Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8101) csapee válasza MunezXBK (#8099) üzenetére


csapee
senior tag

Azt hiszem sikerült értelmezni, pont azért írtam. epic fail

Csapee

(#8102) poirot


poirot
senior tag

Sziasztok
A tegnapi kerdesemre nem kaptam választ, a kamerarol szerettem volna online feltolteni kepet de memória hianyra hivatkozva elutasítja. Akkor ugy kerdezem valakinek sikerult mar online feltolteni kepet? Milyen apk -val stb. Koszi a választ.

(#8103) Kovaratis válasza monyo12 (#8098) üzenetére


Kovaratis
őstag

Mit használsz?

(#8104) MunezXBK válasza csapee (#8101) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Szóval nem. :))

(#8105) Narakh válasza fant0mi (#8093) üzenetére


Narakh
senior tag

Köszönöm. Lumia 735 helyett gondolkodom rajta, jó lenne, ha annak az üzemidejét hozná.

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#8106) nimba1 válasza poirot (#8102) üzenetére


nimba1
aktív tag


Fénykép próba, megy, dolphin böngésző.

[ Szerkesztve ]

(#8107) nickedez89 válasza Black&White (#8067) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ez valóban kimeríti a probléma fogalmát!:U

Persze ettől még nem veszek almát amibe valaki már beleharapott! :D
Ja és csilli-villi csempéket sem!;)

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#8108) poirot válasza nimba1 (#8106) üzenetére


poirot
senior tag

Koszi a választ letpltottem, a facebookra probaltam feltolteni, ugy hogy afacebookrol allitottam be hogy kamerol szeretnek feltolteni csinaltam is egy kepet kipipaltam de nem tolti fel,pedig sokat bártan. Igaz memória hianyra sem hivatkozik. Mi lehet a hiba?

(#8109) nimba1 válasza poirot (#8108) üzenetére


nimba1
aktív tag

Szia, nem tudom mi lehet a baj. Nem szoktam facebookozni, de most facebook lite-ból indítva készítettem képet és feltöltötte.
Próbáld újra indítani a telefont, vsgy a facebook alkalmazás adatait töröld, így visszaáll alap verzióra és megpróbálhatod úgy, illetve újra frissítve is.

(#8110) Becksman válasza Samanbacsii (#8100) üzenetére


Becksman
őstag

Ugyanez a helyzet nálam is.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#8111) dane


dane
senior tag

Sziasztok,
H60-L02 Unicom Lolli dev. edition 5.8.5-nél szintén fennáll a kínai karakteres probléma, vagy az angol,magyar nyelv mentes a kínai karakterektől?
Előre is köszönöm!

(#8112) fant0mi válasza dane (#8111) üzenetére


fant0mi
addikt

Eleg jol eltuntek. A gyari mail klienst nem tudom, mert nem hasznalom.

(#8113) ktamas55 válasza fil (#8094) üzenetére


ktamas55
tag

Köszönöm a választ, én sajnos ott nem találok felvétel beállítási lehetőséget.
Töltöttem le felvevő appokat, de nem üzembiztosak.

(#8114) nimba1 válasza ktamas55 (#8113) üzenetére


nimba1
aktív tag

Szia én ezt használom
[link]

Természetesen be kell tenni a védett alkalmazások közé.

[ Szerkesztve ]

(#8115) fil válasza ktamas55 (#8113) üzenetére


fil
őstag

H60-L12 V5.9.1

[ Szerkesztve ]

(#8116) rafis83


rafis83
tag

Kicsit off, de itt egy érdekes cikk az akku töltésről: Link

(#8117) phanfantom válasza rafis83 (#8116) üzenetére


phanfantom
senior tag

hasznos infó, köszi

(#8118) szntz


szntz
csendes újonc

Sziasztok,
Nekem augusztus óta van Honor 6-osom, (H60-L04-B114-el) és elégedett vagyok a 2.3 EMUI-val és magával a készülékkel is. Amiket itt olvastam az EMUI 3.0-ról (rontott a készüléken) nem is nagy kedvem van frissíteni, max majd az Android verziót, ha az esetleges lecserélésig megjelenik rá. Amiben segítséget kérek, hogy mivel a frissítési beállítások éltek a készülék jelzi, hogy van rendszerfrissítés (piros1-es) hiába töröltem a beállításokat, és az értesítéseket, nem tűnik el. Ki lehet ezt valahogy iktatni?? Köszi a válaszokat

(#8119) Shingen válasza rafis83 (#8116) üzenetére


Shingen
addikt

Érdekes. de vmi hasonló van az összefoglalóban is 25-90% között kell tölteni

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#8120) Black&White válasza szntz (#8118) üzenetére


Black&White
addikt

Hú, régen volt már 2.3-as EMUI-m, de talán az Telefon-kezelő/Értesítéskezelőben nincs Frissítő alkalmazás a listában?
Onnan már egyértelmű lenne.

(#8121) ktamas55 válasza fil (#8115) üzenetére


ktamas55
tag

Köszönöm! Sikerült beállítani, működik.

(#8122) pulffy


pulffy
őstag

Helo mindenki, azt szeretnem kérdezni , hogy mi a tapasztalatok a karcálóság teren, szoval hogy menyire karcolodik az előlao és a hátlap? Köszi... :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#8123) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Mivel volt egy kis időm így feltettem a b370-re a b380-at helyivel. Az egy jó dolog, hogy újabb kernelt kapunk, piros pont. A rammal kicsit jobban bánik (kevesebbet használ) és a procit is jobban kezeli azaz ha nem kell erő akkor nem ad, de viszont ha kell akkor természetesen ad, úgy értem, hogy egy kicsit nagyobb a kontraszt van a nincs teljesítmény és a van teljesítmény között. Ez ott bukik ki, hogy jobban futnak a játékok egy picikét, de egy picit jobban is melegszik (de tényleg csak egy picit jobban) mint a b370-nel. Készenlétben vagy minimális használatnál mintha takarékosabbnak tűnne. Számomra ez nagyon érdekes, de inkább hagyjuk. Ja és 4G kapcsoló ismét van. Az üzemidő még mérés alatt áll, de szvsz felesleges b380-ra frissíteni, mert nincs érdemi különbség. Legközelebb a b390-et boncolgatom tovább. Utána meg remélem az addigra megjelenő stabil lollipop-ot, így remélem meghozom a kedvét a "nem akarok romolni, mert félek tőle, hogy elrontom" emberek kedvét. :D
Skyline bácsi hova lett?

(#8122) pulffy
Előlap az viszonylag jól bírja viszont a hátlap az elbírja a fóliát. Személy szerint nem focizok a telóval az aszfalton így egy deka karc sincs rajta mégpedig fólia nélkül. Vigyázni kell rá, ez már nem 3310. :)

[ Szerkesztve ]

(#8124) szntz válasza Black&White (#8120) üzenetére


szntz
csendes újonc

Szia, nincs, mert amikor megjelent az üzi, az értesítés kezelőben kitöröltem mindig. Ettől függetlenül a beállítások, és a rendszer frissítés ikon indexén ott virít a piros 1-es! :-(

[ Szerkesztve ]

(#8125) Shingen válasza pulffy (#8122) üzenetére


Shingen
addikt

Hát védeni kell vmivel és nem kell foglalkozni a karccal.
Előre egy tempered glasst, hátlapra meg a nilkin shield-et és tökéletes lesz a védelem.

風林火山

(#8126) Black&White válasza szntz (#8124) üzenetére


Black&White
addikt

Szerintem félreértesz.
A telefon kezelőben van egy menüpont, ahol be tudod állítani melyik alkalmazás küldhet értesítéseket.

(#8127) szntz válasza Black&White (#8126) üzenetére


szntz
csendes újonc

Köszönöm, tudom, és használom is, de a Rendszerfrissítés nincs benne (gondolom mert fix rendszer alkalmazás), és az alkalmazás kezelőben sem tudom az értesítéseket kikapcsolni, mivel szükre, max kényszer leállítás-adattörlést enged, de az index akkor sem tűnik el. Megkérdeztem a Honor ügyfélszolgálatot, ők is azt mondták, nem kötelező letölteni a frissítést, de tényéről akkor is jelzést kapok, ha bekapcsolva volt/van ez a beállítás. Úgy hogy nincs más ott marad :-)

[ Szerkesztve ]

(#8128) Black&White válasza szntz (#8127) üzenetére


Black&White
addikt

Okés, én egy kicsit máshogy emlékeztem.
Majd Lolli alatt ezt is tudod szabályozni. :)

Ha jól látom lesz százalékos akku kijelzés az 5.9.16-os developerben. :)

(#8129) Kovaratis válasza Black&White (#8128) üzenetére


Kovaratis
őstag

Mindegyikben van. Nem? 😃

(#8130) Black&White válasza Kovaratis (#8129) üzenetére


Black&White
addikt

Külön bekapcsolhatod, igen.
De most ilyen lesz:

A default akku ikonban lesz a számláló is.

[ Szerkesztve ]

(#8131) M3oH válasza Black&White (#8130) üzenetére


M3oH
addikt

Komoly ficsőr, nem is értem miért nem ilyen alapból.

(#8132) Kovaratis válasza Black&White (#8130) üzenetére


Kovaratis
őstag

Holnap meglátjuk!

(#8133) AT. válasza Black&White (#8128) üzenetére


AT.
tag

L04-ben benne van alapból 4.4.2-n a százalék kapcsoló :)

(#8134) fant0mi válasza AT. (#8133) üzenetére


fant0mi
addikt

De nem pont arrol van szo. Most ha bekapcsolod, akkor a ceruzaelem melle irja a szazalekot. Eztan meg belerajzolja a ceruzaelembe.

(#8135) Lugi01


Lugi01
tag

Sziasztok!

Kicsit lemaradtam a topic olvasásában, ezért kérdezném, hogy a Lolli mikor várható? H60-L12
Köszi!

(#8136) royalka válasza Lugi01 (#8135) üzenetére


royalka
őstag

A remény hal meg utoljára. :(

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#8137) Yuri_1


Yuri_1
tag

Üdv Sorstársak !

Valaki aki használja megyarázza már el nekem legyen szíves, hogy hogy a t@k@mbe működik (ha működik egyáltalán) az intelligens feloldás.
Adott a következő helyzet: H60L12 5.9.1+Alcatel Watch, az óra párosítva bluetooth-al működik, minden rendben. Jönnek az értesítések (kivéve az sms (ezt sem értem)), működik a híváselutasítás,némítás stb.
DE ha azt szertném, hogy intelligens felodással feloldja az óra a telefont, akkkor a büdös életbe nem tudom beállítani :W
Tehát hiába van párosítva az óra a telefonnal, hiába állítok be külön kódot a felodáshoz, miután beállítottam mindent a telefont az istenért sem tudom az órával felodani VAGY én nem vagyok elég intelligens :DDD
Szóval Please Help :)

[ Szerkesztve ]

(#8138) Kovaratis válasza Yuri_1 (#8137) üzenetére


Kovaratis
őstag

Este kipróbálom egy B1-el, ha addig nem sikerül.

(#8139) Black&White válasza Yuri_1 (#8137) üzenetére


Black&White
addikt

Az MA-s tesztben is írják, hogy nem minden készülékkel volt tökéletes az összhang.
A OT Watch app-nek megadtál minden engedélyt?Megbízható alkalmazás?

(#8140) Yuri_1 válasza Black&White (#8139) üzenetére


Yuri_1
tag

Hát ezaz baszki, minden engedély megadva, bluetooth kapcsolat stabil értesítések az sms kivételével jók csak az a rohadt intelligens feloldás túl intelligens. Pedig bírnám ha működne :K

(#8141) Strauss válasza Yuri_1 (#8140) üzenetére


Strauss
senior tag

5.9.1. 4.4.2 vagy 5.1.1. alapú? mert az Én Mi band em is csak az 5.1.1 alatt kezdett el rendesen működni , a 4.4.2 nél nem ment a feloldás...

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#8142) pampika válasza Strauss (#8141) üzenetére


pampika
őstag

neked a mibandre mennek értesítések, ha a notify-os appot használod?
sync, ébresztés, számlálás megy rendesen, be vannak állítva az értesítések, de sehun sámli.
"notification access not activated" <- pedig de :S b316-os szofton vagyok

[ Szerkesztve ]

(#8143) fant0mi válasza Strauss (#8141) üzenetére


fant0mi
addikt

5.9.1 az Lolli

(#8144) doongoo válasza pampika (#8142) üzenetére


doongoo
addikt

nálam megy rendesen minden 1.6.112-t használok plusz a mi band toolst, de mentek az értesítések mi band tools nélkül is (ami be volt állítva). Igaz, én átkonvertáltam az appot rendszeralkalmazássá, hogy induljon rendesen és ne záródjon be).

(#8145) Strauss válasza pampika (#8142) üzenetére


Strauss
senior tag

minden értesítés megy , számol , ébreszt rendesen, és ugye mint mondtam a feloldás is működik, Notify s saját app van rajta, ill. a Mi band Notify is mellé-

[ Szerkesztve ]

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#8146) royalka válasza Strauss (#8145) üzenetére


royalka
őstag

Viberre is jelez? Lehet én is veszek eggyet.. De lehet olyat kene ami az idot is mutatja. :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#8147) Nagyfejű


Nagyfejű
aktív tag

szánalmas hogy nem frissítik a Honor6 L04 készüléket,így már biztos hogy többet nem kell se honor7 se Huawei készülék.....

[ Szerkesztve ]

(#8148) Yuri_1 válasza Strauss (#8145) üzenetére


Yuri_1
tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Értem, hogy megy örülök neki :D DE HOGYAN ???? Hogy állítottad be? Van egyéb zárképernyő beállítva? Ha kapcsolódva van az eszköz (óra, band mindegy) akkor hogy oldja fel? Ilyenkor nincs zárképernyő ? Szétb@sz az ideg :D

(#8149) Nagyfejű válasza Nagyfejű (#8147) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

valaki meg tudná mondani ha lemenetk egy uj telo számot akkor mhivásnál nem találom a számot nevet viszont ha betárcsázom a számot akkor kiirja a nevet....

(#8150) Black&White


Black&White
addikt

H60-L02/L12 release notes:

[link]

H60-L12 5.9.1-5.9.16 OTA Update:[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.