

Erdekes hogy most meg gyorsabbnak is erzem a bongeszest...
Speedtest:

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8072) Armi5


Armi5
tag

Ilyet vett a telefonra valaki?

Vagy valaki tud ajánlani 0,1 vékony üvegizét vagy fóliát? iloom izét is találtam de az államokból jön és nagyon drága úgy, és vám is közbejöhet

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#8073) Aryon87 válasza Aryon87 (#8071) üzenetére


Aryon87
félisten

Nagyon off:
Erre tud nekem valaki magyarazatot adni, hogy a wifin miert ilyen merest produkal? 54mb-es router van anyamnal, de sztem abnormalis hogy a feltoltes magasabb erteket mutat mint a letoltes...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8074) BigBlackDog válasza Aryon87 (#8073) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Más eszköz nem használja a hálózatot?

(#8075) Aryon87 válasza BigBlackDog (#8074) üzenetére


Aryon87
félisten

Zarolt router, jelenleg csak a telefon van rajta, szamitogep le van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8076) Jim-Y válasza BigBlackDog (#8027) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szia, nem tudod, hogy az ilyen es ehhez hasonlo tokokat a bor hatlapos modellekre (is) fel lehet tenni vagy csak ha sima a hatlapja alapbol, vagy alapbol le kell szedni a hatlapot? :) koszi

(#8077) #29810560 válasza Aryon87 (#8071) üzenetére


#29810560
törölt tag

Én nem méregettem, de gondoltam kipróbálom milyen lenne a korlátlan adatforgalmú mobilnetes világ az LG G4-el.

Már megnéztem egy komplett filmet HQ (720x576) minőségben az Online-ról. Egyet meg az otthoni NAS-ról TV SD minőségben (5-6 Mbps stream). Meg se döccentek. Mint, ha otthon ülnék a TV előtt. Meg tudnám szokni. :D

(#8078) Aryon87 válasza Jim-Y (#8076) üzenetére


Aryon87
félisten

Bor hatlapra is felmegy, de szamolni kell azzal hogy a sarkakat megserti. Ami kolleganak van tok, nekem feketeben van.

Mr. Jano: kivancsisagbol mertem meg mit tud amugy sebessegileg. Az vicc hogy a Digi internetje lassabb :D
Probakent majd megnezem az otthoni 150-es router mit produkal. Igaz azon meg 2 mobil, meg a tablet log wifin :D
+ 2 gep, egyik wifis, masik kabeles.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8079) DonMaster válasza Aryon87 (#8073) üzenetére


DonMaster
addikt

ilyen a wifi, én 100/115-öket mérek router ennyit tud, de a wifi ilyen, hogy felfelé többet tud mint elfelé, ne keres erre magyarázatot ez ilyen. Akkor lenne az amit írsz ha teszem azt az interneted 5/1-es net lenne akkor nem mérne több feltöltést de gondolom valami 40/40 minimum, ezért mérhető így, fals nak tűnik de nem az ilyen a wifi. a router viszont kevés .

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#8080) Aryon87 válasza DonMaster (#8079) üzenetére


Aryon87
félisten

Faxa.. Amugy a netcsomag nagyobb mint a router kapacitasa, 10 eves eszkoz lassan. Kenytelen voltam ezt beuzemelni, mert amit anyamek vettek 150-es, az kalap kaki :D
Amire hasznaljak a gepet, boven eleg. (facebook, skype, neha youtube, meg minimalis bongeszes, mar amennyire a 478as gep elbirja 2gb rammal.. :C )

Korabban 2 gepet Lan-on, es 2 telot wifin vigan elbirt, ismeretlen markas cucc letere (Sweeex)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8081) Nikaré


Nikaré
őstag

Sziasztok!
Hogy lehet a menü/alkalmazások oldalon mappát létrehozni? Összeraknék néhány programot.

(#8082) Aryon87 válasza Nikaré (#8081) üzenetére


Aryon87
félisten

Jobb sarokban 3 pont, alk.szerk, torlese. Ott egybe tudod huzogatni es mappaba rendezodnek.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8083) Gedeon31 válasza Meggyi001 (#8051) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nem nyitnák ki , hogyan töltenék ki a garancia papírt :D

(#8084) Nikaré válasza Aryon87 (#8082) üzenetére


Nikaré
őstag

áááá köszi, de előtte még kellett az alkalmazások megjelenítése a következővel: felhasználói beállítás
Addig nem megy ám! Mire rájöttem! :U
Köszi

(#8085) Aryon87 válasza Nikaré (#8084) üzenetére


Aryon87
félisten

:R

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8086) greggorius


greggorius
tag

Mire jó az LG android Platform?
Lehet vele pl. tel.számokat menteni vagy?

(#8087) sebaska


sebaska
csendes tag

Sziasztok,valaki tapasztalt telefonálás közben sercegést a g4 nél?az enyémnél valami hallatszódik,meg elég halkan hallom a másik felet.Ha az én készülékemmel van valami,akkor visszaküldöm,de ha másoknál is előfordul ez,az elég gáz lenne egy ilyen árú telefonnál

Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

(#8088) Stauffenberg válasza sebaska (#8087) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én nem tapasztaltam ilyet, de recsegő, szaggatott, torz hangminőség akkor is előfordulhat, ha rossz a vételi minőség a gyenge térerő miatt (ilyenkor persze a túloldalon is rosszul hallhatnak téged).

(#8089) zombinyul válasza Stauffenberg (#8088) üzenetére


zombinyul
addikt

Nalam sincs ilyen jellegu problema, ennel a telefonnal szerintem elegge kimagaslo a hangminoseg (legalabbis az eddigiekhez kepest).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#8090) ferensz válasza zombinyul (#8089) üzenetére


ferensz
senior tag

Mert még nem használtál 930-at :)

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#8091) Morris válasza ferensz (#8090) üzenetére


Morris
veterán

Osztom. A 925-ömnek sokkal jobba hangja van. Mind a mikrofonnak, mind a hangszórónak!

[ Szerkesztve ]

(#8092) Stauffenberg válasza ferensz (#8090) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem még a hőskorban voltak utoljára felső kategóriás Nokiáim és abszolút hangminőség etalonok. Meg persze a Motorolák.

(#8093) BigBlackDog válasza Stauffenberg (#8092) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Ha már hangminőség a téma, ne hagyjuk ki a BlackBerryket sem! :)

(#8094) Stauffenberg válasza BigBlackDog (#8093) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Azokkal nincs tapasztalatom. Nálam néhány korábbi Motorola meg Nokia nagyon magasra tette a mércét, amit azóta sem iPhone, sem Samsung, sem LG nem tudott megugrani.

Hiába na, általában azoknak megy ez jól, akik nem csak készüléket gyártanak, hanem amúgy a kommunikációs technológiák úttörői.

(#8095) Vikooo válasza Stauffenberg (#8094) üzenetére


Vikooo
addikt

En az elozo Xperia Z1 Compactomhoz tudom hasonlitani, regebbi telefonjaim hangminosegere nem emlekszem de a G4 agyonuti a kis Sony -t.
A Sony -tol zenelejatszasban is kimagaslo eredmenyt vartam volna, de sajnos csalodnom kellett. Ma mar nem feltetlen az gyartja a legjobbat akinek ez a multjaba vagy a fo portfoliojaba vag.
Ha aztmondjak kamera, ravagnam, hogy Sony, fene se gondolta volna, hogy szinte barki mas jobbat keszit, Sony szenzorral :)
Visszaterve nagyon hangos es tisztan szol a G4 beszed hangszoroja. A recseges hibas darabra vagy ahogy irtatok, rossz tererore utal.

(#8096) Aryon87 válasza sebaska (#8087) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam hibatlan. Hallaskarosodasom miatt fontos a jo hangszoro, ebben ez a telo hibatlan, ahogy az Xperia sp is az volt. Tisztan ertek mindent

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8097) zombinyul válasza ferensz (#8090) üzenetére


zombinyul
addikt

A 735-osomnek is peldas a minosege, de ez magas labda, a Nokiak valoban nagyon jok ilyen teren. Egy kivetellel talalkoztam, anno az N70-esem. Borzaszto halk volt. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#8098) vwadam


vwadam
tag

Üdv,
Valaki letudná írni hogy hogyan kell rootolni a telefont? Towelrootot próbáltam,de még nem támogatja a G4-et..

(#8099) lela


lela
aktív tag

Van egy olyan problémám hogy az autómban van gyári bluetooth kihangosító ami az sgs III esetén 4,2-ig működött is kiválóan majd amikor jött a 4.3 utána már eldobálta 3mp-enként a kapcsolatot. Most a G! el hasonló a gondom hogy elehet ezt orvosolni? Találtam egy ilyet esetleg van valakinek tippje?

(#8100) Nagytoll válasza vwadam (#8098) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Keress rá a topikban a root útmutatóra, abban minden össze van foglalva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.