Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) Nagymelák


Nagymelák
aktív tag

Valaki aki szedte már szét az órát 46mm verziót, letudná fényképezni nekem hogy az a nyomorult aksi hova van bekötve a hátlapirészen.

(#4502) FingR86 válasza Nagymelák (#4501) üzenetére


FingR86
őstag

(#4503) Lackooo84 válasza FingR86 (#4502) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Vajon jó minőségű szilikon tömítést lehet ehhez szerezni valahonnan? Mert ha azt cserélgeti az ember, akkor megelőzheeti a beázást.

The Truth is out there...

(#4504) FingR86 válasza Lackooo84 (#4503) üzenetére


FingR86
őstag

hát bemész egy órás boltba és ott biztosan kapsz jó pénzért : )
szerintem ott van minden méretben nekik

szerk. most nézem csak a videót milyen nyomi formája van a tömítésnek, így már nem is olyan biztos hogy kapsz :D

[ Szerkesztve ]

(#4505) Leki78


Leki78
tag

Sziasztok!

Gt2-nél ki lehet-e kapcsolni, hogy "kézfordításkor" aktiválódik a kijelző?

Le szoktál maradni a kedvenc műsorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tvben.hu/zzepg/zzepg/ajanlas.php?ki=24

(#4506) macy válasza Leki78 (#4505) üzenetére


macy
addikt

Health appban eszközök, készülék beállítások.

(#4507) Leki78 válasza macy (#4506) üzenetére


Leki78
tag

Köszi, erre nem gondoltam. Éjszaka nagyon zavaró volt, hogy amikor fordultam mindig bekapcsolt a kijelző.

Le szoktál maradni a kedvenc műsorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tvben.hu/zzepg/zzepg/ajanlas.php?ki=24

(#4508) Nagymelák válasza FingR86 (#4502) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Ezt láttam, nekem az kell ami a hátlapban van, mert az aksibol kijövő vezeték ott van bekötve, de arról nem találtam semmit.

(#4509) B. Tamas válasza Leki78 (#4507) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

Ha "ne zavarj" módba teszed éjszakára akkor nem aktiválódik karmozdításra. (Menüt lehúzod és hold ikon)

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#4510) macy válasza B. Tamas (#4509) üzenetére


macy
addikt

Olyankor ébreszt?

(#4511) Mcrazy válasza macy (#4510) üzenetére


Mcrazy
őstag

Persze, meg a telefon ébresztést is jelzi ( csak Huawei telefonnal). Én így használom, csak időzítve a NE zavarja mód - ot.

Üdv: Mcrazy

(#4512) B. Tamas válasza macy (#4510) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

Igen.

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#4513) dualcore válasza Lackooo84 (#4503) üzenetére


dualcore
őstag

Ez engem is érdekelne, de nem találtam hozzá tömítést. Vagy marad az a megoldás, hogy szétszedem és a tömítést megkenem fekete tömítő pasztával.

(#4514) Nagymelák válasza dualcore (#4513) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Nem lesz jó, Én fbs-sel tömítettem ki, de a hangszórónál befolyik a víz, az enyémnél is befolyt le is adta a szerelést gyorsan.

(#4515) Lackooo84 válasza Nagymelák (#4514) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

De ha ott befolyik a víz, akkor hogy lehet ez cseppálló óra? Egyébként folyadék indikátort tenni egy elvileg vízálló órába (amire simán megvonják a garit ha úgy van), amiben ráadásul még szofverében is van "víztelenítés", hát érdekes... Az, meg hogy búvárkodás nélkül beázik még érdekesebb.

The Truth is out there...

(#4516) Nagymelák válasza Lackooo84 (#4515) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Az enyém sokáig bírta, utána egy sima zuhanyzás adott neki, akkor kiszáradt jó lett miután kitömítettem, 2 hónapig jó volt néha vizet is kapott, 1 héttel ezelőtt egy medencézés megadta a kegyelem döfést neki. És valóban van benne indikátor. Most alkateészként próbálom árulni mert a kijelző, és az érintő működik vettem hozzá új aksit de annál már eltévedtem.

[ Szerkesztve ]

(#4517) Macika66 válasza Lackooo84 (#4515) üzenetére


Macika66
addikt

Nos igen, ha az ember nem tudja, mi mit jelent....

A víztelenítés a hangszóróból nyomja ki a vizet, olyan frekvenciát kiadva, ami kepes kitolni a vizet onnan.

(#4518) Lackooo84 válasza Macika66 (#4517) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na ne mondd... :DDD Mit hittél, az óra belsejéből? :DDD De látom értetted mi volt a mondandóm lényege. :U

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#4519) dualcore válasza Nagymelák (#4514) üzenetére


dualcore
őstag

Én arra gondoltam, hogy a hangszórónál is kitömítem, miven 0 perces kora óta némán használom, csak rezeg. Esetleg az oldalgombok tömítései lehetnek még ludasok talán.

(#4520) Fleszy válasza Decske (#4465) üzenetére


Fleszy
tag

Szia! Nem találtam meg azt a frissítést amit ajánlgatott, de képzeld pár nap múlva frissült a health és azóta nem csinálja a leválasztodást!
Köszönöm a gyors válaszod!

(#4521) Macika66 válasza Lackooo84 (#4518) üzenetére


Macika66
addikt

Ne fáradj, nem fogok beleállni ilyen lealacsonyító szintű vitába, ez nem az én IQ-szintem...

(#4522) Lackooo84 válasza Macika66 (#4521) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát te kezdted a baromságot, meg a lenézést... szerinted ilyen hülye vagyok?! :F

The Truth is out there...

(#4523) NGA


NGA
addikt

Sziasztok. Tegnap lecseréltem a GT-t GT3-ra. A GT3-nak nincs külön topicja?

(#4524) Lackooo84 válasza NGA (#4523) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nincs.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#4525) Tc_81


Tc_81
csendes tag

Sziasztok!
Van két eladó tok 42mm órára és két töltő. Hátha érdekel valakit.
[kép] [kép]

A tévedés jogát fentartom!!!

(#4526) scabi78


scabi78
senior tag

Sziasztok, watch gt2 – nem pro és nem e, csak a sima – változatban létezik 42-es verzió?
Óraszámlapokból több van (esetleg jobb), mint a gt1-ben?

Tiszta Windows, rendes ház!

(#4527) dualcore válasza scabi78 (#4526) üzenetére


dualcore
őstag

Igen létezik, de az a női verzió. Kisebb tudással. Sok témával.

(#4528) scabi78 válasza dualcore (#4527) üzenetére


scabi78
senior tag

A classic GT2 tetszik, abban akkor nincs 42 mm-es méret? A 46-osat nagynak találom, most is 42-es a GT1. Igaz, hogy csak 2-2 mm-rel nagyobb... :)

Tiszta Windows, rendes ház!

(#4529) Decske válasza scabi78 (#4528) üzenetére


Decske
aktív tag

Itt megtalálod a gt2 46 és 42 mm-es változatának leírását: [link]

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#4530) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok!
Van egy jelenség aminek nem tudom az okát, hátha valaki tud rá magyarázatot. Néhány hete feltettem a moddolt egészség appot, hogy tudjak egyedi számlapokat is feltenni. De ma találtam a számlap árúházban néhányat amit megvennék. Leszedtem a moddoltat, feltettem a hivatalosat és benyomtam a megvásárlást számlapra. De nem engedi, kidob egy kis figyelmeztető ablakot Policy reasons felirattal, amit le bírok ok-zni és annyi. Próbáltam másik számlappal, mindig ezt dobja. Frissítettem HMS Core - t, töröltem az egészség app adatait, akkor sem. Szerintetek mi lehet a gond? Ezzel a kártyával már azelőtt vásároltam neten, egészség appban is ez van beállítva.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#4531) FingR86 válasza snakebait (#4530) üzenetére


FingR86
őstag

nem tudom, hogy aktuális e még a dolog, de régebben nem csak huawei telefonnal lehetett vásárolni ? Vmi ilyesmi rémlik :U

[ Szerkesztve ]

(#4532) snakebait


snakebait
senior tag

Nem, nem... Ezzel a mobillal, kártyával már vásároltam számlapot pár hete, csak akkor feltettem a moddolt appot, most meg megint vásárolni akartam, de nem enged🤔

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#4533) zsolt160


zsolt160
tag

Én LG-re hiába tettem fel a HMS-t sose működött, csak a Huawei telefonommal... :(

(#4534) zolszi


zolszi
tag

Sziasztok

Valaki járt már úgy mostanában, hogy egyik napról a másikra drasztikusan csökkent az üzemidő? 1 nap alatt 50%-ot vagy többet is lemegy az akku.
Mintha lett volna egy frissítés a napokban. Azóta van ez. Már csináltam gyári visszaállítást, meg egyebet de nem oldotta meg a problémát.
Vigyem gariba, nézzék meg? (Euronics vásárlás)

Xiaomi MI A1, Lenovo T400

(#4535) -ZeeZee- válasza zolszi (#4534) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Az egészség app frissült. Nálam volt frissítés, de a helyzet nem változott, maradt a napi 5-8% merülés (hétfőn töltöttem, most 85%-on van).

(#4536) dualcore


dualcore
őstag

Aki foglalatoskodik téma szerkesztéssel, estlegesen egy ilyet ami a képen látható nem e tudna barkácsolni? Nekem nagyon bejön, csak nem huawei skin.

(#4537) csipuka


csipuka
senior tag

Mar regota kuzdok az AA es az ora egyuttes kapcsolodasaval a kocsiban. Ha mind2 kapcsolodik, akkor az oran tudom csak fogadni a hivast. A megoldas, hogy az oran kikapcsolom a phone jellegu kapcsolodast, igy a kocsiban mukodik a kihangosito. Ekkor az oran nem lehet hivast fogadni akkor sem ha nem vagyok a kocsiban.
Ha van valakinek megoldasa, hogy a kocsiban menjen a kihangositas ugy is, hogy az ora is tud fogadni hivast ha kell, akkor erdekel.
Tegnap letoltottem az apkmirror-rol a legujabb Huawei Health-et es ma egy furcsasagra lettem figyelmes. Signal hivasom volt, es az oran ugy csorgott ki, mint egy normal telefonhivas. Megvolt a letevo gomb. Gyorsan bekapcsoltam a hivasfogadas engedelyezeset az oran, ekkor megjelent hivaskor a zold es piros gomb Signal hivaskor. Eddig VOIP hivasokat nem tudta atvenni az ora. Momentan meg van gond a felvetelkor, de az irany biztato.

(#4538) dualcore válasza csipuka (#4537) üzenetére


dualcore
őstag

Mivel a telefon BT kapcsolata egyidejüleg 2 készülékre tud csatlakozni, így nem kellene hogy gond legyen az android autó és az óra között. Nálam ha a kocsiban ülök ha a fejegységen veszem fel, akkor ott szólal meg, ha az órán veszem fel, akkor ott szólal meg, de jelezni jelzi a telefon, az óra, és az autó is. Ez érvényes a normál hívásokra és a Viber hívásokra is.

(#4539) csipuka válasza dualcore (#4538) üzenetére


csipuka
senior tag

Nem kene, de gond, mert hiaba a kocsi fejegysegen nyomom meg gombot, az orara tenne ki a hangot. Pixel6 a telo, ha szamit.

(#4540) mycso válasza dualcore (#4538) üzenetére


mycso
veterán

Nálam is pontosan így működött, telefon, Huawei P20 pro volt.

Viszont ezek szerint, lehet az is számít, hogy milyen telefonhoz van csatlakozva...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4541) kzse83 válasza csipuka (#4537) üzenetére


kzse83
csendes tag

Nekem is ez volt a gondom. Úgy sikerült orvosolni, hogy nem frissítettem a legfrissebb huawei health verzióra, hanem azt hagyom amit a Play áruházból letölt. (10.1.1.312)
Persze indításnál mindig írja, hogy van frissebb verzió, de nem frissítek és ezzel a verzióval nekem működik az autóban a kihangosítás és azon szól a hívás amivel felveszem.

(#4542) dualcore válasza mycso (#4540) üzenetére


dualcore
őstag

Lehet igazad van, és huawei-huawei készülékeken lekezeli jól, de más készüléken gondot okoz. fene tudja, ki sem tudom prónbálni, mert nálunk mindenkinek csak huawei készülékek vannak.

(#4543) thebiker


thebiker
tag

Van valami "Bluetooth Connection Priority Manager" a playben ami talán segít. Mivel most nincs nekem is csak Huawei készülékem így nem tudom kipróbálni....

(#4544) B. Tamas válasza dualcore (#4542) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

Ezt én cáfolom, Xiaomi MI9-el használom a legfrissebb Health-el és tökéletesen működik kocsiban is és az órán is a kihangosítás. Magyarán ahol felveszem ott szól. De ettől még persze lehet gond a készülék, én egy elég optimalizált custom romot használok a telefonon a kezdetek óta.

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#4545) col válasza dualcore (#4542) üzenetére


col
addikt

Iphone-al használva sem találkoztam ilyen gonddal, úgy működik, ahogy kell.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#4546) Hzi


Hzi
aktív tag

Sziasztok!
Kéne egy kis segítség: az utóbbi időben hanggal jönnek az értesítések az órára és a hívás is zenél.
Korábban csak rezgéssel jelzett.
Állítható ez vhol?
(Nem találom sem az órán, sem az appban)

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#4547) Lackooo84 válasza Hzi (#4546) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Óra képernyőn lehúzod, beállítások, hangok, néma mód be/ki.

The Truth is out there...

(#4548) Hzi válasza Lackooo84 (#4547) üzenetére


Hzi
aktív tag

:R

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#4549) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

The Truth is out there...

(#4550) pdave válasza Lackooo84 (#4549) üzenetére


pdave
aktív tag

Nekem 11.2.15.10 az aktuális óra szoftververzió

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.