Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

"a lejátszás folytatása onnan, ahol abbahagyta a felhasználó"
Végre.

(#2) banhammer


banhammer
veterán

Az igazat megvallva nem ájultam el tőle.
Kb. 10 percig használtam és kuka.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) kriszpontaz válasza banhammer (#2) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Pedig inkább ez mint a csillió codec pack + akármilyen lejátszó.

(#4) nXu


nXu
tag

Igazából én maradok az MPC-HC-nál.

(#5) alevan


alevan
őstag

Kipróbálta. Mikor beszaggatott egy 720p videóba amit a telómon vettem fel, töröltem is. Nálam marad a CCCP.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#6) Apollyon válasza kriszpontaz (#3) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Lassan már 10 éve vannak olyan lejátszók, amik tökéletesen lejátszanak mindent codec pack nélkül is.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7) rodrigez válasza Apollyon (#6) üzenetére


rodrigez
senior tag

Mint a már fentebb is említett MPC-HC. Mondjuk az automatikus videó elforgatás jó dolog.

(#8) kriszpontaz válasza Apollyon (#6) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Pontosan azóta hanyagolom a codec packet. Csak sajnos még mindig belefutok olyanba aki ilyen lejátszók mellé is reflexből televeri minden szeméttel a gépét.

(#9) JamesHun


JamesHun
addikt

hát meglesem, mert egyre több olyan videó kerül a kezem közé ami VLC vel nézhetetlen (ugrál a kép és el-elmosódik) , de egy windows 8.1 alap lejátszó meg viszi rendesen
Vicc :D

SeriesX: JamesSHun

(#10) banhammer válasza kriszpontaz (#3) üzenetére


banhammer
veterán

Evek ota PotPlayer-t hasznalok.
Elotte meg a K-Lite Codec Pack-et.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#11) banhammer válasza JamesHun (#9) üzenetére


banhammer
veterán

EPIC LOL

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12) haxiboy válasza JamesHun (#9) üzenetére


haxiboy
veterán

Több mint valószínű hogy ez a hardveres gyorsítás hibája. Nálam is csinálja ha be van kapcsolva.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#13) tecsu válasza banhammer (#2) üzenetére


tecsu
addikt

LOL
Valószínűleg rossz filmet néztél vele. ;-)
MIért kellene "elájulni" egy lejátszótól? Mindent lejátszik és mindent be lehet állítani - de nem kell szüttyögni codeck pack-ekkel, bármi egyébbel, ráadásul ingyenes. Ennyi.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#14) orimate86 válasza banhammer (#10) üzenetére


orimate86
tag

+1

Potplayer nekem is bevállt. Bedarál mindent saját codec-kel!

(#15) Narxis


Narxis
nagyúr

Marad a BSplayer.

Thanos was right.

(#16) camillus válasza orimate86 (#14) üzenetére


camillus
tag

Bedarál mindent saját codec-kel!

Nem saját, lopott. Amúgy MPV rúlz. :R A VLC formátum támogatásáról híres.

[ Szerkesztve ]

http://i.imgur.com/Ea58ASu.jpg

(#17) Fecogame válasza nXu (#4) üzenetére


Fecogame
veterán

+1

Nálam eddig mindent hibátlanul lejátszott, kis méretű, sallangmentes és gyors. Kell ennél több?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#18) Rimuru válasza camillus (#16) üzenetére


Rimuru
veterán

+1, miután meguntam mind az mplayer és mplayer2 hülyeségeit ez jött be a legjobban. :)

Vigyázat, csalok!

(#19) csernust


csernust
csendes tag

Azt hiszem lottóznom kellene.. Még a kommentek elolvasása előtt láttam, hogy 90% az lesz, hogy én mit és hogyan használok, és az milyen "denagyon" jó...
Akkor talán ahhoz a cikkhez kommenteld oda, ahol az általad használt lejátszóról írnak.

(#20) Panthera válasza nXu (#4) üzenetére


Panthera
őstag

+1
Az MPC-HC valóban mindent visz (telefon, fényképezőgép videókat is). Ez a VLC-ről nem mondható el.

(#21) pakriksz válasza Panthera (#20) üzenetére


pakriksz
őstag

dehogy visz mindent... az mpc-hc igen csak hisztis, de amit az nem visz, azt viszi a vlc...

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#22) Béééla


Béééla
őstag

Nekem Android (Lollipop) alatt betette azt a fícsört, hogy ha 3-4 filmet megnéztem, a következőt nem indítja, el, ha nyomok egy playt, akkor meg egy frame után megáll, és csak program kidob-visszalép után megy újra rendesen. Remélem kigyomlálták ezt.

Bélabá

(#23) orimate86 válasza camillus (#16) üzenetére


orimate86
tag

Úgy értettem beépített codec-kel. :)

(#24) papi77 válasza JamesHun (#9) üzenetére


papi77
addikt

Ha MKV formátumot játszok le,akkor elmosódik a kép.
Nem nézhetetlen,de zavar!

Az első: NOKIA 1611

(#25) PuMbA válasza pakriksz (#21) üzenetére


PuMbA
titán

Mikor próbáltad utoljára? A mostani MPC-HC-ban már ugyanúgy LAV filters van, mint bármi másban, tehát felismer minden streamet a fájlban :)

[ Szerkesztve ]

(#26) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Engem továbbra is a képvilág/megjelenítési színek mássága zavar az mpc-hc-hez képest.
Vajon ez már megoldódott? :F

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#27) saelin válasza Béééla (#22) üzenetére


saelin
veterán

Androidon még mindig nem ajánlott (szvsz, mielőtt valaki belém kötne) ez a lejátszó. Még mindig nem tud 4.4 alatt sd kártyáról olvasni (a videókat látja, de már mappák között nem lehet lépkedni), a fájlok megjelenítése túl kusza, gyakran fagy és/vagy összeomlik, és még az ui sem az igazi... Nekem nem tetszik. A baj is sok vele.

PC-n viszont rendben van.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28) Penge_4 válasza banhammer (#10) üzenetére


Penge_4
veterán

+1. Még mindig nem ér sem ez, sem más lejátszó a Potplayer nyomába.

Linuxon és Androidon viszont nem sok választás van, ott jó alternatíva lehet.

(#27) saelin: Azt elfelejtetted, hogy csak a nem rootolt Androidon van így.

(#29) saelin válasza Penge_4 (#28) üzenetére


saelin
veterán

Mxplayer tudja olvasni 4.4 alatt is a mappákat. Ez bug vagy hiányzó feature.

Nem mindenki rootolja a készülékét.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#30) macman507


macman507
aktív tag

Potplayer! :R

KMPlayer készítője csinálta, a KMPlayer viszont már nem az igazi, KMPlayer 3.6 még jó, viszont ki kell benne kapcsolni a frissítéseket és akkor tökéletes még mindig.

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#31) PuMbA válasza macman507 (#30) üzenetére


PuMbA
titán

A PotPlayert még az ellenségemnek sem ajánlanám :) Alapból be van kapcsolva a hang normalizáció a beállításokban, ami a dinamikatartományt lecsökkenti és erről egy kukkot se szól. És még ki tudja, hogy mi van benne megváltoztatva, amiről nem tud az ember. Az összes beállításon meg senki sem tud eligazodni, szóval elég távol van a lejátszó egy jó és használható program fogalmától. Iskolába tanítják, hogy így ne.

[ Szerkesztve ]

(#32) banhammer válasza PuMbA (#31) üzenetére


banhammer
veterán

Már ne haragudj, de aki nem veszi arra a fáradtságot, hogy átböngéssze a MAGYARUL is kommunikáló program beállítási lehetőségeit az megérdemli a sorsát.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#33) PuMbA válasza banhammer (#32) üzenetére


PuMbA
titán

Hát ne tudd meg, hogy hány embernél kellett kikapcsolnom, szóval én csak így embereknek ezért nem ajánlanám :) Ráadásul a fejlesztő miért akar önhatalmúskodni és nem úgy tálalni a hangot, ahogy a film hangsávjában van, szerintem te sem gondolod, hogy ez normális, hogy defaulton be van kapcsolva. Én programozó vagyok, de a PotPlayer iskolapéldája annak hogy hogy ne csináljunk programot.

[ Szerkesztve ]

(#34) banhammer válasza PuMbA (#33) üzenetére


banhammer
veterán

Kérdés.

Az emberek akiknek kikapcsolták tudák, hogy mit kapcsolsz ki vagy tájékoztattad őket arról, hogy mit kapcsolsz ki?

Az, hogy nem ajánlod meg érdekes hozzáállás.
Kikérted a véleményüket vagy csak úgy csuklóból nem ajánlod.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#35) PuMbA válasza banhammer (#34) üzenetére


PuMbA
titán

Persze, volt akinél recsegett a hang, erre kikapcsoltattam a normalizációt és tiszta lett, itt a PH!-n történt mindez a HD filmek topikban. Mint minden hangromboló művelet ez sem működik mindig 100%-osan és csak ront a hangminőségen. Szerencse, hogy a lejátszók 95%-ában alapból nincs ilyen bekapcsolva, de ha valaki PotPlayert használ, tényleg ajánlatos átnéznie az összes beállítást, persze aki nem ért hozzá, annak mindegy, hogy mit néz át.

[ Szerkesztve ]

(#36) banhammer válasza camillus (#16) üzenetére


banhammer
veterán

És most mit kéne csinálnunk?

Írjunk a készítőknek gyalázkodó emaileket és fogadjuk meg, hogyha meglátjuk valamelyiket azt utcán akkor azt leöljük és a vérükben fogunk fürdeni?

Engem az ilyen gyerekes, elvi dolgok nem érdekelnek.
Teszi a dolgát, jól teszi a dolgát.
Folyamatosan (valamikor szinte napi szinten) jön rá a frissítés.
Kell ennél több nekem?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#37) banhammer válasza PuMbA (#35) üzenetére


banhammer
veterán

Nekem miért nem recseg a hang?

Pedig be van kapcsolva a normalizáció.
Alaplapi Realtek ALC892 hangkártya, mindig a legújabb WHQL meghajtóval használva.

Ja és nem 2 pálcás "hangszórókon" hallgatok zenét, nézek filmet.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#38) PuMbA válasza banhammer (#37) üzenetére


PuMbA
titán

Nem mondtam, hogy nálad recseg, de előfordult már, hogy egy agyonkompresszált hangsávot, valamiért annyira normalizálni akarta a PotPlayer, hogy torzítás lett a vége :) Én mindig a legkevesebb beállítási hibalehetőséggel rendelkező programot szoktam ajánlani, de csak megjegyeztem ezt. Használd egészséggel :)

[ Szerkesztve ]

(#39) banhammer válasza PuMbA (#38) üzenetére


banhammer
veterán

Lehet ki kell kapcsolni a hangkártya beállításoknál a hangzásjavítást.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#40) #79621120 válasza banhammer (#10) üzenetére


#79621120
törölt tag

Néhány nappal ezelőtt váltottam rá a VLC-ről .

(#41) pakriksz válasza PuMbA (#25) üzenetére


pakriksz
őstag

ja most már jó, viszont helyette van új bug amit nem lehet jelenteni a fejlesztők idiótaságának köszönhetően.

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#42) Youri


Youri
veterán

Kipróbálom, de nem hiszem, hogy váltanék a CCCP-ről

RTX ON

(#43) scope2007 válasza D1Rect (#1) üzenetére


scope2007
addikt

ezt vártam már én is régóta :)

kedvenc lejátszóm régóta, már telefonon is használom kb fél éve

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#44) PistiSan


PistiSan
addikt

Régen KMPlayert használtam, utána jött a PotPlayer, és jó ideje rátaláltam már a VLC-re, bevált nagyon!

(#45) ztoldy


ztoldy
senior tag

És azt sikerült-e már megoldani, hogy a felirat ne a videón, hanem a 20 centis fekete sávon jelenjen meg alapértelmezésként?

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#46) #41133696


#41133696
törölt tag

Na végre már nem béta Androidon sem, bár még a béta is fent van, sőt az van első helyen a Google Play áruházban:

Második sor, balról az az ötödik, ami kell és nem béta :)

Ami azt illeti, nekem több megvásárolt médialejátszóm is van, de egyik sem felesleges, például a napokban jártam úgy, hogy az MX Player PRO, egy AC3-as audiovizuális gyönyört nem tudott megszólaltani (van rá mókolós megoldás, de minek, ha a BSplayer PRO anélkül is lejátszotta ?!

Amelyik fájlt egyik sem képes lejátszani ezek közül, az már kb sérült lehet :D

(#47) Secunda válasza banhammer (#36) üzenetére


Secunda
csendes tag

Kicsit erre hajaz :DDD

De szép emlékek, "Szeretném feljelenteni a gmail.comot, mert nem megy Operán" :DDD

Persze a licencsértés tényleg problémás.

Viribus Unitis -- Bernie says: "$$$$$ $$$$$$ $$$ $$$$$."

(#48) tonyrulez válasza #41133696 (#46) üzenetére


tonyrulez
őstag

MX Player-nél hatalmas mókolás, hogy letöltöd a kodeket, elindítod az MX-et, kiírja hogy talált custom kodeket, leokézod és használod :)

4 8 15 16 23 42

(#49) Deller2010


Deller2010
tag

Win 8.1 alatt a 2.1.5-ös (Ricewind) verzió van fent és nem talál frissebb verziót... de letöltve a 2.2.0 telepítőt, 1 perc alatt frissül a lejátszó.

No, aztán hogy én se maradjak ki az (ész)osztásból: jópár player-t kipróbáltam anno XP-ről Win7-re váltáskor, de számomra messze ez a LEG-LEG minden tekintetben, akár W7, akár W8(.1), vagy az andoridos verzió 4.4.2 alatt.
Like.
Ajánlás.
Meg minden. :D :D

[ Szerkesztve ]

| regular IT guy |

(#50) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A menürendszer továbbra is nagyon rossz, logikátlan és kaotikus a felépítése, így újra a kukában végezte a program.

Az ingyenesek között torony magasan a MPCHC és a Splash Lite a legjobbak, nincs párjuk.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.