Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bodz


Bodz
nagyúr

Igen, a szívemhez kaptam én is... 825 euróból azért már egész jól be lehetne vásárolni értelmesebb cuccokból.

[ Szerkesztve ]

(#2) ricinus13


ricinus13
senior tag

Annak akinek nincs helye a kicsi lakásában normális hangrendszerre még akár jó is lehet. Más kérdés hogy általában az ilyen embereknek nincs 825 Euro-juk hangprojektorra

(#3) elefant válasza ricinus13 (#2) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

elképzelhető, hogy valaki egy kisszobába vagy hálószobába, dolgozószobába szeretne a szokásosnál erőteljesebb hangrendszert. Mondjuk a 825 euró bárhogy nézzük, iszonyú sok pénz.

(#4) bzoley


bzoley
veterán

És melyik része fog jól megdörrenni? Mert a méretei alapján nem igazán alkalmas ilyesmire.

(#6) Johnny001 válasza #32839680 (#5) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Jól beszéltél. Ezért szólnak szarul a lapostévék:)

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#7) Osiris válasza Johnny001 (#6) üzenetére


Osiris
őstag

...és ezért nem könnyű elképzelni, hogy ez jól fog szólni, főleg 825 eurónyira jól.

(#8) Duree


Duree
veterán

Valahogy elképzelhetetlen számomra,hogy ez jól fog szólni,ráadásul 300 ezer forintért?Viccesnek tünik.

duree54

(#9) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Ha minőségi hangzást ki lehetne ezekből hozni nem lenne esélye a valódi Hi-Fi-nek. Viszont ez aligha valósul meg ezzel az eszközzel így maradnak a jó öreg minőségi hangfalak és erősítők (és persze a hozzávalók).
Valódi térhangzáshoz elegendő lenne előre bepakolni a hangfalakat akkor a mozik sem próbálnának több 100 hangszórós brutális térhangzást előállítani (Dolby Atmos).

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#10) ALBY válasza kigyi_23 (#9) üzenetére


ALBY
senior tag

Továbbra is lenne esélye :) mert nem cél igényesebbeknél az efféle kialakítás amit az ilyen vackok követnek.
Nem az eredeti igény/problém a hang életszerű visszaadása a fő cél, hanem hogy valami fos odaférjen állvány nélkül a tv köré, nehogy beszóljon már az értetlen feleség.
így össze elhet hozni egy mondjuk hálószobába való sorozatnézésre alakalmas megoldást, a tévébe rakott (szerintem értelmetlenül legyártott) hangszórók helyett.
Ez egy durva kompromisszumos megoldás, azon belül próbálkoznak több kevesebb sikerrel,
leginkább a hülyétéssel próbálkoznak, az a leg kifitődőbb.
Ez a termék meg konkrétan eszetlen drága. A tájékozatlanokat lehet mindig a legjobban lehúzni,
okosabbaknak a jó termékek már sok fejlesztést is igényelnének... meg úgyse lehet annyi vevőt behúzni.
Ha ez mondjuk töredékébe kerülne és nem félrevezetéssel árulnák még jó is lehetne elvétve néhány esetben.
Az összes wireless baromsággal együtt sem tudnám senkinek ajánlani 200 dodónál többért.

EZ kérem egy igazi DIVA :) http://www.hazimozistudio.hu/wp-content/uploads/2012/05/38-40_arcam.pdf

Ha tényleg ilyen kis helyen kéne valami hallgathatót csinálni én Bose irányában nézelődnék, ők már láttak hifit is ;)

"A termék megkapta a cég 360-degree Full Room névre hallgató technológiáját, amelynek köszönhetően elméletben a hangok körülölelik a szobában tartózkodókat. Rendelkezik beépített mélynyomóval, így a gyártó állítása szerint a basszusok is szépen, vastagon szólalnak meg."
DisneyLand! :Y

Kedvencem még ezek a katalógusképek, se tévé se hangfal semimlyen kábelt, áramot vagy bármit nem kap. Sök madár meg elhiszi hogy ilyen lesz az otthonában. Aztán megnézném a végeredményt, mikor Lajosbának a falon ugyan ezen tévéjéből és zajcsíkjából kiállnak a tápkábelek, antenna, hálókábel, IC kábel, hdmi, és akkor ugye igazi lejátszója még nincs is.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#11) Duree válasza #32839680 (#5) üzenetére


Duree
veterán

Magasan igazad van,én villamosmérnökként mikor egyetemre jártam és tanultuk az akusztikát,(igaz ez vagy 30 éve volt) az mondta a fáma,hogy igazi hangzáshoz legalább 15-20 cm hangszoró,és ehhez való 20 literes doboz a minimum,és a sztereohoz 2db kell,nem lehet semmilyen elektromos csalással egyetlen pontból kiindulva térhangzást csinálni.Még 2db hangdobozzal sem sikerül biztosan ha rossz a rendszer,egyetlennel meg felejtös.Persze a komolyabb gyártok is kijönnek soundbarokkal,mert ez a divat és nem akarnak kimaradni ebböl a bizniszböl.Tehát amondó vagyok semmi sem ad jobb hangzást a házimozihoz mint 6 db hangdoboz megfelöen elhelyezve,hozzá egy erösítö.És még az egyszerübb kijön 100 150 ezerböl és messze jobban fog szólni mint ez a csoda 825 euróért,vagy bármelyik soundbar.

duree54

(#13) dkekesi


dkekesi
tag

Nálam ilyenek vannak: http://www.magnepan.com Laposak is, jól is szólnak, asszonyt sem zavarják.

(#14) Duree válasza #32839680 (#12) üzenetére


Duree
veterán

Vagyis a hangprojektor továbbra sem az igazi megoldás.

duree54

(#15) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Volt szerencsém az első példányokat kipróbálni, nagyon szól ;)
Brutál mély, tiszta közép és magas hangok. Ezt a ház precízen tervezett ívet követő dombor formájával(ami annyira precíz, hogy egy rossz nyomatékkal behajtott csavar hatására már teszten bukik a termék), és a spéci sugárzókkal érték el, igazi nyalánkság. A Libratone Loop is megdöbbentő, az ember közel sem azt a hangzást várja egy kis térfogatú műanyag doboztól, amit végül kiad magából. Ennek ellenére is drága.

Érdekesség képpen: Magyarországon gyártják. :)

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#16) bigyo108 válasza futo001 (#15) üzenetére


bigyo108
aktív tag

Ezt csak alátámasztani tudom.
A Zipp is nagyot szólt anno, de a Loop megdöbbentő volt, és akkuról is max-on jó pár óráig bírta.
A Diva most a csúcs, kár hogy a Longue -t nem hallottam :(

És nem utolsó sorban minőségi alkatrészekből épül fel a termék.

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#17) futo001 válasza bigyo108 (#16) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Ez sem tartott sokáig, kínában fognak készülni az újabb típusok. Azért szomorú, hogy minden, kicsit is érdekes gyártás elkerül keletre.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.