Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4751) soundman1


soundman1
senior tag

Használja valaki a gt2 órát Samsung A53 5G telóval? Van vele kompatibilitási probléma?
Vagy egy Honor 50 5G-t kapnék a cégtől, gondolom azzal jól működne.
Hopp, most látom Lackooo84-nek nem jött be a Honor 50.
Nem akarom a mostani jó órakompitibálást egy telefonváltás miatt megszenvedni.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#4752) Jack Oneill válasza soundman1 (#4751) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Felesegem hasznalja A52 5g teloval. Huawei oldalarol letoltott apk rendesen megy. Semmi mast nem toltottunk le hozza.

[ Szerkesztve ]

(#4753) soundman1 válasza Jack Oneill (#4752) üzenetére


soundman1
senior tag

Köszi a gyors reagálást. Ez már megnyugtató. Majd meglátom, mi lesz a vége.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#4754) Decske válasza soundman1 (#4753) üzenetére


Decske
aktív tag

Attól függ, hogy mit értesz kompatibilitási probléma alatt. Nem tudja azt, amit egy Huawei telefonnal, de az alap dolgok mennek.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#4755) soundman1 válasza Decske (#4754) üzenetére


soundman1
senior tag

Értem.
Azért az értesítések jöjjenek meg és ne szakadjon le bluetoothról. Xiaomival jártam így, hiába tettem meg a három beállítást.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#4756) Lackooo84 válasza soundman1 (#4755) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Megjönnek csak bizonyos appoknál hiányosan.

The Truth is out there...

(#4757) soundman1 válasza Lackooo84 (#4756) üzenetére


soundman1
senior tag

Köszi szépen, neked is. Nem túl biztató, most egy Huaweiem van, de ahogy írtad a Honor 50 még gázosabb. Ha nagyon felidegesít, maradok az öregecske 5t-n.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#4758) Macika66 válasza Decske (#4754) üzenetére


Macika66
addikt

Összesen KETTŐ dolgot nem tud a Huawei GT 2 Pro-m Oneplus 9 Pro-val, amit tud a P30 Pro-mmal.

Az egyik autós kihangosítónál, HA az órán is aktív a kihengosítás lehetősége (Bluetooth menü), meg az autónál is, akkor összeakad, nem tudja, melyikre kapcsolja a hívást, így hagyja a telefonon.

A másik a fényképezőgép távirányítása.

Az ÖSSZES TÖBBI funkció ugyanúgy működik az órán mindkét telefonnal.

(#4759) csipuka válasza Macika66 (#4758) üzenetére


csipuka
senior tag

Nekem is uszanez a problemam volt az autoval, de nyaron frissitettem a Health app-ot azota mukodik, es nem frissitettem. 12.1.7.300 a verzio. Pixel6 a telo.

(#4760) Lackooo84 válasza Macika66 (#4758) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Valahogy nem tudom elhinni, hogy minden app értesítése ugyanolyan hibátlan, valamint ha mondjuk megnézed a telón az értesítéseket, akkor az órán is eltűnnek... Ezek csak a Huawei telóval mennek jól.

The Truth is out there...

(#4761) Decske válasza Macika66 (#4758) üzenetére


Decske
aktív tag

Meg a do not disturb szinkronizáció, az ébresztések szinkronizációja.
Az autós kihangosítás pont nem Huawei specifikus feature.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#4762) col válasza Lackooo84 (#4760) üzenetére


col
addikt

Az Iphone-okon is így működik, oda-vissza kommunikálnak, ha a telefonodon megnézed az értesítést, az órán itt is eltűnik.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#4763) Decske válasza col (#4762) üzenetére


Decske
aktív tag

Ez nem Huaweies androidon sajnos nem így van. Ott minden megmarad az órán.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#4764) Lackooo84 válasza Decske (#4763) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Jaja, és az ébresztés se megy át. Vaaagy, ha épp olyan kedve van amikor felrakod az egészség appot, akkor csak azok mennek át más nem. Olyankor addig kell törölni-újra rakni az appot, amíg az értesítéseket jelzi, de akkor az ébresztőket nem. Nem értem miért, de valami nagyon nem oké. Pedig a Honor az 99% Huawei, a Magic UI is egy az egyben EMUI.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#4765) s_zoltan válasza col (#4762) üzenetére


s_zoltan
csendes tag

Ezt én is alátámasztom iPhone 11-el tökéletesen szinkronba van minden értesítést megkapok.

(#4766) soundman1 válasza Lackooo84 (#4764) üzenetére


soundman1
senior tag

Honor ügyfélszolgálat mit mond erre, írtál már nekik. Hátha a következő teló szoftverfrissítésbe megoldják.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#4767) Lackooo84 válasza soundman1 (#4766) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A magyar? Hát... annyit h továbbítják, de azt sem hiszem el, amit kérdeznek. :)

The Truth is out there...

(#4768) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Ja, és azt elfelejtettem mondani, hogy a Honor Health ugyanez, azzal is ugyanilyen hibásan működik, ami röhej.

The Truth is out there...

(#4769) Macika66 válasza Lackooo84 (#4764) üzenetére


Macika66
addikt

A múltkor leírtam, hogy CSAK az Egészség appban beállított ébresztők mennek át az órára.

A telefon SAJÁT órájánál beállított ébresztők CSAK a telefonon ébresztenek. Az üösszes óránál.

iPhone-nál nem tudom, hogyan van, azt nem veszem a kezembe....

(#4770) macy válasza Macika66 (#4769) üzenetére


macy
addikt

Huawei P30 pro, Huawei Watch GT2, telefonon van ébresztés beállítva, átmegy az órára.

(#4771) Mcrazy válasza Macika66 (#4769) üzenetére


Mcrazy
őstag

Huawei P30 - al használom az órát. Csak a telefonon van beállítva ébresztő, az egészség appban semmi. Minden ébresztés törlést ,szundit, az órán kezelek.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#4772) Lackooo84 válasza Macika66 (#4769) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na, akkor mégeccer: Huawei telóval a telós ébresztők is átmennek. Ennél meg mint mondtam, van, hogy párosítás után csak a telefon ébresztők mennek át semmilyen értesítés nem, vagy fordítva. Ilyenkor mindig törölni kell az appot és újra feltenni, és ha szerencséd van, akkor az értesítéses dolog aktiválódik, ha az ébresztéses, akkor repeat. :D Ja csak mert végigpróbálgattam jó pár régebbi verziót hátha netán van egy olyan ami 100%-os a Honor telóval, de nincs.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#4773) Macika66 válasza macy (#4770) üzenetére


Macika66
addikt

.....és nem érti..... :((( :((( :((( :(((


vs


Az első a telefon ébresztője, azt hiába állítod be bármire.

A második a Huawei Egészség App, az ott beállított ébresztések jelennek meg az órán....

(#4774) macy válasza Macika66 (#4773) üzenetére


macy
addikt

Te nem érted cimbora. A telefon ébresztője van nekem beállítva, a Health appban nincs semmi és ébreszt az óra is. Ha a telefonon nyomom meg a szundit, elhallgat óra is. Ha az órán nyomom meg a szundit elhallgat a telefon is. Nem tudom ez nálad miért nem működik.

(#4775) Lackooo84 válasza macy (#4774) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

:D Hagyd majd egyszer megérti. Hát most ennél jobban nem lehet leírni... :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#4776) macy válasza Lackooo84 (#4775) üzenetére


macy
addikt

Nincs ezzel gond, nekem is volt egy ideig, hogy nem ébresztett néha együtt a két cucc, de úgy hogy 8.00-ára van beállítva ébresztés, először csak a teló ébresztett, elnyomtam, aztán 10 perc múlva már az órának is megjött a hangja. Ezt megcsinálta többször is, biztos nem tért magához az alvásból :D

(#4777) bandigyerek


bandigyerek
senior tag

Na, akkor... A P30pro-n ha beállítottál egy ébresztőt a telefonon (nem a Health app-ban), akkor azt átlőtte az órára, olyan szinten, hogy az órával szundizni, meg némítani is lehet(ett) (már nincs meg a telefon) Most Xiaomi telefonom van, ennél ez nem opció. Ha az egészség appban bekapcsolom az értesítés a telefon órájára, akkor ugyan jelez az óra is, de ennyi. Se kikapcsolni, szundizni nem lehet vele, ergo, semmi értelme. Marad az hogy az app-ban kacspolom be az ébresztési időpontot (vagy az órán ugye) A múltkor azon voltam megrökönyödve, hogy valakinek a Honor telefonjával nem működik az ami a P30pro-val ment.

(#4778) Lackooo84 válasza bandigyerek (#4777) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja, a Honorommal is ugyanolyan szar, mintha semmi köze nem lenne a Huawei-hez, pedig ez a Magic OS egy az egyben EMUI. Mondom itt valami nagy bug lehet, mert némelyik párosítás után csak a teló ébresztést jelzi az óra (kilőhető, szundizható mint Huawei telómon), de akkor semmi más értesítést nem jelez az óra. Ilyenkor leválasztás+újrapárosítással addig kell játszani, amíg az értesítéseket jelzi, de akkor az ébresztést nem. Érdekes...

The Truth is out there...

(#4779) Zsoltg4s


Zsoltg4s
tag

Sziasztok.
A magasságot sikerült elállítani. Kirándultunk a Mátrába, ott állok az 1014-es kőnél a Kékesen. Az óra pár méterrel többet mutatott. Gondoltam legyen pontos, kalibrálom. Beírtam az 1014 métert. Most nézem itthon, hogy minusz két métert mutat. Valami vagy félrement, vagy hibásan írtam be a mrgfelelő magasságot.
A kérdés az lenne, hogyan tudnám meg a megfelelő magasságot?
Nem megyek ismét a Kékesre és resetet sem szeretnék...
Huawei telóval használom. Ha az órán csinálok resetet, elvileg a Huawei egészség app visszaállít mindent, ami ott be van állítva?
Egyébként tökeletesen működik minden a teló és az óra között.

[ Szerkesztve ]

(#4780) Zsoltg4s válasza Zsoltg4s (#4779) üzenetére


Zsoltg4s
tag

TÁRGYTALAN!
Nem tudom mi történt, de ma reggel már tökéletesen mutatja az óra a magasságot.
Fönt a lakásban (5.emeleten lakom) 117méter, ahogy megyek le a liftel, méterenként csökken. Lent a ház körül mindenhol 101 métert mutat.
Szóval nem csináltam semmit, ma reggelre megjavult!

(#4781) bandigyerek válasza Zsoltg4s (#4780) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Vákuumban voltál! :DD

(#4782) dualcore válasza bandigyerek (#4777) üzenetére


dualcore
őstag

Gt2-Mate 40 pro.
Beállítok a telefonon egy ébresztést, akkor az óra is jelez. Ki tudom nyomni vagy szundizni is mindkét eszközön. Az értesítések is megjönnek az órára, bár ha az órán elolvasom attól a telefonon még jelzi. Működik a hívásjelzés is, ha az órán veszem fel akkor ott szól, ha az autó fejegységén veszem fel akkor ott, ha a telefonon akkor ott szólal meg. Megy a BT zenei és fényképezó távvezérlés is az óráról.

(#4783) bandigyerek válasza dualcore (#4782) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Ez lenne a normális.

(#4784) Macika66 válasza dualcore (#4782) üzenetére


Macika66
addikt

Azonos típusú óra-telefon így működik.

De keresztben már nem, sajnos...

(#4785) dualcore válasza Macika66 (#4784) üzenetére


dualcore
őstag

Én ezzel tisztában vagyok.
Feleségem a huawei után a GMS miatt áttért xiaomira, de az óra maradt a huawei. Korántsem minden működik, ami addig ment. Példának az automata csatlakozás sem megy, mindíg manuálisan kell kapcsolódni, és ha eltávolodik, akkor nem jelzi a bt kapcsolat megszünését. De még lehetne sorolni, mik nem mennek.

(#4786) zsolt160


zsolt160
tag

Én csak most vettem észre, lehet más már látta de ez az új Healt app sokszor ha rányomok az alvásra, kiírja, hogy szinkronizálás, utána meg nincs napi adat felirat, csak úgy jön be az adat, ha a napok kiválasztásánál rányomok az az napira ha besárgulnak a számok.

[ Szerkesztve ]

(#4787) maci25


maci25
aktív tag

Sziasztok
Huawei okosórát tervezek venni, de nem tudom mi a különbség közöttük. Nagy vonalakban le írná valaki?(vagy ki melyiket venné és miért?)Huawei Watch 3/pro/gt pro.....P30 pro val használnám

[ Szerkesztve ]

(#4788) Zsol@


Zsol@
csendes tag

Sziasztok,

Kaptam egy ilyen órát viszont nem tudom párosítani a telefonnal. 3 fajta huawei és egy honor telefonnal lett próbálva de semmi. Az óra azt írja sikeres párosítás a telefonok viszont sikertelent. Az egészség appban egyátalán nem jelenik meg a folyamat után. Simán bluetooth kapcsolattal csatlakozik a telefonokhoz csak az appal nem így igazából pont nem tudom használni majdnem semmire.
Valakinek esetleg volt már hasonló problémája vagy esetleg tud valamilyen megoldást?

(#4789) soundman1 válasza Zsol@ (#4788) üzenetére


soundman1
senior tag

Elsőre sikerülnie kellett volna. Arra figyelj, hogy egyszerre egy telóhoz csatlakoztasd, mert ha egyszer egyikhez csatoltad utána a többihez nem megy. Tehát az első telónál az appon belül amikor mutatja az órát a 4 pöttyös menüben a készülékpárosítást oldd fel.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#4790) Zsol@ válasza soundman1 (#4789) üzenetére


Zsol@
csendes tag

Egyszerre egy telefonnal próbáltam. Azért írtam a többi telefont mert egyikkel sem sikerült. A telónál az appon belül nem jelenik meg az óra. Állandóan sikertelen párosítást ír viszont az óra az mindig sikerest. Ezért nem értem a dolgot

(#4791) Macika66 válasza dualcore (#4785) üzenetére


Macika66
addikt

Ez érdekes, nekem volt pár hónapig egy Mi 11 Ultrám (életem legdrágább és legrosszabb döntése volt) és a Huawei GT2 Pro órával SOHA nem volt kapcsolódási gondom vele, egyetlen bajom az autó kihangosítójával volt, az újrakapcslódásokkal soha...

De így is mennie kellet a telónak....

Csak hát, hogy 4 hónap használattal bukjak 230.000-et egy mobilon.......na de hagyjuk is....

(#4792) Macika66 válasza Zsol@ (#4790) üzenetére


Macika66
addikt

Nem BT menüből kell párostani, hanem az appból.
Le kell resetelni auz órát, erre bead egy QR-t, azzal menni fog.

(#4793) Zsol@ válasza Macika66 (#4791) üzenetére


Zsol@
csendes tag

A gyereknek is a PRO verzió van azzal nincsen semmi hiba. Ez a sima változat amivel nem tudunk mit kezdeni.

(#4794) Zsol@ válasza Macika66 (#4792) üzenetére


Zsol@
csendes tag

Igen tudom, hogy az appbol kell párosítani. Úgy próbáltam de sajnos nem sikerül.

(#4795) dualcore válasza Macika66 (#4791) üzenetére


dualcore
őstag

Én a Mate 20 pro után vettem egy xiaomi 11 T-t, akkor jelent meg. Na azzal én 1 hetet bírtam együtt élni, és ment el a háztól. Szerencsére én még pluszban szálltam ki belőle. Gyorsan vettem egy méltó utódot, a Mate 40 Prot-t.

(#4796) dajkapeter válasza dualcore (#4785) üzenetére


dajkapeter
senior tag

A lecsatlakozás értesítő vagy mi jelzi, ha bluetooth távolságon kívül van. Amit te írsz azt párom tapasztalja a Huawei telóján a Xiaomi gtr órával. Lecsatlakozik, nem értesíti. Majd alig lehet visszacsatlakoztatni. Elég hektikus a működése neki, sajnos. Nekem viszont hibátlanul működik LG V30-cal az óra. Még akkor is aktív a kapcsolat, ha "kitörlöm" az appot. Plusz, ha kikapcsolom a bluetooth-ot a telón, akkor az app egyből vissza is kapcsolja. :D Még szerencse, hogy nem vezérli magától a telefont.... :))

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#4797) gombasm


gombasm
aktív tag

Ilyen üzenettel találkozott már valaki?

A Health - ból nem engedi az eszközökre küldeni az értesítéseket.
Android 13, szerintem alapból tiltja, mert Huawei...
Megoldható valahogyan ennek a kikerülése?

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#4798) Lackooo84 válasza gombasm (#4797) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ennek a beállításnak semmi köze az órához.

The Truth is out there...

(#4799) gombasm válasza Lackooo84 (#4798) üzenetére


gombasm
aktív tag

Köszönöm, de nem így van...
Az órán megjelenő, hogy az értesítésekhez az egészség alkalmazásban engedélyezze az értesítéseket. Az alkalmazásban az engedélyezéskor a rendszernek erre az oldalára dob, ahol feljön ez az üzenet.
Ott is van, hogy az egészség alkalmazásból történő eszközértesítéseket lehetne itt engedélyezni.

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#4800) hard74 válasza gombasm (#4799) üzenetére


hard74
senior tag

Pont tegnap futottam bele, de most ha megfeszülök sem találom hol van pontosan ahol ki lehet kapcsolni.
Az alkalmazások között megkeresed a Huawei egészség appot, és ott talán az értesítéseknél jobb felül 3 pötty,ott lesz a korlátozott mód...,itt lehet engedélyezni.

[ Szerkesztve ]

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.