Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#72) AndrewBlase válasza Lune (#67) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Csak az első egy-két napban sztrájkolt. Azóta nagy többséggel mutatja a hívást/sms-t, a többi flancot (fb és társai) nem használom, se telefonon, se gépen. Azon kevesek közé tartozok, akiket hidegen hagy az efféle hóbort.

Néha előfordul, hogy nem jelzi a dolgokat, illetőleg késve, de ennyi pénzért ezt elnézem neki. :)
Ami miatt megvettem (azon túl, hogy kíváncsi voltam rá, szükségem van-e egyáltalán ilyesfajta termékre), tehát, hogy a hívást jelezze, elvégzi, tehát megfelel a nem túlzóan nagy elvárásaimnak. :))
Az meg hogy "bónuszba" van rajta lépésszámláló, megtett km és elégetett kalória számláló (ezeket mondjuk dunsztom sincs, miből eredezteti :F ) , alvásfigyelő, telefon-kereső, kamera "távirányító" (ami működik, de kell hozzá a zeroner, mert azon belül kell a kamerát indítani) plusz pont.

Egyetlen gondom van vele. Mégpedig, hogy a menüje teljesen random módon váltogatja a pontokat. Van, hogy csak az időt és a dátumot váltogatja, néha közbeszúrja a lépéseket, vagy a szundi funkciót, de kihagyja például a power gombot, a telefon keresőt, miegymást. Tapizhatom, simizhatom, az eredmény ugyanaz. Ritka az, hogy a teljes menü elérhető. Nálatok is ez a helyzet? Vagy ez az 1.11xx fw ficsörje? :DDD

De egyébként meg vagyok vele elégedve.
Kollégám leszólta, hogy már megint mi a sz@rt vettem, aztán rá egy napra meg megkért, hogy rendeljek neki is egyet! ;]

Miért mindig én???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.