Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Moderáció (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2) szepi79


szepi79
őstag

Régóta szeretnék írni a Prohardver! moderátorairól, házigazdáiról és persze a (tudtommal) egyetlen PH! technikusról. Vannak tapasztalatok bőven: jók is, rosszak is. Sajnos az utóbbiból van több.

a jó moderáció olyan, mint a fing: láthatatlan, de valakinek biztos csípi a szemét. a rossz moderáció látványos :DDD

elég sok helyen fórumozok/fórumoztam (sőt, voltam már fórummoderátor is), hidd el nekem, a PH!n kifejezetten jó a moderálás, legalábbis az általam gyakran látogatott topikokban.

aztán vázoltál itt egy példát, amiben valóban vitatható volt, hogy miért csak az egyik oldal kapott, de végülis a topikot zárták, mindenki nyalogassa csendben a virtuális sebeit, és felejtse el a dolgot. előfordul az ilyen.

a második példa viszont kifejezetten röhelyes.

[Előre szeretnék mindenkit megkérni, hogy ha hozzászól, akkor azt ne indulattól vezérelve tegye.]

nos, ez egy elég érdekes kérés egy olyan cikk után, ami nyíltan kötekszik; az tuti, hogy gyakran fogom a hsz-eket nézni, jókat fogok derülni rajta.

jah, és ennek a panasznak is megvan a saját helye és topikja (ha jól emlékszem, jogos moderálás a topik neve), célszerűbb lett volna oda leírni ezeket.

[Szerkesztve]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Moderáció (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.