Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10501) siege5 válasza Milestone2 (#10500) üzenetére


siege5
aktív tag

Köszönöm a segítséget, meglett.

(#10502) Milestone2 válasza siege5 (#10501) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hááááááát, ha jó helyen keresed....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10503) juve600 válasza Milestone2 (#10502) üzenetére


juve600
nagyúr

ennyi :D

(#10504) tbmf


tbmf
csendes tag

Sziasztok!

Pár hete vettem egy Redmi 3S-t, minden jó rajta, de valami kis alkatrész zörög a felső részében, ha rázom. Ez nem lenne baj, de sajnos akkor is zörög amikor telefonálok vele.
Más is tapasztalt ilyesmit?

(#10505) Mp3Pintyo


Mp3Pintyo
aktív tag

Xiaomi Redmi 3 PRO telefont szeretnék vásárolni az eustock oldalon. Melyik ROM változatot kérjem?
Magyar nyelv és Google Play Store a követelmény. Nem gond ha nem frissül csak stabil legyen
Köszi a segítséget!
Ahogy olvasom itt a fórumon jelenleg a Global Developer a "legmagyarabb" :O) Ezzel is lehet kérni?

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#10506) Milestone2 válasza Mp3Pintyo (#10505) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ígérték, hogy lehet. De csak tőlük tudod megkérdezni. Korrektül szoktak válaszolni.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10507) fischi válasza hevizms (#10497) üzenetére


fischi
tag

Nekünk is ilyen volt, a kalibrálás megoldotta.. Keress rá, ha nem lesz meg délután előásom a linket :)

(#10508) Mp3Pintyo válasza Milestone2 (#10506) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Rendben, köszi. Akkor kérdezem is őket :)

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#10509) awesomeTOAD válasza tbmf (#10504) üzenetére


awesomeTOAD
csendes tag

Igen, ezt a kérdést már én is feltettem, többeknek is furcsa hangot ad ki a felső rész, ha megkocogtatjuk. Nekem mondjuk annyira nem vészes (Redmi 3 Pro), hogy telefonálás közben is zavart volna, inkább akkor, ha leraktam asztalra, stb. Ipaky tokban a gombok úgyis zörögnek, szóval így már abszolút észre sem veszem :D

(#10510) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Valaki árulja el miért ilyen lassan tölt fel Drive-ra a telefon wifin keresztül? Illetve ha meg beállító hogy használja a mobilnetemet a feltöltésre, nem hajlandó csinálni!!!! Nagyon idegesít a dolog

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#10511) sityupityu válasza tbmf (#10504) üzenetére


sityupityu
veterán

Mindenkinek zörög, bár én még telefonálás közben nem vettem észre.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10512) tbmf válasza sityupityu (#10511) üzenetére


tbmf
csendes tag

Nem tudom, de engem nagyon idegesít, gyakorlatilag minél hangosabban beszél a másik fél annál kevésbé lehet érteni.
Nem tudom, hogy visszaküldjem garanciára (Smartcom-tól vettem) és egy hónap múlva viszont látom vagy szedjem szét és nézzem meg mi szabadult el benne... :F

(#10513) hevizms válasza fischi (#10507) üzenetére


hevizms
addikt

De ezt nem lehet kalibrálni elméletileg,vagy rosszul tudom? Legalábbis volt róla szó már és akkor mondták itt.Megköszönöm a linket

(#10514) sityupityu válasza tbmf (#10512) üzenetére


sityupityu
veterán

Ha beszéd közben is az zörög amitől mi beszélünk akkor szerintem küld vissza. Nem hiszem,hogy bármit is tudnál vele csinálni. Szerintem csak elcsúfítanád ha szétszeded.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10515) sityupityu válasza hevizms (#10513) üzenetére


sityupityu
veterán

Erre én is kíváncsi lennék mert nálam és az asszonynál is van, és baromi idegesítő. Vannak azért gondok ennél a telefonnál.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10516) fuze válasza awesomeTOAD (#10509) üzenetére


fuze
őstag

A fém gomb zörög ahogy hozzákoccan a fém testhez.

Nekem régen a jiayunál a rezgőmotor rezonalt be a fém kerettel. Ennél is néha hallani hasonlót.

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#10517) sanyci válasza fischi (#10507) üzenetére


sanyci
senior tag

Engem is érdekelne a kalibrálás, mert engineering módban nem ajánlja fel...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#10518) albandy válasza tbmf (#10504) üzenetére


albandy
tag

Itt rázogatom vagy 2 perce de nem zörög semmi ...

(#10519) sityupityu válasza albandy (#10518) üzenetére


sityupityu
veterán

Nem akkor csinálja ha rázogatod, hanem ha megkocogtatod, vagy pl kicsit "durvábban" lerakod az asztalra.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10520) tbmf válasza albandy (#10518) üzenetére


tbmf
csendes tag

Jó neked, én azt vettem észre, hogy bármi is szabadult el benne, néha, ilyen-olyan mozgatás hatására megszűnik bezavarni a hangszóró működésébe.

(#10521) Asycid válasza Milestone2 (#10494) üzenetére


Asycid
tag

Az első bátor user megvan, megrendeltem egy Redmi 3S 32GB-ot (dark gray).
Előtte megkérdeztem tőlük egyébként, és így írásban is van bizonyíték és megerősítés, hogy bizony ebben lesz b20 (ez azért fontos, ha átvernek, akkor egy minimálisan több esélyem legyen visszafizettetni, bár tudom hogy nem egyszerű móka)... ha megérkezik, akkor azonnal beírom, hogy mi a helyzet!

(#10522) Mp3Pintyo válasza Milestone2 (#10506) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Válaszolt az eustock.hu, nem adják Global Dev ROM-mal.

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#10523) sityupityu válasza Asycid (#10521) üzenetére


sityupityu
veterán

Én is most akarok venni egy ilyet. Tegnap kérdeztem itt, hogy van-e valami lényeges különbség az előzőekhez képest, de a B20-at pont nem írták. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10524) Asycid válasza sityupityu (#10523) üzenetére


Asycid
tag

Eddig "Presale" volt náluk. Több "International" Redmi cucc is van az oldalukon (van olyan ami úinternational, hogy a ROM az rajta...), nem lehet, hogy rosszat néztél?

Nekem ezt írták:
"Dear Customer,

Thanks for your inquiry.

[...]

The network it supports:

•Networking:2G GSM: 850/900/1800/1900MHz
•3G WCDMA: 850/900/1900/2100MHz
•4G FDD-LTE: 4G: FDD LTE B1/3/4/5/7/8/20 (2100/1800/1700/850/2600/900/800MHz), TDD-LTE B40/B41 (2300/2500MHz)

Hope you enjoy your shopping.

Best Regards!

[ Szerkesztve ]

(#10525) sityupityu válasza Asycid (#10524) üzenetére


sityupityu
veterán

Nem néztem én sehol semmit, itt a fórumon kérdeztem csak. :) Én itthon veszem meg, a jövő héten már kell.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10526) Asycid válasza sityupityu (#10525) üzenetére


Asycid
tag

Akkor elnézést, ugy ertettem, hogy te is megkerdezted mar a shoptol. :)

(#10527) gabe_ válasza sityupityu (#10519) üzenetére


gabe_
őstag

Nem a kameránál zörög valami lencse vagy távtartó bizgentyű?
Amúgy nem zavaró, de már nekem is feltűnt...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#10528) razzorr


razzorr
őstag

R3P-hez keresnék átlátszó vékony szilikon tokot,azt a nagyon véknyat. Egyszer láttam egy almás telefonon és megtetszett,mert alig észrevehető,de tapadós a kézhez.
Rendeltem nemrég 1-2 szilikon tokot,de azok normál vastagok. Tudtok esetleg ajánlani valamilyet? Jó az ebay is.

(#10529) peteragard


peteragard
csendes tag

Sziasztok!

Redmi 3 pro telefont szeretnék spemallról, de sajnos a kupon nem nagyon működik. paypallal fizetnék. Másnál is előfordult, én vagyok ilyen balf...?

[ Szerkesztve ]

(#10530) eustock válasza Mp3Pintyo (#10522) üzenetére


eustock
tag

A jövőben áttérünk a Global fejlesztői szoftverre. :R

[ Szerkesztve ]

(#10531) Gabócza válasza gabe_ (#10527) üzenetére


Gabócza
senior tag

Ez zörgés téma a Nexus 5 topicban is előjött anno. A kamerán belül zörög valami és teljesen normális...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#10532) eustock válasza Gabócza (#10531) üzenetére


eustock
tag

"A készülék kamera körüli kocogtatásakor hallható zörej nem más, mint hogy a lencserendszer mozog a rugalmas felfüggesztés miatt. Ez tehát nem hiba, hanem a kameramodul felépítéséből adódik. "

(#10533) Gabócza válasza eustock (#10532) üzenetére


Gabócza
senior tag

Köszi. Erről beszéltem én is, csak nem tudtam ilyen szépen megfogalmazni... ;)

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#10534) Maist válasza eustock (#10530) üzenetére


Maist
senior tag

B20-at tudó Redmi 3s-re is áttértek majd? :))

[ Szerkesztve ]

(#10535) Milestone2 válasza eustock (#10530) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:C :R Ez itt a dícséret helye! Sok kezdőt meg fogtok menteni a szenvedéstől! :R :C

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10536) hunnia1969 válasza peteragard (#10529) üzenetére


hunnia1969
csendes tag

Szia!

A kosárnál a Check Out gombra bökj, majd jelöld be az EU Express szállítást, a PayPal fizetést és a kuponhoz írd be a kuponkódot. Majd Check gomb és le is vonta kuponhoz tartozó összeget.
Nálad nem így működik?

Üdv.

(#10537) gerii válasza eustock (#10530) üzenetére


gerii
addikt

Ha esetleg az eddigi vásárlóknak csinálnátok egy ROMcsere leírást, az is karaj lenne :)

(#10538) vegyszer válasza eustock (#10532) üzenetére


vegyszer
addikt

Igen. Nekem is ez volt az első ötletem, hogy esetleg a kamera valamelyik szavadabban mozgó tagja a zajforrás.

De az jobban bosszant, hogy számos alkalommal, egyből a hívás felvétele után a fülemhez emelve még az én oldalamon lenémítom a hívást. És ezt kb 5-ből 3x meg tudom csinálni.

Már rá kezdek szokni hogy a POWER gombbal lezárom a hívás felvétele után.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#10539) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Kedves tapasztalt fórumosok! Próbálnám nyitni a telómat, megjött az engedményük, de nincs itthon netem, csak a mobilnet a telómról osztva. A gondom, hogy ha kikapcsolom a telefont, nem lesz netem!!! Sejtésem szerint arra pedig szükségem volna ugye?

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#10540) vegyszer válasza kisbarack (#10539) üzenetére


vegyszer
addikt

Igen.

A megoldás egyszerű. Tedd a SIM kártyát egy másik telóba ami akár USB kanócon meg tudja osztani a netet

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#10541) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Elvileg nyitva a teló, de nem engedi rootolni... :Fű
Drága Vegyszer ezt már megtettem XD

[ Szerkesztve ]

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#10542) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Azt hogy tudom ellenőrizni, hogy sikeres volt a nyitás? Sajnos nem igen akar rootolni ez fáj, illetve ugye mivel ki kellett vennem e sim kártyámat a telóból, hogy tudom ismét online állapotba hozni a telót a micloud ban?
Bocsi a láma kérdésekért, lassan lekűzdöm a nehézségeket XD

[ Szerkesztve ]

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#10543) albandy válasza kisbarack (#10542) üzenetére


albandy
tag

pl ezzel [link]

(#10544) eustock válasza Maist (#10534) üzenetére


eustock
tag

Elképzelhető. :)

Milestone2

Köszönjük, bízunk benne, hogy jó döntés lesz. :R

gerii

Megnézzük mit tehetünk ez ügyben. ;)

[ Szerkesztve ]

(#10545) lehella


lehella
senior tag

Sziasztok!
Nova launcert használok Redmi 3 Pronál és akármilyen időjárás/óra widgetet használok (gyárit, vagy most a GoWeathert), előfordul időnként hogy a widget órája nem frissül automatikusan. Arra is volt példa, hogy láttam perc váltásnál hogy frissül, de néha beragad. Ez mitől van, valaki tapasztalt már ilyet? Eléggé félrevezető tud lenni :)

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#10546) achon válasza lehella (#10545) üzenetére


achon
aktív tag

Sajnos igen. Nekem Buzz Launcher alatt és gyári launcher alatt is produkálja a Buzz Widget, meg az összes óra widget amit letoltottem. (transparent clock and widget, simple clock, stb.)

A legszebb múzsa a határidô.

(#10547) 22Dávid22 válasza lehella (#10545) üzenetére


22Dávid22
aktív tag

Az akkumulátor beállításoknál kapcsoljátok ki a widgethez tartozó app korlátozását.

(#10548) Wesder


Wesder
félisten

Hàt ez a 6.8.25 nem hozott semmit :(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10549) Gabócza


Gabócza
senior tag

Sziasztok, eladáskor kell valamit csinálnom a készüléken vagy a xiaomi oldalán? Arra gondolok, hogy itt nincs olyan mint az almánál, hogy le kell választani a készüléket a MI Account-ról? Vagy elég csak egy gyári visszaállítást csinálnom? Köszi...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#10550) juve600 válasza Wesder (#10548) üzenetére


juve600
nagyúr

mert ?
én most rakom fel :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.