Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Moderáció (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) #53246592


#53246592
törölt tag

Tudod, amit szabad Jupiternek, nem szabad a kisökörnek ;)
Abban a bizonyos irasban, barmennyire is fajo, a ''technikus''-nak is volt igaza: ha mar egyszer bunko modon a soför elindult es meg bunkobb modon nem allt meg rögtön, akkor legkevesbe sem varhato töle, mint egy a sajat böret eppsegben tartani kivano embertöl, hogy megis megalljon amikor egy ~5 fös tarsasag egyik tagja rohan a busz utan es eröböl püföli annak az oldalat, plane ha az illetö a PH!-n szokasos ''180cm es 100kilo vagyok'' tipus (ami egyebkent nem derult ki). Nekem ennyi jött le a ''technikus'' hozzaszolasaibol es nem több.
A ket sz@ros irassal kapcsolatban... inkabb nem irok semmit :)

(#2) szepi79


szepi79
őstag

Régóta szeretnék írni a Prohardver! moderátorairól, házigazdáiról és persze a (tudtommal) egyetlen PH! technikusról. Vannak tapasztalatok bőven: jók is, rosszak is. Sajnos az utóbbiból van több.

a jó moderáció olyan, mint a fing: láthatatlan, de valakinek biztos csípi a szemét. a rossz moderáció látványos :DDD

elég sok helyen fórumozok/fórumoztam (sőt, voltam már fórummoderátor is), hidd el nekem, a PH!n kifejezetten jó a moderálás, legalábbis az általam gyakran látogatott topikokban.

aztán vázoltál itt egy példát, amiben valóban vitatható volt, hogy miért csak az egyik oldal kapott, de végülis a topikot zárták, mindenki nyalogassa csendben a virtuális sebeit, és felejtse el a dolgot. előfordul az ilyen.

a második példa viszont kifejezetten röhelyes.

[Előre szeretnék mindenkit megkérni, hogy ha hozzászól, akkor azt ne indulattól vezérelve tegye.]

nos, ez egy elég érdekes kérés egy olyan cikk után, ami nyíltan kötekszik; az tuti, hogy gyakran fogom a hsz-eket nézni, jókat fogok derülni rajta.

jah, és ennek a panasznak is megvan a saját helye és topikja (ha jól emlékszem, jogos moderálás a topik neve), célszerűbb lett volna oda leírni ezeket.

[Szerkesztve]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#3) Renwick válasza #53246592 (#1) üzenetére


Renwick
őstag

A ket sz@ros irassal kapcsolatban... inkabb nem irok semmit

Nem értem mi bajod van velük. Jó, tudom, tematikáját tekintve kicsit egymásra hajaz a két téma, dehát ha egyszer kikívánkozik az emberből, nehéz visszatartani... ;]

Egyébként én biz' Isten nem tudtam ilyen többpostos szabály létezéséről, ha ez bárkinek is ennyire fáj, azonnal intézkedem... :)

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#4) VladimirR


VladimirR
nagyúr

bakker, nem gondoltam volna, hogy ekkora lelki torest fogok okozni, szegeny, fejlodofelben levo lelekdnek

masodszor, legalabb informalodnal, mielott hulyesegeket irsz
ketto darab technikus van (raadasul az egyik, alattomos modon duplanick-kel van, mert mellette mas nevvel hazigazda is - kopjuk le)

harmadszor, nem eleg, hogy tajekoatlan es sertodott vagy, meg hazudsz....oooo....ize, akarom mondani rosszul is emlekszel
tiv nem titeket figyelmeztetett, hanem mindenkit (nekem legalabbis nem remlik semmifele megkulonboztetes - de kerlek mutass ra, hopgy hol irt tiv, ngabor2, vagy Kalandor olyat, amilyet te allitasz)
Kalandor nem is igazan folyt bele a moderalasba, csak a legvegen, mikor zarta a temat, tiv es ng pedig mindenkire vonatkozo figyelmeztetest intezett

elhiszem en, hogy szar dolog, kicsinek es ujoncnak lenni, de ez meg nem ok arra, hogy hazud....oooo....ize....ilyen durva tevedeseket, dezinformaciokat leirj

csok, VladimirR

(#5) VladimirR válasza Renwick (#3) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ne foglalkozz vele, igazabol nem te csiped a szemet

egyebkent az emlitett ''szabaly'' leginkabb azert van, hogy mindenki kapjon helyet, a cimoldalon is - pontosabbat Racecam tud mondani, amennyire tudom, az az o ''felsegterulete''

(#6) #53246592 válasza Renwick (#3) üzenetére


#53246592
törölt tag

Igen, kikivankozik, ez teljesen termeszetes biologiai folyamat :D
Nekem nem faj, a temahoz illöen fogalmazva: sz@rok ra.

(#7) VladimirR


VladimirR
nagyúr

jajj, igen, megegy hazugsag....oooo....ize...aprosag az irasbol, ami ferditesnek tunik a hallottak, tapasztaltak alapjan (es mielott megvadolnal, nem Racecam a forrasom)

''Szóval nagy lelkesen megírtam a következő részt, s pár percen belül jött is a privát üzenet a felvilágosító szöveggel.''

en olyasmit hallottam, hogy az a tajekoztato uzenet egy valasztasi lehetoseget ajanl fel, miszerint:
-az irasod lekerul a cimlaprol
-az irasod kesobbre datalodik, s majd akkor cimlapra kerul

igaz, nem irtad ennek ellenkezojet, nem irtad, hogy csakyugy lekerult az iras, te meg cak tajekoztatva lettel rola, de en ugy erzem, a fenti informaciok kozlesenek elmulasztasa felreertesekre adhat okot

(#8) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Nos, még én sem vagyok 24/24 órában jelen a PH!-n ezért csak most láttam az írásodat, úgyhogy válaszolok is iziben. Legalábbis arra a részére, ami engem érint.

A Logout még mindig egy bagyon fiatal oldal, de szerencsére a vártnál is népszerűbb.
Nincsenek még véglegesen kialakult szabályok, nincsenek előre lefektetett ''törvények'', menet közben ahogy az ''élet'' diktálja, úgy alakulnak ki a rendszerek, amelyek megpróbálnak mindenkinek a legjobban megfelelni.
Az, hogy egy szerző egyszerre csak egy írással képviselje magát a címlapon, szintén egy ilyen menet közben kialakult ''szabály'', mely azért és abból a tapasztalatból levezetve került bevezetésre, hogy minél több szerzőnek legyen lehetősége a címlapra kerülni és az írásával bizonyos ideig ott is maradni.
Többször előfordult, hogy egy szerző egyszerre több, néha 4-5 írást is egyszerre akart, megjelentetni a címlapon, kiszorítva ezzel onnan szinte mindenki mást. Ha ezt észrevettem, mindenkinek jeleztem is, hogy ilyet nem lehet és elmondtam az indokokat is. Ilyenkor felajánlom, hogy az írást egy jövőbeli időpontra előredátomozom, vagy ha a szerző inkább úgy kívánja, akkor az írásai egyszerre is megjelenhetnek, de ilyenkor csak az egyik lehet a címlapon, a többi pedig a szerző blogjában lesz olvasható.
Ettől függetlenül, mivel ez a dolog még nincs a szabálokba foglalva, ígyekeztem udvariasan fogalmazni a privát üzenetemben és elmagyarázni az okokat.

Mivel, ahogy említettem, nem vagyok éjjel-nappal aktív, ezért előfordúl, hogy valaki, aki még nem ismeri ezt a ''szokást'', egyszerre több írást tesz fel a címlapra. Ilyenkor ez bizony látható egészen addig, amíg észlelve ezt a helyzetet, le nem veszem az utóbbit és a szerzőt értesítem róla. Most is ez történt.
Ugyanis nincs kivétel. Modreátor, házigazda, technikus, PH! félisten, őstag, újonc, a szabály mindenkire egyformán vonatkozik.

Természetesen felmerülhet a kérdés, hogy miért nincs ez valahol leírva, miért nincsenek valahol összefoglalva a Logout oldal szabályai. Nos ez, ahogy én elképzelem, a tapasztalatszerzésre fentartott, ún. próba, vagy béta időszak elmúltával meg fog történni.
Természetesen ezen kívül is várhatóak változások, amik többek között erre a ''problémára'' is megoldást nyújtanak.

Addig pedig kérlek legyetek türelemmel és írjatok sokat, izgalmasat, érdekeset mindannyiunk örömére!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#9) D4rkm4n válasza Renwick (#3) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Engem nem zavar. (Csak furcsálltam, hogy Racecam nem zuhant rád egyből.) :DDD

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#10) D4rkm4n válasza VladimirR (#4) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Tudod szerintem inkább te írsz sértődötséggel...
Tudod az iskolákban tanítanak szövegértést. Emlékeim szerint úgy írtam, hogy ott volt zárójelben, hogy: ''Tudtommal''.

Hidd el nem fogok írni egy modnak sem, hogy megkérdezzem, hogy hány technikus van.

Tudod ez az írás is ''csak úgy kikivánkozott'' belőlem. Ahogy Renwick is mondotta volt. :U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#11) D4rkm4n válasza Racecam (#8) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Jó jó! Az én postom is csak ezt a szabályalkotást segíti elő: aki elolvassa a hozzászólásodat, tudni fogja, hogy egyszerre csak egy sztorival lehet az ember fenn a címlapon. ;)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#12) VladimirR válasza D4rkm4n (#10) üzenetére


VladimirR
nagyúr

miert kellene sertodottseggel beszelnem?
nem bennem hagyott a multkori eset oly mely nyomokat, hogy az akarcsak kikivankozzon belolem
nem en vagyok, aki most is sertegetni probal ezzel a szovegertos, iskolas beszolassal
nem en akarom megmagyarazni targyi tevedeseimet
nem en hazudok, mert csorbulva erzem jogaimat
nem en akarom megmagyarazni ezt az egesz ragalmazo szart, amit te irasnak mersz nevezni

p.s.: irt valaki egy ph-s keresot, ahol lehet rang alapjan is keresni, ott meggyozodhetsz minden rang szamossagarol (kiveve ami a koncepciogyaros rangot illeti, mivel az illeto lusta frissiteni az adatbazist ByB uj rangjanak megfeleloen)

(#13) D4rkm4n válasza VladimirR (#12) üzenetére


D4rkm4n
őstag

''az egesz ragalmazo szart, amit te irasnak mersz nevezni''

Úgy veszem észre, te voltál az első aki nem tudott gátat vetni az érzelmeinek.
Számomra úgy tűnik, hogy mindenki más tud higgadtan is írni. ;)

[Szerkesztve]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#14) VladimirR válasza D4rkm4n (#13) üzenetére


VladimirR
nagyúr

teljesen higgadt vagyok, viszont meg mindig nem magyaraztad meg, hogy miert hazudsz az irasodban
fentebb felvetettem jonehany kifogasolhato pontot, s nem latom, hogy barmelyikre kitertel volna (leszamitva azon keves mentegetozest, aholis ismereteid hianyaval burkoloztal)

de kerlek mutass ra, hol nem tudok gatat vetni erzelmeimnek

(#15) D4rkm4n válasza VladimirR (#14) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Mondjuk itt: [link]

Lehet, hogy tényleg problémák vannak a szövegértéssel. :U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#16) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Előre le szeretném szögezni:

Nem állítottam olyat, hogy minden moderátorral bajom van, vagy magával a logouttal nem lennék megelégedve.

Kérésre fel tudok sorolni olyan moderátorokat, akiknek a munkájával kimondottan meg vagyok elégedve.


VladimiR: eme írás nem azért született, hogy veled vitázzak. Megértésedet előre is köszönöm. :R

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#17) VladimirR válasza D4rkm4n (#15) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem, nem, itt teljesen higgadt voltam, s maradok az mostis, mikozben fenntartom azon velemenyed, hogy ez az iras egy ragalmazo szar

fentebb (egeszen pontosan #4-ben) leirtam, hogy mit is tartok ragalmazasnak (bar ott ugy fogalmaztam, hogy hazu....oooo....ize....rosszul emlekszel), miszerint azzal vadolod a moderatorokat, hogy elfogultak lettek volna az altalad kiemelt topic-ban

erre azota sem hoztal peldat, nem voltal hajlando elmeselni, hol erzed csorbulva jogaidat (mondjuk ez igy hulyeseg, neked itt nincsenek jogaid, neked lehetoseged van, hogy irhass, de ez most lenyegtelen)

ehelyett tovabbra is csak sertegetsz, ketsegbe vonod olvasasi, szovegertesi kepessegeimet

persze ez jo modja annak, hogy mivel amugy is nepszerufigura vagyok, inkabb ram tereld a figyelmet, hogy addig se kelljen vallalnod a hazu....ooo....ize tevedeseidet

(#18) Loretto


Loretto
veterán

Már azt hittem valami ''érdemibb'' dolog lesz, ami miatt netán szó érné a ...
Ám így Race véleménye az irányadó.

Soirée...

(#19) VladimirR válasza D4rkm4n (#16) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem, valoban nem allitottal ilyet
azt irtad, hogy Kalandor, ngabor2 es tiv83us valamelyike, vagy akar kozuluk tobb is, a serelmedre elfogult modon itelkezett, illetve fenyegetett meg teged es mas forumtarsakat kitiltassal

erre irtam en, hogy ragalmazas, illetve, hogy hazu...oooo....ize....tevedes

azt elhiszem, hogy tudsz olyan moderatorokat emliteni, akikkel semmi bajod (mert ok meg nem feddtek meg), viszont engem sokkal jobban erdekelne az, hogy a fentiek kozul melyikkel, s miert van problemad
kerlek, ha mar szobahoztad a dolgot, fejtsd ki azt, idezve a kritikus hozzaszolast, hogy egyutt tisztazhassuk azt (gondolom nem dijazna egyikuk sem, ha csupan a hazugsa...oooo....ize tevedesed allna itt, mindenfele bizonyitas nelkul, mintha pusztan csak ragalmaznal)

(#20) D4rkm4n válasza VladimirR (#17) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Tudod azzal, hogy rágalmazó szarnak... Bocsánat! ''ragalmazo szar''-nak tituáltad az írásomat, éltél a szólászabadsággal, ami ugye mindnyájunknak alanyi jogon jár.

Akkor tekintsd úgy, hogy az írás megszületésekor én is ezt tettem. ;)
(Mindenki azt mond amit akar.)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#21) D4rkm4n válasza Loretto (#18) üzenetére


D4rkm4n
őstag

''Ám így Race véleménye az irányadó.''

Ezzel teljes mértékben egyetértek. Az ő hozzászólása tényleg konstruktív volt. Köszönet érte. :R

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#22) tiv83us


tiv83us
veterán

Na alljunk meg a kavarassal egy kicsit, tisztazzunk par dolgot.
''Bar mar majdnem zartam az egesz hobelebancot, annyit hozzatennek a felettem levo hsz-hez, hogy nem csak a topicot magat fogom zarni ha folytatodik a szemelyeskedes, de kifogok szorni egy-ket piheno bant egyes uraknak, holgyeknek.''

Nem latom, hogy hol referraltam arra, hogy mindenkit befenyitettem egy bannal es a technikust pedig ignoraltam. Mint ott is feltuntettem, a ''fenyitest'' a szemelyeskedesek elkovetoinek helyeztem kilatasba.

ui: nah leirtam majdnem ugyanazat, mint a #4, sry vegig sem olvastam a hsz-eket...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23) ByB


ByB
addikt

Buszos topik flesss... :( Valaki vegye már a fáradtságot és magában odabent gondolja végig, hogy van-e ennek ilyen formában értelme?

VladimirR és D4rkm4n belátható időn belül nem fogjátok egymást meggyőzni, ez már rég nem értelmes, jelentőséggel bíró vita, hanem egymás ócsárlása! Kell ez? Persze, ha azt mondjátok, hogy élvezitek és fontosnak tartjátok, akkor nem szóltam, so sorry...

:R

tiv83us - Valós esélye lehetne annak, hogy egy technikust bannolj? :F

[Szerkesztve]

(#25) VladimirR válasza D4rkm4n (#20) üzenetére


VladimirR
nagyúr

jol ertem tehat, hogy nem vagy hajlando barminemu bizonyitekkal alatamasztani a hazugsa...ooo...ize....tevedeseidet?

mellesleg -addig orulj, amig csak en vonlak kerdore, mert itt neked a szolashoz sincs jogod
mint irtam, ez egy lehetoseg, amitol barmikor megfoszthatnak

(#26) D4rkm4n válasza Kalandor (#24) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Nem állítottam olyat, hogy minden moderátorral bajom van.

:U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#27) D4rkm4n válasza VladimirR (#25) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Igen, így viselkedik egy olyan ember, aki elszáll a moderátori hatalmával.

Örülök neki, hogy a legtöbben azért mégsem így gondolkodnak.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#29) D4rkm4n válasza ByB (#23) üzenetére


D4rkm4n
őstag

''tiv83us - Valós esélye lehetne annak, hogy egy technikust bannolj? :F ''

Na ennek tudatában nem is fogja vissza magát annyira a szóbanforgó személy.
Erről érdemes olvasgatni a linkelt topicot és az ott született hsz-okat.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#30) tiv83us válasza ByB (#23) üzenetére


tiv83us
veterán

''tiv83us - Valós esélye lehetne annak, hogy egy technikust bannolj?''

Semmi akadalya, akar /technikailag/ HG-t is. Amugy meg bannoltam mar Ostagtol kezdve mindent, technikus vagy nem, ha kell repul. /Mint ahogy mar repult is, igaz csak ideiglenesen./


Kicsit visszaterve a temahoz, szerintem epp a partatlansag es a hatarozott lepesek voltak azok, amik megmentettek par tagot a repulestol, ezert nem sz*rozni kene minket, hanem megkoszonni a munkankat.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#32) D4rkm4n válasza tiv83us (#30) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Úgy vélem, hogy ezt meg is tettem pár hozzászólással feljebb is.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#33) ByB válasza Kalandor (#24) üzenetére


ByB
addikt

Abszolút pártatlanul:

jók + rosszak = minden -> sajnos az utóbbiból van több = rosszak -> sajnos az utóbbiból van több ╪ minden -> kivéve, ha jók száma = 0 :D

A többi egyéni értelmezés kérdése!

(#34) D4rkm4n válasza Kalandor (#31) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Na csak ennyit akartam hallani! :R :R :R :R :R :R :R
Mostantól Te vagy a kedvenc modom. :DDD :DDD :DDD

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#35) D4rkm4n válasza ByB (#33) üzenetére


D4rkm4n
őstag

rosszak > jók

A jók száma nem egyenlő nullával. ;)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#36) parandroid válasza ByB (#33) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Végülis épp most közölte, hoyg a ph-n több a szar moderátor, mint a jó. Tényleg, ez valójában bók. Szofista módon forgathatod a mondatot ahogy akarod, gyakorlatilag az a lényege, hogy a kolléga összességben inkább elégedetlen a munkánkkal. Amihez persze megvan a joga. Egészségére.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37) D4rkm4n válasza parandroid (#36) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Sok esetben jogos a moderáció.

Félreértettél, ha azt hiszed, hogy a munkátokkal lenne bajom. Ez nem így van. :(

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#38) #51736960


#51736960
törölt tag

Úgy érzem meg kell nyilvánulnom ebben a topikban :)

Nos, nem vagyunk egyformák, és ezért mindenki másképp éli meg, ha egy moderátor figyelmezteti, esetleg törli valamelyik hozzászólását.
Én személy szerint nehezen viselem a korlátozás minden fajtáját, ezért régebben nem kevés összetűzésem volt a modokkal, sőt egy nick-em is áldozatul esett az egyenlőtlen küzdelemben :)

Véleményem szerint egyetlen mód van a probléma megoldására: kerülni kell a moderált fórumokat és kész. Én már régóta csak hébe-hóba Ph-zom, és olyankor is csak többnyire read-only üzemmódban. Azóta nyugodtab vagyok, kevesebb időt töltök a gép előtt, viszont többet bringázok, sőt azóta még egy barátnő is került :)

Röviden ennyi, megyek offline-ba.

[Szerkesztve]

(#39) ByB válasza parandroid (#36) üzenetére


ByB
addikt

Továbbra is pártatlanul...

Szerintem D4rkm4n fórumtársnak nincsen komolyabb problémája a moderátorokkal, írását a tapasztalatok mellett, szerintem az indulatok vezérelték inkább, amit félreértelmezett moderátori hsz.-k szültek. De most, hogy tisztázódott: mindenki egyenlő elbánásban részesül, szerintem a kedélyek máris csillapodni kezdtek...

ui.: Hobbim kapcsán a világ igen sok fórumán megfordulok mostanság és így még inkább el kell ismernem a Ph!-s moderátorok munkáját. Akár a szomszédban, akár távol: vagy nem végzik a dolgukat, vagy csak a bann szót ismerik. Tisztelet a kivételnek...

...és még mindig pártatlanul! :R

(#40) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Velem is megtörtént, hogy 2 írást raktam címlapra. Én se tudtam, Race szólt, ennyi.
Szerintem mással is normális módon tette mint velem. A szabályok szabályok, mindenhol vannak el kell viselni.
Az, hogy esetlegesen valaki elfogult lenne megtörténhet, a modok is emberek. Bár szerintem (tudom magánvélemény olyan mint a segglyuk) az általad említett helyen nem volt elfogultság.

Vlad-ot meg nem te vagy az első aki nem fogja szeretni :) (nekem mondjuk semmi bajom vele), de hidd el nekem, nem éri meg leállni vele vitázni szvsz. :D

[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#41) D4rkm4n válasza PazsitZ (#40) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Csatlakozom. :B

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#42) VladimirR válasza Kalandor (#31) üzenetére


VladimirR
nagyúr

amennyire emlekszem, egyetlen alkalommal voltam kitiltva, akkor Bash tett 3 nap pihenore

(#43) VladimirR válasza D4rkm4n (#34) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hogy te mekkora egy ketszinu seggnyalo vagy

(#44) D4rkm4n válasza ByB (#39) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Örülök neki, hogy lecsillapodtak a kedélyek.


Mi a hobbid? :)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#45) Ősember válasza VladimirR (#43) üzenetére


Ősember
őstag

el tudlak képzelni... :U

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#46) D4rkm4n válasza VladimirR (#43) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Te pedig olyan egyszerű mint egy faék.

Kettőnk közül még mindig én vagyok moderáltabb. :P

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#47) tiv83us


tiv83us
veterán

VladimirR, D4rkm4n es barki mas, aki tovabbra is szemelyeskedni kivan! Ne fajuljon a topik szemelyeskedesbe. VladmirR, foleg rad vonatkozik, legyszives kulturaltabban fogalmazz, vagy sehogy. D4rkm4n, te pedig ne ontsd az olajat a tuzre, ez a Kalandornak cimzett hsz te is tudod, hogy totalisan felesleges volt, foleg hogy nagyon jol tudtad, hogy nem fog reakcio nelkul maradni. Szal te meg ne provokalj, meg poenbol se.
Thx.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#48) D4rkm4n válasza tiv83us (#47) üzenetére


D4rkm4n
őstag

OK. Sorry. Mára visszafogom magam. Várom esetleges más fórumtársak véleményeit.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#49) DeusHun


DeusHun
őstag

De jó, még egy flame-topic ahol lehet szidni a másikat :DDD
Előre látom, hogy előbb-utóbb ez is zárolt lesz.

Rainforest Alliance Certified signature

(#50) KrAt


KrAt
veterán

Annó, mikor a ''vizes'' cikkem csináltam, akkor egyszerre raktam ki. Egyik kiemelt cikk is lett, a másik meg ''eltűnt''.. Megnéztem, h előre lett dátumozva, tudtam, h Race nyúlt bele, nem is szóltam, mert tudtam, h tök igaza volt :)

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Moderáció (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.