Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bandras0226


bandras0226
aktív tag

No comment....

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#2) Fecogame


Fecogame
veterán

Szép árnövekedés, vajon a szolgáltatás minősége is követi az ár változását?

Vajon a többi Domino díjcsomag ára is növekedett? ( Nap, 5 )

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3) kelly416 válasza Fecogame (#2) üzenetére


kelly416
veterán

Igen. Csak fordított arányban. Elvégre ehhez szoktunk hozzá, nem akarnak összekeverni minket.

(#4) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Biztosan indokolt volt, elvégre annyira alacsonyak voltak eddig a díjak hogy nem réte meg nekeik a sok nulla forintos számlát küldözgetni. . ;]

A romaing SMS meg 29Ft. Hajrá, előbb utóbb elérjük a 12 évvel ezelőtti árszínvonalat a mobilhasználattal. Gondolom megint a telefonadó, az áfa, a kormány, az emberek a hibásak, meg hogy nem akarnak azok a rohadék ügyfelek 40-60-60Ft-os perdíjakon órákat dumálni. :W

[ Szerkesztve ]

(#5) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

A klasszikus vicc jutott eszembe... gyerek megy az anyjához:
- Mama, a papa ráütött az ujjára kalapáccsal!
- és mit mondott?
- a csúnya szavakat ne mondjam?
- ne.
- akkor semmit...

meg azt sem akarom emlegetni, hogy választási kampányok vannak (többes szám, mert az eu-ban is, nelli néni például), mert a politika itt tilos.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) Harlek


Harlek
tag

Ez is olyan egyoldalú szerződésmódosításnak minősül, mint a bankok esetében? Mondjuk, ha ez csak akkor él, ha új előfizetést köt az ember, akkor nem gáz, de ha a hűségidőt vállalt embereknek is növekszik a tarifája, az már neccesebb lehet.

(#8) djculture válasza Harlek (#6) üzenetére


djculture
félisten

Lesz 15 nap hogy visszajelezzen az ügyfél hoigy ilyen áron nem kéri a szolgáltatást és akkor kötbér nélküól megválnak egymástól.. Már leugotóbbi áremelésnél is ez volt. Ez elég egyértelmű hiszen ha én alárirok egy szerződést egy szolgáltatásra abból meg kiszednek ezt azt és megemelik azt a szerződést meglehet támadni a biróságon Nagyon nem is lenne belőle bonyolult ügy a biró ránéz maga erre kötött szerződést és most ez van.. érvénytelen ennyi..

(#9) Harlek válasza djculture (#8) üzenetére


Harlek
tag

Köszi az infót, így már tudom, mire számítsak.

(#10) -szp- válasza djculture (#8) üzenetére


-szp-
aktív tag

Nem ennyire egyértelmű a helyzet, ha közben a telefont is tőlük vetted részletre. Például aki karácsonyra lepte meg magát egy részletre vásárolt, akciós - csomaghűséges - telefonnal, az nehéz helyzetbe kerülhet, ha kifizettetik vele egyösszegben a készüléket. Egyelőre azonban csak találgatunk, várjuk meg, mit mond a Telekom.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#11) djculture válasza -szp- (#10) üzenetére


djculture
félisten

Vodánál meg a telenornál is eltekintették ettöl (csak figyelni kell majd a határidőre) szerintem itt is ez lesz, ha nem akkor a telekomot akár be is mószerolhatják a hatóságnál és nemhiszem hogy hiányzik nekik ujabb több tizmillás büntetés.

Föleg amit irtatok hogy kiszedik a dijcsomag részét képező szolgáltatást, ez tuti bukta ebben a formában. Vagy a hűséggel renmdelkezőknél nem szedik ki vagy felmondják a szerződést és az ügyfelet értesitik a lehetőségeiről. A vezetékes üzletágnál igy ment mindig is, most is épp a régi adsl csomagokat megszünteik.

[ Szerkesztve ]

(#12) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ez egy vicc. Közben reklámozzák az LTE-t, de még a 3G hálózatuk sincs kész. És eddig se volt olcsó. Azért az egyes díjtételeknél az akár 50%-os drágulás elég erős.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13) vittorio7


vittorio7
őstag

Ez remek hír. :DDD Kevés a profit gondolom. Szippantani kell kifelé az országból.

Elég sanszos, hogy előbb-utóbb majd a másik két szolgáltató is szép csendben árat emel.

Szerencsére nemrég kötött stratégiai megállapodást a kormány a Magyar Telekommal. Vajon az áremelés is része ennek?

A jó hír viszont az a Telekomnak, hogy jövőre feltehetőleg csökkentik a közműadót. Tehát ősszel jöhet az áremelés a vezetékes szolgáltatások területén is. :F

[ Szerkesztve ]

(#14) Def26 válasza djculture (#8) üzenetére


Def26
félisten

Nekem nem engedték felmondani, mert "szerintük" akciósan kaptam az előfizetés mellé a telefont (nem részletre).

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15) Vangelis válasza djculture (#8) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Velem már próbáltak kötekedni a készülék kedvezmény miatt.

Azt modta az üfsz, hogy ez nem olyan sok emelés.... :Y

Igaz csak előfizetésre van hűségem, díjcsomagra nincs..., mert ecoXs-el vettem.
De akkor is kapják be!!! Nem akarok 2000ft felett fizetni..
E-PUCCK meg nekem nem jöhet szóba!

Próbálnak arra hivatkozni, hogy akkor kiszámlázzák a készülék kedvezményt.....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#16) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Röhej, amit csinálnak. De úgy tűnik, a kliensek ezt is benyelik...

[ Szerkesztve ]

(#17) Vangelis válasza -szp- (#10) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem a kedvezményt akarják kifizettetni. Nem részletre vettem.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#18) Def26 válasza Vangelis (#17) üzenetére


Def26
félisten

Igen, de tulajdonképpen milyen kedvezményt, amikor sokszor olcsóbb a telefon függetlenül? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19) #19708160


#19708160
törölt tag

szèp lassan olcsóbb ès jobban megèri a dominos csomag.Ezzel az intèzkedèssel sokan majd nem tudják fizetni a havidijakat,ezáltal több telefont fognak letiltani.Király

[ Szerkesztve ]

(#20) Mr President válasza djculture (#11) üzenetére


Mr President
senior tag

Érthetetlen és felháborító. Nem hogy csökkentenék az árakat, főleg a mobil net árát. :W :W

Akkor ha holnap veszek egy csúcs telót, kedvező áron olyan csomagban ahol változás lesz, és miután megtörtént az áremelés visszamondhatom az előfizut, enyém az egyösszegben olcsón vásárolt készülék?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#21) djculture válasza Vangelis (#15) üzenetére


djculture
félisten

Én már akkor is mondtam neked hogy hazánkban perpillanat hülyeség a havidijas dijcsomag mobil szinten.
Dominónál ha nem jön be kivágom a kukába ha lebeszéltem róla a lét és a kutya se szól hozzám. Havidijasnál meg lehet reménykedni hogy 2 hónap múlva nem kell e x százzal vagy ezerrel többet fizetni ugyanazért..

(#22) ollie válasza djculture (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mitől? Hogy a részletre vásárolt telefont kifizesse az ügyfél? Az elég hihetetlen. Az egy dolog, hogy a szerződést fel lehet mondani, de attól még ki kell fizetni a részletre vásárolt telefont.

(#20) Mr President: dehogy is. A készüléket ki kell fizetni, csak az előfizu mondható le következmények nélkül. És persze ha lemondod az előfizetést, a készüléket már egy összegben kell kifizetni.

[ Szerkesztve ]

***

(#23) Vangelis válasza djculture (#21) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A fő számom nekem is DPI flottás. Hűség nélkül!!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24) Tapsi válasza Mr President (#20) üzenetére


Tapsi
addikt

A hatósági áras termékeken kívül mégis minek az ára csökkent az elmúlt években? :) Azon mégse anyázik senki sem habzó szájjal.

#19: nos igen, a telefont ki kell fizetni, csakhogy magas havidíjú csomag esetén elég masszív támogatás van a készülék árában. A díjcsomag felmondása esetén pedig ez ugye megmarad.
Egyébként mivel már bejelentették az áremelést, ezért a mostantól kötött szerződéseket nem mondhatod fel, hiszen tisztában vagy az emelés tényével.

[ Szerkesztve ]

(#25) djculture válasza ollie (#22) üzenetére


djculture
félisten

Vodánál pedig igy volt aki vodás tudhatja ugy 1 hétig bárkinek engedték a szerződés megszüntetést. 1-2 éve lehetett max majd ha ráérek megkeresem voda topikba meglehet találni.
Ugyanaz megvolt a telenornál is, akkor volt ez a móka mikor először kényszerűltek a telekom adó miatt emelgetni. Telekom meg max elenged a kötbért már akkor is jól jár mindenki

[ Szerkesztve ]

(#26) zzoltan2014


zzoltan2014
tag

Értelmes ember már régóta nem használ hagyományos előfizetést, helyette voip-ot vagy flottát.

Az osztrák és román percdíjak többszörösét akarja ez a tolvajbanda rajtunk beszedni, amely különbséget semmilyen adó sem indokolja, hiába próbálják meg ezt [moderálva] bemagyarázni.

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#27) Mr President válasza ollie (#22) üzenetére


Mr President
senior tag

Az oké hogy ki kell fizetni, de pl next xl díjcsomagban a 16 gigás 5s ára ~99 k. Az pedig több mint baráti érte. Szóval a kérdésem arra irányult hogy ha én holnap megveszem next xl díjcsomagban a készüléket, kifizetem a 99k-t, és egynap múlva visszamondom mert árat emeltek, akkor mivel teljes áron vettem így ennyiért enyém a teló?

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#28) djculture válasza zzoltan2014 (#26) üzenetére


djculture
félisten

Hát ja az biztos mai nap végigjártam pár multit tegnap végignéztem mindhárom szolgáltató telefonárait. Függetlenül olcsóbban lehet telefont venni perpillanat egy csomó márka meg típus esetén... Elég nevetséges ez.

(#30) ollie válasza djculture (#25) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az a telekom adó miatt volt, most más a helyzet.

(#27) Mr President: nem, mert a 99k engedményes ár, és ki kell fizetni az árkülönbséget. És csak akkor mondhatnád fel úgy, hogy nem kell kifizetned 2 évre az előfizetést, ha az alatt az 1 nap alatt emelnének (ill. jelentenék be az új emelést).

[ Szerkesztve ]

***

(#31) #78121280 válasza Mr President (#27) üzenetére


#78121280
törölt tag

Nem a tied,és nem teljes áron vetted hanem kedvezményesen. 196.990 Ft a teljes ára.

(#32) adamssss


adamssss
veterán

Business csomagokkal mi a helyzet? Konkretan a next business erdekelne?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#33) Vangelis válasza Mr President (#27) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát a listaárból kivonod a 99k-t és a különbséget befizeted.

De mocskos egy banda ez....

Még nekem nem válaszoltak, de várom a levelüket.

Tegnap telefonba először azt mondták fel lehet mondani majd. De aztán utána kérdeztek :)

Akkor már azt mondták, hogy nem olyan nagy emelés ez.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#34) zizi7229


zizi7229
tag

inkább fejlesztenék a hálózatot, Győr környéki(nem győri) adsl netük sebessége kritikán aluli, 10mbps a legnagyobb csomag, és mikor betelefonálok hogy héttel jön és 0.5 helyett csak 0.3-al meg fel akkor hülyének néz, biztos abban a routerben van a baj amit nem ők sazereltek, be hanem én vettem, mert ugye modem-router egybekészüléket luxus adni, helyette jön a szürke dsl360 pupos kondikkal , szakadozós nettel, és akkor a képembe tolja, hogy"hát az ugy van, hogy messze van a központtól, és hát azér nem jön annyival, meg hát tulajdonképpen örülnék a helyében, mert ez egy nagyon jó sebesség..."
az [moderálva], és még van pofájuk árakat emelni mikor győr közepén EDGE jön csak, nem is 3g

[ Módosította: Barthezz2 ]

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#35) djculture válasza ollie (#30) üzenetére


djculture
félisten

Kiderül ha válaszolnak. Szerintem ha egy x áron kinált előfizetésböl kiszednek egy szolgáltatást az eleve szerződés módosítás amit vagy elfogad az ügyfél vagy nem. Nem kötelezhetnek hogy csökkentett szolgáltatást használjon tovább valaki aki a teljesre kötött szerződést. Az ár módosítás más kérdés ott még lehet rá okot találni .

[ Szerkesztve ]

(#36) Jeanne d'Arc

Elég gáz. Máshol lemennek az árakkal, itt meg emelik. Arról nem is beszélve hogy az internet sebessége a lelassított Telenoros sebességgel megegyezik. :(((

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#37) vittorio7 válasza ollie (#30) üzenetére


vittorio7
őstag

"Az a telekom adó miatt volt, most más a helyzet."

Oké, de most mi a helyzet? Indokolták már ezt az áremelést?
Vagy ki kell szipkázni még egy kis pénzt a gyarmatról ez lenne az oka?

[ Szerkesztve ]

(#38) Vangelis válasza vittorio7 (#37) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Az indok, hogy miért ne?!

Páran lázadozunk ... de aztán többen meg benyelik.-. de lehet velünk is lenyeletik a ....xsxcsfasdaefe

Igaz én múlt évben is leléptem tőlük! Hűség alatt.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#40) Syl


Syl
nagyúr

Pénteken lejárt a két éves szerződésem, szépen le is mondtam, telefont eladtam. Minden nagyon szép, minden nagyon jó, mindennel meg vagyok elégedve. ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#41) zizi7229


zizi7229
tag

jól tetted

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#42) ImpersonatoR

"A T-Pontok fizetőssé tétele szép lassan elkergeti a problémás ügyfeleket az üzletekből" Szóval akkor egyszer fizetni kell e a szolgáltatásért illetve ha akarok egy sorszámot mert valamit el akarok intézni akkor a sorszámért is perkálni kell majd? Lehet tudni mennyit?

(#43) zizi7229 válasza ImpersonatoR (#42) üzenetére


zizi7229
tag

attól függ mit szeretnél elintézni szerintem

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#44) cskamacska


cskamacska
addikt

Egyébként 9 év alatt a Relax 100 díjcsomagot hogy sikerült nekik 3000 forintról 4200-ra emelni? :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#46) vittorio7 válasza Tapsi (#45) üzenetére


vittorio7
őstag

Lassan tényleg lehet a kínai árakhoz is hasonlítani.
60 ezer forint felett a kínai minimálbér... A magyar közmunkás bérnél ez már több. És a nettó minimálbértől sem sokkal marad el.

[ Szerkesztve ]

(#47) bok92


bok92
addikt

Ó csak havi 100 forinttal lesz több a számla. Pedig úgy fizettem volna többet is... :K :DDD

(#48) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Ezt nekik:

Csak egy aranyos kiskutya.... ;]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#49) #59070464


#59070464
törölt tag

Most is lesz lehetősége azoknak, akiket köt a hűség, hogy egyel kisebb csomagra váltsanak, bizonyos határidőn belül a díjcsomag növekedés végett vagy ez most nem az az "akció"? (Mozaik S)

[ Szerkesztve ]

(#50) vittorio7 válasza Bogyó bá' (#48) üzenetére


vittorio7
őstag

"Csak egy aranyos kiskutya.... "

Elsőre nem annak tűnt. :P Bár kedves gesztus. Biztos értékelni fogják. :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.