Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) Segnior_Barthez


Segnior_Barthez
senior tag

OTA n jön az új oprendszer

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#7752) leslien válasza batai15 (#7750) üzenetére


leslien
nagyúr

nekem 1.7 volt most 1.4 tele van minden cuccal..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7753) batai15


batai15
félisten

Az nem rossz.

(#7754) Viktor0610 válasza batai15 (#7750) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Első induláskori szabad memóriát nem tudok írni, mert már belaktam, de azt mondhatom, hogy 72 feltelepített alkalmazással van 1.2 GB szabad RAM-om 6 és fél nap uptime-mal. :)

Xiaomi 13T

(#7755) snorbi82 válasza Segnior_Barthez (#7751) üzenetére


snorbi82
senior tag

És azt lehet tudni, hogy mikor lehet tölteni?

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#7756) lela


lela
aktív tag

Azt szeretném kérdezni hogy a felvett lassított felvételt mivel lehet megvágni ? És mit lehet vele tenni hogy gépen visszanézve is lassított legyen?

(#7757) Manka76 válasza vwadam (#7722) üzenetére


Manka76
senior tag

Én Z3-ról jöttem. Z2-ről G3-ra mentem de azt nagyon megbántam.
De a G4 kimondhatatlanul jobb.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#7758) Tutu7030 válasza lela (#7756) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én az OpenShot Video Editorral csináltam, kicsit macerás volt, de legalább nem egyszerű. :D:D
G4 lassítás

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7759) Vikooo válasza Manka76 (#7757) üzenetére


Vikooo
addikt

Mi volt a baj a G3 -al?

(#7760) ak76 válasza Segnior_Barthez (#7751) üzenetére


ak76
senior tag

Nem vagyok benne biztos hogy első kőrben érdekel e a 6.0.
Sok gyártónál az első főverzió inkább béta tesztereknek való,mintsem napi használatra,aztán majd valamikor a 6.01,vagy 02 környékén utánanézek hogy áll a cucc,így volt ez az 5.0-val,meg a 4.4-el is,eddig talán az ICS volt az,amire azt lehetett mondani,alapból sokkal jobb mint az elődje,a GB.
Ráadásul a jelenlegi rendszer gyakorlatilag kifogástalan,mind üzemidőre,mind funkcióra.

[ Szerkesztve ]

(#7761) Aryon87 válasza Sanya (#7748) üzenetére


Aryon87
félisten

Persze, miert, korhoz kotott a szohasznalat? :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7762) Sanya válasza Aryon87 (#7761) üzenetére


Sanya
nagyúr

Hja, egyes kifejezéseket az emberek kinőnek. :D

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#7763) Aryon87 válasza Sanya (#7762) üzenetére


Aryon87
félisten

:C
Lusta voktam leirni a teljes szot, roviditettem :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7764) ctvagyok válasza ak76 (#7760) üzenetére


ctvagyok
őstag

100%-ban egyet tudok érteni, majd a lelkes G4 tulajok letesztelik 6.0-át :DDD

(#7765) Aryon87 válasza ctvagyok (#7764) üzenetére


Aryon87
félisten

En abban bizom hogy az LG nem csinal olyan bakloveseket, mint a Sony, hogy kiad egy nagyobb frissitest ami hibas, es viszlatot int.
(Xperia Sp esete. Teny kozepkategoria felso szegmense volt, de akkoris)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7766) DonMaster válasza Aryon87 (#7765) üzenetére


DonMaster
addikt

még LG-vel nem tapasztaltam , olet , hogy csucskategoriában , rosz frisitést adot volna ki, bár tény elsöre érdemes ahgyni pár fnek, tesztelgese csak és utána frissiteni, viszont hogy nem akkor jön amikor a konkurenciánál a frissités az is biztos hanem késöbb, részben hátrány, részben meg nem, mivel legtöbb esetben amikor sokkat kelelt várni LG frissitésre végére mindig megérte mivel egy nagyon frankon optimalizált szoft jelent meg elsöre, szinte hibát lanul, addig a konkurenciánál már a 10-edikg ajvitás lett kiadva , és optimalizáltságban még megsem közelitette .

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#7767) Mardel


Mardel
őstag

Sziasztok!

A munkahelyemen vagyok és otthon hagytam a gyári töltőt.
Viszont nálam van a régi samsung töltőm.
A gyári elvileg 5V-on 1,5A-t tud leadni, a Samu meg csak 1A-t.

Kérdés hogy az akkumlátornak lesz-e valami baja tőle?

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#7768) Aryon87 válasza DonMaster (#7766) üzenetére


Aryon87
félisten

Jó tudni ezt :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7769) Viktor0610 válasza Mardel (#7767) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Természetesen bármilyen micro USB töltővel töltheted. ;)

Xiaomi 13T

(#7770) Nagytoll válasza Mardel (#7767) üzenetére


Nagytoll
senior tag

A gyári 1,8 amperes

(#7771) Mardel válasza Viktor0610 (#7769) üzenetére


Mardel
őstag

Köszönöm! :)

(#7770) Nagytoll: Az lehet. Valamiért 1,5-re emlékeztem. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#7772) Hrabo86


Hrabo86
tag

Sziasztok!
A mai nappal csatlakoztam én is a g4 közösséghez:)
Ami sürgősen kellene hozzá, az egy tok. De a bőr hátlap miatt is olyan tokot szeretnék, amibe felülről lehet belecsúsztatni a készüléket.Flippes se néz ki rosszul, viszont ahogy olvastam a bőrnek nem tesz jót bármi hasonló, és amúgy is értelmét veszteni szerintem a bőr hátlap, ha soha nem látom.
A baj csak az, hogy nem igazán árulnak semmi olyat, amit én szeretnék, mindenhol csak a flippes, vagy az egyszerű műanyag hátlapos tok van. Ebay-en is végignéztem több száz hírdetést de kb semmi. Valaki tudna valamit?
Esetleg még egy jóféle, de nem túl drága kijelzővédő fóliát is ajánlhattok, néztem azokból is, de annyi féle van, hogy nem tudok dönteni. És lehet jobb lenne valami, ami védelmet is nyújt, pl xprotect, de azok nem rontják az élményt, mert túl vastagok...?
Köszi előre is,
Hrabo

(#7773) Bossi válasza Hrabo86 (#7772) üzenetére


Bossi
őstag

A tokra esetleg valami hasonló? [link] nekem is ilyesmi van...

(#7774) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Csináltam pár képet egy hirdetésemhez, és megdöbbentett hogy mennyire jól fókuszál és milyen minőségű képeket lő a telefon!

[link]
[link]
[link]

Többek között ezért is vált feleslegessé a DSLR pakkom... :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7775) DonMaster válasza Hrabo86 (#7772) üzenetére


DonMaster
addikt

h9 tempered glass, ez nem folia hanem vékony üveg, sokkal jobb, 1-2e ft ebay .n aliexpreszen. ha kicsusztathatos tokba hordod, akkor kb mindegy, hogy bör ahátlap vagy sem,
a flip quic cirle tok az valojában hátlap és nem top viszotn van benen qi. ami a börhátlapban nincs.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#7776) batai15 válasza Motion_Blur (#7774) üzenetére


batai15
félisten

wow nagyon jó képek.
Egyre jobban várom hogy ilyen telóm legyen.

(#7777) lela


lela
aktív tag

Nem tudja valaki hogy az időkép widgetet hogyan lehet a kijelző teljes szélességében kitenni csak a 2/3 át foglalja el és elég bénán néz ki.

(#7778) ak76 válasza Mardel (#7767) üzenetére


ak76
senior tag

Az égvilágon semmi.
Én a gyárival töltöm,vagy egy Ace4-esével,vagy egy régi nyomógombos Nokiáéval,illetve a PC-re csatlakoztatva,kikapcsolt gép mellett,ez utóbbi vagy 6 órán keresztül tölti.
Tök mindegy mivel töltöd.

(#7779) Peter.70 válasza Motion_Blur (#7774) üzenetére


Peter.70
őstag

El akarod adni a canon 600 D-t?

(#7780) Viktor0610 válasza Peter.70 (#7779) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jah. :D

Ez igazából burkolt reklám volt, hogy vedd meg! :)

Xiaomi 13T

(#7781) Hrabo86 válasza Bossi (#7773) üzenetére


Hrabo86
tag

Köszi, igen, ilyenre gondolok, csak olyan kéne ami tuti jó a g4-hez is, nem lötyög és esik ki belőle... (ha még valamennyire elegáns, és olcsóbb, az pláne jó lenne)

(#7782) Hrabo86 válasza DonMaster (#7775) üzenetére


Hrabo86
tag

A flip quic cirle tok, vagy valami hasonló lesz, ha nem találok rendes kicsúsztathatós tokot (mint amilyet (#7773) Bossi is linkelt) de az lenne az elsődleges. És szerintem pont ez a tok az amiben nem mindegy, hogy milyen a hátlap, mert ki kell venni belőle teljesen a telót, amikor használni akarod, így láthatóvá, érezhetővé válik a bőr lap...
A h9 tempered glass is néztem, és igazad van, üveg, nem fólia, rosszul mondtam.. csak az a kérdés, hogy melyik a legjobb a "nem túl drága" kategóriában, ami nem olyan vastag, így egy látható/érezhető peremet sem hoz létre a telefon kijelzője mellett, és ami nem gyűjti az ujjlenyomatokat a fényes felületen, mert ez a gyári fólia rajta valami borzalom (nem tudom egy pár száz ft-os tételnek megfelelő fólia miért nem fér már egy felsőkategóriás telefon csomagjába, miközben egy tartalék hátlapot meg adnak...)

[ Szerkesztve ]

(#7783) Mike81 válasza lela (#7777) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia!

Sajnos az a baj csak 4x2 vagy 4x3 a maximális mérete az apnak. Ezért nem tudod kirakni teljes széleségben. De nem is értem miért nem csinálnak rá 5x akárhányas méretet. A Playen elég sok kommentben emiatt reklamálnak, és pontozzák le az appot. De a fejlesztők le se sz@rják :-(
Viszont egy külön launcherrel ez kiküszöbőlhető ha jól tudom.
Próbálkoz a Nova vagy Apex launcherrel.

[ Szerkesztve ]

(#7784) Peter.70 válasza Viktor0610 (#7780) üzenetére


Peter.70
őstag

én is sokáig nézegettem azt a gépet, de végül úgy esett, hogy egy sony masinám van :))

(#7785) kovacs65 válasza Hrabo86 (#7782) üzenetére


kovacs65
senior tag

Én ilyet vettem 10 DB-ot, kb 400 volt egy. Tökéletes, ha csak 1-2 hónapig bírja már jó. Ez augusztus elején volt. Azóta is jó, nincs rajta még csak mikrokarc sem.

[link]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#7786) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

Bocs nem tudja valaki, hogy mennyibe kerül egy barna bőr hátlap ehhez a készülékhez, és hogy hol lehet kapni?
ez a fekete nem igazán jön be az arany színű műanyag gombokkal :U

[ Szerkesztve ]

(#7787) t.imi válasza Dr.Anonymus (#7786) üzenetére


t.imi
addikt

Én a gigatelnél néztem, potom 15-ért...

(#7788) hurenzon válasza Dr.Anonymus (#7786) üzenetére


hurenzon
senior tag

Nekem lesz egy db ha erdekel.

(#7789) Dr.Anonymus válasza t.imi (#7787) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

t.imi:
köszi.. jól hangzik... ;]

hurenzon:
hogy hogy?
és mennyiért adnád?
esetleg cserélnél fekete bőr hátlapra?

(#7790) hurenzon válasza Dr.Anonymus (#7789) üzenetére


hurenzon
senior tag

Kapok, de nekem nincs ra szuksegem.
Eleg a muanyag .
Arat meg kitalalom.

(#7791) batai15 válasza Dr.Anonymus (#7786) üzenetére


batai15
félisten

Tok shop aszem valaki fentebb linkelte 12k.

(#7792) Dr.Anonymus válasza batai15 (#7791) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

batai15:
Köszi, ahogy látom pont most nincs náluk , de 12k-t is sokkalok egy hátlapért :U

hurenzon:
mikor kapod meg a telefont?

(#7794) hurenzon válasza Dr.Anonymus (#7792) üzenetére


hurenzon
senior tag

Elvileg kedden

(#7795) batai15 válasza Dr.Anonymus (#7792) üzenetére


batai15
félisten

Ha tudna a qi toltest akkor meg jo is lenne. Gondolom a quick cirle meg nfct nem tud ?

(#7796) Dr.Anonymus válasza hurenzon (#7794) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

mi lenne ha kötnénk egy dealt, hogy elcseréljük, és te meg majd a feketét árulod? :D
úgy tűnik a privát üzeneteim alapján, hogy lenne érdeklődő a feketére, mivel jóval kevesebb embernek van ;)
igazából több esélyed van eladni a feketét mint a barnát :K

[ Szerkesztve ]

(#7797) Dr.Anonymus válasza batai15 (#7795) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

quick circle nálam nem jött szóba
nem szeretem a tokokat, pláne az olyat nem ami elvileg védi a kijelzőt, gyakorlatilag meg az 1/3-adát szabadon hagyja :D

(#7798) lela válasza Mike81 (#7783) üzenetére


lela
aktív tag

Igen a sgs 3 on NOVA-t használtam mert a tócsvíz az sz*r volt. Ott lehet állítani a widgetek méretét, de itt nem akarom cserélni a launchert mert a gyári is smooth. Sejtettem hogy nincs megoldás, de azért megkérdeztem. A többi időjárás meg csak csicsára megy de nem pontosak. A múltkor egyik haver szapulta hogy hogy néz az ki, mondom mert kit érdekel hogy néz ki ha pontos, összenéztük és több fok eltérés volt.

(#7799) Motion_Blur válasza Viktor0610 (#7780) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:))

Peter.70: Évi 4-5 alkalommal használtam csak (leginkább Hringen [link] [link]), másra nem... a telét megtartom mert az fullos és örök élet kb. De a többitől most megválok, ha kell pár képet csinálni valamiről nem horodom magammal, ott a G4, látod a képeket mit tud...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7800) zombinyul válasza batai15 (#7795) üzenetére


zombinyul
addikt

A gyari tud NFC-t is. Utangyartottakrol nem tudok semmit.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.