Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#89) Laslow válasza Laslow (#87) üzenetére


Laslow
senior tag

5630 SMD COB:
Hát, nem gyenge a fénye, az tuti. De nem is túl erős, hamar megszoktam. Amúgy meglehetősen kékes színű fényt ad (hivatalosan hideg fehér), ez pár napig fura volt, meg hogy nem színhelyesen látom az edényeket mosogatáskor, de aztán megszoktam, már nem "bántja" a szememet. Általános világításnak, vagy pl. fürdőszobai tükör mellé egyáltalán nem javasolnám, de mosogatóhoz vagy konyhaszekrény belső világításának megteszi.
A ragasztás elsőre stabilnak tűnt, másnap reggelre mégis leesett a fele csík a konyhaszekrény aljáról, szóval érdemes szerintem egyből valami jó erős általános folyékony ragasztóval felragasztani.
Egy dolog zavar csak benne: van néhány led, ami pislákol. Ilyenkor ha kicsit megnyomkodom ott a csíkot, helyrejön egy rövid időre, de aztán előbb-utóbb ismét pislákolni kezdenek. Úgyhogy nem egy csúcsminőség. El lehet viselni, de kicsit zavaró, hogy a fény néha picit erősebb, néha meg picit gyengébb, és ez akár másodpercenként változik.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.