Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:23:49

LOGOUT.hu

HTC One S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) Strengar


Strengar
tag

pontosabban kereken 784 MB.

(#5602) mumuss válasza Strengar (#5600) üzenetére


mumuss
aktív tag

Nem lehet kevesebb, 1GB van benne. Azért kevesebb, mert a rendszer foglal valamennyit.

Mate 10 pro/Note 10

(#5603) Strengar válasza mumuss (#5602) üzenetére


Strengar
tag

Attól még nem kellene kijeleznie mind az 1 gb-ot ? A gyári és a letöltött memória kezelők is csak 784-et jeleznek.

(#5604) mumuss válasza Strengar (#5603) üzenetére


mumuss
aktív tag

Ezt hol látod egyébként? Nekem ezt írja a feladatkezelő: 889/1GB

[ Szerkesztve ]

Mate 10 pro/Note 10

(#5605) Strengar


Strengar
tag

http://kepfeltoltes.hu/view/130318/2013-03-18_10-17-35_www.kepfeltoltes.hu_.png

http://kepfeltoltes.hu/view/130318/2013-03-18_10-18-48_www.kepfeltoltes.hu_.png

http://kepfeltoltes.hu/view/130318/2013-03-18_10-26-57_www.kepfeltoltes.hu_.png

(#5606) mumuss válasza Strengar (#5605) üzenetére


mumuss
aktív tag

Nekem itt 761-et ír. Szerintem tényleg azért, mert a rendszernek kell a többi. De nem vagyok benne biztos.

Mate 10 pro/Note 10

(#5607) Strengar


Strengar
tag

Bárkinek bármi ötlet, hogy miért lehet ? Nem akarok úgy az asztalra csapni a boltban, hogy lehet, hogy user error van. Mekkora méretű memóriamodulok vannak a telefonokban ? Nem lehet hogy elszállt egy ?

(#5608) Strengar válasza mumuss (#5606) üzenetére


Strengar
tag

mondjuk, ha a rendszer eszik meg annyit az még határeset... Bár szerintem akkor is jeleznie kellene. Majd talán erre néz vmi nagyobb guru :)

(#5609) engusz válasza Strengar (#5607) üzenetére


engusz
veterán

Lehet megpihentek a kis mókusok, akik a memóriát alkotják. A helyedben ránéznék a procira is, nehogy MHz szivárgás legyen :DDD

Amúgy az Alkalmazások rész (JB alatt) nekem is 871/627MB-ot ír. Ellenben a feladatkezelő és az összes tesztprogram listázza az 1GB memóriát

De lehet - csak azért is alapon - felpofozom az első szembejövő embert :D

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5610) Strengar válasza engusz (#5609) üzenetére


Strengar
tag

pont ez a gondom, hogy se a feladatkezelő, se semmilyen tesztprogram nem listáz ki nálam 1 GB-ot.

/A felesleges szarkazmust légyszíves mellőzd. Ha értenék hozzá, nem írnék ide, ellenben a poénkodás sem viszi előrébb a történetet. Köszi szépen./

[ Szerkesztve ]

(#5611) engusz válasza Strengar (#5610) üzenetére


engusz
veterán

Csinálsz egy képet a feladatkezelőről is?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5612) Strengar válasza engusz (#5611) üzenetére


Strengar
tag

persze 2 perc

Edit:

http://kepfeltoltes.hu/130318/2013-03-18_14-06-43_www.kepfeltoltes.hu_.png

tessék. ugyan úgy 784

[ Szerkesztve ]

(#5613) mumuss válasza Strengar (#5612) üzenetére


mumuss
aktív tag

Ez nem JB még. Nekem ott kiírja az 1GB-ot a feladatkezelőben.

Mate 10 pro/Note 10

(#5614) engusz válasza Strengar (#5612) üzenetére


engusz
veterán

Érdekes. Ez még nem Jelly Bean, ugye?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5615) Strengar válasza engusz (#5614) üzenetére


Strengar
tag

nem az. 4.0.3

(#5616) engusz válasza Strengar (#5615) üzenetére


engusz
veterán

Beállítások > Névjegy > Hardver információk mit ír?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5617) Strengar válasza engusz (#5616) üzenetére


Strengar
tag

ott 1 GB.

(#5618) bbalika81 válasza Strengar (#5617) üzenetére


bbalika81
aktív tag

Nálam egy az egyben ugyanez a szitu.. :Y

(#5619) istnag


istnag
addikt

Ne aggódjatok,mindegyikben 1 GB memória van.

(#5620) Strengar válasza istnag (#5619) üzenetére


Strengar
tag

És JB-vel vagy főzött rommal lehet látni ?

(#5621) mumuss válasza istnag (#5619) üzenetére


mumuss
aktív tag

Én nem aggódom :) Nekem feladatkezelőben mutatja, meg tuti hogy annyi van benne.

Mate 10 pro/Note 10

(#5622) Alwares


Alwares
aktív tag

A #5590-re még mindig senki semmit nem tud mondani?

(#5623) mumuss válasza Alwares (#5622) üzenetére


mumuss
aktív tag

Én sajnos nem. Bár szerintem headset-ként kezeli. Ebben az esetben nem hiszem hogy lenne rá megoldás.

Mate 10 pro/Note 10

(#5624) csboly


csboly
csendes tag

Sziasztok miért van az, hogy 10 ből 6 játéknál azt írja ki,hogy az alkalmazás sajnos leállt?

(#5625) mumuss


mumuss
aktív tag

Tud valaki olyan fájlkezelőt, amivel kábel nélkül tudok a másolni oda-vissza? Esetleg a gépen levő képeket videókat tudom megnézni? Eddig tc-t használtam ftp kapcsolódással, de sokszor nem működik, ezért kezd elegem lenni belőle...

Mate 10 pro/Note 10

(#5626) gaborgyula válasza mumuss (#5625) üzenetére


gaborgyula
tag

File manager

[link]

(#5627) gaborgyula válasza csboly (#5624) üzenetére


gaborgyula
tag

A készülékkel kompatibilis játékok?

(#5628) mumuss válasza gaborgyula (#5626) üzenetére


mumuss
aktív tag

Köszönöm. És ez hogy megy wifin? Azt látom hogy ott a hálózat ikon, de azt nem tudom beállítani.

Mate 10 pro/Note 10

(#5629) gaborgyula válasza mumuss (#5628) üzenetére


gaborgyula
tag

A PC IP-címét kell megadni a hálozatoknál, utánna eléred azokat a meghajtókat vagy mappákat amiket megosztasz.

(#5630) mumuss válasza gaborgyula (#5629) üzenetére


mumuss
aktív tag

Köszönöm, bár eddig nem sikerült. Valamiért nem éri el, azt írja hogy a kapcsolat nem érhető el. Még próbálkozom vele.

Mate 10 pro/Note 10

(#5631) mumuss válasza mumuss (#5630) üzenetére


mumuss
aktív tag

Annyi már sikerült, hogy elvileg csatlakozik, de üres mappákat lát, megosztottam az egész c: meghajtót, és nem lát semmit benne. Na mindegy, próbálkozom, köszönöm a segítséget. Ez így egyszerűbb, mint ftp szerver programokkal. És arra van megoldás, hogy a gép lássa a telefont? Mert a telefonon most ftp szerver progi van, és arra csatlakozik a laptopon a tc.

Mate 10 pro/Note 10

(#5632) istnag válasza mumuss (#5631) üzenetére


istnag
addikt

Ezzel meg tudod azt is oldani:
[link]
Ha wifit talál automatikusan indul.
Ha eddig nem tetted meg,mindenképp ,adj fix IP címet a PC-nek és a telefonnak a routerben.

PC tűzfalon is engedd át a kapcsolatot

(#5633) mumuss válasza istnag (#5632) üzenetére


mumuss
aktív tag

Köszönöm, kipróbálom. Az miért lehet, hogy ha megosztom a c meghajtót speciális megosztással, akkor nem lát rajta semmit a telefon. Egyesével osszam meg a mappákat?

Mate 10 pro/Note 10

(#5634) istnag válasza mumuss (#5633) üzenetére


istnag
addikt

Nem tudom,de a C: meghajtót nekem sem sikerült megosztani,igaz azt XP alatt próbáltam.

(#5635) mumuss:
A FIX IP azért jó,mert,ha a router másikIP t fog kiosztani a PC-dnek,akkor szerkeszteni kell a pl A filemanagerben az Ip címet. Ha mindig ugyanaz ,akkor nyilván nem kell.

A Samba filesharing el tulajdonképpen, egy hálózati megosztást csinálsz,amely megosztja a telefonod tárolóhelyét. Ha ez is mindig változik,akkor megint csak,mindig át kell írogatni a gépen.

[ Szerkesztve ]

(#5635) mumuss válasza istnag (#5632) üzenetére


mumuss
aktív tag

A fix ip cím miért fontos? thome iptv van, elvileg ott is be lehet állítani, de nem vagyok benne biztos. És ezek a dolgok, csak úgy működnek, ha itthon vagyok a wifin telefonnal is a pc-vel is? Tehát máshonnan nem tudom elérni? Tűzfalam meg nincs :)

Értem, akkor beállítom. Bár a samba nem megy, mert root kell hozzá, nekem meg gyári a telefon.

[ Szerkesztve ]

Mate 10 pro/Note 10

(#5636) istnag válasza mumuss (#5635) üzenetére


istnag
addikt

Ne haragudj,azt elfelejtettem. Még blade -n használtam utoljára,az meg rootolva volt.
Windows tűzfal sincs? :Y

(#5637) mumuss válasza istnag (#5636) üzenetére


mumuss
aktív tag

Nincs hát :) Minek az? Ha figyelemmel böngészel, nem nagyon kell. Bár csak a mostani gépemen nincs, ami a rendőrség bizonyíték raktárában van, azon használtam a comodo dragont :) De mivel a samba nem megy, marad a tc-s ftp szerveres megoldás arra ha a telefont akarom elérni pc-ről. Most egyesével osztom meg a c-n a mappákat, amik kellenek nekem, de a Felhasználók mappát nem akarja, pontosabban abban látja a telefon a nyilvános mappát, de a többit nem. Nem értem én ezt.

Mate 10 pro/Note 10

(#5638) istnag válasza mumuss (#5637) üzenetére


istnag
addikt

nem értem miért a C: meghajtót osztod meg?
Én az adat(F:) meghajtómat osztottam meg és oda irányítottam a böngésző és minden egyéb letöltést. A többit (képeket,stb) meg alapból odarakom fel. A C: -n tulajdonképpen csak a rendszer van és a programok.

(#5639) mumuss válasza istnag (#5638) üzenetére


mumuss
aktív tag

Nos, mert hülye voltam. amikor hozzám került a laptop, én raktam rá windowst, és a partícionálást elrontottam, a c meghajtó lett 450giga. ezért mindenem ott van. a d-re meg nem férne át sok minden.

Mate 10 pro/Note 10

(#5640) istnag válasza mumuss (#5639) üzenetére


istnag
addikt

akkor már értem. :R

(#5641) mumuss válasza istnag (#5640) üzenetére


mumuss
aktív tag

Akkor jó :-D

Mate 10 pro/Note 10

(#5642) KDOG


KDOG
tag

Tegyétek össze a kezeteket, hogy nem Galaxy S advance tulajok vagytok... annak a fórumában ami megy.. és a samsung terméktámogatása... mai napig a dualcore telefonon a 2.3.6, és még jön a támadás, hogy miért ne lenne jó rajta az a rendszer.... és nem a gyártó a hibás, amiért nem jött ki az update....

Szóval azt hiszem, az eddig szerintem lassúnak hitt htc frissítéseket most átnyilvánítom HIPERGYORSRA!!!!

(#5643) szuladam válasza Strengar (#5617) üzenetére


szuladam
aktív tag

nekem JB van és 1 gb-ot ír ki, úgy emlékszem ICS-nél nekem is "csak" 756 volt, szóval alapból a szoftverrel lehet a "baj" már ha lehet ennek nevezni.

(#5590) Alwares
nekem régen mindig normál fülhallgatóm volt és egyik korábbi androidos telefonomnál sem működött ez az opció. gondolom azért mert headsetként kezeli, de mivel nincs a fülesbe mikrofon ezért nem hallanak. egyébként pár ezer ft-ért remek kis agybadugós htc-s fülest lehet venni, én kb fél éve váltottam át erre és tökéletesen meg vagyok vele elégedve

(#5644) m_makai válasza KDOG (#5642) üzenetére


m_makai
tag

pont azért váltottam HTCre mert sokkal használhatóbb és gyorsabban érkező frissítések voltak rá mint Samsungnál. Az is igaz ezen a telefonon is, csak fél évig használtam a gyári ROM-ot.

(#5645) ulmikukac válasza szuladam (#5643) üzenetére


ulmikukac
tag

Melyik htc fülest vetted?

Pixel 8 Pro bay

(#5646) szuladam válasza ulmikukac (#5645) üzenetére


szuladam
aktív tag

htc rc e190

(#5647) Strengar


Strengar
tag

Lenne pár újabb kérdésem. Telenoros S3-asom van. 4.0.3-as verzióval. Esetleg itt nem tud valaki információt arról, hogyan működnek náluk a szoftver frissítések ? Augusztusban ugye kijött a 4.0.4 + új sense, December 26.-án pedig a 4.1 is útjára indult a HOS-okra. A probléma az, hogy se automatikusan, se manuális keresés után nem ajánlja fel az újabb szoftvert a készülék. Nyilván rá tudnám tolni pc-ről, de a garanciát nem akarom ugrasztani.
Voltam bent az üzletben, mosolygós kis csajok minden irányban, persze a kérdéseimre egyik sem tudott válaszolni. Annyit mondtak, hogy hívjam fel az ügyfélszolgálatot, és ott vannak tech guruk majd megmondják a frankót. Felhívtam őket szintén kis "cukcsi" női hang rebeg a vonal túlsó végén, előadom a bánatom, mondja, hogy várjak kicsit ő nem tudja, de megkérdezi a kollégáját. 7-8 percnyi reklám zene után jön a válasz, hogy a munkatárs sem tudja, de elmentik a számom és pár óra múlva visszahívnak, vagy esetleg annyit tudok csinálni, hogy elküldöm a készüléket márkaszervizbe és ott megcsinálják. /a hívást persze 2 napja várom/
Na de kérem szépen... Az egy dolog, hogy mindenfelé inkompetens embereket foglalkoztatnak, ezen már annyira meg sem lepődök.
Ellenben lehet, hogy én vagyok naiv, de semmi egyéb elvárásom nem volt, csak hogy úgy működjön a készülék ahogy annak kell. Szerintem ez egy 20.000-s masinánál is elvárható, nemhogy egy 100k felettinél. Itt meg azzal dobálóznak 1 hét után hogy küldözgessem szervizbe ???? Nonszensz... Adjanak ennyi pénzért olyant, ami működik. A vacakot meg kenjék a hajukra.

Tehát ami a lényeg. Bárkinek bármi érdemleges tapasztalat, vagy tanács, ötlet bármi ?

[ Szerkesztve ]

(#5648) istnag válasza Strengar (#5647) üzenetére


istnag
addikt

Öteleteim:
1. Olvasd el az összefoglalót.
2. RUU. (Ha az összefogalalót elolvasod,akkor menni fog)
:R

Én a helyedben még várnék egy kicsit,csak összekapják már magukat. Az S3-as készülékekre meg nem Decemberben indult el a frissítés,hanem jóval később. :K

[ Szerkesztve ]

(#5649) mumuss válasza Strengar (#5647) üzenetére


mumuss
aktív tag

S3-asra február 4-én kezdték meg a küldeni a 4.1-et, max 45 nap mire mindegyik telefonra megérkezik a frissítés, tehát elvileg március 21, vagyis holnap. Valaki itt ezt a választ kapta a HTC-től.

Mate 10 pro/Note 10

(#5650) Strengar válasza istnag (#5648) üzenetére


Strengar
tag

RUU-nál nem borul a garancia ? 4.0.4-et is fel kellene rakni 4.1 előtt vagy nem egymásra épülnek ? A szolgáltatók miért nem alkalmaznak 1-1 embert legalább aki tud választ ilyenekre ? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.