Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15153) trouble


trouble
senior tag

Kis segítséget kérnék, köszi !
Pénteken jelezte a heti frissítést ( glob.dev. nincs nyitva a BL ), más dolgom volt véletlen kiléptem.
Azóta hiába próbálom, azt írja, hogy nincs frissítés !?
Kell foglalkozni ezzel, vagy majd pénteken jön a következő !

[ Szerkesztve ]

(#15154) Wesder válasza trouble (#15153) üzenetére


Wesder
félisten

Kèsik.

Más. A MIUI Optimalizáció mit tud? Dev. menüben található.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15155) trouble válasza Wesder (#15154) üzenetére


trouble
senior tag

Meggyütt.

(#15156) Lil21


Lil21
csendes tag

Nem tudom, ki emlékszik még rám, hogy anno vettem arany Redmi 3-at, és a vőlegényem majdnem ugyanazt, csak ezüst-fehéret (még kapott az utolsó példányokból), és be is írtam, hogy ősszel ellopták a páromét.
E hónapig nem volt hír - most viszont el kezdtek profilképek megjelenni az új tulajdonosról, hogy használja a telefont... XD
Kérdem én, hogy nem tud kilépni a párom Miui azonosítója nélkül a fiókból a telefonon, vagy ennyire amatőr az illető? Azért annak külön örülök, hogy nem tudta újrarakni a telefont, hát haha, Miui azonosító nélkül az ugye megint nem megy, ugye jól mondom?
(Már csak azért imádkozom, hogy sim-kártyát is rakjon bele, aztán csak előkerül végre...)

(#15157) trebrona válasza Lil21 (#15156) üzenetére


trebrona
nagyúr

Find device azt is megmutatja hol van.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15158) albandy válasza trebrona (#15157) üzenetére


albandy
tag

Nekem csak a használt torony mutatja az ide kb 2km

(#15159) trebrona válasza albandy (#15158) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kiindulásnak pont elég. Nekem egyébként pár méter pontossággal mutatja.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15160) Pr3ciSioN válasza this is life (#15149) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

Köszi a tippet és bocsi csak hétvégén nem volt rá idő. Sajnos 32 bites a rendszer az én gépem meg még kb egy hét mire kész lesz úgyhogy addig még kutakodás :U Már lementettünk mindent szóval gyári beállítás jó lenne ha menne, de azt is olyan nehéz elhinnem, hogy egy semmit tudó recovery-t nem tudnak a telefonra tenni gyárilag amivel legalább a gyári beállításokat visszalehetne állítani :((( :(((

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#15161) Lil21 válasza trebrona (#15157) üzenetére


Lil21
csendes tag

A find device ezt mutatja spec, a telefon sem online ugye.

This may be because "Find Device" function is disabled on your device, or no location records for your devices.
Please enable "Find Device" on your device. Choose one in the following list and locate it.

Arra voltam kíváncsi, hogy mitől függ az, hogy a telefonon ha ki akar lépni valaki a MIUI acocuntból, egyszer hol kér jelszót, hol nem? Mindkét esetre volt példa. Ott meg úgy néz ki, észre sem veszi, hogy úgy maradt...

Egyébként a szinkronizálás mutatja, hogy törölt mindent a galériából, de a párom által instagramos feltöltött képek ott maradtak - gondolom, ennyire nem nézte meg jobban a mappákat, meg úgy kábé semmit sem a telefonon...

(#15162) this is life válasza Pr3ciSioN (#15160) üzenetére


this is life
Ármester

Recoveryt vagy fastbootal inditod pl twrp ami nem is kerul telepitesre ,ak azzal bootol be , vagy ha nyitott bl-es a telefon akkor updatekent felrakhato a vegleges recovery is . S talan rexoverybe lehet leptetni misuitel is , de ezt nem peobaltam még .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15163) ttt1


ttt1
őstag

Ide is berakom, mert lassan erre büszke leszek :)
[uptime]

[ Szerkesztve ]

(#15164) Upo válasza ttt1 (#15163) üzenetére


Upo
addikt

Épp ideje lenne újraindítani, látod már milyen hülyeségeket ír... ;]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15165) logarithm


logarithm
őstag

Új TWRP 3.1.1-0
Változások

Letöltés

(#15166) this is life válasza logarithm (#15165) üzenetére


this is life
Ármester

Ez mennyiben nem veszekedos a rommal ? Mert trebrona azt irta hogy a twrp ha feltelepitjuk hajlamos anomaliakat okozni, bar en ilyennel nem talalkoztam es sejtesem sincs milyen gondot okozna a twrp telepitese...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15167) trebrona válasza this is life (#15166) üzenetére


trebrona
nagyúr

Gyári rom nem bootol be TWRP telepítés után, ha nem kapcsoljuk ki a dm verity ellenőrzést.
Ennyi az anomália. :)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15168) this is life válasza trebrona (#15167) üzenetére


this is life
Ármester

Azt bekapcsoltam , azt hittem nagyobb para van 😀 , koszonom az infot :R
Google appjai kozul melyiket lehet buntetlenul torolni ? Nalam a play filmek,ujsag,zene,drive,terkepek ment a levesbe ezeken felul mit erdemes még kipusztitani?

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15169) trebrona válasza this is life (#15168) üzenetére


trebrona
nagyúr

Sosem használtam global romot, csak és kizárólag multi, minden saját és családi Xiaomin. :D

Egyedül sógorom áruló, ő Mookee-zik. :U

Mookee 7.1 is nagyon rendben, de letagadom, hogy ilyet írtam. ;]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15170) this is life válasza trebrona (#15169) üzenetére


this is life
Ármester

Mokee-t még evekkel ez elott probalgattam tableten KK-val , de annyira akkoriban nem jott be. A slim romok valamiert jobban fekudtek nekem . Most meg el vagyok global miui-val , wp utan maga a megvaltas , mar azon torom a kobakom hogy a redmit el kellene adni es egy joval erosebb xiaomira valtani, persze kerdes hogy mit nyerek/nek vele ... talan egy kicsit jobb kamera lenne jo , na es persze max 5 col .. a mi4c-vel szemezgetek de akkora kesztetest nem erzek a valtasra.
Az nem tudod miert volt , hogy flasheleskor a miflash programba csak az images mappat kellett betallozni , ugy sikeres volt a flash brick utan , ellenben ha a tljes mappat talloztam be elszallt a flasheles hello package hibaval??
Mas igy hogy rootoltam, es bl nyitas is volt , attol meg frissulni fog a telefon ha updte jonne ?
Elore is koszonom a segitseget ..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15171) juve600 válasza trebrona (#15169) üzenetére


juve600
nagyúr

kamera is jó a mokee-ban ?
RR -ben sajnos nem az igazi

(#15172) trebrona válasza this is life (#15170) üzenetére


trebrona
nagyúr

Fog frissülni, teljes romot fog letölteni és bootloop.
cofface-noverity.zip után már nem, úgy be tud bootolni. Hacsak nem cseréli a recoveryt gyárira és akkor lehet újraflashelni a TWRP-t.

Érdemesebb manuálisan.

Másik kérdésre annyit tudok, hogy ez ilyen. :D
Van, hogy a teljes mappa, van, hogy images tallózással jó. Van, hogy a legújabb, van, hogy mondjuk kettővel ezelőtti MiFlash a tuti.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15173) trebrona válasza juve600 (#15171) üzenetére


trebrona
nagyúr

Annyira nem mélyedtünk bele a kamera kérdésbe, értsd nem elemeztük 42" FHD-n, de jónak tűnt. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15174) this is life válasza trebrona (#15172) üzenetére


this is life
Ármester

Koszonom az informaciot es a segitseget :R

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15175) vegyszer válasza trebrona (#15172) üzenetére


vegyszer
addikt

Rootolt/nyitott telón nem lehet PC nélkül recovery-t cserélni? Mindig is szívből utáltam a telómban a kábellel való matatást.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15176) trebrona válasza vegyszer (#15175) üzenetére


trebrona
nagyúr

Régen lehetett gyári recoveryvel TWRP-t flashelni, még a Hongminál, ma már szvsz nem megy. Hacsak nem TWRP Manager alkalmazással, de az csak root-tal megy, úgyhogy ugyanott vagy.

Újabb TWRP-re viszont lehet a régi TWRP-vel váltanii.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15177) fecs


fecs
senior tag

Sziasztok!

Fiam használja a Redmi3pro-t. Ma jelentkezett az a probléma, hogy nem veszi fel a töltést. Próbáltam több töltővel is, de valószínűleg a csatlakozóval lehet valami. Nem volt különösebb előjele. Másnak fordult elő ilyen?

Pixel 6a

(#15178) trebrona válasza fecs (#15177) üzenetére


trebrona
nagyúr

Első körben ellenőrizd le, nincs e tele szösszel az aljzat. Próbáld kifújni, vagy egy fogpiszkálóval kicsit kitakarítani, hátha csak ennyi a baj.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15179) Zacsi7


Zacsi7
csendes tag

Sziasztok!

van egy Redmi 3 telóm.
MIUI Global 7.1 Stabil 7.1.1.0
Android 5.1.1.
Eustock amit rárakott egy évvel ezelőtt az van minden rajta.

Van egy olyan problémám, hogy az eddig tökéletesen működő "gyári" lila (vagy kék) ikonos böngésző (v7.4.3) egyes oldalakon kikapcsol, majd újraindul, majd újra és újra amíg közbe nem avatkozom és elterelem pl. a kezdőlapra.
A böngészőben a beállításoknál a frissítések keresésével leszedem az apk-t majd telepítés a csomagtelepítővel és az az üzenek, hogy "A Böngésző alkalmazást nem lehet telepíteni. Szabadítson fel egy kis helyet és próbálja újra."

Egyébként egy Browser_20170116.apk-t szed le.
A teló állapota:
belső tár: 10,96GB, szabad: 6,61 GB
külső tár: 31 GB, szabad: 10,63 GB

Mit rontok el? Miért nem tudom telepíteni az apk-t holott szerintem elegendő hely van? Sem ha file browserrel indítom, sem egyik tárhelyről sem.
Köszönöm előre is a segítséget!

(#15180) this is life válasza Zacsi7 (#15179) üzenetére


this is life
Ármester

Takolt webshop-os rom , miflashel rakj fel egy global stabilt, ahoz bl-t se kell eszkozolni .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15181) vegyszer válasza fecs (#15177) üzenetére


vegyszer
addikt

Egy elvékonyított fogpiszkáló csodákra képes. Jó esetben ennyi az egész.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15182) vegyszer válasza trebrona (#15176) üzenetére


vegyszer
addikt

Tettem egy próbát vele. De azt írta, hogy NEMsikerült. Ellenben a recovery működik. :F

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15183) trebrona válasza vegyszer (#15182) üzenetére


trebrona
nagyúr

TWRP managerrel? Ha a recovery működik, akkor mégis sikerült.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15184) bgyg1


bgyg1
aktív tag

Sziasztok!

Egy ideje nem olvasom a fórumot, érdeklődni szeretnék, hogy tényleg nem jött ki újabb verzió a MIUI-ból?
Nekem a telón a következő rom van: MIUI 8.1.3.0 Stabil.

Köszönöm válaszotokat!

(#15185) trebrona válasza bgyg1 (#15184) üzenetére


trebrona
nagyúr

Globalból nem, multiból igen: xiaomi.eu_multi_HM3_V8.2.2.0.LAICNDL

Szerk: illetve itt letölthető a global is, de ezek szerint azt visszavonták. [link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15186) fireman123


fireman123
őstag

Sziasztok,

Olyanban szeretném a segítségeteket kérni, hogy beállítható-e valahol, hogy blokkolva legyen minden bejövő hívás, .....erre azért lenne időnként szükségem, mert ha egy diktafon appal [link] rögzítek pl. egy előadást és ha közben jön egy bejövő hívás akkor a hívás leállítja ezt az appot és megszakad a rögzítés.
Hogyan lehetne azt megoldani, hogy diktafon használata közben ne lehessen hívni a telómat és folyamatos legyen a felvételem, ....majd ha vége a diktafonos rögzítésnek akkor vissza tudjam állítani normál működésre a telót.
Redmi 3 Pro-m van eustock-os rommal.
Hopp,.... most jutott eszembe, hogy erre jó lehet akár a repülő üzemmód is?

[ Szerkesztve ]

(#15187) Raruh válasza fireman123 (#15186) üzenetére


Raruh
tag

Közben rájöttél :R

"Repülőgép" üzemmód? :D a GSM hálózatról lecsatlakoztat, így szerintem megoldás lehet számodra.

[ Szerkesztve ]

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#15188) this is life válasza trebrona (#15185) üzenetére


this is life
Ármester

Szerinted erdemes radobnom a next camera fixet , vagy az egy evvel ezelotti allapothoz kepest mar javitva lett ami miatt anno hasznaltatok ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15189) trebrona válasza this is life (#15188) üzenetére


trebrona
nagyúr

Az még a leglelső kínai rommal volt, felesleges.
Nézd meg ezt az albumot: [link]
Vagy ezt: [link]
Vagy ezt: [link] :)

Ezek már multi romon készültek.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15190) this is life válasza trebrona (#15189) üzenetére


this is life
Ármester

Wow , igen jol sikerult kepek , latszik hogy megfelelo fenyviszonyok kozt a samsung szenzor becsulettel teszi a dolgat ! Mas a global romot erdemes multira cserelni , menyivel nyujt tobbet vagy epp kevesebbet ?

Ezt ma lottem a hatodikrol ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15191) trebrona válasza this is life (#15190) üzenetére


trebrona
nagyúr

A teljesség igénye nélkül:

Global romok tele van google alkalmazásokkal, amikat a felhasználók többsége az életben nem használ és mivel rendszeralkalmazások, eltávolítani is csak root után lehet. Multiban csak play áruház és a google keretrendszer, azt telepítesz a google alkalmazások közül, amire valóban szükséged van. Global rom esetén nem egyszerű a TWRP használata.
+ keresősáv az értesítősávon
+ felfelé swipe-pal kereső bármelyik képernyőn
+ SMS fekvő tájolás
+ Jobb ramkezelés
+ "normális", egységes ikonok
+ T9 tárcsázó (ékezetes is)
+ EU GPS optimalizáció
+ GSM kódolás SMS-ben (nem számolja több karakternek az ékezetes betűket)
stb.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15192) this is life válasza trebrona (#15191) üzenetére


this is life
Ármester

Koszi az infot :R ...egyenlor marad a global mert szinte mindent kigyomlaltam ami nem kell, a tobbi plussz nelkul meg el vagyok, sms-nel mar megszoktam a csokkentett karakter tamogatast,google keresot nem hasznalom csak bongeszoben , a ram azert felkeltette az erdeklodesem :DDD ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15193) Blamazs


Blamazs
senior tag

SZiasztok!
Global stable rom van a telefonomom. 8.2.1. Egyre gyakrabban van olyan, hogy hivnak csorog a telefon de a keprenyo sotet marad. Leteszik, nezem ott a nem fogadott hivas. Sehogy nem tudom felvenni, max megnyomom a stand by gombot de akkor sem latom a bejovo hivast. Utana a tarcsazoban ranyomok a szamra aki hivott es nem tortenik semmi, nem valt at tarcsazasra de ezek ellenere hivja a szamot es beszelni is tudok. legtobbszor csak az ujra inditas segit. mi okozhatja ezt? nincs root, semmi mokolas a telefonon. spemall-tol jott jo ideig global beta futott rajta, de miota benne a stabilban a magyar nyelv azota stabil sw van fent.

(#15194) sanyci


sanyci
senior tag

Üdv! Mennyit érhet egy hibamentes, Eustockos, még fél évig garis R3 Pro?

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#15195) Aethelstone válasza sanyci (#15194) üzenetére


Aethelstone
addikt

45k körül.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#15196) Wesder


Wesder
félisten

LineageOS vagy RR alatt már megoldható az OTP bankolás, vagy mèg mindig rossz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15197) hevizms válasza Blamazs (#15193) üzenetére


hevizms
addikt

Nem pont ugyanez de vannak problémák a hivaskezelessel nem is kevés.Nekem is volt már ilyen.Meg olyan is hogy nem sötétül el amikor a fulemhez teszem.Vagy a múltkor hivnak és nem váltott át a hivaskepernyore nem tudtam felvenni. Stb stb.Ezektol már néha agybajt kapok.Nekem valószínűleg hosszú Xiaomi évek után nem ez lesz a következő márka

(#15198) trebrona válasza hevizms (#15197) üzenetére


trebrona
nagyúr

Valamelyik xiaomi fórumon ezt az alkalmazást ajánlották: [link]

Saját tapasztalatom nincs vele.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15199) juve600 válasza hevizms (#15197) üzenetére


juve600
nagyúr

rakjál fel Lineage vagy RR romot és nem lesz vele problémád

[ Szerkesztve ]

(#15200) vornia válasza Blamazs (#15193) üzenetére


vornia
senior tag

2 naponta egy restart.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.