Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4801) Lackooo84 válasza hard74 (#4800) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát nem tudom, de kipróbáltam, ha letiltom az egészség app összes értesítését, akkor is jön minden órára.... De nem vitatkozok. :)

The Truth is out there...

(#4802) hard74 válasza Lackooo84 (#4801) üzenetére


hard74
senior tag

Elhiszem, hogy ha már fenn volt az app, akkor működik kikapcsolt értesítéseknél is, de ez az üzenet új telóra telepítéskor jön elő, és nem is tudod használni az appot amig meg nem oldod.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#4803) poczy


poczy
csendes tag

Ez most érkezett :

[ Szerkesztve ]

(#4804) poczy válasza poczy (#4803) üzenetére


poczy
csendes tag


Az előbb lemaradt. 😁

(#4805) Lackooo84 válasza poczy (#4804) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem tudom mi lehet ezekben a frissítésekben, mert a betűtípus bug már vagy a 3. óta jelen van, és nem javítják ki...

The Truth is out there...

(#4806) seredy


seredy
tag

sziasztok, feleségemnek van egy watch gt2-je, amit eddig egy iphone 8-cal használt. Ma vett egy samsung galaxy s22-t, és megpróbálta volna párosítani az órával, de sehogy se sikerül. Se a huawei health appben, se az apkmirrorról letöltött app-pel nem találja a telefon a készüléket (qr-kóddal sem, manuálisan sem) -- iphone-ról is le lett szedve az app, ottani párosítás el lett távolítva, és sehogyan sem sikerül. Ha meg a Samsungról törlök mindent és az iphone-nal akarom párosítani, már az se megy. Van valakinek valami ötlete?

(#4807) seredy


seredy
tag

sikerült közben :)

(#4808) Macika66 válasza seredy (#4806) üzenetére


Macika66
addikt

OK, megoldódott, látom...

[ Szerkesztve ]

(#4809) Zsol@ válasza seredy (#4807) üzenetére


Zsol@
csendes tag

Szia. Megkérdezhetem hogyan sikerült? Nekem is hasonló problémám akadt.

(#4810) Macika66 válasza Zsol@ (#4809) üzenetére


Macika66
addikt

Általában - szerintem - az óra gyári alapállapotba állítását felejtik el az emberek...
Ez pedig szükséges az új párosításhoz mindenképpen...

(#4811) Lackooo84 válasza Macika66 (#4810) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szerintem meg nem. Elég a lecsatlakoztatás. Én mindig ide-oda párosítom a 2 telóm közt, attól függően, hogy melyik van éppen nálam.

The Truth is out there...

(#4812) kp78 válasza Lackooo84 (#4811) üzenetére


kp78
addikt

Én is csak párosítom 2 telefon között, és működik. :K

(#4813) soundman1


soundman1
senior tag

Kellett mobilt cseréltem, Samsung A53-t kaptam a cégtől. A naptári, mail, hivás, sms értesítések kis időközönként ismétlődve átmennek az órára, jelzi az óra. Vissza kerestem az ismétlődő értesítésre, de nem láttam választ, megoldást. Tud valaki segíteni, hogy mit kellene átállítanom a hiba megszüntetéséhez.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#4814) bandigyerek válasza soundman1 (#4813) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Csak okoskodás, régen volt samum, de ott lehett állítani, hogy X időnként riasszon be újra, ha nem nézed meg az értesítést. Ha az órán megnézed, az nem törli a telefonból! Ha telefonból nézed és törlődik az értesítés a sávról akkor nincs tippem.

(#4815) killertibi


killertibi
tag

Sziasztok,

múlt héten jött frissítés az órámra (11.2.17.6), és azóta ha jön egy értesítés a telefonomra (Huawei), kb 5 percenként feldobja az óra egészen addig, míg a telefonon meg nem nézem az értesítést (vagy oldalra pöccintve kilövöm). Túrom a beállításokat, de nem találom, hol lehetne ezt kikapcsolni. Én azt szeretném, ha egyszer jelezne, aztán többet ne. Hol találom ezt az opciót?

(#4816) Dino69


Dino69
aktív tag

Sziasztok, mit kell csinálni ahhoz, hogy az óra észrevegye a sétát?? Természetesen beállítva minden. Lehet nem lóbálom eléggé a kezem?? Vagy, hogyan kell sétálni, hogy feltűnő legyen neki a mozgás? :B

(#4817) Lackooo84 válasza Dino69 (#4816) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Magától nem fogja észrevenni, kell indítanod egy edzést majd kiválasztani a tevékenységet lol...

The Truth is out there...

(#4818) kp78 válasza Dino69 (#4816) üzenetére


kp78
addikt

Az óra beállításaiban ezt nézted már?
beállítások - edzésbeállítások - edzések automatikus észlelése

Ha ez be van kapcsolva, akkor lehet nem lóbálod a kezed eléggé :D

(#4819) -ZeeZee- válasza Lackooo84 (#4817) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Ha be van állítva, akkor érzékeli. Nekem szokott néha bosszúságot okozni, amikor meló közben sétálgatok meg-megállva, aztán megyek vissza a kocsihoz, akkor meg 50 méterenként jelzi, hogy most akkor én kültéri sétát végzek és indíthatja az edzést? Volt már rá példa, hogy elliptikus edzést szeretett volna, biztos nagyon lóbáltam a kezem... ;]

(#4820) Lackooo84 válasza -ZeeZee- (#4819) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát nekem csak olyat csinál, hogy ha el van indítva a kültéri séta, és megállok 1 piillanatra akkor már kérdezi, hogy leállítsa e... :DDD Nekem ugyan kezdetektől be van kapcsolva ez a funkció, de még soha a büdös életben nem kérdezett rá, hogy elindítson e bármit, pedig sokszor sokat sétáltam úgy, hogy elfelejtettem indítani az órát.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#4821) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Huawei band b0 van itt 2 db is amit nem tudunk párosítani egy teloval se? Samsung és Huawei telo se látja. Reset volt már többször is az órán. Beállítások BT menüpontban látszik az óra, de a Huawei Health alkalmazás nem látja. Vagy másik alkalmazás kellene rá?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#4822) dajkapeter válasza 7Heads Drago (#4821) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Próbáld meg a Huawei wear app-t. Mivel régi készülék, így nem tudom hogy a Health-nek lánia kellene-e.
https://apkpure.com/huawei-wear/com.huawei.bone

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#4823) ystuc válasza 7Heads Drago (#4821) üzenetére


ystuc
tag

Egy javaslat, hátha bejön. Először Bluetooth megnyit, keresés. Ha ott a telefon látja az órát, nyomj rá. Utána próbáld párosítani az Egészség appban. Lányomnál így működött a dolog. Igaz, nem ilyennel, hanem másfajta Huawei órával, de azóta is stabilan jó.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#4824) NÓPARA


NÓPARA
aktív tag

Hali!
Egyedi óraszámlapot szeretnék feltenni. Legfrisseb Huawei app van fent és nem sikerül feltenni az órára hvt. fájlt. Lehet privibe is olyan szájbarágósan ha lehet.
Köszönöm!

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#4825) snakebait


snakebait
senior tag

Szia!
Itt van egy Magyar Telegram csoport, itt nagyon szívesen elmagyaráznak mindent ahogy te írod szájbarágósan, de le is van írva ott számtalanszor.
[link]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#4826) Zsoltg4s


Zsoltg4s
tag

Sziasztok. Telót váltottam. Eddig minden rendben ment, Huawei telefonom volt. Most Samsungra váltottam. Melyik alkalmazást és honnan szedjem le, hogy tökéletesen működjön az óra és a teló közötti kapcsolat?

(#4827) Jack Oneill válasza Zsoltg4s (#4826) üzenetére


Jack Oneill
veterán

[link]

Ez mar az újabb, nincs szukseg HMS es AppGalery programokra.

[ Szerkesztve ]

(#4828) Zsoltg4s válasza Jack Oneill (#4827) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Köszi.
Ez fog frissülni, vagy vadászni kell az újabb verziót majd?

[ Szerkesztve ]

(#4829) Jack Oneill válasza Zsoltg4s (#4828) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Felesegemnek is ezt tettem Samsungra es frissul magatol. De manualisan is tud alkalmazason belul.

(#4830) Zsoltg4s válasza Jack Oneill (#4829) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Akkor rendben lesz, köszi még egyszer...
Működik! :R

(#4831) Jack Oneill válasza Zsoltg4s (#4830) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Szokasos Huawei frissitesi rendszer, hogy nem globalisan frissul egyszerre mindenkinek, de frissulni fog 🙂

[ Szerkesztve ]

(#4832) 7Heads Drago válasza dajkapeter (#4822) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Szia
A Huawei support szerint megszűnt az óra támogatása és ők a Googles óra appot ajánlották. Sajnos az se hajlandó rá csatlakozni. Bt-n viszont látszik az óra csak kér egy appot a csatlakozáshoz. Csuka fogta róka.
Azt nem tudom, hogy egy régebbi app verziót nem lehet APK-ból felrakni, mert azzal még mennie kellene.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#4833) B. Tamas válasza 7Heads Drago (#4832) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

APK mirroron érdemes próbálkozni.

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#4834) NÓPARA válasza snakebait (#4825) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Hali!
Köszönöm de ahogy látom ide vagy regelni vagy letölteni kell. Próba letölteni de a nyelv választáskor magyart nem láttam . így majd keresgélek még hátha valahol lesz leírás. :R :R

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#4835) Czeri32 válasza 7Heads Drago (#4832) üzenetére


Czeri32
csendes tag

Szia!
Nekem ugyan ilyen órám van, és a linkről letöltött appal tökéletesen működik, próbáld resetelni az órákat, mennie kell így.

(#4836) 7Heads Drago válasza Czeri32 (#4835) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Milyen linkről? Az APK-ra gondolsz amit az elébb raktak fel? Mert az még nem próbáltuk. Leszedtem egy 2020-as verziót és ránézünk, ha itthon lesz a gazdija.
2 db óra is van és egyik se megy semmivel se amivel próbáltuk.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#4837) snakebait válasza NÓPARA (#4834) üzenetére


snakebait
senior tag

Nem kell sehova sem regisztrálni, csak kell, hogy legyen a mobilodon Telegram app. Ez a link akkor bedob direkt abba a Magyar Huawei GT csoportba. Ott van leírás, óraszámlapok, segítség minden mennyiségben.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#4838) NÓPARA válasza snakebait (#4837) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

:R :R
Köszönöm! Megpróbálom az appot telepíteni mert nincs jelenleg a telón.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#4839) Pikaa


Pikaa
aktív tag

Sziasztok!

Ma vásároltam egy Huawei Watch GT 2 okosórát. Problémám az, hogy az értesítéseket nem hagyja, hogy bekapcsoljam. Legújabb frissítés van az órán. Csatoltam a fotókat, hogy mit ír ki. Minden engedély bekapcsolva van pedig.

Valakinek valami ötlete?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#4840) bandigyerek válasza Pikaa (#4839) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Milyen telefon? Nekem eddig 3 féle droidon volt, de egyik sem csinált ilyet...

(#4841) Pikaa válasza bandigyerek (#4840) üzenetére


Pikaa
aktív tag

Xiaomi 12T

Firmware verzió, ami rajta van az órán: 11.2.17.6

[ Szerkesztve ]

(#4842) Lackooo84 válasza Pikaa (#4839) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez valami droid (vagy MIUI) 13 baromság lesz.

The Truth is out there...

(#4843) Pikaa válasza Lackooo84 (#4842) üzenetére


Pikaa
aktív tag

(#4844) bandigyerek válasza Lackooo84 (#4842) üzenetére


bandigyerek
senior tag

mi 11 lite-om volt. Sosem volt gond. De valószínűleg valami engedély nem lett megadva a Health-nek.
Ja és az örök kérdés: kikapcs, bekapcs megvót? :DD

(#4845) Pikaa válasza bandigyerek (#4844) üzenetére


Pikaa
aktív tag

Pedig átnéztem mindent, bekapcsoltam, amit lehetett. Igen, az es megvót! :DD

(#4846) Zelk 1 válasza Pikaa (#4839) üzenetére


Zelk 1
csendes tag

Itt vedd ki a pipát és jó lesz!!!

(#4847) Pikaa válasza Zelk 1 (#4846) üzenetére


Pikaa
aktív tag

Ki van , mégsem működik!

(#4848) Zelk 1 válasza Pikaa (#4847) üzenetére


Zelk 1
csendes tag

Nekem ez segített.Addig zenét sem engedett rá feltölteni.

(#4849) Pikaa válasza Zelk 1 (#4848) üzenetére


Pikaa
aktív tag

Naa, csak összejött!

Nekem a pipát be kellett raknom! :W

Köszi szépen!

[ Szerkesztve ]

(#4850) somnia válasza CptAdamica (#1) üzenetére


somnia
őstag

Sziasztok!
Telefonnal meg lehet keresni a valahol lerakott órát?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.