Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Moderáció (téma lezárva)

Hozzászólások

(#151) Ősember válasza VladimirR (#150) üzenetére


Ősember
őstag

ezt csinálod amikor már nem tusz mit mondani, igaz? :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#152) D4rkm4n válasza Ősember (#148) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Látod? Ennyit a konstruktív fórumozásról. (Kapcsolatban a #150-es hozzászólással.)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#153) Ősember válasza D4rkm4n (#152) üzenetére


Ősember
őstag

igy van. és még ö veri a mellét, hogy az ujoncok vitatkoznak (vele... a jedi mesterrel), amikor olyan hozzászolásokbol szedte össze a rangját, hogy ''leszarom'' ''nem érdekel'' :P

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#154) D4rkm4n válasza Ősember (#153) üzenetére


D4rkm4n
őstag

A rangját úgy szerezte, hogy segített Parcinak.

Csak ugye a szaktudás nem vonja magával a .... (Nem írok semmit, mert én leszek a provokatív.) :U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#155) VladimirR válasza Ősember (#153) üzenetére


VladimirR
nagyúr

a rangomat azert kaptam, mert tobbet tettem ezwert a forumert, mint ti valaha is fogtok (akar egyutt is)

most lehet nyomni, hogy nagykepu vagyok, meg veregethetitek egymas vallat, hogy de jol kiosztotok

(#156) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Csak 1 kérdés: írtátok, hogy a buszos topicban nem tudtátok meggyőzni Vlad-ot. Miért fontos őt meggyőzni?
(Buszosok között mindig is voltak, mindig is lesznek tirpákok, bár ennyi erővel mindenhol vannak :F )

- http://pazsitz.hu -

(#157) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Legyen ez a végszó, a kinek milyen problémája van a szövegértéssel című műsorban és térjünk vissza az eredeti íráshoz, amelyről ennek a topicnak szólnia kellene.

''Régóta szeretnék írni a Prohardver! moderátorairól, házigazdáiról és persze a (tudtommal) egyetlen PH! technikusról.''

Akkor miért nem írsz róluk? :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#158) Rossi válasza VladimirR (#155) üzenetére


Rossi
addikt

Köszönjük szépen a fórumot, de úgysem tudjuk meghálálni soha, maximum a népszerűsége jelzi, hogy jó munkát végeztetek.

Viszont a stílusod nagyon sok esetben sértő, és leereszkedő, tipikus ''kocka'' hozzáállás. Nem tudom rendelkezel-e moderátori jogokkal is, ha igen akkor csodálkozom hogyhogy nem bannoltál már ki pár embert csak azért, mert eltért a véleményük a Tiédtől.

Ha annyira bölcs lennél, mint amit itt el akarsz hitetni magadról, akkor nem sértegetnél itt embereket és szítanád a feszültséget, hanem max nem vennél tudomást róluk, leírnád a véleményed és kész.

tobbet tettem ezwert a forumert, mint ti valaha is fogtok (akar egyutt is) Magánéletedben nem sok elismerésben lehet részed, ha ennyire vered itt nekünk a melled.

Mégegyszer köszönet minden PH!-snak a fórumozási lehetőségért. :R

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#159) Racecam válasza Rossi (#158) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ismered azt a reklámot: Nem megmondtam, hogy....... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#160) Rossi válasza Racecam (#159) üzenetére


Rossi
addikt

...védjegyes magyar baromfit hozzatok. Ismerem, de nem értem az összefüggést. Bocs ha lassú vagyok, egy ideje nem pihentem ki magam.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#161) VladimirR válasza Rossi (#158) üzenetére


VladimirR
nagyúr

1: nem en irtam a foumot, azt Parcinak koszond, az O munkajat dicseri
2: nem azt mondtam, hogy bolcs vagyok, hanem azt, hogy zseni - nem osszekeverendo
3: nem hinnem, hogy annyira verem itt magam - amennyire emlekszem, hosszu ideje ez az elso alkalom, hogy leirtam volna, miert kaptam a rangomat - nem kulonosebben erdekel, hogy elismered-e (elismeritek-e) a munkamat, nem azert csinalom - szeretek ezzel foglalkozni

Race: mar epp irni akartam, hogy valamelyik mocskos elfogult moderator bezarta a topic-ot, hogy eltuntesse a nyomokat, ahol kerdore vonjak (kerore vonjak?) oket, erre kinyitod? ehh

(#162) ByB válasza Racecam (#157) üzenetére


ByB
addikt

#157 - Ez akár a topik végszava is lehetne! A ''vitázó'' felek, belátható időn belül nem fogják meggyőzni egymást (talán már nem is cél) és bár elfogadom, hogy örömet okoz nekik ez a ''móka'', de erre vannak topikok... Ami pedig az írást illeti, továbbra is tartom az álláspontom, miszerint ezt inkább egy pillanatnyi indulat szülte, nem hosszútávú tapasztalatok! :R

(#163) Racecam válasza Rossi (#160) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Pedig egyszerű, egymás fikázása helyett, maradjunk az eredeti témánál a moderátorok, házigazdák fikázásánál. (VladimirR esete csak példaként merült fel, úgyhogy a a személyét talán hanyagoljuk.)

u.i.: VladimirR: Így is későn zártam be még PazsitZ írása előtt akartam, hogy nyugodtam postolhassak.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#164) VladimirR válasza Racecam (#157) üzenetére


VladimirR
nagyúr

na, azt varhatod - azt hiszem az iro eleg egyertelmuve tette, hogy nem kivanja megmagyarazni allitasait (s amennyire nezem, nem csak az en kerdeseimre nem felelt)

(#165) VladimirR válasza Racecam (#163) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''...maradjunk az eredeti témánál a moderátorok, házigazdák fikázásánál''

eccer mar leirtam (igaz egymasik topic-ba):
''...az osszes moderator kisebsegi-, es egyeb komplexusokban szenvedo kocsog, akit vertek a szulei, az asszony felredug, a fonok szivat, a farkuk kicsi, gyerek meg nincs, hogy hozzavaghassak a dompert, valahol ki kell elniuk magukat, igyhat ide jonnek, es szegeny szerencsetlen artatlan forumozokon elik ki elfolytott agresszivitasukat, mert nekik ettol all fel, ettol erzik magukat erosnek, hatalmasnak''

(#166) D4rkm4n válasza Racecam (#157) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Rendben. Neveket nem írok, nehogy megint személyeskedésbe forduljon a dolog:

- Egyes szakmai témáknál vettem észre, hogy némely moderátorok mintha kissé fölényesebben viseltetnének a többi átlag userrel szemben.

- Észrevettem, hogy akármilyen finoman is közelíti meg valaki a kisebbség témát, rögvest jön egy mod és leveszi az írást a címlapról, vagy zárolja a topikot, egy-egy durva hsz-re hivatkozva, holott törölhetné is az ominózus hozzászólást.

- A fent említett eset persze egyértelműen jelzi a mod. politikai hovatartozását, s így az intézkedése már az én pol. nézeteimet sérti. Ezt pedig ugye a szabályzat sérti.

Ne kérjétek, hogy linkelgessek példákat, de ez előfordult már. Sajnos.

Mindazonáltal továbbra is fenntartom azon állításomat, hogy vannak olyan moderátorok, akikkel kimondottan meg vagyok elégedve.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#167) D4rkm4n válasza VladimirR (#165) üzenetére


D4rkm4n
őstag

A rohadt életbe mostmár öregem!

Valamelyik normális mod dobja ki innen a gyászba ezt a loosert mert már nagyon kivan a tököm vele! :W :W

Na tessék!!!!!

Az ilyen értelmetlen hozzászólásokat kellene törölni!

de ugye ilyen nem fordul elő mert ValadimiR őszentsége PH!technikus!

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#168) Racecam válasza VladimirR (#165) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Most mondj valami újat is.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#169) VladimirR válasza D4rkm4n (#167) üzenetére


VladimirR
nagyúr

:)

(#170) VladimirR válasza Racecam (#168) üzenetére


VladimirR
nagyúr

minek? a zsebemnebn vagy(tok), barmit mondok, nekem adsz(adtok) igazat, hisz en technikus vagyok

(#171) Racecam válasza D4rkm4n (#167) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Már végleg kitiltottam, ott van az adatlapján, de nem fog rajta az átok. :U

u.i.: Technikailag összekötötte magát a PH!-val, ha törlöm, eltűnik a Fórum is!!! :Y

mod #170: Tessék, megmondtam.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#172) Akheron válasza Rossi (#158) üzenetére


Akheron
senior tag

Viszont a stílusod nagyon sok esetben sértő, és leereszkedő, tipikus ''kocka'' hozzáállás.

Akinek van szeme a látáshoz, arról ez lepereg, és meglátja benne az alapvető emberi gyengeség kifejeződését. Mert ugyan számos különböző közvetlen, egzakt oka lehet az effajta viselkedésnek, de az alapjuk szükségképpen azonos. Magát veri az, aki a lovát veri. :) Igaz, Te is felismerted, helyesen, hogy a bölcsesség nem itt kezdődik. Csak az egyetértésemet szerettem volna kifejezni ezzel kapcsolatban.

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#173) csapos2 válasza Racecam (#171) üzenetére


csapos2
addikt

Talán, ha kicsit dőltebbek és szürkébbek lennének azok a betűk, jobban fogna az átok. :D

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#174) D4rkm4n válasza Racecam (#171) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Valami sántít a dologban. :(

Mindent lehet, csak akarni kell(ene).

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#175) ByB válasza D4rkm4n (#174) üzenetére


ByB
addikt

Elég nagy ez a ''játszótér'', hogy elkerüljétek egymást, ha pedig mégis összefuttok, nem kell beszélgetni, te erre, ő arra, kész ennyi! :R

(#176) Loretto válasza D4rkm4n (#166) üzenetére


Loretto
veterán

Tapasztalat, hogy csak idő kérdése, és teljes a káosz. Mégha minden rendben is menne, előbb ulőbb-utóbb feltűnik valami magányos harcos, aki kellőképp felkavarja az állóvizet annyira, hogy akár napokig is odakössön egy (vagy több) moderátort, ami sajnos kivitelezhetetlen.

Ami nevesítést illeti: lehet hogy nem lenne roszabb mint az általánosítás, de természetesen nem erőszak a dinszótor...
Amit azért be kell látni,nem egyszerű dolog a moderációs munka, mégha önként választottuk/vállaltuk is azt. Ráadásul én még csak öreg mod sem vagyok.

Soirée...

(#177) Racecam válasza D4rkm4n (#166) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én kifejezettem kérem, hogy mutass példákat!
A mod. politikai hovatartozását bizonyító cselekedeteket pedig különösen kérem idelinkelni!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#178) D4rkm4n válasza Racecam (#177) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Pl.: mikor levetted a halálbüntetésről elmélkedő írásomat a címlapról. Holott csak rámutattam az egyik általam megjelölt eset elkövetőjének etnikai hovatartozására. [link]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#179) D4rkm4n válasza Racecam (#177) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Ha bárhol előkerül a cigány szó, már lobbizol is, hogy a szabályok, meg általánosítás meg ilyenek.

De nem akarom szétoffolni a topikot.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#180) Racecam válasza D4rkm4n (#178) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

''Szerintem a régi törvény lenne a legjobb: Szemet szemért, fogat fogért!''

Erre gondolsz?
Ezek után van még kérdésed az esettel kapcsolatban?

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#181) Racecam válasza D4rkm4n (#179) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

És ebből milyen politikai hovatartozásra vonsz le következtetéseket? :F
Vagy arra gondolsz, hogy esetleg roma vagyok? :F
És, ha igen, akkor melyik politikai ''áramlatba'' tartozom, a Farkas Flórián féle ''Lungo Drom'', vagy a Kolompár Orbán féle ''MCF''-be? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#182) parandroid válasza D4rkm4n (#179) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Miért nem akard szétoffolni a topikot? Hát nem éppen erről szól? Hogy a moderátorok mekkora balfaszok és részrehajlóak, és most meg kiderült, hogy még politikailag is inkorrektek. Pfuj, tiszta diktatúra ez a Ph!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#183) D4rkm4n válasza Racecam (#181) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Egyáltalán nem arra gondoltam, hogy te magad roma lennél. (Mivel már láttam rólad képet is, biztosan tudom, hogy nem vagy az.)

A politika helye pedig a poltopicban van.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#184) D4rkm4n válasza parandroid (#182) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Most a legcsúnyábban fogom mondanir rád, ami pillanatnyilag eszembe jut:

Olyan vagy mint VladimiR! :P

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#185) (Kolombusz) válasza D4rkm4n (#184) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Te tényleg egy éretlen, debil pöcs vagy.

(#186) parandroid válasza D4rkm4n (#184) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tessék, erre megint hízelegsz. Pfff.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#187) D4rkm4n válasza parandroid (#186) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Ki hízeleg te láma? :F

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#188) #53246592 válasza D4rkm4n (#184) üzenetére


#53246592
törölt tag

Mit akarsz elerni? Ha fejen allsz, akkor sem fogsz gyöztesen kijönni ebböl a vitabol - hiaba van esetleg ''igazad''. Ha nem tetszik komrad Vlad, akkor inkabb ne foglalkozz vele, jobban jarsz.

(#189) Racecam válasza D4rkm4n (#183) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

''A politika helye pedig a poltopicban van.''

Ohh.., ez az kioktatás, egy új hang a palettán.

''A fent említett eset persze egyértelműen jelzi a mod. politikai hovatartozását, s így az intézkedése már az én pol. nézeteimet sérti. Ezt pedig ugye a szabályzat sérti.''

Ezt nem Te írtad, ebbe a topicba?

Most akkor válaszolsz a kérdésemre, kérésemre, hogy linkelj olyat, ahol a moderátor ténykedéséből a politikai hovatartozására lehet következtetni (mert az előző ezek szerint nem volt az), vagy befejezed a vádaskodást és elnézést kérsz?

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#190) csapos2


csapos2
addikt

Itt lehet véleményt mondani a moderálásról? Szerintem túlságosan elnézőek a modik.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#191) Loretto válasza csapos2 (#190) üzenetére


Loretto
veterán

Nem lehet ;]
De ha még a moderálásról lenne szó... Eddig csak felszines a dolog.

Kalandor: egy postra talán kíváncsiak lettünk volna...

Soirée...

(#193) Racecam válasza Kalandor (#192) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Bocs Kalandor, de én még megvárnám a választ a kérdésemre.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#194) BlacKSouL válasza Racecam (#193) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hát vörös a sapkád, Te kis buta :DDD :DDD

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#195) venember83 válasza Racecam (#193) üzenetére


venember83
nagyúr

:Y :C Tetszik :DDD Sok ertelme nincs a topiknak, de ilyet meg nem lattam, cirkuszt a nepnek :)) Sry az offert :R

(#196) csapos2 válasza Loretto (#191) üzenetére


csapos2
addikt

Miért miről van szó?

Ha van türelmed, olvass vissza... - Loretto

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#197) I_Am válasza Kalandor (#192) üzenetére


I_Am
veterán

187

A ''gyilkos'' szám. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#198) csapos2 válasza csapos2 (#196) üzenetére


csapos2
addikt

Mégegyszer? :D

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#199) ByB válasza Racecam (#193) üzenetére


ByB
addikt

Nem fogsz érdemi választ kapni a kérdésedre, de ezt szerintem te is sejted, tudod... A közel 200 hozzászólás folyamán párszor bizonyítva lett már eme írás ''értelmetlensége'', Kalandor abszolút jogosan vetett véget ennek az egésznek! De pont most, pont itt mondtok ellent egymásnak...? :F

(((Talán nem ártana minimál időlimitet szabni, egy topikban való két hozzászólás között.)))

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Moderáció (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.