Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) plau85 válasza laci_csk (#35) üzenetére


plau85
tag

Számomra a kettő az nem az. Az ios dizanja nem tetszik. Az árához képest szerintem elég vacak a kamerája. Ott van akkor a droid. Nekem mondhatja bárki hogy az hú de fluid meg pöpec. Lehet hogy az ha pár havonta cseréled a telefonod és mindig a csúcs kell. De ott a feketeleves mutass egy olyan droidot ami egy idős a 930asommal és még mindig fluid a működése és a kamerája hozza a 930asom színvonalát. Asszonynak note 4ese van. Kb egy idős az én telefonommal. Hetente produkál valami ügyeset amitől az ember a földhöz vágná. Ugyanúgy lefagy, belassul, több másodpercig nem reagál semmire mint anno az s2sem ami miatt váltottam. Vegyük a 930asomat. 2014 augusztusában szereztem meg. Amióta használom egyszer fagyott ki még idén január környékén. Én hibám volt insidereztem. Meglestem a 10est milyen. Ezen kívül párszor előfordul hogy nem tud kapcsolódni a wifihez ( melóban. Ezer router állandó jelleggel váltogatástól be hülyül) újraindítás és megy. De ez havonta kb egyszer. A kamerája még mindig hozza azt a színvonalat amit elvárok. Jelenleg kint van házon belül a 950es. Nyár végén tudnék frissíteni de addigra már majdnem egy éves lesz a 950. Annyi újdonságot meg nem ad hogy arra lecseréljem. Nem ingyen akarok mobilt. Mindig is azt választottam ami az igényeimnek megfelelt ( felőlem lehet 250k is) Az egyik fő ok hogy mig a telefont a cserélgeted a vele készült képek örökre megmaradnak. Szóval a kamera az egyik fő szempont számomra. Viszont azt elvárnám hogy amig a szerződésem le nem jár addig flottul működjön a telefon. Droiddal ez nem ment, és ha eltűnik a wp akkor vagy veszek egy méregdrága flottul működő almát de kamera nem hozza azt amit akarok vagy veszek egy droidot jó kamerával de lehet hogy mielőtt lejárna a két év bezúzom a földbe. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.