Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) amauri válasza miauut (#8848) üzenetére


amauri
csendes tag

Úgy csináltam, hogy a Honor facebook oldalára felkerült linkről töltöttem le a frissítést, majd ezt bemásoltam a gyökérkönyvtárba, majd Frissítés/Helyi frissítés.

(#8852) amauri válasza Black&White (#8850) üzenetére


amauri
csendes tag

Köszi, a zárképernyő sehogy sem jó. Ha engedné, hogy a gyárit ne használjam akkor megoldanám másik app-el, de sajnos nem engedi, mindenképpen be kell állítani vagy jelszót, vagy feloldó pin-t. A némítás ezen a módon megy, viszont a régit szeretném vissza, hogy a hangerőszabályzókkal tudjam ezt egy lépésben megtenni, némítás-rezgés-hang.

(#8853) Kovaratis válasza Black&White (#8841) üzenetére


Kovaratis
őstag

Képzeld, engem még mindig azzal üdvözöl hogy kínai írásjelekkel oldhatom fel a Magazint. :)
A plusz hangerő developeren is működik, köszönöm. Csak nem értem. Ebben a mappában van a hangerőt visszaszabályzó parancs? És az átírással nem fogja megtalálni?

(#8854) Black&White válasza Kovaratis (#8853) üzenetére


Black&White
addikt

Ja tényleg, ez még nálam is jelentkezik egyes képeknél. :)
Akkor ez, meg a doongoo által említett 2 dolog szól még a local.prop szerkesztés mellett.

Passz, én sem tudom mi van a dolog mögött, de működik! :DDD

(#8855) miauut válasza amauri (#8852) üzenetére


miauut
tag

Jó, akkor mégegyszer megkérdezem. Csináltál Factory Resetet? Mert ha nem, akkor ne csodálkozz, hogy sok minden nem működik megfelelően.

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#8856) amauri válasza miauut (#8855) üzenetére


amauri
csendes tag

Nem csináltam.

(#8857) speederiii válasza Black&White (#8850) üzenetére


speederiii
tag

Sziasztok,
L12-re most honnan tölthető le a legfrissebb rom (537-es?)? Facebookon nem igazán találtam meg...
Köszi

(#8858) Black&White válasza speederiii (#8857) üzenetére


Black&White
addikt

Facebook-on, ROM-ot? :Y :DD

(#8859) nagymolnar válasza speederiii (#8857) üzenetére


nagymolnar
tag

L12-re itt tudod letölteni a fejlesztői és a hivatalos ROM-ot. A bal oldali a fejlesztő, középső a stabil és a jobb oldali a kernel (ez sosem kell). Nagyon lassú és javasolt valami letöltőprogi, mert h megszakad :)

amúgy ha visszaolvasol valahol linkeltem egy gyorsabb letöltést a yadi oldalról

visszakerestem a lustáknak 8732 hsz. link

[ Szerkesztve ]

(#8860) speederiii válasza Black&White (#8858) üzenetére


speederiii
tag

Úgy tűnt a hozzászólásokból, mintha onnan elérhető lenne (akár csak egy link)...

(#8861) speederiii válasza nagymolnar (#8859) üzenetére


speederiii
tag

Köszi, visszanéztem pár oldalnyi hozzászólást, de úgy tűnik elkerülte a figyelmemet...

(#8862) nagymolnar válasza speederiii (#8861) üzenetére


nagymolnar
tag

Nem probléma... Javasolt a 3 gombos feltétel, mert elég nagy verzióváltás volt...

(#8863) speederiii válasza nagymolnar (#8862) üzenetére


speederiii
tag

Ja, gyűjtöm az erőt hozzá :)
Rootolni hogyan lehet a legegyszerűbben, vagy csak úgy, ahogy az összefoglalóban van?

(#8864) Black&White válasza speederiii (#8863) üzenetére


Black&White
addikt

Amúgy az összefoglalóban is ott van a letöltési link. :)
EMUI, vagy Mega.
És már az előbbi sem lassú, ha egy letöltés vezérlőt használsz.
Persze a Yadi üti mindet ilyen téren.

Root: Multi-tool, TWRP 2.8.7.0, Install zip.

(#8865) speederiii válasza Black&White (#8864) üzenetére


speederiii
tag

Köszi!
A yadis letöltöttből hogyan lehet update.app-ot csinálni? Ráadásul nem egy zip file töltődött le, hanem egy zip kiterjesztésű könyvtárba...

(#8866) speederiii válasza speederiii (#8865) üzenetére


speederiii
tag

sikerült rendesen letölteni...

(#8867) RAVEN59


RAVEN59
tag

Sziasztok honnan toltheto a legfrissebb rom L60 02 re es hgyan lehet felrakni?

(#8868) nimba1


nimba1
aktív tag

Na én megint visszaléptem, és szerintem maradok emui 2.3-on (L04 B114) Múltkor nagyon megtetszett. Lehet öregszem :) Sikerült megoldani rajta a navi sáv elrejtését, így egyenlőre marad.

(#8869) Strauss válasza nimba1 (#8868) üzenetére


Strauss
senior tag

A navi sáv elrejtése alapból benne van az 521 ben is...

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#8870) RAVEN59


RAVEN59
tag

Nos senki nem valaszol?

(#8871) Black&White válasza RAVEN59 (#8870) üzenetére


Black&White
addikt

-Összefoglaló, vagy aláírásom (B532)!
-Módosítatlan B316-ról lehet kiindulni.
-Helyi, vagy 3 gombos frissítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#8872) Becksman válasza Black&White (#8871) üzenetére


Becksman
őstag

Esetleg te nem tudod hogy a bootloader nyitó kód meddig használható fel amit emailben kaptam? (ugye én hülye a készüléken lévő gyári hátlapi fóliát kidobbattam a mobilossal akivel felrakattam rá a fóliát)

Samsung A54 5G 8+256GB

(#8873) Black&White válasza Becksman (#8872) üzenetére


Black&White
addikt

Nem romlik meg. :DDD

(#8874) RAVEN59


RAVEN59
tag

5.10.1 rol nem megy fel a b 532 megoldas van vagy hagyjam a fenebe,minden ok de terero az vacak.....

(#8875) Black&White válasza RAVEN59 (#8874) üzenetére


Black&White
addikt

(#8876) Becksman válasza Black&White (#8873) üzenetére


Becksman
őstag

Gondolkozok, hogy kinyitom és rootolom az l04em. A kérdésem:
Amennyiben garis probléma áll fenn abban az esetben ha viszazarom élég? Esetleg te tudsz vmi megoldást a dupla koppos lezarasra? (nova launchert tudom, de az emuit annyira megszoktam, hogy bűn lenne levaltanom...)

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#8877) Szevi


Szevi
tag

Sziasztok, (#8849) ha valaki tudna rá válaszolni az jó lenne. Köszi!

(#8878) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Vki rákérdezett már a FB honor oldalon, hogy mikor várható, hogy ezt a névjegyzék dolgot kijavítják az új romba?

風林火山

(#8879) Karpanti válasza Szevi (#8849) üzenetére


Karpanti
csendes tag

Szia,

nekem is edigis van. Én B370-re raktam fel először helyi frissítéssel B521-re, de előfordultak akadások, ezért újraraktam három gombossal is a B521-et. Azóta gyors, akadás mentes. Szerintem semmi extra nincs a manőverben, összefoglalóban le van írva.

(#8880) Becksman


Becksman
őstag

http://napiapp.blog.hu/2014/05/06/kopogj_a_telefonodnak

Dupla kopp bekapcsolhato ezzel :) rengeteg gesztusvezerlest lehet csinálni. Ezzel működik a dupla koppos felelesztes is :) bár ez se ugye az igazi a kijelzo aktiv marad.. De akinek szüksége van rá próbálja ki.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#8881) Black&White válasza Becksman (#8880) üzenetére


Black&White
addikt

Közérdekű felhívás!

Miután Becksman sikeresen downgradelt LP betáról KitKat-re ezúttal telefont keres, dttw támogatással.
Kérek mindenkit:

:DDD :DDD

(#8882) Becksman válasza Black&White (#8881) üzenetére


Becksman
őstag

Haha. Nincs semmi gondom a lollival szerencsére :) (A béta másnál se volt az igazi) ÉS nem akarok készüléket cserélni :D Abba meg beletorodtem már hogy nincs dupla tapp :D

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#8883) dane


dane
senior tag

Sziasztok,
A mai nap rávettem magam, hogy belevágjak a B532 telepítésbe H60-L02re.
B307ről indultam. Mivel rootolva volt meg bootlogó és local.prop fájlok is módosítottak voltak ezért wipe data/factory resettel kezdtem. Majd 3 gombossal felment a B316, ahogy az az összefoglalóban is van. Eddig minden simán ment. Majd ismét FR után próbáltam 3 gombossal indítani a B532-t. Egyáltalán nem akart felmenni. WO logónál nem jutott tovább. Így aztán maradt a helyi frissítés, az simán ment. Ezután ismét FR már B532-n. Majd újraraktam 3 gombossal ami így már működött.
Azt kell mondjam fél nap használat után, hogy eddig hibátlan. Nincsenek kínai karakterek, a névjegyek is szépen szinkronizálódtak google sync telepítése után és semmi bajuk. Nincsenek összekeveredve sem. A rendszer nagyon tetszik és számomra kompromisszum mentes.
Antutun a korábbi 42000 helyett most 44700at teljesít, ha valakinek ez számít.
Elnézést hogy kicsit hosszú lett, de hátha segít valakinek.
Üdv

(#8884) Black&White válasza dane (#8883) üzenetére


Black&White
addikt

A köztes gikszer abból eredt, hogy nálad egy L02 Unicom típus van.
Multi-Toolban erre a dologra van a debrand menüpont.Ha jól vettem ki arra szolgál, hogy a szolgáltatós (Unicom) L02-ön eltünteti a WO logot, illetve az innentől "hagyományos" L02-nek látszik a frissítő csomagok számára.

(#8885) royalka válasza Black&White (#8881) üzenetére


royalka
őstag

Nem jo a link? :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#8886) Kovaratis válasza royalka (#8885) üzenetére


Kovaratis
őstag

Jujj!

[ Szerkesztve ]

(#8887) dane válasza Black&White (#8884) üzenetére


dane
senior tag

Ezzel csak egy bajom van, hogy root kell hozzá.
Meg aztán ha módosítja a fájlokat akkor unroot után nem tudom mennyire fognak megérkezni illetve települni a frissítéssek.
Már kezdtem örülni hogy ehhez a rendszerhez nem fogok hiányulni :)

(#8888) bullw válasza Black&White (#8884) üzenetére


bullw
tag

Nekem is Wo lógós van. Lehetséges, hogy ez kavar be a google play szolgáltatásoknál? Volt olyan, aki a multival eltűntette?
Irónia On: ha debrandolom, akkor tudja majd a dupla koppot? Irónia Off :D

[ Szerkesztve ]

(#8889) Black&White válasza dane (#8887) üzenetére


Black&White
addikt

Nem root, hanem nyitott bootloader.
De ha minden megfelelően működik, hozzá ne nyúlj! :K

bullw: nem tudok senkiről itt.
:))

[ Szerkesztve ]

(#8890) Becksman válasza Black&White (#8889) üzenetére


Becksman
őstag

Régebben te írtad, hogy bootloader nyitás után visszazarhato úgy hogy ha garis gondom van nem veszik észre. Ez hogy lehetséges?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#8891) Black&White válasza Becksman (#8890) üzenetére


Black&White
addikt

Idegesítően sok hülyeséget tudsz összehordani, az már biztos.
Ki írt ilyet?
[link]

(#8892) Becksman válasza Black&White (#8891) üzenetére


Becksman
őstag

Pontosan nem ezt irtad így :D Rosszul fogalmaztam azt irtad hogy tudni kell megfelelően visszazarni. Kicsit régebben volt.
De így már tiszta sor.
A root se olyan nagyon szükséges számomra SP-n könnyebb volt a rootolas ott nem kellet bootloadert nyitni.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#8893) dane


dane
senior tag

Biztos másnál is jelentkezett a hiba, de nem találtam megoldást rá. Gyakorlatilag nincs olyan app ami küldene értesítéseket. (B532) Remélem nem kell a hátterben lockolva futtatni mindent, mert akkor zabálja az akksit.

(#8894) hetfield88


hetfield88
csendes újonc

Sziasztok!

H12-m van 4.4.2-es droiddal és B316-os Rommal EMUI 3.0-val!

Nektek jött már ehhez OTA frissítés, mert olvasgatok itt a fórumon, hogy már jó ideje Lollipopot használtok meg újabb romokat, de nekem semmi nem jött még!

A másik, tegnap először fagyott le a telóm mióta megvan, simán töltés közben nem reagált semmire, 3 gombossal tudtam csak újra indítani, minden működik kivéve az, hogy az összes widgetet eldobálta, ezt vissza lehet valahogy hozni? Nektek volt már ilyen?

Köszi

(#8895) phanfantom válasza hetfield88 (#8894) üzenetére


phanfantom
senior tag

még nem jött meg nekem se

(#8896) imis


imis
senior tag

L12-vel developer ágon vagyok 5.9.16
Most jött egy OTA jelzés (5.10.1), érdemes frissíteni?
Még a TWRP van , de tudom recovery-t kell cserélni és a supersu-ban teljes unroot-ot kell csinálni.
Kérdésem, hogy ha felmegy a frissítés, akkor újra kell rootolni (TWRP stb...), vagy a supersuban csak engedélyezni kell?

(#8897) Szevi válasza Karpanti (#8879) üzenetére


Szevi
tag

Köszi a választ, tehát akkor B521-et kell felraknom 3 gomboosal és akkor lolli lesz. Ezt a B521--et honnan tudom letölteni? SD kártyára kell tenni dload mappába? Köszi!

(#8898) MunezXBK válasza Szevi (#8897) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Innen. SD-re csomagold ki, egyből dload mappába teszi.

(#8899) Janije24 válasza nimba1 (#8868) üzenetére


Janije24
tag

Üdv!

A navi sáv elrejtését hogy sikerült megoldani , mert én is visszatértem a 2.3-hoz.
Köszi előre is.

Eladó új Zuk Z2 pro tok: http://hardverapro.hu/apro/zuk_z2_pro_armor_hibryd_tok

(#8900) Janije24


Janije24
tag

Üdv!

Lehet volt már róla szó de emui 2.3 alatt B114-nél touchplusfólia alkalmazás ráhegeszthető valahogy vagy nincs rá lehetőség?

Eladó új Zuk Z2 pro tok: http://hardverapro.hu/apro/zuk_z2_pro_armor_hibryd_tok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.