Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) taranis válasza h1mpi (#200) üzenetére


taranis
addikt

Azért nekik is meg kell indokolni minden emelést, és ha olyan gazdasági helyzet lenne, ami most hirtelen a 20000-es emelést indokolná, akkor nem a telefon lenne a legfőbb gondunk :)

colorizer.net

(#202) skn


skn
csendes tag

Havidíjajasból Dominóra is válthatok, ha nem fogadom el a díjemelést?

(#203) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

"A Témobil mától kezdve Telekom"

A 20 Ft mától 30.

(#204) djculture válasza Rodi 4.80 (#203) üzenetére


djculture
félisten

Még messze van a kilencvenes évekbeli 120 forintos percdij, de ha így haladunk még retrózhatunk ilyen téren is :)

(#205) Rodi 4.80 válasza Def26 (#14) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Nagyon igazad van, én is ki akartam szállni a buliból, de közölték, hogy a "kétéves hűség és tarifamegtartási kötelezettség ellenére akciós volt a telefon", vissza kellene fizetnem a kedvezményt is. Három hónappal a lejárat előtt.

Idefigyeljetek emberek! Egyetlen szolgáltatónak kinéző pénzlehúzó moslék cégnél se vegyetek részletre semmit!!!!!!!

Ezek maximálisan visszaélnek a nyomorunkkal, behúznak bennünket. Akkora a tőkéjük, hogy az országunkat megvehetnék kilóra bármikor. De nem teszik, mert szarért nem adnak pénzt.

(#206) bambano válasza ollie (#125) üzenetére


bambano
titán

azt komolyan hiszem, hogy a multik szemetek. azért jöttek ide, mert itt sokkal rosszabb az érdekvédelem, a fogyasztóvédelem, a dolgozók érdekvédelme. egy halom olyan dolog van, amit itt simán megtehetnek, a magyar vezetés még könyököl is hozzá, odakint meg két perc alatt széttépnék őket a szakszervezetisek, mint foxi a lábtörlőt.

a második állításoddal nem értek egyet, nem hiszem, hogy a multik odakint angyalok. odakint is szemetek akarnak lenni, csak ott pár dolog jobban működik és féken tartják őket.

például miért van az, hogy a multi ide gagyibb mosóport szállít, mint kintre?

semmi összeesküvéselmélet sincs, a multi minden területen profitmaximalizálásra törekszik, itt több eredménnyel. ez a természetes viselkedése a multinak.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#207) Lolka Bolka


Lolka Bolka
aktív tag

Áremelés, miközben lényegében azt hangoztatják, hogy nincs infláció....meg rezsicsökkentés, és akkor pont ott emelnek, ahol a világon mindenhol csökkenek az árak (alacsony inflációnál)...érdekes, de nem meglepő. ;]

(#208) Malachi válasza bambano (#206) üzenetére


Malachi
addikt

nem tudnék igazán ellenkezni azzal, amit írsz - de azért mégiscsak értelmesebb lenne a multik szidása helyett egy olyan államot KÖVETELNI, ami nem engedi nekik a szabad rablást, ha már úgy adódik, hm?

ijesztő volt végigolvasni a hozzászólásokat, döbbenet mennyire nem értik az emberek a piacgazdaságot és milyen könnyen bezabálják a maszlagot a gonosz, kapzsi tőkésekről. 26 évvel a rendszerváltás után az ember nem ezt várná. :(

(#209) h1mpi - amit megtehetnek, azt meg is teszik. pénzt keresni jöttek ide, és én is gyűlölöm, hogy az osztrák T töredék áron adja ugyanazt, amit a magyar, de ez ilyen és kész. arányos, értelmes, méltányos szabályozásra, törvényekre, korlátokra lenne szükség. itt is, meg az élet minden területén. csak hát itthon bizonyos réteg jobban szeret a zavarosban halászni, és ez így, ahogy van éppen tökéletesen megfelel az érdekeinek. és most nem folytatnám, mert ez már politika.

[ Szerkesztve ]

(#209) h1mpi válasza Malachi (#208) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az a baj, hogy élő szerződésbe belenyúlhatnak. Ezt kellene törvényileg leszabályozni, hogy ne tehessék meg!
Te se teheted meg, hogy 500 Ft-al önkényesen csökkented a havi díjadat...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#210) Kornel válasza Malachi (#208) üzenetére


Kornel
veterán

Oke, akkor elmult huszonnegyevezzunk?
Jobb lesz tole?

(#211) Malachi válasza Kornel (#210) üzenetére


Malachi
addikt

attól nem, de egy pici gondolkodás soha nem ártott még senkinek a zsigeri anyázás helyett.

és vedd észre, hogy én sem védeni akarom a multikat, eszembe nem jutna. kb. olyanok, mint a víz, az ország jogrendje meg a medence. felveszik a formáját, pont addig és úgy mennek el, amíg engedik nekik.

mondjuk a vásárlói elégedetlenség is egy nagyon jó szabályozó erő, ha egy hónapon belül mérhető lenne a szerződés felmondások száma, talán visszakoznának valamennyit. de ez sem fog megtörténni gondolom.

(#212) fordfairlane - ügyes motor, stabil motor! :D nekem mindegy, minek nevezzük. de az elég szűk látókörre utal, ha valaki ma Magyarországon egy ilyen áremelés miatt csak és kizárólag a multikra mutogat. nem gondolhatjátok komolyan, hogy azért csinálják, mert bal lábbal keltek. ez nekik NEM JÓ.

[ Szerkesztve ]

(#212) fordfairlane válasza Malachi (#208) üzenetére


fordfairlane
veterán

A multik többek közt azért is mennek fejlődő országokba, mert ott maga az állam érdekérvényesítő képessége is alacsonyabb, nem csak a helyi munkaerőé. Mégis mit tehet az állam ezek ellen, ha nincs hazai tőkeerős cég, amelyik elvégezné a szükséges beruházásokat? Alkut költ a multival, és félrenéz. Félrenéz, mert a telekomadót befizetik, például.

A "piacgazdaságműködésnemértés" meg akkora, de akkora közhely, hogy jelzőt sem nagyon találok rá. Csoda, hogy a fórummotor nem ájult be tőle.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#213) bambano válasza Malachi (#208) üzenetére


bambano
titán

nem akarok államot ezekben a kérdésekben.
a helyes nyugati (eurokonform) megoldás az, ha csinálsz jobbat, és szabadpiaci verseny keretében kergeted el ezeket a rákba. ez bizonyos szűkös erőforrások vagy magas belépési küszöbű piacok esetén nehézkes, de pl. egy mosópor piacon azért annyira nem lehetetlen.

illetve nem ártana a termelői oldalt összefogni, de szintén nem állami irányból, mert abból megint csak agyatlanságok lesznek, hanem alulról építkezve. A termelői, piaci közösségek lényeges javulást tudtak elérni ott, ahol ésszel csinálták és a kicsinyesség nem bombázta szét záros határidőn belül.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#214) Alchemist


Alchemist
addikt

Majdcsak rájuk száll a rezsicsökkentő kommandó... :)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#215) Silenzio válasza Fecogame (#2) üzenetére


Silenzio
addikt

Ott van a táblázatban. 32/49 helyett 35/49. A havidíjas csomagok közül a változások első sorban a lezárt csomagokat érintik, ez végső soron érthető, át akarjuk terelni az ügyfeleket az új csomagokra.

Egyébként egyelőre nekem is no comment a hír, már csak azért is, mert itt hallok róla először, tegnap dolgoztam utoljára, addig nem érkezett erről infomail...

(#208) Malachi: 25 éve volt. Még csak ez sem az indok. Az állam ott tesz keresztbe nekünk, ahol tud. 44%-ot adózunk OVI bácsinak minden letelefonált percből. A szlovákoknál ez kb. a fele.
Másfelől volt egy ügyfelem, aki hasonló érvekkel pocskondiázta a céget, mondván, azért lépett le Németországba, mert ott nem ez megy. Én meg mondtam neki, hogy ugyanaz az anyavállalat, az új piacokon szedi meg magát, a német piac sokkal telítettebb, ott sokkal keményebben megy a verseny a jóléti nyugat utópisztikus törekvései árnyékában. Mi fizetjük meg itt Magyarországon annak az árát, hogy ő ott nyugaton olcsón telefonálhasson. Van még kérdés? :U

Ja, még valami: hozzátette, végülis igaz, Németbe' mindenhol kecskék meg desznyók szaladgálnak az udvaron, itt meg még csirkét sem tarthatsz lassan, mer' az EU így meg úgy. Szóval ő is vágta a dörgést, csak egyszerűbb szemét multizni meg az Orbánra kenni. OVI bácsi egyébként vág minket, ahol tud, csak az nem esik le neki, hogy a sok külön teher miatt amit rezsiben megspórolsz, elköltöd telefonra.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#216) fordfairlane válasza Malachi (#211) üzenetére


fordfairlane
veterán

attól nem, de egy pici gondolkodás soha nem ártott még senkinek a zsigeri anyázás helyett.

Erre az áremelésre nincs nagyon piaci alapú magyarázat. Emelkedtek a izék, meg a bigyók, meg a pijac. Kábé ennyi jött le a nagy szakértésből, ami itt folyik. Az értelemnek a szikráját sem nagyon láttam a piacvédő hszekben, csak a szokásos semmitmondó általánosságok. Márpedig az oligopolpiac nem versenypiac, csak korlátozott mértékben.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#217) Malachi válasza bambano (#213) üzenetére


Malachi
addikt

nem állami szolgáltatóra gondoltam, hanem olyan jogszabályokra, törvényekre, amik nem engedik pl. az egyoldalú szerződésmódosítást, vagy csak azonnali felmondás lehetősége mellett. ilyesmi.

és persze mellé biztosítják a befektetések meg a fejlesztések garantált megtérülését is. és persze nem jönnek fél évente vadiúj adórendszerrel, nem vetnek ki hasraütésre büntetőadókat, nem kapkodnak ötletszerű eszközökhöz, ha elfogyott a pénz, egyáltalán, lehetőleg nem bolygatják a piacot. ilyen környezetben nem tudom mire számítunk.

(#216) fordfairlane - oké, hát akinek nem inge, sallala.

[ Szerkesztve ]

(#218) Silenzio válasza fordfairlane (#216) üzenetére


Silenzio
addikt

Figyi, az, hogy nem fizettek osztalékot a részvényeseknek, szerintem elég bizonyíték arra, hogy itt valami gebasz is van. Nemdebár? Miért nem? Kapzsiságból? Nem gondolhatod komolyan... Akinek nem fizetik ki az osztalékot, az jó eséllyel megszabadul a részvényeitől, ha meg idén is ez lesz, nézhetünk más munka után. Mind a tizenkétezren. Úgyhogy ne nagyon keress itt összeesküvés elméleteket, mert nincsenek. Nekem is csak tippjeim vannak. Talán ha maradtunk volna a mobiloknál, és nem lenne benne a kezünk az

- otthoni szolgáltatásokban (az Optika kiépítése pár milla lépcsőházanként, erre nem egy esetben azt mondja a közös képviselő, hogy itt nem lesz optika, mert nem lesz fúrás-faragás, a lakók nyugalma fontosabb - meg a nagyábelanitát, azt neki, mondom én.)
- biztosítási ágazatban
- energiaszektorban (villany, gáz)
- műszaki cikk (tévé, laptop) eladásban
- egészségügyben

és még sorolhatnám, tán kiszámíthatóbbak lennének a költségek. De mi mindenütt ott vagyunk (OCP), a magyar piac meg ingatagabb, mint én fél üveg pezsgő és 4-5 pálesz után.

Malachi: tudtommal a magyar törvények engedik a felmondást egyoldalú módosítás esetén, 15 napon belül.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#219) fordfairlane válasza Malachi (#217) üzenetére


fordfairlane
veterán

Szerintem arról van itt szó, ahogy azt egy-két ember már pedzegette, hogy a távközlési piac EU-s liberalizációja előtt még cash-cow üzemmódba kapcsolnak a lokális piacon. Szó sincs itt semmiféle megugró költségekről. Saját vélemény.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#220) Malachi válasza fordfairlane (#219) üzenetére


Malachi
addikt

ez nekem is eszembe jutott, simán elképzelhetőnek tartom.

a másik, amiről senki nem beszélt - de lehet, hogy hülyeség is - nem tudom mekkora "kárt" okoznak a VOIP megoldások a szolgáltatóknak, azt se tudom mennyien használnak ilyesmit, de azt pl. tudom, hogy akit lehet viberen hívok, SMS helyett iMessage és sorolhatnám. talán ez is folyamatos szorításban tartja őket.

Silenzio - "tudtommal a magyar törvények engedik a felmondást egyoldalú módosítás esetén, 15 napon belül." itt többen mást írtak, de akkor nem tudom. nekem az, hogy más csomagba válthat, nem számít felmondásnak, de ehhez már tényleg nem értek.

[ Szerkesztve ]

(#221) fordfairlane válasza Silenzio (#218) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ez nem összeesküvés elmélet. BCG mátrix. Pijac, ha úgy jobban tetszik. :)

x gon' give it to ya

(#222) Silenzio válasza fordfairlane (#221) üzenetére


Silenzio
addikt

A 219-es kommented igaz lehet. Bárhogy is lesz, ez nem tarthat örökké.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#223) fordfairlane válasza Silenzio (#222) üzenetére


fordfairlane
veterán

Pár évig még nem lesz ebből semmi. Ha az évtized végére a gyakorlatban is megvalósul, akkor már örülhetünk.

x gon' give it to ya

(#224) zzoltan2014 válasza Silenzio (#218) üzenetére


zzoltan2014
tag

"az, hogy nem fizettek osztalékot a részvényeseknek, szerintem elég bizonyíték arra, hogy itt valami gebasz is van. Nemdebár? Miért nem? Kapzsiságból? Nem gondolhatod komolyan... Akinek nem fizetik ki az osztalékot, az jó eséllyel megszabadul a részvényeitől, ha meg idén is ez lesz, nézhetünk más munka után. Mind a tizenkétezren. "

Fő tulaj a DT, az meg osztalék nélkül is kiszedi a cégből azt, amit akar.

Olyan a MTelekom mint a medve, fogyasztó, fogyasztó, te sz.pni jársz ide? 25 ft-os előfizetéses percdíjat fizet a kedves ügyfél a 10 ft-os flotta vagy 0,3-5 ft-os voip helyett? Akkor ez balek, húzzuk le még jobban!

(#225) bambano


bambano
titán

"A tarifaváltozások megfelelnek a mobil és vezetékes, illetve előfizetéses és feltöltőkártyás díjcsomagok eltérő sajátosságainak, és megőrzik az ügyfelek által kedvelt előnyöket és kedvezményeket."

engem azért érdekelne, hogy milyen anyagot kell tolni ahhoz, hogy ekkora ökörséget teljes mellszélességgel kijelentsen valaki... a díjemelkedés mióta ügyfél által kedvelt?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#226) djculture válasza bambano (#225) üzenetére


djculture
félisten

Elvégzed a marketing BA alapszakot és bármilyen szívatást szuper kedvelt dolognak tudsz eladni :)
Nagyon jó az áremelés mert minél kevesebb lé marad a zsebedben annál kevesebbet kell gondolkozni hogy mire költsed. Megkimél a telekom ettöl a gyötrelemtől.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#227) Zyelor


Zyelor
aktív tag

Bmeg, én erre tegnap csak azt hittem, hogy április tréfa. Valóságnak elégggé fos... -.-

(#228) ViZion válasza bambano (#225) üzenetére


ViZion
félisten

nyugi. Ha akarod, statisztikát is mutatnak, hogy mennyien KÉRTÉK és milyen jó lesz. OK, a mobilnetük sz@r, vidéken a többi szolgáltatás sem valami jó, de fejlesztenek, azért sz@r. Megmondták. Higgy nekik. :K /irónia off

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#229) bambano válasza ViZion (#228) üzenetére


bambano
titán

én is szoktam olyan statisztikákat csinálni, úgyhogy ne firtassuk :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#230) zed01 válasza Def26 (#14) üzenetére


zed01
őstag

Nekem nem engedték felmondani, mert "szerintük" akciósan kaptam az előfizetés mellé a telefont (nem részletre).

Ez a pofátlanság, én Vodafone eéőfizető vagyok ( a Telekomnál sincs másképp) és a Vodánál akciósan megvásárolt telefon többe kerül, mint ha az árgépen körülnézel a különféle boltokban, úgy hogy a boltban vásárolt készülékek kártyafüggetlenek. Írja hogy például a Vodafonnál akciós Nokia Lumia feltöltőkártyával 73 ezer ft, míg az árgépen csak 52 ezer. Sosem szabad a szolgáltatónál telefont venni.

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#231) fojuzer


fojuzer
aktív tag

HM-Hm van a kiváloan müködö "REZSI Csökkentés/ Itt ezen themában,Távközlés,Mobil szolgáltatások árainak csökkentése?,Fel sem merült,his talán az EU-ban mink vagyunk a leg-leg olcsobbak?, Igaz ADÓK is vannak.Hiszen mindent-mindent vissza kel terhelni,háritani a fogysztokra,felhasználokra3 Na ez a jelen,a Jövö?, //Még drágábbak fognak lenni// :C

föolvaso

(#232) Burki


Burki
aktív tag

Az elektronikus ügyintézés forszírozása ...jah, az az elektronikus ügyintézés, aminek a felülete nem ad pontos, naprakész információt, számlareklamáció és számlakiemelés esetén egy hétig nem hajlandó frissülni, és úgy egyébként csak informatív jelleggel lekérve a számlát egy csomószor valamilyen hibára hivatkozva nem teljesíti a kérést. Az ügyfélszolgálatos meg hülyének néz,hogy miért akarok én ragaszkodni az elektronikus felülethez. Arról nem beszélve,hogy valamilyen rejtélyes módon soha nem sikerül rögzíteni a rendszerben,hogy akkor én most mit is kérek. Hiába mondom el egy új szolgáltatás megrendelésekor,hogy NEM KÉREK PAPÍR ALAPÚ SZÁMLÁT, teljesen tökéletes nekem az elektronikus, csak kipostázzák a számlát a sárga csekkel.

Háborog az ember ,de nem tud mit tenni. Hűségidő, telefonrészlet, meg amúgy is, szeretek elérhető maradni. Majd talán 10 év elteltével, amikor már az akciós akciók akciójának az időszaka lesz, és végleg megelégelem,hogy nincs egy olyan érdekvédelmi szerv, aki korrektül, becsülettel kivizsgálná a vásárlói panaszokat, akkor felmondok minden szolgáltatást és kiköltözök a pusztába egy jurta sátorba.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#233) Hgovi


Hgovi
aktív tag

Lehet hogy ki dobom a kártyámat!
Ezt nem hiszem el!

Üdv Hgovi

(#234) #78121280 válasza djculture (#189) üzenetére


#78121280
törölt tag

Nem egészen. Április 10.-től Április 25.-ig lehet jelezni az ügyfélszolgálatnak a 1430-on.

[ Szerkesztve ]

(#235) taranis válasza #78121280 (#234) üzenetére


taranis
addikt

Mi alapján van ez az április 10?

colorizer.net

(#237) djculture válasza #78121280 (#234) üzenetére


djculture
félisten

Törvényben így van meghatározva hogy a közzétételtöl számitott 15 nap:)

(#238) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Kérek mindenkit, tartózkodjon a flamekeltéstől! Köszönöm!

(#239) Harlek


Harlek
tag

A friss hírek kapcsán: mi van, ha valakinél több előfizetés is fut (azaz az egész család) és mondjuk van 5 Next előfizetése? Ha jól értelmezem, akkor mindegyik díjcsomag ára növekszik 600 forinttal, összesen 3000 forinttal növelve a havi számla végösszegét. De mi van akkor, ha élek ezzel az e-Pack dologgal? Akkor csak 1 Next csomag esetében tekintenek el a 600 forinttól (a számla még mindig 2400 forinttal több, mint régen), vagy mind az 5 Next csomag esetében?

[ Szerkesztve ]

(#240) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Tájékoztatjuk, hogy ügyfeleink 2014. április 10-étől 30-áig élhetnek kifogással az áremelés miatt.

Nem írták, hogy nem lehet felmondani!

Megadtam minden adatomat és ennyit válaszoltak.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#241) djculture válasza Harlek (#239) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem ha 5db előfizetésed van és megfelelsz a e-pack előirásainak az összes számla esetében akkor mindegyiknél megkapod a kedvezményt.. Az adott hónap e-pack kedvezménye a következő havi számlán kerül levonásra amúgy .

[ Szerkesztve ]

(#242) taranis válasza djculture (#237) üzenetére


taranis
addikt

Felhívtam őket, tényleg április 10-től 30-ig lehet jelezni.

colorizer.net

(#243) Zolik


Zolik
senior tag

háát: köszi orbán! :W

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#244) #19708160 válasza Zolik (#243) üzenetére


#19708160
törölt tag

Orbánè a telekom?

(#245) vittorio7 válasza #19708160 (#244) üzenetére


vittorio7
őstag

Persze, hogy nem. :DDD De attól még lehetne törvényt hozni a 2/3-dal, a fogyasztók érdekében. De ezt nem tették, úgy ahogy az elmúlt x-évben senki sem.

Viszont nemrég kötött velük stratégiai megállapodást, és erre ez a válasz. Pedig csökkenteni fogják a közmű adót is elvileg, aminek a Telekom lesz a legnagyobb nyertese.

[ Szerkesztve ]

(#246) zotyko71

Üdv Urak!
Én még 450-esként kezdtem a "mobilozást" 1993 környékén, havi számlám akkor 8-10 ezer volt...
Jött egy vállalkozói korszak 1996-2006-ig, havonta 12-25 ezer között alakult a számla...
2006 óta flotta csomag, átgondoltabb telefonálás és a számlám nem megy 2500-3000 fölé...
Nem veszek horror pénzért telefont és nem lógok vele a NET-en...
Az a véleményem, hogy esetemben 3-400ft-os havi emelés szóra sem érdemes...
Ez persze privát véleményem!

(#247) Dilikutya válasza zotyko71 (#246) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor is erős, hogy van, ahol a 18Ft-os percdíj 30 lesz... akkor is, ha az csak egy díjcsomag, és nem is 0-24 tarifa. Máshol is vannak hasonló drágulások, pl sms 10Ft-al drágul az sms-re kihegyezett csomagban. Ha csak annyi lenne, hogy drágul az előfizetéses havidíj 300Ft-al, az lenne a kisebbik baj. De azért sokaknak azért van olyan előfizetése/Domino csomagja, mert arra van szüksége, és a Domino SMS 26-ról 36Ft-ra drágulása pl. 38%.
Miközben a mobilnet drága, és röhejes, hogy van olyan csomag (feltöltős, és Surf a neve...), ahol a havi keret felhasználása után nem lekorlátoznak, hanem aktiválódik a NapiNET 10Mb/195Ft/nap díjért.

Ez a drágulás annak szívás, aki jó ügyfél módjára használja, kihasználja az előfizetését és/vagy a mobil technológiákat.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#248) tomazin


tomazin
veterán

Akkor egy kis infó ismét azoknak akiket érint:

Az ügyfélszolgálatnak kell benyújtani valamilyen formában (én az írásosat tudom ajánlani, mert azt könnyebb idézni egy esetleges hatósági eljárás során), hogy nem áll módodban elfogadni a változtatást, így felmondod/módosítod a szolgáltatást.
A 15nap az ászf változás KIHIRDETÉSÉTŐL indul, ergo nem az életbelépéstől.
Illetve felhívnám a figyelmét mindenkinek, hogy EL LEHET ÁLLNI.
Akinek törlesztője van az egyben kifizeti (de szerintem az egy másik szerződés, így fizetheti külön tovább, de ezt nem tudom biztosan) Ha akciósan adtak telefont, cserébe, hogy te 2évig NAGYONNET 2000 csomagot kötsz, akkor így jártak, nem módosítgatunk hűséges efiknek.

(#249) Vangelis válasza tomazin (#248) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De pont ma írták, hogy 10.-től lehet elállni?

Hazudnának?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#250) zotyko71 válasza Dilikutya (#247) üzenetére

Igen, igazat adok Neked is!
Én a havi 20 ingyenes SMS-ből 10-et sem használok el, és csak wifi-n használom a NET-et...
A NapiNet-et nem is ismertem, de lehúzás rendesen.
Úgy gondolom nincs olyan dolog vagy esemény, amit ne tudnék otthonról vagy esetleg meló helyről elintézni és szükségem lenne állandó NET kapcsolatra...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.