Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) csapee válasza 1/2kilo (#7549) üzenetére


csapee
senior tag

Akkor érdemes lenne megnézni amit az összefoglalóban írtak erről:

-Késve megkapott emailek, push üzenetek:

Csapee

(#7552) 1/2kilo válasza phanfantom (#7550) üzenetére


1/2kilo
csendes tag

H60-L04
Beállítások...összes...alkalmazások/egyebek...Hívás...SIP-fiókok...fiók hozzáadása
Itt kell megadni a számot jelszót szervert. Aztan van még egy csomó további beállítás.

[ Szerkesztve ]

(#7553) phanfantom válasza 1/2kilo (#7552) üzenetére


phanfantom
senior tag

Nekem L12 van, az alkalmazások/egyebek/hívás-ig eljutok, de itt nem látok sip fiók beállítási lehetőségeket.

(#7554) dartmol2


dartmol2
tag

Sziasztok!

Április magasságában vásároltam magamnak egy H60-L04-et.
4 hónapig teljesen rendben volt vele minden, viszont nagyjából 3 hete mindenféle előzmény nélkül, újraindult, és belekerült egy ilyen újraindítási körbe, ami azt jelenti, hogy miután feláll a rendszer nagyjából 10 mp-vel később mindenféle előzmény nélkül ismét újraindul. Ezen akkor egy factory reset segített és 3 hétig látszólag minden rendben volt, viszont most megint elő jött a probléma, és nem igazán tudok vele mit kezdeni.

Tapasztalt már esetleg hasonlót valaki? Van rá esetleg - az ismételt factory reseten és a szervizen kívül- valami megoldás ?

Köszi!

(#7555) JoeCockBill válasza dartmol2 (#7554) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

én a helyedben 3gombossal újraböllenteném a romot. aztán ha megint csinálja akkor szerviz.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#7556) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Lollisok, akik már túl vannak OTA-n. Roottal lehet/szabad frissíteni az 5.1-et?

(#7557) dartmol2 válasza dartmol2 (#7554) üzenetére


dartmol2
tag

További észrevétel, hogy az SD kártya eltávolítása után abbamarad a folyamat.....

[ Szerkesztve ]

(#7558) monyo12


monyo12
tag

Feltettem a vlc- t. 1x elindult, aztán többé nem. Azt írja komoly hiba történt,ezért leáll.. Mx player ugyanez!
Valakinek valami ötlete???

(#7559) Kbali válasza dartmol2 (#7557) üzenetére


Kbali
nagyúr

Kipróbálnék egy sd ki, tartalom lement róla, majd telefonban újraformázni. Lehet, azzal van a probléma, esetleg került rá olyan tartalom, amit használni szeretne a készülék és emiatt hullik össze.

(#7560) Strauss válasza dartmol2 (#7557) üzenetére


Strauss
senior tag

Másik Sd kártyával? esetleg SD kártya formázás után?

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#7561) Arpeekyng


Arpeekyng
csendes tag

Valaki esetleg próbált már 64 GB-s sd-t tenni L04 be?
Vagy csak 32-ig ismeri fel?
Szeretnék bele venni csak 64 est, de mindenhol mást írnak, nektek mi a véleményetek?

Honor 8 FRD-L09 Black

(#7562) royalka válasza Arpeekyng (#7561) üzenetére


royalka
őstag

Simán viszi. Csak jofajtát tegyél bele.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#7563) Arpeekyng válasza royalka (#7562) üzenetére


Arpeekyng
csendes tag

:R
Köszi!

Honor 8 FRD-L09 Black

(#7564) monyo12


monyo12
tag

Köszi a tippeket megpróbálom.!

(#7565) monyo12


monyo12
tag

Nem akarja az igazságot:( bát a sd format kimaradt..hátha

(#7566) erahurka


erahurka
félisten

Ezen a telefonon lehet záridőt állítani a kamerában? 6 Plusnál az éjszakai módban van rá lehetőség.

(#7567) Kovaratis válasza erahurka (#7566) üzenetére


Kovaratis
őstag

Lolliban igen, alatta sajnos nem.

(#7568) erahurka válasza Kovaratis (#7567) üzenetére


erahurka
félisten

És a Lolli problémamentes? Picit visszaolvasva nem úgy tűnik, bár csak átfutottam pár hsz-t.

(#7569) Kovaratis válasza erahurka (#7568) üzenetére


Kovaratis
őstag

Beta. Nekem csak két napja van fent, eddig nincs negatívum. Nagyon pozitívum sem... :)

(#7570) Bass válasza erahurka (#7568) üzenetére


Bass
addikt

Két napja van fent . Eddigi tapasztalataim negativumok:wifi kikapcsolás után elfelejti a jelszót,here maps van hogy nem indul csak restart után. Pozitiv dolgok: bövült kamera app(time lapse mod,ejszakai záridös megoldás),gyorsabb app betöltés,szebb animációk,pörgösebb rendszer,jobb akku,zárképernyös értesítések. Hirtelen ennyi

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#7571) erahurka válasza Bass (#7570) üzenetére


erahurka
félisten

Azt hittem már megjelent, sok volt fentebb a lollis írás. 6.0-ról lehet tudni valamit?
Engem főként a záridős dolog izgat, ma kipróbáltam a Plus verzión üzletben 1 mp-vel és szépen beégett a kép, tehát nem bullshit mint Camera FV5-nél vagy hogy hívják szerencsétlen"profi" kamera appot.

(#7572) fil válasza erahurka (#7568) üzenetére


fil
őstag

Az elmúlt két napban nálam sem jelentkezett probléma.

(#7573) Strauss válasza erahurka (#7571) üzenetére


Strauss
senior tag

Kb. 1 hete van fent nálam is a lolli, de nekem nincs semmi probléma vele .Atombiztos :)

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#7574) Bass válasza erahurka (#7571) üzenetére


Bass
addikt

6.0 ugyan már :-) 5.1.1 jön rá de még csak a beta van kint. Csinálok még 1 fr-t hátha a nálam lévö problémákat orvosolja. A záridö tényleg müködik .

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#7575) erahurka válasza Bass (#7574) üzenetére


erahurka
félisten

Android M-re gondolok, lehet valamit összekevertem és nem 6.0 csak megkapta a teljes nevet (Marshmallow) :DDD
Képek minősége egyébként jobb lett Lollipoppal?

Köszönöm mindenkinek :R

(#7576) nash2


nash2
tag

A képek minősége Lolli alatt engem is érdekelne, mivel a teló jelenleg sokszor kiégeti az eget a képeken, amin sajnos a HDR mód sem segít. A sötét részek ugyan kivilágosodnak, de az ég ugyanolyan kiégett marad. AF is szokott hibázni, meg néha a záridőt sem találja el -> bemozdult képek :(

Amikor viszont véletlenül eltalál minden paramétert, akkor egész jó képet csinál :)

[ Szerkesztve ]

Nash

(#7577) Bass válasza nash2 (#7576) üzenetére


Bass
addikt

Hàt a képeken nemigen segitenek az uj droidok,van egy lapka amivel ugyan lehet szoftveresen segiteni de inkabb par apro szepsegtrukk lesz . A beegesen meg nem feltetlen kell csodalkozni illetve javitani sem igazan lehet plàne szoftveresen,finomitani igen , eltuntetni a jelenseget nem. Regota fotozom tukros geppel (szerenysegemet felreteve nem is rosszul :-) ) es ugye h az eg ne egjen ki ahogy mi latjuk emberek a szemunkel ahhoz igen nagy dinamika tartomany kell amit jelenleg meg a millios gepek sem feltetlen tudnak illetve jol kell megvalasztani a helyzetet es a napszakot ahonnan a kepeket keszitjuk,de ebbe most ne menjunk bele nem egy hogyan fotozz topicban vagyunk. Rovidre zarva Nem ez a lapka es a 6.0-s droid az ami megvaltja a digitalis fotozast( meg a nikonnak sem sikerult de jo uton haladnak) es a szuperdinamika uttoroje lesz. :-)

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#7578) Bass válasza erahurka (#7575) üzenetére


Bass
addikt

A kettő ugyan az .

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#7579) nash2 válasza Bass (#7577) üzenetére


nash2
tag

Igazad van, de a HDR-nek pont ezen kéne javítani. Valamint a fénymérés is lehetne valamivel intelligensebb, mivel jelenleg úgy dolgozik hogy nappal túlexponál, ezért kiég az égbolt, esti/éjszakai fótóknál meg alulexponál.

Remélem javítják valamennyire.

[ Szerkesztve ]

Nash

(#7580) Rambi2 válasza dartmol2 (#7557) üzenetére


Rambi2
csendes tag

Én már írtam erről a problémáról. Nekem egy Samsung Evo 64GB-os kártya okozta ezt kb. 6 hónap után.Format után ment még 2 hónapig, aztán kezdte megint. Áttettem a laptopba, rámásoltam 2GB zenét, de egy idő után a Windows is formázni akarta a kártyát. Aliról rendeltem 2db-ot, a másik a gyerek Lg telójában is kb ugyanennyit bírt.

Galaxy S21FE, Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE

(#7581) slezakimi


slezakimi
senior tag

Sziasztok !!

Nos akinek feloldó kód problémája van.Regisztrálni kell egy Huawei fiokót.
Ezen a linken értelemszerűen kitölteni.
Köszönöm a linket én is úgy kaptam.
Egy hátulütője van.2 hetet várni kell a Huawei fiók regisztrálása után.
Onnan simán ment minden.
Köszönöm a segítséget mindenkinek.
Egyetlen kérdésem maradt.TWRP.-t felraktam, gondolom azzal nem megy az Ota.
Mi a módja ha frissíteni szeretném majd a telót?Ilyenkor a háromgombos se megy, vagy simán visszalehet flashelni a gyári recót.
Köszönöm a válaszokat :)

Üdv szép napot

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#7582) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Hátha tudtok a problémámra megoldást.
Vettem a telohoz a fejhallgató kimenetbe egy stiftet amit bele lehet dugni.
Én azért vettem ne menjen bele a sok szösz amikor a nadrágomba van.
Aztán hívtak engem és nem hallottam az illetőt, írt, hogy ő hall engem.
Aztán rájöttem be van dugva ez a stift és úgy érzékeli a telo mintha headset lenne így a telon lévő hangszórót lekapcsolta és csak a mikrofon volt aktív.

Ezt vhogy a beállításokba lehet állítani?

風林火山

(#7583) dane


dane
senior tag

Sziasztok,

Segítséget kérnék.
A napokban érkezett egy frissítés OTA-n amiről nem tudom, hogy felmerjem-e rakni.
A teló egy H60-L02 B307-el, Unicomos. Rootolt, bootloader lockolva, kínai szövegek egy része eltűntetve. Sajnos a frissítés leírása még mindig kínai, ezért nem értem mit takar.
Az egész update mindössze 162MB.
Gondolom firmware update lehet. Valaki találkozott már ezzel a frissítéssel?
Ha felrakom a root elvész?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#7584) csapee


csapee
senior tag

A recovery legyen gyári, az a minimum. Ezen kívül még a gyári appok hiánya lehet fájó.

Csapee

(#7585) svgyula válasza Shingen (#7582) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! A telefon foglalatban van egy megszakító vagyis ha bedugod akkor lekapcsolja a hangszórót. Ezt úgy tudod kivédeni, hogy levékonyítod a dugó végét addig amikor már nem kapcsolja ki a hangszórót. Vagy használsz "klikk"-et amit be lehet állítani és csak kapcsolóként működik de ehhez kell egy ilyen

(#7583) dane

Ha beletúrtál a rendszerbe esélyed sem lesz a frissítésre! Hiába állítod vissza az eredeti file-t nem fog menni a frissítés csak ha a teljes rendszert újra rakod és szépen megvárod amíg letölti az összes frissítést s utána buherálod újra. DE ha belenyúlsz a következő frissítésnél nagy az esélye annak, hogy megint buktavári lesz :K

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#7586) Meghivott


Meghivott
addikt

Egy kérdés: Edigitalnál vette valaki, fóliás a teló? Ha esetleg onnan venném, nem szeretnék egy használtat kapni... Vagy mire figyeljek? Köszi

(#7587) imis


imis
senior tag

Ahogy látom VirusPlus is küzd még a multi-tool programmal. Szóval csak óvatosan a frissítgetéssel.
"Multi-Tool is not working im aware of i try to fix it but no luck seems that pastebin's problem."

(#7588) Kovaratis válasza imis (#7587) üzenetére


Kovaratis
őstag

Nekem nem indul a bat egy gépen sem mióta frissítettem.. 😞 Pedig jó lenne egy rút a lollihó... 😃

(#7589) phanfantom


phanfantom
senior tag

Tegnap épp szóba került a téma, amivel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. Szóval ma egész nap mobilneten voltam és azt tapasztaltam, hogy kikapcsolt kijelző mellett nem kaptam meg a whatsapp üzeneteket, pedig védetté van téve és az összefoglaló ide vonatkozó részét is elolvastam és csináltam egy képernyőképet is az ott leírtak alapján, de nem tudom eldönteni, hogy ez most jó vagy bele kell nyúlni, hogy megjöjjenek az üzenetek? Köszi a segítséget.

(#7590) Meghivott válasza phanfantom (#7589) üzenetére


Meghivott
addikt

Ez általános probléma a telonal? Más Huaweinél nincs ilyen...

(#7591) Schanyee válasza Meghivott (#7586) üzenetére


Schanyee
senior tag

Az enyém nem volt fóliás és nem is adtak hozzá. Mondjuk ha a gyári leszedendő fóliára gondolsz arra nem emlékszem, a rendes mindennapi használatra tervezettre gondolok. Szóval pár választ várj még meg :)

[ Szerkesztve ]

(#7592) Willie válasza Meghivott (#7586) üzenetére


Willie
őstag

Előttem bontották ki a készüléket. Volt rajta gyárilag is fólia, de az tele volt reklámmal. De kaptam is hozzá gyári elő illetve hátlapi fóliát.

[ Szerkesztve ]

(#7593) Meghivott


Meghivott
addikt

Gyárira gondolok.

(#7594) lajos75 válasza Willie (#7592) üzenetére


lajos75
senior tag

Én már vettem 5db. készüléket és egyiken sem volt fólia!!
És mind bontatlan doboz volt.
De adnak hozzá az elejére és a hátuljára is egyet egyet.

[ Szerkesztve ]

(#7595) Meghivott válasza lajos75 (#7594) üzenetére


Meghivott
addikt

Szeretném elkerülni, hogy olyat kapjak, amit már valaki valamiért visszavitt.
Láttunk már ilyet...

(#7596) lajos75 válasza Meghivott (#7595) üzenetére


lajos75
senior tag

Az biztos, én is vissza vittem párat :D
Figyelni kell mikor kihozzák a raktárból, és előtted vágja fel a doboz záró címkéjét.

(#7597) Meghivott válasza lajos75 (#7596) üzenetére


Meghivott
addikt

Mi volt velük a gond?

(#7598) Willie válasza lajos75 (#7594) üzenetére


Willie
őstag

Bocsánat, akkor kevertem valamelyik régebbi készülékemmel. Viszont abban egyetértünk, hogy adnak hozzá gyárilag fóliát előre is és hátra is.

(#7599) lajos75 válasza Meghivott (#7597) üzenetére


lajos75
senior tag

Ezt most nem írnám le ide :D
De nyugodtan vedd meg, nincs velük semmi komoly gond.
Jelenleg is ilyen telóm van :)

(#7600) nash2 válasza slezakimi (#7581) üzenetére


nash2
tag

Feloldókód :

1. Nem kell két hetet várni, a Huawei fiók regisztrálása után rögtön működött a link
2. A legördülő listában benne van a H60-L04 is. Kicsit lejjebb, a "HUAWEI" szó nélkül keressétek, szóval már nem kell a HTML kódot átírogatni.

Van már hivatalos állásfoglalás Huawei mint gyártó részéről az EU-ban forgalmazott telefonokkal kapcsolatban a bootloader állapota és a garanciális állapot kapcsán ?

[ Szerkesztve ]

Nash

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.