Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Tamás88 válasza wwenigma (#350) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

S4 Mini kb. 60E 7990Ft-os havidíj, nekem ez van.

(#352) #19708160 válasza wwenigma (#350) üzenetére


#19708160
törölt tag

Ha nokia 3210-el rohangálnék akkor is lenne a 25ft-os kapcsolási dìj.

(#353) Dilikutya válasza #19708160 (#349) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha olcsón kapod a telefont, akkor a havidíj sok, ellenben korlátlan belföldre, akkor meg mindegy, hogy mi van a kapcsolási díjjal, a 3000-es csomagnál meg 189000 a telefon, ami minden, csak nem olcsó. Akinek fáj a kapcsolási díj, az ne vegyen drága telefont.

Más kérdés, hogy a 25Ft tényleg sok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#354) korcsillio


korcsillio
őstag

Ha Next L elöfizetésem van(még 1év hüség).Most ugye válthatok kisebb csomagra az emelések miatt.Ha Paletta csomagot szeretnék abba bele vihetem ezt a számot (elõfizetést)?

(#355) Dilikutya válasza pdavid (#340) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezt te sem gondolod komolyan.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#356) #19708160 válasza Dilikutya (#353) üzenetére


#19708160
törölt tag

Lehet hogy visszs is mondom és inkább megveszem gyári függetlenbe.Azt kapja be a telenor.Átteszem feltöltösbe magam.

(#357) Dilikutya válasza #19708160 (#356) üzenetére


Dilikutya
félisten

180-190-ért nem olcsó, pár hónap múlva függetlenül is annyi lesz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#358) foxtrott


foxtrott
csendes tag

pedig még anno egy nálam sokkal okosabb IT/TK szakemberke kiszámolta és vázolta hogy egy 160 karakteres üzenet kódolása dekódolása továbbítása stb stb üzenetenként pár (fillérbe) tized forintba kerül csak akkor most .....

Minden ember tud repülni, csak ki kell zárni a zuhanástól való félelmet.

(#359) RPka91


RPka91
tag

Egy éve vettem arany társkártyával egy samsung galaxy s advancet, a telót ha minden igaz, akkorkedvezmény nélkül, 2 év hűséggel. Felmondhatom a társkártyát, ha egyben kifizetem a maradék törlesztőt?

(#360) djculture válasza RPka91 (#359) üzenetére


djculture
félisten

Ha van még rajta 1 év hűség akkor nem mondhatod fel csak ha a kötbért kifizeted. Bár elvileg a kötbér meg a kedvezmény mértéke lenne ami ha nincs mit kötbérez :) Legkobb ha megkérdezed az ügyfélszolgálaton..

[ Szerkesztve ]

(#361) RPka91 válasza djculture (#360) üzenetére


RPka91
tag

Személyesen vagy inkább hívjam őket? Melyik a jobb? :U

[ Szerkesztve ]

(#362) djculture válasza RPka91 (#361) üzenetére


djculture
félisten

Telefonon csak kényelmesebb

(#363) RPka91 válasza djculture (#362) üzenetére


RPka91
tag

Rendben, köszi a segítséget! :R

(#364) taranis


taranis
addikt

Na mától lehet módosítgatni, én már váltottam is hűséges Mozaik S-ről Mozaik XS-re. Felajánlották még hogy mivel aranykártyás vagyok (ki nem), a Mozaik S percdíjait megkaphatom egy ezressel olcsóbb csomagban. Mindegy, nekem a havidíj számított, innentől VOIP. Viszont majdnem fél óra telefonálásba telt, így készüljetek :D

colorizer.net

(#365) kali válasza taranis (#364) üzenetére


kali
legenda

ki nem aranykártyás?
sokan elveszítik majd mostanság a jogosultságot, mert az előfizetés kora után nem jár már pont, és bizony a legolcsóbb díjcsomagok (eco xs, move xs...stb) után alapban járó pontszám, már kevés lesz a boldogsághoz, azokra rá kell még tenni néhány lapáttal...

(#366) Malachi válasza kali (#365) üzenetére


Malachi
addikt

nem mintha az utóbbi 11 évben egyszer is hasznát vettem volna. pedig most is három előfizetés van a nevemen.

(#367) taranis válasza kali (#365) üzenetére


taranis
addikt

Ez vélhetőleg így lesz ahogy írtad.

colorizer.net

(#368) RBJ


RBJ
addikt

Érdekes, hogy csak a next csomagoknak vágtak oda. a többi pár forinttal emelkedik.
GOnodolom rájöttek, hogy sok az ingyen telefonálás és fizess paraszt mert úgy is megéri neked. :DDD :DD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#369) djculture válasza RBJ (#368) üzenetére


djculture
félisten

Ja hát én amúgy eddig is csodálkoztam hogy egy ingyenes telefonálásos csomagokat ennyiért adják. Más csomagokhoz mérve sokkal olcsóbbra jön ki annak akinek a fejére van nőve a telefon :D

[ Szerkesztve ]

(#370) korcsillio válasza djculture (#369) üzenetére


korcsillio
őstag

Nézd meg az osztrák árakat és rájössz hogy ez egyáltalán nem olcsó...

(#371) Malachi


Malachi
addikt

hétvégén módosítottam a laptophoz vett net csomagot, kettőt léptem lefelé. rövid győzködés után sikerült megoldani, különösebb galiba nélkül. mikor kérdeztem, mennyien váltanak most lefelé, azt mondta az ügyintéző, én vagyok náluk a második akiről tud. pedig ez az egyik legnagyobb üzlet az országban.

nem éreztem magam sz@rrágónak, nekem sem mindegy, hogy havi 6k vagy 3k a csomag, amit igazából szinte nem is használok.

(#372) peti_s válasza korcsillio (#370) üzenetére


peti_s
addikt

Kint mennyi?

(#373) kali válasza Malachi (#371) üzenetére


kali
legenda

miért éreznéd?
eddig fizetted a drágábbat - még ha nem is használtad ki -, mert korábban azt választottad, és emiatt muszáj volt, most viszont ők dobták fel a lehetőséget az árak módosításával, amivel te éltél, így végül te is jól jártál, nem csak ők.

(#374) korcsillio válasza peti_s (#372) üzenetére


korcsillio
őstag

(#375) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

Hááát, ha egy Mozaik XS/S/M, Eco XS havidíja 190, 240 forinttal nő és a percdíj nem változik, akkor nem többet tud lebeszélni véletlenül a kedves előfizető??? Mi akkor a gond? :U

(#376) taranis válasza M.A.Z. (#375) üzenetére


taranis
addikt

Amit írtál. Akar a rosseb többet lebeszélni.

colorizer.net

(#377) M.A.Z. válasza taranis (#376) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

5 perc a különbség...

(#378) taranis válasza M.A.Z. (#377) üzenetére


taranis
addikt

Ez nálam elvi kérdés, eddig is lehúzva éreztem magam, most csak átlendültem egy határon. 1 perccel is átlendültem volna. Így történt, hogy Mozaik XS-re váltottam és nekiálltam inkább VOIP-ozni.

colorizer.net

(#379) M.A.Z. válasza taranis (#378) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

válts szolgáltatót... ott a Blue, Tesco...

(#380) taranis válasza M.A.Z. (#379) üzenetére


taranis
addikt

Csomagot váltani tudtam, lemondani nem.

[ Szerkesztve ]

colorizer.net

(#381) #59070464


#59070464
törölt tag

Nekem sem felelt meg az egyoldalú áremelés. Felhívtam az első lehetséges napon a Telekomot, egyből kapcsoltak az ezzel foglalkozó csoporthoz. Mozaik S-ről XS-re szerettem volna váltani (hűségidőm van, de ez itt most épp mindegy). Az ügyintéző látta, hogy platina szintű ügyfél vagyok, így egyből fel is ajánlotta, hogy egy évig jóvá írnak nekem 2000 HUF-t, ha maradok a csomagban. Elfogadtam, mert szinte annyi lenne az XS csomag, de így most S csomag -2000 HUF-ért kb ugyanott vagyok több beszélgetéssel. Azt mondta az ügyintéző, hogy a My T-Mobile / Dokumentumok felületetlen fog megjelenni erről egy dokumentum. Ez nem történt meg, így rá 1-2 napra telefontam. Talán péntek lehetett. Ez egy másik ügyintéző volt, aki azt mondta, hogy meg fog jelenni. Kérdem én, de mikor? Azt mondja, jövőhéten. Szuper gondoltam, de nem lehet kicsit pontosabb választ adni? Nem tudom már mi volt a válasz, de azóta sem jelent meg, pedig "A Magyar Telekom 2013. október 29-től kizárólag elektronikus formában tárolja a szerződésekkel és készülékekkel kapcsolatos dokumentumokat, melyeket ezen a felületen keresztül bármikor letölthet illetve szükség esetén ki is nyomtathat." Mivel ott nincs semmi, így felteszem a kérdést: a későbbiekben adminisztrációs hibára hivatkozva átvertek? :U Direkt feljegyeztem pontosan mikor beszéltem velük telefonon, elvileg egy évig őrzik a hangfelvételeket. Most épp azon vagyok, hogy felhívom őket és azt mondom, hogy most kapcsoljanak le XS-re, ahhoz papír sem kell, egyből látom, a többi meg nem érdekel.

(#382) Burki válasza #59070464 (#381) üzenetére


Burki
aktív tag

Minden telefonos beszélgetést kezdj bemutatkozással, ha nem saját neveden lévő (pl testvér, szülő) szolgáltatással kapcsolatban jársz el, akkor ezt is közölni kell velük, majd a beszélgetés végén el kell kérni a rögzített hívás tizennemtudomhány karakterből álló azonosítóját. Én már több soron belefutottam abba,hogy két különböző ügyintéző mást mondott, és nem tudtam az igazamat bizonyítani, mert nem írtam fel az azonosítót. Azóta ha olyan beszélgetést folytatok aminek súlya van, mindig felírom az adatokat, bevédve magam.

A biztonság kedvéért írd fel a dátumot, és az ügyintéző nevét is.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#383) maross válasza foxtrott (#358) üzenetére


maross
veterán

jaja, es ingyen tovabbitodik a 0 forintbol epitett 0 forintert fenntartott gigahalozaton.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#384) nagyhollo válasza Fecogame (#2) üzenetére


nagyhollo
csendes tag

FANATIKUS ÉS FANTASZTIKUS! Van olyan is, hogy egyszer fent, másszor lent! Most fent van bizonyára!
Egyszer hopp, másszor kopp!

[ Szerkesztve ]

nagyhollo49

(#385) nagyhollo válasza bandras0226 (#1) üzenetére


nagyhollo
csendes tag

bandras0226
(fanatikus tag)

No comment....

"Az emberiség történetének legigazságosabb rendszere a kapitalizmus! Mindenkinek pontosan annyit juttat a javaiból amennyit az illető kiérdemelt!"

FANATIKUS ÉS FANTASZTIKUS! Van olyan is, hogy egyszer fent, másszor lent! Most fent van bizonyára!
Egyszer hopp, másszor kopp!

nagyhollo49

(#386) MageRG válasza nagyhollo (#385) üzenetére


MageRG
addikt

Lehet itt vitatkozni hogy mennyire igazságos, de akkor felmerül a kérdés: mi tekintünk igazságosnak.
Ha arra gondolsz hogy mindenki a javak egyforma részét birtokolja, akkor nem - de ez nem feltétlen baj, mert nem vagyunk egyformák.
Van még egy szempont: a kapitalizmus úgy látja az embereket, amilyenek. Nem kényszeríti őket arra, hogy ideológiai alapon hozzanak döntéseket.
Azt feltételezi hogy a pénztárcájuk, bizalmuk, személyes jólétük a motivátor.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.