Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) batai15


batai15
félisten

Az a baj hogy ilyen brutális telefon párosítva ezzel a rendszerrel nem lesz kihasználva.

(#102) confuser válasza bluemirage (#100) üzenetére


confuser
senior tag

Halott? Most bontogatja a szárnyait, még vadi új, hogy várhatod el tőle, hogy ennyi idő után ennél sokkal jobban elterjedt legyen? De tessék, itt egy hónapokkal ezelőtti lista, ami azóta nyilván bővült: [link]

az emberek közel 100%-a mobil eszközön nem használ windows-on app-ot és és programot sem. Ez a jövőben sem fog változni.
Ezt megint honnan veszed? Miért ne használnának? És már megint úgy beszélsz a jövőről, mintha egy tapasztalt trend elemző lennél (pedig azok is sokszor akkorát tévednek, hogy szégyen hogy ezért valaki fizet is nekik). Egyébként a userek többsége kb. 6 appot használ mobilon, legyen ez akármelyik platform, úgyhogy nem kicsit van túllihegve az app téma. 1-2 hete volt az app használatról egy cikk, nem én találom ki az adatokat, keresd meg nyugodtan a cikket (szerintem wincentralon volt).

Az elégedettségi indexes részre meg én nem reagálnék. Már megint az az érvelési technikád, hogy mikor kiderül hogy fals infókat szórsz a vakvilágba, akkor "elneveted", elbagatellizálod, hogy ne legyen súlya. Gyerekes viselkedés. Ilyen partnerrel nem érdemes tovább vitatkozni. Köszöntem az élményt, nem csalódtam.

(#103) bluemirage válasza confuser (#102) üzenetére


bluemirage
őstag

Tényleg köszönöm a listát. Több, mint egy tucat számomra is ismert app van közte. És mire legyen univerzális?
Ezeket használom PC-n és androidon is (másod telefon).
A W8.1-en kevésbé használom. De nem is én vagyok a lényeg. A fogyó 0,8% biztosan használja majd a W10M-en. Érted már, hogy miért halott? Hova bontogat, mit? Milyen eszközre? Ez megint nem belekötés, hanem egyszerűen értelmetlen.

Ne haragudj, de az elégedettség index olyan magas és ide nem illő labda volt, hogy ha olvasottabb lenne a topik szerintem más sem hagyta volna ki.

Részemről befejeztem. Nincs és nem is volt sosem harag. A hit(ed) tisztelet érdemel, nem akartalak ebben megsérteni. Bár úgy gondolom, hogy közelebb kerültél a realitáshoz, még ha nem is vallod be.... és ezért talán megérte.
Jövő karácsonykor az aktuális Surface Phone topikba benézek. Javaslom neked is. Index ide, szárnybontogatás oda, nem hiszem, hogy sokan leszünk. ;)

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#104) Grodd válasza Воланд (#88) üzenetére


Grodd
tag

Meg a Surface 2. Csak a Surface 3-tól állították át az "alsó" kategóriát is x86-ra és full windowsra. Azért az idézöjel mert a Surface alsó kategóriája játszik egy mezönyben az Apple felsö kategóriájával. A csúcskategóriás Pro vonal mindig is full Windows volt, de teljes értékü ( nem atom) Core I procival.
A nem pro következö generációja gondolom Core M-el jön, Atomot dobják (esetleg jön egy valóban alsó kategória is atommal.

(#105) Naughty9011 válasza bluemirage (#98) üzenetére


Naughty9011
tag


Mi baj a win 10el tableten? Teljesen lehet hasznalni tabletnek appokal, es desktop OSnek is, ott van a kep a storeral, majd nezzel be es talalsz appokat.

Beillesztek neked egy videot is a win 10 tablet hasznalattal kapcsolatosan, nem irnam le annyira azert(+a kistaskadban van a szamitogeped is) es ez a video 8 honappal ezelott keszult.
https://www.youtube.com/watch?v=2WWn1h12PuQ

[ Szerkesztve ]

Mate 10 pro

(#106) dutrás


dutrás
őstag

Srácok kár ezen ennyit vitázni.
A részesedés egy csökkenő tendenciát mutat. Akár Surface akár nem akár uwp akár nem. Az élményindex lehet hogy qrva magas DE csak azok körében akik valóban felhasználók.
Ha igaz lesz a 0.4 százalék az már a hibahatár alatt van gyakorlatilag a nullával egyenlő. Nem hinném hogy megérné a MS-nak egy rakat pénzt belefektetni mind a fejlesztésbe mind a gyártásba.
El kell ismerni hogy lehúzzták a rolót.

A 71-es hsz-ben jeleztem hogy hivatalosan is beismerték a buktát.

P50 pro/P40 Lite

(#107) Ed_007 válasza plau85 (#41) üzenetére


Ed_007
aktív tag

Igen, ugyanez a problémám... nem akarok havonta telefont váltogatni, egy stabil, legalább két évig jól működő készüléket akarok. Ezt az utóbbi években csak a Lumiákban találtam meg. Kb. 7 éve volt egy Androidos HTC-m kicsattintható billentyázettel - szerettem, de 2.1 Androidnál megállt, nem lehetett rá frissítést tölteni, utódja pedig nem jött ki; 10+ éve pedig hagyományos Nokia, de azt meg lelépte az élet - nem elromlott, meguntam :P).
Franc akar a lefagyó, biztonsági hiányosságok tömkelegétől szenvedő Androiddal vagy zárt platformú iOs-al küszködni, de ugyan adjanak már ki egy stabilan működő 950-est vagy valami hasonló kategóriájú gépet!

(#108) Ricardo


Ricardo
félisten

(#109) Potrien válasza Ricardo (#108) üzenetére


Potrien
senior tag

Nem semmi!
Ennek annyi :o

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.