Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) Yuri_1 válasza Black&White (#8150) üzenetére


Yuri_1
tag

Faca :C Felpattintom Kösz

(#8152) trigorin


trigorin
aktív tag

Tudtok vmi jó, stabil autós tartót Honor 6-hoz?

(#8153) doongoo válasza trigorin (#8152) üzenetére


doongoo
addikt

Dension Car Dock for Smartphone 2 [link]

(#8154) trigorin válasza doongoo (#8153) üzenetére


trigorin
aktív tag

Köszi, de ennél azért egyszerűbbre és lényegesen olcsóbbra gondoltam :)

(#8155) MunezXBK válasza trigorin (#8152) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Dension nanoizés, szellőzőbe pattintható cuccot használok.

(#8156) Black&White válasza Yuri_1 (#8151) üzenetére


Black&White
addikt

Minden gond nélkül települt L02-re is. :K

(#8157) Pityu89 válasza Nagyfejű (#8149) üzenetére


Pityu89
senior tag

Nézd meg melyik profilba mented a számot, és alapból hol keresed. Lehet a kettő nem közös halmaz

(#8158) Kovaratis válasza Black&White (#8150) üzenetére


Kovaratis
őstag

Mos' mé' kell ilyen korán kilinkelni? Tudod hogy így nem tudom megvárni, és letöltöm az OTA előtt! 😃

[ Szerkesztve ]

(#8159) royalka válasza trigorin (#8152) üzenetére


royalka
őstag

Én a tescos grip got használom olcsó jó. A passatnak gyenge a szellőzőrácsa és felek hogy kitörik ha ilyen bepattintosat tennék bele.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#8160) Black&White válasza Kovaratis (#8158) üzenetére


Black&White
addikt

A 70MB-os csomaghoz képest kicsit lassú a telepítés, más nyűg viszont nincs.

Végre!

(#8161) Dominator


Dominator
aktív tag

Úgy látom, holnap lesz L04 B516. Lesz valaki, aki meg tudja ezt osztani?

(#8162) Kovaratis válasza Black&White (#8160) üzenetére


Kovaratis
őstag

Nem tom, rányomtam és letettem. Fél óra múlva néztem rá, addigra sikerált...

(#8163) Strauss válasza Yuri_1 (#8148) üzenetére


Strauss
senior tag

CSak van egy ilyen mwenüpont, hogy intelligens feloldás, beállítom, engedélyezem a bluetooth eszközöknél, és ennyi ---

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#8164) Shoo


Shoo
senior tag

Hali!

Nekem H60-L04 van és az a problémám, hogy nagyon sokszor gyenge a hálózatvétele vagy épp nincs is hálózat. Újabban már kétszer is csinált olyat, hogy hívás fogadásakor, elhúzás után megfagyott a kijelző és nem csinált semmit egy ideig. EMUI 3.0 van rajta, ezzel vettem. Mit tudnék tenni, hogy javuljon a helyzet? Bármi szóba jöhet, mert nem boltban vettem és gari nincs rá...

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#8165) Black&White válasza Shoo (#8164) üzenetére


Black&White
addikt

Szoftveresen itt nincs sok lehetőséged.
Először is próbáld ki, hogy mit mutat, ha only 2g, vagy 3g módban használod.
Aztán megpróbálhatod, hogy 3 gombos frissítéssel újratelepíted a B370-es ROM-ot.
Ha ezeken túl vagy és semmi pozitívum, akkor kérhetsz új SIM kártyát is.

(#8166) Becksman válasza Dominator (#8161) üzenetére


Becksman
őstag

Honnan az infó?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#8167) Dominator válasza Becksman (#8166) üzenetére


Dominator
aktív tag

Innen van: (feltéve, hogy jól értelmeztem)

http://forum.frandroid.com/topic/225714-h6-emui-31-beta-2-est-dispo-b516/

(#8168) fil


fil
őstag

Az 5.9.16 ma reggel lejött OTA. Eddíg rendben.

[ Szerkesztve ]

(#8169) Smithy87


Smithy87
senior tag

Sziasztok! L04-re lesz még 5.1 az idén? van valami friss infó? Nem akarok 600hsz-t végig olvasni :) jelenleg B507 van fent de eddig nekem minden frissítéssel roszabb lett a cuccos :S

[ Szerkesztve ]

(#8170) csapee válasza Smithy87 (#8169) üzenetére


csapee
senior tag

Nem lesz 5.1 nyugodtan eladhatod a telefont ;]
Amúgy van kereső is, nem kőtáblát olvasol :W

Csapee

(#8171) fant0mi válasza Black&White (#8160) üzenetére


fant0mi
addikt

Developer 5.9.16. Annyi változás lett Viber ügyben, hogy ugyan még mindig nem képes üzenetet fogadni, ha a recent apps-ból kisöpröm, de legalább ha a recentnél ráteszem a lakatot, akkor az működik is, ébren tartja a Vibert. (5.9.1-nél hatástalan volt a lakat, mert akkor is bezárta az appot, ha lakatolva volt, de ébren lévőnek jelenítette meg).
Már kezdek amúgy leszokni a recent kisöpréséről. :)

(#8172) Smithy87 válasza csapee (#8170) üzenetére


Smithy87
senior tag

Nem kell szarkazmus jel átjön az anélkül is. Egyébként a kereső nekem sosem azt találja meg itt amit keresek :)

(#8173) Pickit3 válasza csapee (#8170) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Még a mostani 3.0-át is elveszik, ugye? ;]

(#8174) csapee válasza Pickit3 (#8173) üzenetére


csapee
senior tag

Nem visszatérünk Android 2.3-ra és Emui nem lesz csak stock droid.

Csapee

(#8175) MunezXBK válasza Black&White (#8165) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kb. tuti, hogy a 4G miatt van. Nemrég benyomtam Én is és ugyanezeket produkálta.

Visszatéve 3G&2G módba és hiba megszüntetve.

(#8176) Dominator válasza MunezXBK (#8175) üzenetére


Dominator
aktív tag

Nálunk a munkahelyem környékén (Biatorbágy, Rozália park) konkrétan a kék szolgáltatónak olyan szinten nincs még 3G lefedettsége sem, hogy mindenkinek 2G-re kell kapcsolnia a telefont, mert nem tudjuk hívni egymást. Ugyanezek a tünetek, megszakadó hívások, ki sem csöngő telefonok. (Amúgy a szolgáltató ajánlotta ezt a megoldást, mert közölték, hogy errefelé nem lesz ilyen jellegű bővítés.)

(#8177) Lagabor11


Lagabor11
csendes tag

Sziasztok, H60-L02-re lesz Ota frissítés nem tudjátok? Már régóta csak a 316 van....

Köszi.

(#8178) fant0mi válasza Lagabor11 (#8177) üzenetére


fant0mi
addikt

A developerek jönnek kéthetente. A stabil ág a B316 óta nagyon stabil. :)

(#8179) Lagabor11 válasza fant0mi (#8178) üzenetére


Lagabor11
csendes tag

Ok, ezt kérlek fejtsd ki bővebben, nem értem...

(#8180) Lagabor11


Lagabor11
csendes tag

Sziasztok, a 4G Vodán jön valakinek? , mert nekem sehogyan sem, H60-L02, B316.
Mindkét kártyát cseréltettem, cégesre kaptam egyértelmű jelzést SMS-ben, hogy a 4G bekapcsolva a Voda. Most már nem igazodok el ezen... Help, mi az igazság ebben?

(#8181) kirusz1


kirusz1
őstag

Hello.gondolkodok ilyen telefon vásárlásán.pro kontra esetlg pár szóban aki régebben hadználja.köszönöm

(#8182) royalka


royalka
őstag

Januárba vetem.
Pró: jó teló szeressük,
Kontra: Szopatnaka frissítés megjelenésével... :(((

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#8183) MunezXBK válasza Lagabor11 (#8180) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Tudja azt a sávot, amin a Voda tolja a 4G-t?

Royalka: januárban nehéz lesz vetni, kemény a főd. ;]

[ Szerkesztve ]

(#8184) Black&White válasza Lagabor11 (#8180) üzenetére


Black&White
addikt

Voda 4G felejtős L02/L12 esetében.Összefoglaló.

(#8185) royalka válasza MunezXBK (#8183) üzenetére


royalka
őstag

Az akarat hegyeket mozgat meg ;) De lehet vennem kéne egy másik billentyűzetet. :DDD

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#8186) Lagabor11 válasza Black&White (#8184) üzenetére


Lagabor11
csendes tag

Köszi, bakker... :(

(#8187) Lagabor11


Lagabor11
csendes tag

Sziasztok, H60-L02, B316-al megy. Az EMUI oldalon három oldal van fent, első ha jól értem fejlesztői, ezt nem mertem, második a tuti, na ez van fönt és a harmadik a kernel.
Kérdés, hogy a kernelt nem kellene frissíteni időnként? Most, hogy a csupasz gyáriról már nagy ugrások voltak, nem kell a Kernelt is cserélni?
Ha igen, azt hogyan kell?

Köszi.

(#8188) Black&White válasza Lagabor11 (#8187) üzenetére


Black&White
addikt

A kernel ne foglalkoztasson.A Huawei kötelezve van arra, hogy az általa módosított linux kernel forráskódját kiadja.
Bővebben: [link]

PS:kicsit összeszedettebben is fórumozhatnál.

(#8189) kirusz1 válasza royalka (#8182) üzenetére


kirusz1
őstag

Köszi.Ettől tartok hogy a support nem jó ezért adtam el az alcatelem is 1 évig hitegettek a 4.4 re és semmi

[ Szerkesztve ]

(#8190) pampika válasza kirusz1 (#8189) üzenetére


pampika
őstag

adott főverzión belül csorognak azért frissítések, fejlesztői ágon 2 hetente, de a lollis frissítést nagyon elcseszték. ígérgetnek össze-vissza, megy a balf@szkodás. bármilyen hír kikerül a fb oldalukra, mindig felbukkannak az emberek és számon kérik a honor 6 frissítését és mindig csak a terelés megy :W a legutóbbi magyar oldalon tett kijelentésük alapján "később, az ősz folyamán" jön majd a lolli. amikor rákérdeztünk az orosz oldal alapján az október végi dátumra, annyit írtak, h ősz folyamán, szóval nem garantált az október vége sem...szánalom.
és még mielőtt vki újfent ráugrana a témára, nem, nem az a bajom, h otthon arra rángatom, h lolli legyen a telefonon, hanem az a baj, hogy tavasz óta ígérik és azóta se adták még ki :U

(#8191) Kovaratis válasza pampika (#8190) üzenetére


Kovaratis
őstag

Igen, ez a rész el lett balfékoskodva, szép magyar szóval. A support egyébként hibajavítás, frissítés. A telefon supportja szerintem nagyon jó. Figyelik a bugokat, javítanak, csiszolnak, újítanak. Amit ti szeretnétek az nem tartozik szorosan a supportba. Aki kis piros egyest szeretne látni két hetente az térjen át a fejlesztői ágra, ott a nagyon sok Lollipoppos telefonnál stabilabb 5.1. Mondjuk felhasználói élményben igazából nem jön át, minimális a különbség az EMUI 3, illetve 3.1 között...

(#8192) Black&White válasza Kovaratis (#8191) üzenetére


Black&White
addikt

Az L04 userek sok mindent nem tudnak kezdeni a developer ággal, lévén nekik nincs. :)

(#8193) Shingen válasza royalka (#8182) üzenetére


Shingen
addikt

Röviden és tömören fogalmazva... ;]

風林火山

(#8194) pampika válasza Kovaratis (#8191) üzenetére


pampika
őstag

egyetértünk.
de mindemellett a lolli fejlesztés igenis a supportba tartozik. főleg, h ők ígérték ;)

vagy adják ki az cm/xda-soknak az egészet (nyilván akkor ez emui-t kb. buknák) és akkor a közösség karbantarthatná.

(#8195) Szmoki válasza pampika (#8190) üzenetére


Szmoki
senior tag

Nem rossz indulatból kérdezem, de miért várjátok ennyire a LP-t? Ha egyszer működik tényleg f*szán a KK miért olyan fontos ez?
Nem kötöszködés de tényleg nem értem miért pörögnek rá erre egyesek :)

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#8196) gbela válasza Szmoki (#8195) üzenetére


gbela
senior tag

Próbálták itt hangsúlyozni, nem maga a tény, hogy nincs még Lolli a fő gond (*), hanem az, hogy be volt igérve, már nagyon nagyon régóta. Nekem nincs meg túl rég a telefon, pár hónap, de már előtte olvasgatásban is azt olvastam hivatalos, félhivatalos forrásokból, hogy már jön jön jön. Ha azt mondták volna tavaly ősszel, hogy 2015 végén jön, akkor nem lenne téma kb egyáltalán, tudnánk, és kész. Sajna nagyon elrontják ezt a brandet ezzel a béna kommunikáció és fejlesztés komboval.
Meg lássuk be, vettünk egy elég hi-end közeli telefont (mármint megjelenéskori állapotról beszélek), az akkori hasonló telefonokkal hasonlítgattuk. Na azok már elég rég lollin futnak. Akár ad annyi pluszt az L, akár nem, ez akkor is fájó, kinek kevésbé, kinek jobban, de az.

(*) bár erről is volt már diskurzus, miszerint attól, hogy működik a KK, a Lolli nem csak kényelmi funkciókat hoz, hanem esetleg fontos biztonsági újításokat, később pedig olyan progik jöhetnek amik csak Lollitól felfelé mennek).

(#8197) gal3


gal3
csendes tag

Sziasztok!

Amellett, hogy egyébként remekül működik a H60-L12 készülékem, előfordul, hogy bizonyos időközönként (pár naponta, de szerintem nincs benne rendszer) minden előjel nélkül újraindul. Pontosabban én csak azzal szembesülök, hogy leteszem otthon valahová és néha, amikor ránézek a magára hagyott telóra, kéri a PIN kódokat (2 SIM).

Az akku nincs lemerülve, az alkalmazásokat is ki szoktam lövöldözni a memóriából kilépés után, ha már nem használom őket. A WIFI és GPS van konstans bekapcsolva ilyenkor (otthon).

Nincs valami ötlet, hogyan tudnám kideríteni, mi okozhatja?

(#8198) royalka válasza Szmoki (#8195) üzenetére


royalka
őstag

1. tök fasza hogy ha jön értesítés akkor kiteszi a zárképernyőre + felvillantja a kijelzőt a beállított értesítésnél.

2. Ha be van kapcsolva kijelző és jön értesítés akkor szépen szolidan a képernyő tetejére beteszi fekete hátérrel és vagy elhessegeted vagy rányomsz és akkor megnyílik

3. a Chrome csak lolli alatt képes szétszedni a lapokat hogy a feladat kezelőbe külön tudd zárni őket. (úgy szoktam hogy egy lapot lelakatolok és ha útnak eredek törlöm a folyamatokat és az az egy oldal megmarad hogy ne kelljen egy másod percet se várni ha böngészni akarok + az akut se fogyassza hogy 88 lap van megnyitva. )

4. Sokkal jobb akkukezelés mint a kk-ban

Ez ami hirtelen beugrott és nem szeretnék tőlük megválni.

És amúgy meg pofán köpve érzem magam hogy itt van egy 120k-s teló jó HW-val és basznak kiadni egy végleges verziót. De van már h6+ h7 lesz h7+ szal sztem jogosan háborognak az emberek. Nem erre élvezünk, de amúgy is aki ilyet mond az kb annyit ért a telóhoz hogy bekapcs kikapcs oszt szevasz..

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#8199) DaWehun


DaWehun
tag

üdv,

Mielőtt megkapnám az oltást, igen, olvasgattam már a témában viszont nekem ez egy kicsit magas, főleg azért mert rohadtul nem értek a telefonokhoz ezen a szinten és nem értem mit jelentenek ezek a BXXX meg hasonló dolgok. A problémám a következő. Kb. két hónapja vagyok Honor 6 tulaj, mivel T-mobilenál vettem így nyilván H60-L04em van. Nos olvasgattam már a topicban az LTE problémákról a telefonnal kapcsolatban, de hasonló problémával még nem találkoztam mint az enyém. A gondom az, hogy ugye a telefon LTE Cat 6 CA-t tud és T-mobileos lévén elvileg kéne is fognia a dolgokat mivel ha jól tudom elég nagy lefedettsége van már a magentásoknak. Múlt héten történt, hogy haverom ide tévedt a kis falunkba a Sony Z3-asával és láttam, hogy a mobilnete LTE-t mutat míg nekem csak 4G volt. Gyorsan megnéztem, hogy egyáltalán elérhető e a telefonomra az LTE és Mobilhálózat típusnál is írta, hogy LTE, tehát gondoltam ha bekapcsolom a Mobilhálózat beállításnál az LTE Cat 6-ot akkor majd nekem is LTE lesz onnantól. Nos az LTE-re állás nem történt meg és mielőtt azzal jönnétek nincs is a faluban LTE, azóta már jártam a fél országban és mindenhol néztem, hogy vajon átáll e LTE-re de sehol nem történt meg, még Bp-n sem. A kérdésem a következő, mi okozhatja ezt, esetleg én vagyok teljesen hülye a telefonhoz vagy valami más lehet? Mivel garanciás a telefon ezért, szoftvermódosításokat nem szeretnék rajta végezni. Pár tipp vagy egy kis felvilágosítás jól jönne, hogy mi is lehet ez az egész.

...

(#8200) Kbali válasza DaWehun (#8199) üzenetére


Kbali
nagyúr

4G=LTE, szolgáltató/készülékfüggő, hogy mit ír ki, anno a Lumia-m csk egy "L"-t írt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.