Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) gilead válasza Chmi (#5878) üzenetére


gilead
tag

Tisztelt Fórumtárs!
az általad linkelt leírással és rommal már az én prom is magyarul szalad! köszönöm! :))

(#6002) jozsi86


jozsi86
tag

Sziasztok.
Mit állíthattam el hogy a home gomb megnyomásával nem a kezdő oldalra ugrik ?

(#6003) trebrona válasza jozsi86 (#6002) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mondjuk a gombokat?

Settings=>Additional settings=>Buttons
Beállítás=>Rendszer=>Gombok

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#6004) Narakh válasza CoolBoy323 (#5996) üzenetére


Narakh
senior tag

Budapest belvárosa, ahol jó, valamikor napközben, bármelyik típus. :))

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#6005) SirAlo válasza Surda- (#6000) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Miui-t a Lumniákra :DDD

(#6006) loukie válasza Chmi (#5878) üzenetére


loukie
tag

Szia! Írhatnál tapasztalatokat erről a romról , ugyanis erősen érdekel, de kicsit tartok tőle! Ráadásul sima Redmi 3-ra tenném, ami, ha jól tudom lehetséges. Vagy mégsem? :U Jól vettem ki az itt leírtakból, hogy a redmi 3 és a redmi 3 pro romjai megegyeznek?

[ Szerkesztve ]

(#6007) jozsi86 válasza trebrona (#6003) üzenetére


jozsi86
tag

Nem, ott minden maradt a régi. Más ötlet?

(#6008) Upo


Upo
addikt

sMiUI romot próbálta valaki?

Illetve kolléganőm rendelt egy sima redmi3-at (eustockos), és olyan furcsaság van, hogyha bejövő hívása van EGY bizonyos személytől és felveszi, akkor nem kapcsolja ki a kijelzőt a közelségérzékelő. Ha mástól jön hívás akkor jó, illetve kimenő hívásnál is. Ráadásul olyan, akivel elég sokat beszél, és olyankor mindig össze-vissza nyomkod mindent az arcával, hívást indít, üzenetet küld beszélgetés közben. Eustock magyarított rom van rajta.
Nem lehet valahogy újrakalibrálni az érzékelőt? Vagy esetleg valami beállítás lenne a kontaktnál amit véletlenül átállított?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#6009) hevizms válasza loukie (#6006) üzenetére


hevizms
addikt

Sima Redmi 3-ra ott az összefoglalóban a spemall rom.Azt tedd fel.Annál jobb nincs közkézen.

(#6010) sagem válasza Upo (#6008) üzenetére


sagem
addikt

Valami hasonlóval küzdött a múltkor valaki, igaz az minden hívásra érvényes volt..azt javasolták neki, hogy szedje le a gyári fóliát ha rajta van..a tiéteket rajta van? Ha igen, akkor egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#6011) sagem válasza Surda- (#6000) üzenetére


sagem
addikt

Ezért váltottam Lumiáról, az MS nagyon csúnyán cserben hagyta a saját vásárlóit a mobil rendszerrel, pedig maguk a telefonok jók lennének..

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#6012) peestike


peestike
senior tag

érdeklődnék, hogy a 4pda-n linkelt CM12.1 romokból valaki próbált ki esetleg valamit? gondolkodom rajta, hogy lecserélném a romot, aztán, ha valamelyik valakinek bevált volna, akkor ne tartsa magában melyik. :) :R
[link]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#6013) fuze válasza sagem (#6011) üzenetére


fuze
őstag

Pontosan így gondolom én is. Szintén Lumiát használtam ezelőtt. Stabil, problémamentes készülékre vágytam és meg is kaptam egy darabig. Azonban a nevetségesen elmaradott appok, és a Windows 10 Mobile rendszerből való kiábrándulás hozott vissza. Bár androidra még mindig nem igazán vágyok, az 5.1 kiforrottsága mellet és a 6.0 frissítés reményében, remélem a MIUI lesz a megváltás :)

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#6014) Narakh válasza sagem (#6011) üzenetére


Narakh
senior tag

Épp tegnap gondoltam rá, mennyire fáj a szivem a Lumiámért, merthogy alapvetően tök jó készülék lenne.

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#6015) freeself


freeself
csendes tag

Sziasztok!

Egykezes használat bekapcsolasaban tud valaki segiteni? Hiaba állítom be a méretét a beallitasokban, nem tudom aktiválni: ha elhuzom a menü gombot a vissza gombra, egyszerűen visszalép a főképernyőre, nem húzza össze a képet. Mit csinálok rosszúl?
Más: a területi beállításokban Kína van kiválasztva, amit atallitanek, de egyetlen európai ország sem elérhető a listában. Szamit valamit ez a beállítás, ill. ha igen, mi a megoldás?

(#6016) tom120514 válasza freeself (#6015) üzenetére


tom120514
őstag

Húzd VÉGIG jobbról balra vagy balról jobbra.

Never go full retard.

(#6017) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sziasztok!

Megjott a telo de nagy aggyal se tokot se foliat nem redneltem hozza. Van valakinek valamilyen gyors beszerzesi forrasa? Sajna nincs kedvem varni ra hosszu heteket amig beszallitjak kontenerekkel a cuccot a kedves kinai rabszolgakkal egyetemben. :/

Ps4, p30 pro

(#6018) littlerock válasza Pepeninho (#6017) üzenetére


littlerock
aktív tag

eustock???

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#6020) razorka777


razorka777
veterán

Amikor zárképernyőn bekapcsolom a home gombbal a zseblámpát, utána kb. két másodperc és elalszik.
Valahol be lehet állítani, hogy folyamatosan világítson?

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#6021) trebrona válasza razorka777 (#6020) üzenetére


trebrona
nagyúr

To keep torch on, hold the Power button.

A kb 2 sec alatt nyomd meg a power-t és bekapcsolva marad.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#6022) fuze


fuze
őstag

B20 nyitása. Érdekes... elég bonyolultnak tűnik és lehet nem is működik. Viszont jó, hogy ilyenekkel is próbálkoznak.

adms.hu | UI Designer

(#6023) trebrona válasza fuze (#6022) üzenetére


trebrona
nagyúr

Hiába is oldanák szoftveresen, ha a korlát hardveres.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#6024) razorka777 válasza trebrona (#6021) üzenetére


razorka777
veterán

Köszi. :R
Most már ok!

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#6025) fuze válasza trebrona (#6023) üzenetére


fuze
őstag

Igen, ez így van. Közben láttam, hogy nem működik :(

adms.hu | UI Designer

(#6026) boat76


boat76
csendes tag

Jól bírja az akksi :)

(#6027) bgyg1


bgyg1
aktív tag

Sziasztok!

Nagyon gondolkodom egy Redmi 3 vásárlásán (jelenleg Redmi 1s készülékem van), mi a véleményetek róla, megéri megvenni? Amire használnám (persze az alap telefon funkciókon kívül): Fb, játék (Hay Day), böngészés, Youtube (hd filmek megnézése), Viber, Messenger, Gps (Igo).

Köszönöm válaszotokat!

(#6028) fuze válasza bgyg1 (#6027) üzenetére


fuze
őstag

Jelenleg a legjobb választás ebben a kategóriában. Ha a spemalltól rendeled 48 000 Ft a pro változat két év eu garanciával. Minden infót megtalálsz az aláírásomban. Rendeléskor érdemes AUD-ban fizetni, mert kedvezőbb a valuta.

Az általad leírt dolgokra szerintem tökéletes, plusz finomság az ujjlenyomat olvasó és az infra! A GPS kiemelkedően jó, Glonass is van! Vásárláskor érdemes a 817-es verziót kérni, mert az tartalmazza a mobilinternethez szükséges legtöbb frekvenciát (kivéve B20).

Szerk.: Jé, neked már egyszer válaszoltam :)

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#6029) Surda- válasza bgyg1 (#6027) üzenetére


Surda-
őstag

Méretre gyakorlatilag pont akkora mint az 1s,csak kissebb a káva, nagyobb a képernyő. Az 1(nekem mtks hongmim volt) icipicit szebb képeket lő, a videoja jobb a 3nak.
Gps tökéletesen működik, 2g rammal tobb applikacio telepíthető. A redmi3 aksija brutál, többnyire 2 napot is elmegy.
Szerintem best buy, még úgy is hogy olykor belassul. Ha erősebb hardver kell, akkor note 3 pro lehet a jó választás, csak az már jó nagy...
Eustock ad hozzá magyar garanciat és másnapra itt van.

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#6030) bgyg1


bgyg1
aktív tag

Köszönöm mindenki válaszát!

Még egy kérdés, miért baj ha zárt a teló bootloader-e?

(#6031) fuze válasza bgyg1 (#6030) üzenetére


fuze
őstag

A romcserét nehezíti meg. Viszont még így is megoldható, illetve van mód a Bootloader nyitására. Benne van az összefoglalóban! :)

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#6032) bgyg1


bgyg1
aktív tag

Köszi a válaszokat!

Ennek milyen üvegből van a kijelzője? Törhetetlen vagy hamar betörik?

(#6033) fuze válasza bgyg1 (#6032) üzenetére


fuze
őstag

A gorilla glass is betörik :) A kijelző laminált üveg (legalábbis egy Redmi 3 szétszerelős képsorozat alapján), de nem gorilla glass. Így kérdéses mennyire karcolódik. Egy üvegfólia mindenképpen javasolt ha vigyázni szeretnél rá!

adms.hu | UI Designer

(#6034) bgyg1


bgyg1
aktív tag

Vajon ez a drop teszt mennyire valóságos? [link]

(#6035) peestike


peestike
senior tag

kipróbáltam, hogy felmegy e az xposed, aztán kiderült, hogy igen.
XposedInstaller_3.0_alpha4.apk
twrp alatt meg: xposed-v83-sdk22-arm64-MIUI-edition-by-SolarWarez-20160428.zip
[link]
twrp utáni reboot eléggé hosszú, de legalább sikeres. :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#6036) Surda-


Surda-
őstag

kijelzővédő folyadékot próbált már valaki?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#6037) helixP


helixP
nagyúr

Sziasztok!
Szerintetek melyik az a rom, ami ami zárt BooLoaderre-re, megy, magyar nyelvű és bloatware mentes?
Pl. Spemall-os rom megfelel ezeknek a kritériumoknak?

Köszi előre is.

(#6038) fuze válasza bgyg1 (#6034) üzenetére


fuze
őstag

Valósnak, bár ez egy note. Én azt nem szeretem az ilyen "karc tesztekben", hogy a kés, kulcs stb. csak az ilyen direkt módon való próbálkozások esetében védi a kijelzőt. Üvegről beszélünk, így azt nem olyan egyszerű összekarcolni, ráadásul ez a hegyes tárgytól is függ, hogy az milyen keménységű az üveghez képest. Szerintem ha fúrófejjel próbálkozna, az már megkarcolná, nem beszélve arról, hogy a videókon nem látszanak a mikro karcok, amit ez okozhat. A drop teszt meg tényleg csak a szerencse kérdése. Ha pofára, vagy hátra esik szinte biztos hogy nem törik be. Ha sarokra pottyan az a gáz. Attól az összes létező telefon be tud törni szerintem.

(#6036) Surda- Arra kíváncsi lennék én is :) Szerintem humbuk az egész, de ne legyen igazam :N

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#6039) xabolcs válasza helixP (#6037) üzenetére


xabolcs
őstag

Teljesen magyar nincs.

Egyebkent pedig...:
A Redmi 3-ra az elso Spemall-os es az EUStock-os egyforman jo. Azok megfelelnek a kriteriumaidnak.

A Redmi 3 Pro-ra csak a masodik Spemall-os jo, de kevesbe jol sikerult, mint az elso.
A Redmi 3 Pro-ra is folmegy az EUStock-os is, meg az elso Spemall-os is, de azok tul korai romok hozza, problemaid lehetnek belole.

MIUIHU nincs ra.

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#6040) helixP válasza xabolcs (#6039) üzenetére


helixP
nagyúr

Köszi a gyorsaságot :R
A leírásban szereplő Spellmall Sima Redmi3-ra Rom akkor stimmel ugye? Mi Flash-el felrakós.

[ Szerkesztve ]

(#6041) trebrona válasza helixP (#6040) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igen.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#6042) fuze


fuze
őstag

MIUI 8 újdonságok. Többek között fejlettebb képernyőfotók, másodlagos képernyő, klónozott appok (több accounthoz gondolom) stb :) Őszintén remélem, hogy a Redmi 3 rendes Marshmallow frissítést kap, nem csak 5.1 alapú MIUI 8-at.

adms.hu | UI Designer

(#6043) andrasxx


andrasxx
tag

Sziasztok!

Egy újabb probléma előtt állok, nem sikerül túljutni rajta:

A Gmail sync nem működik, a következőt írja ki: "sync is currently experiencing problems. it will be back shortly"
Már próbáltam leszedni a gmail fiókot, magát a gmailt is, de a levelek szinkronizálásához ezt az üzenetet kapom, nincs is egyetlen levél sem amit leszinkronizált volna....

Redmi 3 pro a készülék

Köszönöm a segítségeteket előre!

Mi 9T Pro + PIPO M9 Pro... előtte: Xiaomi Mi5s + Redmi 3 Pro, Elephone P7000, THL 5000, INEW V3, JIAYU G3S, JIAYU G3, ZOPO ZP500, ZTE Blade

(#6044) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sziasztok!

Vettem egy ilyen ketyerét Édesanyámnak, de szenved a hívásoknál a SIM kiválasztásával. Régebbi dual SIM-es telókkal ez sokkal könnyebb volt, de itt elég macera. Van valami egyszerű módja a SIM kiválasztásának a hívás előtt?

Ps4, p30 pro

(#6045) liskov válasza Pepeninho (#6044) üzenetére


liskov
tag

Milyen szenvedés? Tőlem megkérdi melyikről akarom a hívást indítani. A SIM beállításokban pedig alapértelmezettet is ki lehet választani.

(#6046) gerii


gerii
addikt

Pro-nál, ha ujjlenyomat feloldás be van állítva, de gombbal élesztem fel a készüléket, akkor mintát/ kódot fog kérni ugye?

crgriseus7: + Eustock vajon csinál-e majd frissítést, ha kijön az új rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#6047) fuze válasza gerii (#6046) üzenetére


fuze
őstag

Így van!

A másik kérdésedre inkább az eustock nevű felhasználó tud majd választ adni.

adms.hu | UI Designer

(#6048) Pepeninho válasza liskov (#6045) üzenetére


Pepeninho
őstag

Nala nincs kerdes. Alul van ket hivasindito ikon 1es 2es SIM neven. De nem lehet egyszeruen tarcsazni.
Pl felhivna "Pisti-t", tarcsazoban 7,4,7,8,4. Kivalasztja Pistit de csak az egyes SIMrol engedi inditani a hivast. Hivaslistabol kivalasztva mar lehet SIM 2rol is inditani. Lehet, higy gyarilag az 1es SIM az alapertelmezett?
Lenovon pl. minden hivas inditasa elott megkerdezi, hogy melyik SIMrol inditsa a hivast...

Ps4, p30 pro

(#6049) liskov válasza Pepeninho (#6048) üzenetére


liskov
tag

Igen, alapértelmezett a SIM1 amit a beállításokban meg tudsz változtatni. Viszont fontos, hogy mobilnetet csak alapértelmezett SIM-ről tud használni.
A China dev romban van kérdés, sőt a sim beállításoknál minden műveletre megmondható, melyik SIM-et használja.

(#6050) petido


petido
csendes tag

Sziasztok! Nagy megelégedettséggel használok egy Redmi Note 3 Pro készüléket Global Stabel Rom-al. A kérdésem az lenne, hogy várható e a Redmi 3 Pro-ra is Global Rom? Vannak e biztató hirek e témában?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.