Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10551) Viktor0610 válasza juve600 (#10550) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

juve600:
A changelogot elnézve tényleg nem igazán van fejlesztés. :)

(Azért én is feldobtam. :D )

Gabócza:
Igen, ki kell kapcsold a telefonkeresést, illetve törölnöd kell a Xiaomi fiókból a készüléket.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#10552) borsodika válasza Gabócza (#10549) üzenetére


borsodika
őstag

Ha be voltál lépve MI fiókkal és be volt kapcsolva az eszközkeresés akkor ezt ki kell kapcsold.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#10553) Milestone2 válasza Gabócza (#10549) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De bizony mindenhol le kell választani! Készüléken is. i.mi.com oldalon is, meg mégy a kínai k.anyjában is.
Különben kellemetlen meglepetés éri majd a vásárlódat...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10554) sityupityu válasza Milestone2 (#10553) üzenetére


sityupityu
veterán

De aki nem csinált soha semmit a készülékkel (eustock rom van fent) csak telefonált, annak gondolom semmit nem kell csinálni az eladás előtt?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10555) Milestone2 válasza sityupityu (#10554) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem attól függ milyen ROM van rajta.
Hanem attól, hogy MI ACCOUNT-tal használtad vagy Mi Fiók nélkül.
Ha nélkül, akkor nincs semmi dolgod.
Ha Mi Accounttal, akkor a rendszer összekapcsolta az Accountodat, a telefonnal.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10556) sityupityu válasza Milestone2 (#10555) üzenetére


sityupityu
veterán

A Mi Fiókot tuti, hogy nem használtam, a MI ACCOUNT-ról meg azt sem tudom, hogy mi. :D :B Bocsánat, de nem vagyok egy telefonguru, én csak telefonálok és fényképezek velük. :R

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10557) lehella válasza 22Dávid22 (#10547) üzenetére


lehella
senior tag

Köszi a tippet, átraktam a MIUI akkumulátorkímélőről arra hogy ne legyen korlátozva a widget app. Egyébként engedélyezve van az akku kímélő, remélem jó lesz így :R

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#10558) peteragard válasza eustock (#10530) üzenetére


peteragard
csendes tag

És mikortól kapható így a telefon?

(#10559) fireman123 válasza gerii (#10537) üzenetére


fireman123
őstag

Az tényleg jó lenne, de nekem szájbarágósan kellene :DD (nagyon szájbarágósan :R )

(#10560) Orlin válasza gerii (#10537) üzenetére


Orlin
addikt

+1
Videó is lehetne hozzá vagy képek!Én is Eustocktól vettem,d egyenlőre még nem merek belevágni a rom cserébe!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#10561) Gabócza válasza Viktor0610 (#10551) üzenetére


Gabócza
senior tag

Köszönöm mindenkinek a választ. Akkor erre odafigyelek majd...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#10562) vampire17 válasza fireman123 (#10559) üzenetére


vampire17
addikt

(#10563) st6969 válasza sityupityu (#10525) üzenetére


st6969
őstag

Amit itthon veszel, az is 3S international? Lehet, rosszul gondolom, de B20-at csak az tud. Persze ez lehet, hogy neked nem szempont.

(#10564) saces333


saces333
csendes tag

sziasztok!

a töltővel kapcsolatosan lenne kérdésem. eustocktól vettem a telefont, egy doogee töltőfejjel kaptam, és fene mód melegedik. mármint tényleg, tűzforró, alig lehet megfogni, és legutóbb mintha egy hangyányi égett műanyag szagot is éreztem volna. az oké, hogy melegszik egy bármilyen töltő töltés közben, na de hogy ennyire, az normális?:)

(#10565) Milestone2 válasza saces333 (#10564) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Doogee kidobandó. Normál töltő vásárolandó. Kínai szarsággal így járandó...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10566) razzorr


razzorr
őstag

Lenne egy kis problémám. Fotózok a sima gyári appal, felnyomom a driveba,majd pc-n letöltöm és onnantól mondjuk paintben nem tudja megnyitni,mert érvénytelen fájltípust ír ki. Először arra gonoltam, hogy a hdr nem tetszik neki,de semmit nem tudok megnyitni egy nyamvadt paintben,pedig .jpg a kép. Valami tipp esetleg? (azon kívül hogy ne használjam a paintet) 😁

(#10567) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv! :R

Kis segítség kellene -mielőtt az asszony felkoncol- mert valamit rosszul csinálok: zárt a telefon, sajnos még isn't supportba jutok, hiába 100%-os a profil, ezért gondoltam akkor majd később, addig is teszek rá global developert neki. Letöltöttem Global stablet (tudom, minek te hülye?) és felraktam fastboot módban, mert downloadban nem akarta. Fel is ment, gondoltam akkor minden rendben, innentől úgy mint a Note3-nál, updaterrel felrakom a legfrissebb developert (ugye már nem fastbootost). Na nem akarja.

Kérdéshez visszatérve: akkor mehet fel megint fastboot módban mostmár a developer (fastbootos) és utána már updaterrel betallózva mehet a global developer (ami elméletileg innentől már OTA frissíthető)??? :F

Kérlek titeket, nem a lebaxás csak egy megerősítést. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#10568) saces333 válasza Milestone2 (#10565) üzenetére


saces333
csendes tag

eustock nem cseréli? mintha olvastam volna valahol.

(#10569) Milestone2 válasza saces333 (#10568) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Doogee-t, Doogee-ra? Lehet. Kérdezzétek meg.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10570) vampire17 válasza F.B.I. (#10567) üzenetére


vampire17
addikt

Ez tobb okbol is furcsa :)

Eloszor, ha a telo zart, fastboot modban nem lehet ROM-ot folrakni, csak Download modba.

Gondolom a cel, hogy magyar legyen. Nem kell mas, mint legfrissebb Global Developer fastboot ROM.

Ezek utan mar nem kell updater appal flashelni semmit, kesz vagy. (Frissitesek jonnek OTA-n) ha megjon a nyitas, akkor felrakhatod a TWRP-t aztan azt raksz amit akarsz :)

(#10571) kristof123


kristof123
őstag

Meg tudná mondani nekem valaki, hogy hol tudom a mobilnet adatforgalmát megnézni?
Belefutottam egy olyan problémába is, hogy a Messenger alkalmazás mintha önálló életet élne, ha wifi-ről váltok mobilnetre "életre kel". Ezt játssza folyamatosan és ez nagyon zavar, az előző készülékemnél nem csinált ilyet így a telefonra, vagy valamilyen beállítására gyanakszom. Van rá megoldás, ha kilépek belőle addig ne lépjen be még el nem indítom az alkalmazást?

Segítséget előre is köszönöm!

Redmi 3 Pro, droid 5.1.1, MIUI 7.2.7.0.

Üdv,
K.

[ Szerkesztve ]

(#10572) F.B.I. válasza vampire17 (#10570) üzenetére


F.B.I.
veterán

Köszönöm! :R

Most annyi van, hogy nem tudom felrakni, mert a miflash beta állandóan összeomlik. Van esetleg egy biztosan működő (már reinstall, minden megvolt)?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#10573) Raruh válasza saces333 (#10568) üzenetére


Raruh
tag

Ez engem is érdekelne. Nekem 1x már lett cserélve a töltő, mert eldurrant este . Doogee volt, cserébe is doogee-t kaptam. Az új készülékek viszont már tronsmartot kapnak, ami a webshopban is rendelhető. Lehet az én hibám, de nem szeretnék plusz 3k-t költeni töltőre, mert a gyári megbízhatatlan...

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#10574) hedgehog01


hedgehog01
tag

Sziasztok!
Egy pozitív vélemény az Eustock-ról:
Szerdán rendeltem Redmi 3 Pro-t. 1 órája át is vettem a futártól. A telefonhoz Tronsmart töltőt kaptam, global 6.8.11 szoftverrel.
Le a kalappal! :R

(#10575) fireman123 válasza Raruh (#10573) üzenetére


fireman123
őstag

Az enyémet is tronsmartra cserélték, eddig nincs vele gond, de ez se egy jégkocka töltés közben (szerintem ugyanolyan meleg, de legalább nincs égett szaga :D )

(#10576) juve600


juve600
nagyúr

üdv

redmi 3 pro
megvolt a bl nyitás
utánna MultiTool -al cofface twrp
de kinai a twrp
és nem tudtam a leirás szerint sem angolra állitani
azé megoldottam a CM 13 felrakást igy is

esetleg tudna valaki segiteni hogy tudom a twrp-t angolra állitani ? meg hogy inditom twrp modban,stb ?

:R

(#10577) juve600


juve600
nagyúr

Ideiglenes recovery módszer, majd a bebootolt kínainál alul a csúszka elhúzása, majd angolra állítás (jobbról alulról második menü, majd földgömbre bökés és angol választás). Utána reboot menü, majd megkérdezi hogy blokkolja-e a gyári recovery visszaállítását, csúszka elhúzás.

ez nálam nem működik,mármnint a nyelv átállitás

(#10578) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Az én is eusztákkon keresztül lett véve, nem én vagyok az első tulaj, de elég gyorsan landolt nálam. A töltő itt is vészesen melegszik, 1x majdnem el is pukkant szerintem mert iszonyat forró volt és szaga is lett. A másik furcsa vele kapcsolatban, hogy full rozsda belül!!! :Y
Travel Adapter eta-u90ewe
A másik, hogy tudom micloud-ból vissza szerezni a képeinket mert valamiért automatikusan szinkronizált, most még nem tudom a galériában megnézni a fotóimat a telón.... :W

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#10579) vampire17 válasza F.B.I. (#10572) üzenetére


vampire17
addikt

Az itteni leiras alapjan probald. Download modba a igy is be tod tenni: "mindhárom gombot nyomd egyszerre, villan és rezzen kettőt, majd sötét lesz. Az a download mód. "

MiFlash a legutobbi betaval nekem sem ment. Ez tokeletes mukodott. 64 bites a Windows-od?

[ Szerkesztve ]

(#10580) razzorr válasza razzorr (#10566) üzenetére


razzorr
őstag

Erre esetleg valaki?!

(#10581) F.B.I. válasza vampire17 (#10579) üzenetére


F.B.I.
veterán

Itt vagyok, kösz, hogy válaszolsz/kérdezel. :R
Megoldódott: lezárt a telefon, ezért download módban ment fel a fastboot global developer.

Most azonban nem tudok nyitási engedélyt kérni, mert állandóan isn't support jön a miunlock program indításakor (az adatlap 100%-os). Mi lehet a baj? :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#10582) cappa72 válasza razzorr (#10566) üzenetére


cappa72
nagyúr

Pedig sajnos az utolsó mondatodba kapaszkodnék bele. "ne használj paint"-et. Nézd meg, hogy egy másik képszerkesztő hajlandó-e szerkeszteni.
Ha igen, akkor a gyanúm a redmondi szoftver gyengeségére utalna.

Ha más programmal megnyitod, és rámentesz, utána kezeli-e a paint?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#10583) razzorr válasza cappa72 (#10582) üzenetére


razzorr
őstag

Megpróbálom mással megnyitni. Sajna a melóban van egy nem túl acélos gép és arra nem nyomnék photoshopot. Egy vacak logót kell rátenni a képekre,arra meg jó volt a paint is. De akkor a hiba nem a készülékben(szoftver) van?!

(#10584) Victoryus válasza razzorr (#10583) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

valami online szerkesztővel nézd meg.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#10585) juve600


juve600
nagyúr

TWRP milyen bill komboval jön be ???

mert nekem a hang fel+bekapcs-re csak a mi logo jön be

(#10586) andrasxx válasza juve600 (#10585) üzenetére


andrasxx
tag

Azért nem megy mert nincs telepítve.
Véletlenül nem szoftvert cseréltél?

Újra fel kell tenni, mást nem tudsz csinálni...

Mi 9T Pro + PIPO M9 Pro... előtte: Xiaomi Mi5s + Redmi 3 Pro, Elephone P7000, THL 5000, INEW V3, JIAYU G3S, JIAYU G3, ZOPO ZP500, ZTE Blade

(#10587) razzorr válasza Victoryus (#10584) üzenetére


razzorr
őstag

Köszi a tippet, problem megoldva. Leszedtem a Gimpet és azzal szerkesztek,azzal minden fain,simán nyitja a hdr-es képket is.

(#10588) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Sziasztok!

Ma kapta kézhez egy ismerősöm a telefont az Eustocktól, ez a szoftver van rajta:

Ez jó SW? Frissül magától? Vagy mit érdemes rárakni?

Köszi!

(#10589) borsodika válasza szkorhetz (#10588) üzenetére


borsodika
őstag

Ez jó sw és frissül magától.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#10590) F.B.I. válasza szkorhetz (#10588) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nem akarok hülyeséget írni de szerintem ez Global Developer, a legjobb, elméletileg OTA frissül de én manuálisan fogok frissíteni 6.8.25 a legújabb.

Megelőztek...a lényeg, ettől nem kell jobb csak frissebb. :DDD

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#10591) juve600 válasza andrasxx (#10586) üzenetére


juve600
nagyúr

Ok
Köszi

(#10592) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Köszi, srácok! :)

(#10593) #01758976 válasza szkorhetz (#10588) üzenetére


#01758976
törölt tag

Én pont ma rendeltem egy r3p-t az eustocktól és rákérdeztem a romra. Miui 8 global developer volt a válasz :)

(#10594) fireman123 válasza F.B.I. (#10590) üzenetére


fireman123
őstag

Hejjjjj de jó lenne ha ez rá tudna valahogy ugrani az én R3 PRO-mra is ....az a bibi, hogy nagyon nem értek hozzá :( (és nem merek belekezdeni)

(#10595) lehella


lehella
senior tag

Hello megint.. Van valamilyen lehetőség a telefonban arra, hogy telefonálás közben jelezzen minden percnél, vagy 45. másodpercnél?
Hívás után az összegző képernyő is gyorsan eltűnik, nem látom egy másodpercig se. Van ezekre megoldás? :)

[ Szerkesztve ]

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#10596) F.B.I. válasza fireman123 (#10594) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én se nagyon vágtam a témát, a mélyvíz leírását követve - figyelmesen - nagyon nem lehet hibázni, szinte semmit. :N

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#10597) juve600


juve600
nagyúr

Felraktam a CM13-at,utánna megprobáltam ua modon visszatenni a 6.8.25-öt de az valamiért nem megy rá vissza,települ utánna system reboot,majd 1-2 percenként ujraindul a telo és semmi

Mi lehet a gond?

(#10598) trebrona válasza juve600 (#10597) üzenetére


trebrona
nagyúr

A gond a TWRP.
Indítsd újra TWRP-ben, majd TWRP-ben telepítsd a /sbin/cofface-no-verity.zip-et!
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10599) sntt


sntt
csendes tag

esett a teló jófajta nillkin tokban 1 métert aszfaltra, pont a hátára. működik minden, csak a 2. simet nem látja, mintha nem is lenne benne. ez "normális" lehet egy ilyen esés után? sajnos nincs hirtelen másik nano sim a környéken, hogy kipróbálhassam azzal is ez van-e, azt látja-e. amit tudtam egyelőre az az újraindítás, sim ki-be, de ezek nem segítettek, viszont a sim2 helyén az sd kártya működik. van ötlet, hogyan tovább?

a végső megoldás, hogy veszek egy prot :), ezt meg megkapja b. nejem, neki nem kell két sim.

................................................................................................................................................................

(#10600) cappa72 válasza sntt (#10599) üzenetére


cappa72
nagyúr

Igen, lehetséges, sajnos.
Akár el is törhetett, jobb esetben csak elmozdult az érintkező, vagy levált az alaplapról.
Esés után bármi előfordulhat; elég egy mikrorepedés, és már nem megy valami.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.