Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4701) Pistakiss


Pistakiss
őstag

Sziasztok!
Tegnap óta átpártoltam a gt3-ra. Nagyon jó volt, 12-13 napot ment általános használattal, nem csak mint,óra. Ébresztő, alvásfigyelés, egész nap pulzus, és egyéb figyelés, értesítések.
Most kedvezően, ráfizetéssel tudtam lecserélni, ez is használt. Remélem ez is hozzá azt az időt, amit a gt2.
Tud valaki gt3 fórumról?

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#4702) szab13 válasza Pistakiss (#4701) üzenetére


szab13
aktív tag

(#4703) Pistakiss válasza szab13 (#4702) üzenetére


Pistakiss
őstag

Köszönöm!
Megnézem

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#4704) t a r k


t a r k
csendes tag


Sziasztok! Esetleg érdekel valakit 22 mm-es rozsdamentes fémszíj GT 2-höz? A classic verzióhoz nagyon szépen passzol. Ára: 4500,-

[ Szerkesztve ]

(#4705) FingR86 válasza t a r k (#4704) üzenetére


FingR86
őstag

szép meg jó, de itt tilos hirdetni. :N

(#4706) Lackooo84 válasza FingR86 (#4705) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Először is, ez nem szakmai topik, másik meg, hogy a topik témáját adó termékhez kapcsolódó kiegészítőről van szó, szerintem elfér itt.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#4707) FingR86 válasza Lackooo84 (#4706) üzenetére


FingR86
őstag

hol látod, hogy kivételt képez a nem szakmai topicban történő hirdetés? :U :F
és ez sztem bőven hirdetésnek számított, de lényegtelen, nekem is elfér...

[ Szerkesztve ]

(#4708) dajkapeter válasza FingR86 (#4707) üzenetére


dajkapeter
senior tag

+1

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#4709) Lackooo84 válasza FingR86 (#4707) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez megint csak kötekedés. Jó ha beteszi ide, legalább látják azok akiknek van ilyen órájuk. Ha pl. fekete lenne engem érdekelt volna.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#4710) bandigyerek válasza Lackooo84 (#4709) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Ez nem kötekedés, mint látod, hanem szabály. Beteszi az aláírásába, hogy mellesleg a hardveraprón akit érdekel mondjuk szíj, bla, bla. Azért van, különben az idióták teleraknák a topikot hirdetéssel ha kell, ha nem.

(#4711) Becksman


Becksman
őstag

Sziasztok!

Watch gt 2e okosoram van. Kérdés : Hogy tudok olyan számlapot letenni ami netrol leszedett? (.hwt) köszönöm előre is a segítséget. Telo amivel használom xiaomi redmi note 10 pro.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#4712) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Sziasztok!
Lefrissult magatol, tehat nem aruhazbol a Health. 13as verzio.Ez nalam oke, bar fura, hogy igy frissult.
De a Felesegem Samsung telefonjan, amin nincs HMS, nincs Appgallery, hanem a Huawei oldalarol leszedett, elvileg magatol frissulo app, azon nem jelzi a frissitest es meg 12es verzio. Idovel az is jelezni fog?

(#4713) dajkapeter válasza Becksman (#4711) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Korábban volt hsz amiben írták az egyedi számlapot. Hirtelen nem tudom melyik is volt az. De mood-olt app kell hozzá.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#4714) kp78 válasza Jack Oneill (#4712) üzenetére


kp78
addikt

A Galaxy Store-ban ma találtam frissítést a Huawei Egészség app-hoz.
Most már Samsungon is 13.0.0.320 verzió fut. :)

(#4715) Jack Oneill válasza kp78 (#4714) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Na de pont ez az, hogy ez semelyik aruhazbol nem lett telepitve (ejj de szep mondat), hanem huawei oldalarol javasolt apk.

(#4716) kp78 válasza Jack Oneill (#4715) üzenetére


kp78
addikt

Én már nem tudom honnan szedtem le először, azóta egyszer biztos, h frissült az app-ban a frissítésre bökve.
Most meg Galaxy store-ból.
Neked nem jelez? :U

(#4717) Jack Oneill válasza kp78 (#4716) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nekem huawei van, Appgallery-bol. Nalam oke. De Felesegemnek samsung teloja van es huawei oldalarol letoltott apk, neki nem jelez meg frissitest.

(#4718) kp78 válasza Jack Oneill (#4717) üzenetére


kp78
addikt

Nekem is van Huawei telefon is (ott természetesen AppGallery-ből való az Egészség app) és Samsung is.
Samsungon ma a Galaxy Store-ban volt frissítés (manuális).
Talán kis idő és feleségednek is lesz.

(#4719) Balcsix


Balcsix
senior tag

Sziasztok!

Azt vettem észre, hogy az utolsó töltés óta 1 nap alatt 20%-ot mertült úgy a GT2 Pro órám, hogy egyáltalán nem használtam.
Alapból nagyon ritkán használom, csak néha szoktam felvenni ha megyek valahova, illetve mindig ügyelek rá, hogy ne merüljön le teljesen.
Eddig minden frankón is ment, volt hogy havonta töltöttem csak, annyit használtam, viszont az utolsó töltés óta nagyon gyorsan merül.
Nem történt FW update az elmúlt időszakban, a legfrisebb van fent.

Tapasztalt már ilyet valaki, esetleg egy “battery reset” megoldaná, hogy teljesen lemerítem, majd feltöltöm?

(#4720) bandigyerek válasza Balcsix (#4719) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Alap kérdés: Kikapcs-bekapcs megvót? Hátha csak odaszorult neki valami...

(#4721) Balcsix válasza bandigyerek (#4720) üzenetére


Balcsix
senior tag

Na ez eszembe se jutott eddig. :D
Köszi a tippet, újraindítottam.
Meglátjuk, hogy mennyit merül holnapig, aztán ha továbbra is rossz lesz, akkor megpróbálom hagyni lemerülni, majd csinálok egy factory resetet is.

(#4722) Balcsix válasza Balcsix (#4721) üzenetére


Balcsix
senior tag

Na így több nap tesztelés után kijelenthetem, hogy egy ki-bekapcs megoldotta a problémát.
Nem is tudom, hogy miért nem ez jutott az eszembe először . :D
Mégegyszer köszönöm a tippet.

(#4723) Jack Oneill válasza kp78 (#4718) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Lefrissult a Felesegemnek is! Raadasul magatol.

(#4724) Diabo6


Diabo6
senior tag

Sziasztok!
Nem találom az előzményekben, ezért kérdezek. Xiaomi redmi note 9 pro telóm van. Az óra kiválóan működik, viszont küzdök az értesítésekkel. Vagyis inkább az alkalmazással, mert hiába állítom be védettként, sokszor bezárul és így nem kapok értesítést az órán. Találkoztatok már ilyennel? 13.0.0.320 verzió

(#4725) dajkapeter válasza Diabo6 (#4724) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Én ezt inkább a teló topikjába kérdezném. Nekem LG-m van, az is bezárta. De amint rögzítettem utána már nem zárta be.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#4726) AttilaMvh válasza Diabo6 (#4724) üzenetére


AttilaMvh
tag

Xiaomiknál 3 dolgot kell beállítani, lakat a futó alkalmazások listájában ( gondolom ezt nevezted védettségnek), automatikus indítás engedély az alkalmazásnak, és az akkukímélő (optimizálás) mód tiltása az alkalmazáson. Most már nem Xiaomim van egy éve forma, de azelőtt volt vagy hat évig, és emlékeim szerint ezzel a 3 beállítással minden okosóra rendesen működött nekem, megkaptam rájuk az értesítéseket. Hogy ez utóbbi ket beállítást pontosan hol keresd, azt sajnos nem tudom leírni neked, mert már nem MIUI oprendszerű telefonom van.

[ Szerkesztve ]

(#4727) Diabo6 válasza AttilaMvh (#4726) üzenetére


Diabo6
senior tag

Köszi szépen! Az auto indítás nem volt bekapcsolva és ez volt a megoldás.

(#4728) AttilaMvh válasza Diabo6 (#4727) üzenetére


AttilaMvh
tag

Örvendek, hogy megoldódott!:C

(#4729) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Vettem egy Honor 50 telefont, és nemtom megoldani, hogy minden pöpec legyen. Az egészség app törléssel/óra párosítással játszottam, de vagy az appok értesítéseit jelzi rendesen az óra, vagy a telefonon beállított ébresztőket. Olyan nincs, hogy mindkettő működik, nem értem...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#4730) Lackooo84 válasza Lackooo84 (#4729) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát sajnos hiába Honor, sok dolog nem működik olyan jól az órával, mint a Huawei telefonon. Pl. értesítéseknél az értesítést jelző app ikonja nem minden appnál jelenik meg. Huawei telóval, ha az órán "kilőttem" az értesítéseket, akkor a telefonon is olvasottként érzékelte, és nem villogott tovább, na itt ez sem működik. Bizonyos értesítések nem jól jelennek meg, pl PS appnál kiírja, h egy ismim bejelentkezett, de hogy ki, azt nem. A nován ez is jól működött.

The Truth is out there...

(#4731) bandigyerek válasza Lackooo84 (#4730) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Hát... ahogy elnézlek vehettél volna akármilyen telefont. A Xiaomi-nál detto ugyanez van. (ami csak azért érdekes, mert szerintem a HONOR feliraton kívül minden echte Huawei...)

(#4732) Lackooo84 válasza bandigyerek (#4731) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát igen ezt nem értem én sem.

The Truth is out there...

(#4733) zsolt160


zsolt160
tag

Egy olyan kérdésem van, hogy raktam át mp3-at az órára, és az egyiket nem küldi át, "a készülék nem támogatja a HD-dalokat". Ez mit takar?

(#4734) Decske válasza zsolt160 (#4733) üzenetére


Decske
aktív tag

Valószínűleg azt, hogy az egyik dal nem MP3, hanem valamilyen más, veszteségmentes formátumban van, mint a flac.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#4735) zsolt160 válasza Decske (#4734) üzenetére


zsolt160
tag

Pedig a kiterjesztése mp3, ezért nem értem.

(#4736) zsolt160


zsolt160
tag

Közben mp3-ból mp3-at konvertáltam, most jó, pedig bitráta sem volt magas....

(#4737) vilmose33


vilmose33
őstag

Sziasztok
Cserélt- cseréltetett már valaki kijelzőt vagy csak külön az üveget? Köszönöm a segítséget.

A jövő most van

(#4738) Macika66 válasza vilmose33 (#4737) üzenetére


Macika66
addikt

Az összes AMOLED kijelző 3 régeből van egybesajtolva, nem lehet külön cserélni.
Olyan 35ezer körül van a komplett kijelzőcsere.

(#4739) vilmose33 válasza Macika66 (#4738) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszönöm

A jövő most van

(#4740) fecs


fecs
senior tag

Sziasztok!
Ismerősöm telefont cserélt. Egy Samsung A72-vel szeretné párosítani a GT2-t. AppGallery-ből letöltötte a Huawei Health alkalmazást. A program megtalálja az órát, de a párosítási kérelmet nem lehet jóváhagyni az óra "számlapján".
Régebbi készülékről kijelentkezett, az engedélyeket megadta az applikációnak.
Milyen lépés maradhatott ki?

Pixel 6a

(#4741) thomasa válasza fecs (#4740) üzenetére


thomasa
senior tag

Számlap segítséget kérnék.

Létezik egy szivárványos óralap 1 mutatóval, a gyereknek szeretném mutogatni, hogy pl. ha pirosba ér, akkor van a vacsora, stb.
Esetleg tudná valaki a nevét?
Köszönöm.

(#4742) Decske válasza fecs (#4740) üzenetére


Decske
aktív tag

Lecsatlakozott az órán a régi készülékről?

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#4743) fecs válasza Decske (#4742) üzenetére


fecs
senior tag

Az új telefonon telepítés közben a program (Health) kiléptette más eszközről. Ez megfelel annak?
Vagy lépjen be a régi telefonra és távolítsa el?

Pixel 6a

(#4744) Jack Oneill válasza fecs (#4740) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nem kell aruhaz, innen szedd le. Automatan frissul a hatterben.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4745) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Nem huawei telefonnal nagyon nem működik ez, pedig nekem Honor 50 van, ami szinte 99%-ban Huawei, és mégis szar az egész. Hiányioznak értesítéskor bizonyos appoknál az ikonok, hiányzik az értesítés eleje/név/cím, pl PSN-nél kiírja barátom bejelentkezett, csak épp az marad le az üzenet elejéről, hogy ki, youtube is csak a feltöltött videók címét írja ki, azt aki feltette már nem, ébresztőt nem jelzi (vagy ha játszok vele, appot törlöm, újra felrakom, akkor csak azt jelzi semmi mást nem), akor ha a telón kilövöm az értesítéseket, akkor az órán ott marad, na HUawei telón ez is működik, hogy akkor az órán is nullázza.... Nem értem miért nem jó, mikor ugyan az a kicseszett app, sőt még a HMS is fent van a telón...

The Truth is out there...

(#4746) Decske válasza fecs (#4743) üzenetére


Decske
aktív tag

Nem, az órán valahol (valszeg a rendszer és frissítés részen) van egy olyan opció, hogy lecsatlakozás. Azzal lehet eltávolítani a párosítást a korábbi eszköztől. Utána az óra automatikusan feldobja, hogy szeretne új eszközhöz párosodni.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#4747) macy válasza Decske (#4746) üzenetére


macy
addikt

Ezt én is feldobom néha az asszonynak, de nem akar lecsatlakozni :DDD

(#4748) Decske válasza macy (#4747) üzenetére


Decske
aktív tag

;] :DDD

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#4749) B. Tamas válasza macy (#4747) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

Hard reset megold minden problémát. Minden másra ott a MasterCard. :D

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#4750) Pistakiss válasza macy (#4747) üzenetére


Pistakiss
őstag

:R

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.