Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15551) Viktor0610 válasza trebrona (#15550) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, csak az első szokott késni. :F
Vagy rosszul emlékszem? ;)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#15552) trebrona válasza Viktor0610 (#15551) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nekem úgy rémlik, nem volt késés: [link] és [link] és [link] :N

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15553) Viktor0610 válasza trebrona (#15552) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor bizonyára így lesz. ;)
Hosszú majd' két hónap még akkor is... :((( :DDD
Köszi a kieg.-et, infókat. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#15554) vegyszer válasza Viktor0610 (#15549) üzenetére


vegyszer
addikt

Valami hasonló van bennem is.
Végfelhasználóettem lettem.
Semmi romolás. Hiányzik...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15555) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Akinek van kedve, ideje, lehetősége, kérem szavazzon itt egyet:
http://www.miui.hu/forum/viewtopic.php?p=113051#p113051
Előre is köszönöm a szavazatokat.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#15556) Viktor0610 válasza Milestone2 (#15555) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez egy nagyon fontos kérdés. :DD

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#15557) Milestone2 válasza Viktor0610 (#15556) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem igen. Azért kérdezem.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#15558) vizslakutya


vizslakutya
senior tag

Üdv!
Eljött az eustockos rom frissítésének az ideje,eltelt egy év,jól működött,de mostanában kezd akadozni.
Tudom van összefoglaló,de tapasztalatból elmondaná valaki melyik romot tegyem fel rá?
Magyarul tudjon,frissítse magát,zárt a bl.
Semmi frikk-frakk nem kell,csak stabil,üzembiztos legyen.
Köszi.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#15559) this is life válasza vizslakutya (#15558) üzenetére


this is life
Ármester

Tölts le hozzá fastboot romot, a 2015.10.18 mi flashel tedd fel,a fastboot filmet ki kell csomagolni és azt betallozni a flashelo mifalshbe,mi suitet is telepítés a driverek miatt.. a telefon download módban flashelheto ...[link]

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15560) olloczky válasza vizslakutya (#15558) üzenetére


olloczky
senior tag

Global stable ROM a tuti. Itt a "Redmi 3/Prime Latest Global Stable Version Fastboot File Download" sort keresd meg, és töltsd le. A telepítést úgy, ahogy előttem írták.

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#15561) Titmouse09


Titmouse09
aktív tag

SOS!
Fel akartam tenni az eustock rom helyett a global stable-t, az itteni és miui.hu-s lerás alapján. Végigment, de nem bootolt be utána egy óráig.
Ha magától nem indul újra, akkor hangerő fel+le+bekapcs gombokat nyomd sokáig, és el fog indulni a boot
kipróbáltam, történt is valami, bejött az MI felirat, de aztán ilyen kép fogad:

csatlakoztattam a géphez, de persze semmi... mit csináljak??

----
rátapadtam a power gombra, már szaladgál a pötty az android felirat fölött

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#15562) vegyszer


vegyszer
addikt

Ez az, ami elvileg recovery helyett előjön. Sokra nem mész vele.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15563) Titmouse09 válasza vegyszer (#15562) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Hálistennek miután a hosszú power nyomás után bejött a boot logo, egy idő után bebootolt rendesen, az új rendszerrel! Nagy kő esett le...

(#15517) Aryon87
Nekem is így kezdte, a fájl vagy mappa neve nem tetszett neki. Felraktam az újabb, de még ajánlott MiFlash-t, az is ugyanezt írta, majd a betallózandó mappát közvetlen a C gyökerébe másoltam be, úgy egyből elfogadta.

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#15564) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Van egy Redmi 3 Pro-m, most azt csinalja, hogy nem akar töltest felvenni.
Mar lemerült 2%-ra, kikapcsoltam ,hogy ugy hatha. A töltöt igy radugva a notification led pirosan pulzal, bejön a töltöttseg jelző de nem akar töltödni az akksija, 2%-t mutat.
Melyik része döglött meg vajh a telon? Az akksi vagy az USB board alul?
Egyebkent utobbi időben csinalt mar olyat, hogy pl egesz este töltön hagyva 80%ig töltötte fel csak.
Illetve az autos töltőre dugva kiirt olyat hogy over voltage / over temperature és elég meleg is volt a telo a kocsiban. (szerintem ez lehetett az egesz okozoja)
Rendbe akarom azert hozni, mert lekene szednem rola egy rakat kepet meg par dolgot.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#15565) Aryon87 válasza Titmouse09 (#15563) üzenetére


Aryon87
félisten

Azóta már sikerült :)

Más: miui fórumon van most szerencséjére közben, amivel redmi note 4x-t lehet nyerni, még mást is. De nem világos a szabalyzat.
Valaki tudna informalni?
Screenshot megvan, fel is töltve..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#15566) olloczky válasza Aryon87 (#15565) üzenetére


olloczky
senior tag

Ennyi :) majd sorsolnak. Nekem a BT hangszóró kéne :DD

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#15567) Aryon87 válasza olloczky (#15566) üzenetére


Aryon87
félisten

Jah okés :))
Telot sikerült elkapni :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#15568) vegyszer válasza ReFleXx (#15564) üzenetére


vegyszer
addikt

Szia!

Volt ilyen, több telóm esetén is.
Van egy olcsó, nem biztos, hogy működő, de legalább ártani nem ártó olcsó megoldási javallatom.

Fogj egy hegyes kör keresztmetszetű fogpipszkálót. Két oldalról éles késsel faragd meg a vastagságát.
Az ilyen módon nyert célszerszámmal a zsebpiszkot kapard ki a microUSB csatlakozódból. Sok szemét ki tud jönni, légy kitartó. Ha működik, ha nem, jelezz vissza. Majd legfeljebb ötletelünk tovább.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15569) ReFleXx válasza vegyszer (#15568) üzenetére


ReFleXx
addikt

Kozben mar szetkaptam a telot, HW hiba lesz. Talaltam egy megpörkölödött SMD (talan) kondit az USB boardon. Kikapartam az elszenesedett alkatreszt mar, ezen a kepen mar nincs rajta, csak a nyoma.
Első körben megprobalkozok egy USB board cserével. Masnak döglött mar be ez a panel a teloban?
Annyira jo hogy gari lejarat utan 1 hónappal döglik be...

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#15570) Wesder válasza ReFleXx (#15569) üzenetére


Wesder
félisten

OTG funkció hiànya is lehet HW hiba?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15571) vegyszer válasza Wesder (#15570) üzenetére


vegyszer
addikt

Simán

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15572) chosa91


chosa91
aktív tag

Sziasztok,

Édesanyám Redmi 3-át érte valami nem túl kellemes. Az érintőkijelző egyáltalán nem érzékel.
Rezeg, bekapcsol, kikapcsol (tehát a fizikai gombok érzékelnek), csörög, de az érintő semmit nem érzékel.

Mixeshop-ról vásárolt (akik már nem foglalkoznak telefonnal, így oda nem tudjuk visszaküldeni javításra), bármi megbízható tipp?

Előre is köszönettel,
J

[ Szerkesztve ]

"Find something boring, and make it funny!"

(#15573) Milestone2 válasza chosa91 (#15572) üzenetére


Milestone2
nagyúr

info@miuiszerviz.hu

vagy

(30) 285 9833 Budapest, Kassai utca.

vagy

sultanmobilszerviz@gmail.com

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#15574) chosa91 válasza Milestone2 (#15573) üzenetére


chosa91
aktív tag

Nagyon rendes vagy, köszönöm az összegyűjtött válaszért! :) :R

"Find something boring, and make it funny!"

(#15575) vegyszer válasza chosa91 (#15572) üzenetére


vegyszer
addikt

Attól, hogy most nem foglalkozik a bolt telefonokkal, a garanciád attól még él rá és a kötelezettségük is megvan.

Szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15576) gilpil


gilpil
csendes tag

Sziasztok!
Redmi 3 Pro-nál (eustock-os), bekapcsolási hang (zene) lett beállítva, hogyan lehet ezt törölni? Már nem tudom hol állítottuk be.

[ Szerkesztve ]

(#15577) vegyszer válasza gilpil (#15576) üzenetére


vegyszer
addikt

System/media/ könyvtárban van egy bootaudio.mp3 ha azt kiveszed/átnevezed, akkor néma lesz a boot

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15578) Land


Land
veterán

Sziasztok!

A páromnak Xiaomi Redmi 3 Pro (3 gb ramos verzió) telefonja van. Rajta MIUI 8 Global 6.9.29 Beta ROM van magyar nyelvvel. Ezzel kaptuk anno a megjelenése idejében, több mint 1 éve.
Melyik magyar nyelvű ROM-ra lenne érdemes váltanom és hogyan kell feltenni? Van már gyors BL nyitás? Belassulgat a telefon, ezért tennénk rá egy stabilabb, jobb romot. Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#15579) Land válasza Land (#15578) üzenetére


Land
veterán

közben szenvedek, küzdök.
Úgy néz ki a legújabb Global stable rom felmegy fastboot módos telepítéssel. Amiben az összefoglaló szerint van magyar nyelv.
A rooton kívül milyen előnye lenne, ha TWRP-s Xiaomi.eu ROM-ot tennék fel rá? Ehhez tudom BL-t kellene nyitni, mely megoldható.
Bőven elég, okos, testre szabható a Global Stable is?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#15580) trebrona válasza Land (#15579) üzenetére


trebrona
nagyúr

Elég sokban eltér az eu rom a globaltól, szerintem már én is írtam a különbségekről. Használd, teszteld a globalt, később ráérsz váltáson gondolkodni szvsz.
Biztosan Redmi3, nem 3S?

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15581) Land válasza trebrona (#15580) üzenetére


Land
veterán

Biztos, mert a Redmi3/Prime ROM felment és működik a telefon.
MIUI Global 8.2 Stabil fent. :)
De még ma tudnék EU ROM-ra váltani, ha sokkal jobb.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#15582) trebrona válasza Land (#15581) üzenetére


trebrona
nagyúr

Csak a romverzió miatt kérdeztem, 3S-ek jöttek ki azzal. Bootloader nyitás már nem megy olyan gyorsan, kezdd azzal!

Ja, és eu romok sem rootoltak.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15583) Wesder


Wesder
félisten

A legutolsó xiaomi.eu-ról mi a tapasztalat? Hasznàlja valaki?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15585) vegyszer


vegyszer
addikt

Szisztok!

Újra előjött egy régebben megismert hiba:
Két telenoros SIM kártyám van, de hol az egyiket, hol a másikat eldobja.
A net is kicsit meginogott. hol fellép, de nem forgalmaz adatot, hol igen, hol pl a gmail nem szinkronizál le, hol a messenger el se indul.

Eldöntöttem, keresek egy kábeles romot, és azzal teszek fel valamit, hogy onnan vissza térjek a Global Dev-romra (most az utolsó EU Dev van fent)

De ha már meglépem, gondolom, megkérdem, hogy más is tapasztalt-e ilyet?

(jól emlékszem, hogy a következő rom még minimum egy hónap, míg kijön?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15586) Wesder válasza vegyszer (#15585) üzenetére


Wesder
félisten

A következő rom, ami jönni fog az a MIUI9-es és Szeptember végén.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15587) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

Az normális, hogy bedüglik az érintője a telónak másfél év után? Nem reagál vagy félre érzékel. Ugyanakkor az IPS átok sárga folt is megjelent rajta... :D Lehet ideje leszokni a Xiaomiról.

(#15588) trebrona válasza csubuka (#15587) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ezt a sárgulást nem értem. Több xiaominál is jelezték a hibát, nálam lekopogjam nem fordult elő sosem.
Mostani 3S-t is direkt "bántom", hogy még garidő alatt előjöjjön (bár nemsokára lejár), ha benne a hajlam, de nem akarja. :) 40 fokban 400 kilométert többször végignavigált műszerfalon sokszor a napon, akár töltővel is, izzadt, mint az örömlány a templomban, de kijelzőnek, aksinak semmi baja. Másnál pedig sokkal visszafogottabb használattal is előjön.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15589) csubuka válasza trebrona (#15588) üzenetére


csubuka
addikt

Fogalmam nincsen őszintén. Lehet panel beszállító függő. Vagy valami mechanikus behatás a zsebben netán? Nem tudom. Édesapám Cubot S222-je is produkál hasonlót, hasonló helyen. a kijelző oldalán, a felső részen.

*A saját Redmi 3 Pro SE akármim is csinálja, csak fél éve nincs időm visszavinni. Gyanús, hogy marad úgy ahogy van. Kár volt a gariért fizetni, ha 2 hétig úgysem tudom leadni. :DDD

**Soha egyik kütyü sem volt se navira, se játékrá használva. Semmi olyanra, ami melegítené igazán őket. Ha márkás ASUS töltővel sikerül önmagát úgy töltenie, hogy túlmelegíti a kijelzőt, akkor ez egy sz*$. Noname szottyokat fogok venni, mint Oukitel vagy nem tudom...

[ Szerkesztve ]

(#15590) olloczky válasza trebrona (#15588) üzenetére


olloczky
senior tag

Akartam is írni ezzel kapcsolatban, hogy vajon mi lehet a baj, de rájöttem, hogy valószínűleg a meleg volt az.

Nekem is előjött ez a probléma, navigálásra használtam de csak kb 10-20 (nagyon max) percre volt kint tartón, igaz pont a hátát sütötte a nap és eléggé felforrósodott és akkor megjelent a sárga elszíneződés a képernyő bal szélén. Na mondom ha lehűl hátha eltűnik.. hát el nem tűnt csak halványabb lett, de én is pórul jártam ezzel :/

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#15591) gilpil válasza vegyszer (#15577) üzenetére


gilpil
csendes tag

Köszi, de nincs ilyen könyvtár. Más ötlet esetleg?

(#15592) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Sziasztok,

Melyik romot érdemes feltenni redmi3 -ra?

Készítő: MIUIHU Csapat (vagyula)
Verzió: 7.6.8 (MIUI 8)

vagy

Redmi 3/Prime Latest Global Stable Version Fastboot (8.2.1) ?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#15593) vegyszer válasza gilpil (#15591) üzenetére


vegyszer
addikt

Téma app, ott keresd meg az egyedi alatt a boot animációt. Válassz másikat

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15594) Milestone2 válasza ZS3NI (#15592) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Attól függően hogy heti frissítésű rendszert szeretnél akkor MIUI.HU
Ha meg kb negyedévente frissülőt akkor meg a 8.2.1.0 multiromot.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#15595) slayernick66


slayernick66
tag

fel lehet erre valahogy buveszkedni a Google Kamera HDR+-t?
koszi

(#15596) vegyszer


vegyszer
addikt

Sziasztok!

Esetleg tipp van arra, hogy két mail címmel miért nem tölti le az új mailokat a Gmail app?
Kipróbáltam: bekapcsolva lévő szinkronizálás mellett WiFi-n lógva nem jött le egy hírlevél egy teljes napig.
Mivel ezt használom céges levelezésre is, így ez nagyon nem optimális.

Ötletemket várok.
Köszönöm
:R

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#15597) peestike válasza vegyszer (#15596) üzenetére


peestike
senior tag

Nekem nem, hogy a gmail app, de semmi nem szinkronizálja a leveleket, vagyis nem jelez, ha jön email. Wifin van olyan, ami működik, de mobil neten mind megadja magát, vagy kapcsolódási hibát ír. Hiába van lakat, mindenféle engedély, semmi hatása nincs... Szóval, ha valakinek valami van email kliens, ami bevált, akkor legyen kedves megosztani a titkot, meg a beállításait. :R

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#15598) trouble válasza peestike (#15597) üzenetére


trouble
senior tag

Próbáld meg a BlueMail-t !

(#15599) Istu94 válasza vegyszer (#15596) üzenetére


Istu94
csendes tag

Próbálj meg bemenni a feltelepített alkalmazásokba, kikeresed a Gmail-t és clear data. Nekem megoldotta a problémát amikor rosszalkodott a gmail. :)

(#15600) vegyszer válasza Istu94 (#15599) üzenetére


vegyszer
addikt

Ideig óráig működik, de onnan tudom, hogy már nem, hogy a főnököm kezd zaklatni... Az meg nem jó omen az álmoskönyvek szerint.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.