Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14851) vornia válasza vornia (#14850) üzenetére


vornia
senior tag

mondjuk hiába adb-ztem kiírás szerint sikeresen q..va nem tudok belépni recvoerybe :(((

(#14852) trebrona válasza vornia (#14851) üzenetére


trebrona
nagyúr

fastboot boot twrp_rm3.img

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14853) vornia válasza trebrona (#14852) üzenetére


vornia
senior tag

adb reboot recovery
Ez is jó?vagy nevesíteni kell,ahogy te megadtad?

Wow...ment a szentháromsággal :-D
Rápróbáltam mégegyszer az adb-zés után
Köszi!!!
:C :R

(#14854) úgy csináltam mister,eskü rá,mégis b..dott :(((

[ Szerkesztve ]

(#14854) trebrona válasza vornia (#14853) üzenetére


trebrona
nagyúr

Összefoglaló alapján csináld fastboot parancsokkal. Előbb flash, majd boot.

:D

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14855) BrandonXXV válasza Wesder (#14847) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Ismét újra raktam a romot. Most kopp-kopp-kopp, jónak tűnik első blikkre :))

(#14856) Wesder válasza BrandonXXV (#14855) üzenetére


Wesder
félisten

Az a lènyeg :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14857) artid válasza artid (#14835) üzenetére


artid
aktív tag

Valakinek van esetleg tapasztalata, ötlete?

Köszi.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#14858) Wesder válasza artid (#14857) üzenetére


Wesder
félisten

Tedd fel a 7.3.23-as Dev ROM-ot, vagy a 8.2.1?-es stabilt :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14859) Krisszer


Krisszer
aktív tag

helló népek,
kis gondom az, hogy semmilyen zenelejátszó nem működik. Spotify, Poweramp, jetplayer, foobar2k, N7, de egyik se megy. elindulni elindulnak (a Spotifynak az se jön össze), de zenét egyik se játszik. kb minden más app működik tutin.
Lineage OS 14.1, a legújabbtól kettővel régebbi nightly

- küldve az Atari Portfoliomról

(#14860) Zsocy155 válasza Krisszer (#14859) üzenetére


Zsocy155
őstag

Sziasztok!
Eladtam a Redmi 3-at (szerencsére az asszony unokaöccsének), csináltam FR-t is, a MI fiók persze megmaradt. Hogy lehet törölni MI fiókot? Mert így nem tudja szegény használni a telefont.
Köszi szépen.

(#14861) Aethelstone válasza Zsocy155 (#14860) üzenetére


Aethelstone
addikt

Lépj ki belőle.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14862) Zsocy155 válasza Zsocy155 (#14860) üzenetére


Zsocy155
őstag

Sztornó. Megtaláltam.

Aethelstone: Köszi. Most már mindegy, töröltem a fiókot.

[ Szerkesztve ]

(#14863) Krisszer válasza Zsocy155 (#14860) üzenetére


Krisszer
aktív tag

szerintem te nem válaszolni akartál :DDD

- küldve az Atari Portfoliomról

(#14864) Zsocy155 válasza Krisszer (#14863) üzenetére


Zsocy155
őstag

Valóban, bocsi. :D

Egyébként nem sikerült, mert a srác még mindig nem tud belépni. Valószínűleg nekem kell a telefonból is kilépni a (megszüntetett majd helyreállított) fiókomból. :(((

(#14865) juve600


juve600
nagyúr

üdv

glob dev -ben átállítottam a értesítési led színét pirosra,erre minden színben villog csak nem pirosban :D vagy én vok láma

(#14866) pischta


pischta
csendes tag

Sziasztok!

8.1.1-es ROM-om van. Eddig frissült. Nemrég jelezte, hogy van újabb. Nem frissítettem rögtön, most meg az updater szerint nincs frissebb. Visszavonták esetleg valami hiba miatt, vagy a telefonom bénázik? Ez utóbbi esetén mit lehet tenni?

(#14867) vegyszer


vegyszer
addikt

Triviális kérdés. Hogyan tudom indítani a képernyő videó rögzítő nemrég debütált fícsört? Mert a hárommal korábbi EU dev rom kidobott, de a mostani se tartalmaz kapcsolót... :F

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#14868) Viktor0610 válasza vegyszer (#14867) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A videórögzítő program jobb alsó sarkában katt a kamera ikonra, a programból kidobhat, de lesz egy (áthelyezhető) felvétel-indító kör, Indít felirattal. :)

(Legalábbis Redmi 4 Prime-on, legfrissebb EU dev. ROM-mal. :) )

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#14869) vornia válasza vegyszer (#14867) üzenetére


vornia
senior tag

Ez mire jó amúgy?

(#14870) Viktor0610 válasza vornia (#14869) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát pl. én gondolkodtam rajta, hogy bemutatom a képernyőfelvevővel, hogy hogy működik nálam a képernyőfelvevő. :D

(Képernyőfelvevőception... ;] )

Xiaomi 13T

(#14871) vornia válasza Viktor0610 (#14870) üzenetére


vornia
senior tag

:DD

CSak mert tényleg fogalmam sincs mi haszna van,de komolyan, ötletem sincs én pl mire használnám ezt a fíícsööööört... :F :B

(#14872) Viktor0610 válasza vornia (#14871) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ugyanaz a célja, mint a képernyőképnek. :)
Itt annyival több, hogy egy egész műveletsort tudsz rögzíteni. Pl. hiba reprodukálásához vagy csak megmutatni, hogy mi hol van.
Én sem használtam még ténylegesen ezt a feature-t, de volt már példa, hogy jól jött volna (mikor még nem volt :D ).

Xiaomi 13T

(#14873) Wesder válasza Viktor0610 (#14872) üzenetére


Wesder
félisten

Fel tudsz vele venni HD-ban ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14874) vornia


vornia
senior tag

Totál felpörögtem a lehetőségektől
;] :P

(#14875) juve600


juve600
nagyúr

üdv

glob dev 3.23
nem engedi a névjegyet a kezdőképernyőre kirakni, eu rom-ban sem működik
vagy csak nálam nem ?

:R

(#14876) trebrona válasza juve600 (#14875) üzenetére


trebrona
nagyúr

Erre panaszkodtak más telefonnál is, úgyhogy sajnos bug.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14877) juve600 válasza trebrona (#14876) üzenetére


juve600
nagyúr

remélem akkor a heti frissítésben javítják

(#14878) trassher válasza Viktor0610 (#14872) üzenetére


trassher
addikt

Nekem kellett már használnom pont a héten. :) Hibás termék érkezett ali-ról és az eladónak küldtem videót. Visszanézve nagyon jó a minősége, könnyen használható. 4:30 hosszúságú videó 203 Mb.

Redmi Note 7

(#14879) Viktor0610 válasza juve600 (#14877) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tényleg nem megy semmilyen módon. :(((

Xiaomi 13T

(#14880) vornia válasza trassher (#14878) üzenetére


vornia
senior tag

Má' bocsánat.De ehhez minek a képernyő rögzítő video??
Hát ezt pont a simán a kamera video módjával :DD vetted fel nem?

Amúgy a v7 alatt jött volna jól nekem, mikor a kintről megrendelt digitizer (mi2s-hez) szar volt,és sorozatos fantom érintéseket produkált.
Na ott kellett volna ilyen video. Valahogy sosem volt másik telefon a közelben mikor elkezdte a kísértetjárást. :(((

[ Szerkesztve ]

(#14881) solarix45


solarix45
senior tag

Hurrá! A loneage 03-29 változásai közt olvastam párat az audió rendszerrel kapcsolatban. Most próbálom épp és megszűnt, vagy alig észrevehető a pattogás, akadozás VLC alatt! Pedig ez régi bosszantó hiba volt. Ha bekapcsolom az AudioFX-et, akkor sincs gond. Ha a VLC audió kimenetét atallitom openes-re, vagy mire, akkor hallok kis pattogást, de sokkal kevésbé, mint eddig.

Hurrá hurrá :)

(#14882) trassher válasza vornia (#14880) üzenetére


trassher
addikt

Nem. :N Egy hibakódolvasóról volt szó és ugye az app hibaüzeneteit kellett megörökíteni mert hibás az adapter.

Redmi Note 7

(#14883) hevizms válasza vegyszer (#14867) üzenetére


hevizms
addikt

Ha jól értem,akkor ez a dolog csak a legújabb Dev rom-ban van?

(#14884) trouble


trouble
senior tag

Sziasztok !

Nagy a gondom: telefonálásnál időként nem adja be a teló a hívás képernyőt.
Ezt : [kép]
Nagyon kellemetlen mert én az asztal látom, nem tudom megszakítani a hívást, letenni stb, ha a másik oldalon leteszik akkor ér véget a hívás(de én azt nem látom mert közben az asztal nézegetem.
Ha ezek után hívást kezdeményezek, kimegy fel is veszik, de én továbbra is csak az asztalt látom, emiatt le sem tudom tenni .
Az újraindítás oldja meg.De aztán napok múlva újra kezdi.Valakinek volt ilyen ?
Global dev 7.3.23.
Most indítottam újra és hopp az óra, időjárás panel is eltünt :F
Ötletem sincs milyen jellegű hiba ez(csinálta már az előző heti frissítés előtt is ), merre induljak ,
Köszi.

(#14885) peteragard


peteragard
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis problémám lenne, de lehet, hogy csak én vagyok béna. Azt vettem észre, hogy a telefonom kijelzője nem érzékeli az érintést, ha elfektetem (leteszem az ágyra). Amint megbillentem, akár egy picit is, már egyből érzékel. Valahol van ilyen mód, amit ki-be lehet kapcsolni, esetleg más is tapasztalt hasonlót?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#14886) peestike


peestike
senior tag

Múlt héten tettem fel az akkor aktuális eu-s stabil romot, de valami borzasztó, hogy mennyire merül. Most megint romolnék, de kipróbálnám a dev eu-s romot.
Kérdezném, hogy updaterrel a stabilra ráküldhetem a dev romot, nem fog összezuhanni? :)
Köszönöm szépen!

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#14887) Viktor0610 válasza peestike (#14886) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A többiek majd megerősítenek, megcáfolnak, de szerintem simán mehet TWRP-ből. :)

Xiaomi 13T

(#14888) peestike válasza Viktor0610 (#14887) üzenetére


peestike
senior tag

köszi! ebben bízok, hogy nem lesz baj. azért még várok a megerősítésre. :K

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#14889) hevizms válasza Viktor0610 (#14868) üzenetére


hevizms
addikt

Nekem EU dev 7.3.9 rom van.Ebben benne van ez a funkció?Videó rögzítő program alatt a gyári Kamera alkalmazást érted vagy valami külön feltelepitendőt?

[ Szerkesztve ]

(#14890) Viktor0610 válasza hevizms (#14889) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem emlékszem, mikor hozták be az EU dev.-be, de ez az ikonja. :)

Xiaomi 13T

(#14891) hevizms válasza Viktor0610 (#14890) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm :R
[link]

(#14892) peestike


peestike
senior tag

feltettem a heti dev-et a stable-re, felment, szépen újraindult, nem történt látszólag semmi. DE!
valahogy kiütötte a twrp-t, visszazárta a bootloadert. kezdtem volna a sort előről, viszont nem tudom kinyitni a bootloadert! :Y
usb hibakeresés természetesen bekapcsolva, mi unlock 1.1.0121.1 és 1.1.0317.1 ugyanazt mondja:
a készülék ellenőrzés sikertelen.....
laptop csere volt, azt gondoltam, hogy ez a baj, de a régi laptop, amivel bűvöltem is ugyanezt mondja, pedig szépen működött anno. még 3s-et is azzal nyitottam ki....
tippeket kérnék, hogy mit is kellene csinálnom? :R :F
köszönöm szépen!

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#14893) Aethelstone válasza peestike (#14892) üzenetére


Aethelstone
addikt

Pont így jártam a Note 4-el :) Megoldásom egyelőre nincs, gyerekeim ledosoltak, de ötletem rengeteg van :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14894) Aethelstone válasza peestike (#14892) üzenetére


Aethelstone
addikt

Nos, nálam az volt a baj, hogy SIM-et cseréltem a telóban. Telekomos sim-mel regisztráltam, de a vodásat raktam a napokban a helyére. Ezt kellett visszaállítanom. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14895) trebrona válasza peestike (#14892) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nemrég volt róla szó: [link]

btw eu dev. nem zárja a bootloadert.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14896) peestike válasza trebrona (#14895) üzenetére


peestike
senior tag

Na, ezt mindjárt kipróbálom. Ez volt az első gondolatom, hogy hogyan zárhatta be? A miuihu-s tools mondta, hogy zárt, ezért írtam azt én is....

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#14897) peestike válasza trebrona (#14895) üzenetére


peestike
senior tag

Köszönöm, ez működött! :C :R
Ez a dev sajátossága? Múlt héten a stabil még "normálisan" tudott bootolni twrp-be...
Viszont most meg kíváncsi lennék, hogy a tools miért mondta, hogy zárt a bootloader.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#14898) Barell válasza Dino69 (#14500) üzenetére


Barell
senior tag

Ha rám hallgatsz, és átlag felhasználó vagy, hagyd rajta azt. :)

(#14899) trebrona válasza peestike (#14897) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igen, valamit módosítottak a kínaiak, emiatt kell manuálisan indítani a TWRP-t.

Régebben multi (eu) romokban módosított bootloader volt, ami zártnak mondta magát. Nem tudom, most még így van-e, de ez lehet az ok.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14900) peestike válasza trebrona (#14899) üzenetére


peestike
senior tag

Köszi az infót!
Lehet valóban a nyitott bootloader miatt futott lyukra az unlock, bár hibaüzenet helyett nyíghatna, hogy te hülye, nyitva van, ne kínlódj... :U

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.