Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) joysefke válasza togvau (#35) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Nem csalok adót, csak nem fizetem be ahol el tudom kerülni ;) (csalás az az amikor kiveszed a adót jogtalanul amit be sem fizettél

Szóval letagadod a jövedelmed és így be sem kell fizetni az adót. Gyönyörű, de ez attól még csak szimpla adócsalás. Ezen nem kell elkezdeni vitázni, most néztem utánna. (BTK 310)

ezt csinálják az "elvtársak" a húsosfazéknál, és a nagybani csalók akikről leterelik a NAV-ot, mert "haverok"

Az hogy mások csalnak, sem jogilag, de még erkölcsileg sem jogosít fel arra, hogy te is adót csalj.

Sajnos nem mindenhol tudom elkerülni, így is végtelenszer többet fizetek be mint amennyi pénzt/szolgáltatást kapok az államtól (ami semmi).

Ez nyilván nem igaz. Gondolom sosem vettél igénybe államilag finanszírozott egészségügyi ellátást, szüleid a kötelező állami iskolába sem engedtek el vagy valami magániskolába járattak. Közvilágítás, rendőrörs a környéketeken nincs. etc.

Bár csak egészben el lehetne kerülni, egy idő után ha ráállna az ország erre megtisztulna a politika is, mert nem lenne mit ellopni, kiürülne a húsosfazék. Bár az EU-s pénz még mindig jönne... jó lenne ha az EU-nál is szigorúbban vennék a dolgokat, és blokkolnák a kifizetéseket.

Attől hogy egy kitekert ideológiát gyártasz mellé még ugyanúgy csak egy (piti?) bűnelkövető maradsz.

Ha lesz haszna, és látszatja, na majd akkor lesz érdemes fizetni. Mondjuk egy svédországban szívesen fizetnék, hiszen kapok érte valamit,

Hát persze... :U

Én meg üzenem a PH!-nak, hogy a nyiltan törvénysértésre buztító hsz-eket/accokat ki kéne hajítani mint macskát szarni...

J.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.