Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) hetfield88 válasza Black&White (#8040) üzenetére


hetfield88
csendes újonc

Igen igazad van, hogy nem hibátlan, de ez azért szerintem elég kritikus! Valakit hívni akarok és nem tudok, ezentúl kinyomtatom a telszámokat és benn tartom a tárcámban! :D

Amúgy a névjegyzék gyári Honor, és az ajánlotta fel anno, hogy szinkronizáljam a névjegyeket Gmailről, amit meg is tett, hónapokig működött is aztán egyszer csak nem, most meg megint!
Nem is az zavart, hogy épp nem tud szinkronizálni, hanem hogy nem lát egy számot se...

Tény hogy nem lehet megírni egy op rendszert sem hibátlanra, mert annyi az adat...
De amennyi anomália van ezzel az Androiddal rendszerrel - már amit hallottam, mert nekem nem rég óta van - az elég durva! Bár nem oylan régi dolog ez a MS meg lassan 30 éve nem tud összerakni egy épkézláb rendszert, szóval van még ideje az Androidnak is kiforrni! :D

[ Szerkesztve ]

(#8052) adolfo01


adolfo01
tag

Sziasztok.

A dual simes változat tudja a screen mirroring (miracast) funkciót?

üdv.

(#8053) Black&White válasza hetfield88 (#8051) üzenetére


Black&White
addikt

Szerintem meg elbeszélünk egymás mellett.L12-re kell a Google Contact Sync alkalmazás is, mert out of stock nem tartalmaz ilyet.
Szóval nézd át az összefoglalót, nem kerül semmibe. :))

(#8054) Strauss válasza Dominator (#8050) üzenetére


Strauss
senior tag

Sajna Én sem igazán találtam meg, az a gáz , hogy Nekem sincs már meg , esetleg valaki nem tudja feldobni valahová?

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#8055) Black&White válasza Black&White (#8053) üzenetére


Black&White
addikt

out of stock, hahaha :D :D
Szóval Out of the Box...

Egyébként megéri szenvedni 370-ről B507-re?
Ha jól látom, ez a folyamat: B370-B309-B394-B506-B507

(#8056) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Azt szeretném megkérdezni van-e olyan app, ami zárt képernyőre kiteszi a messenger üzenetet?
Ne keljen mindig feloldani, hanem ha jön üzi tegye ki a zárt képernyőre.
Ha van olyan, akkor lehet úgy írogatni, hogy ne oldjam fel a képernyőt?
THX

風林火山

(#8057) danielgalaxy válasza Black&White (#8055) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Ha L04 van a kollégának, akkor inkább ajánlom neki a 370 --> 380 --> 511 útvonalat.

Szerk: de nem, L12-je van, akkor sorry.

[ Szerkesztve ]

(#8058) Becksman válasza danielgalaxy (#8057) üzenetére


Becksman
őstag

B511 stabilabb? B507 nekem kicsit laggos volt.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#8059) Dominator válasza danielgalaxy (#8057) üzenetére


Dominator
aktív tag

Nekem nem ment a 370-380-511, most nem megy a 380-507, szóval kezd már nevetséges lenni ez az egész...

(#8060) rafis83 válasza Dominator (#8059) üzenetére


rafis83
tag

380 - 511 helyi frissítéssel nekem ment.

(#8061) monyo12 válasza Dominator (#8059) üzenetére


monyo12
tag

Nekem is 380 -ról helyivel ment az 511.

(#8062) Strauss válasza Dominator (#8059) üzenetére


Strauss
senior tag

380 ról csak az 511 megy , 370 ről meg az 507 :) :

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#8063) danielgalaxy válasza rafis83 (#8060) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Így van, helyi frissítéssel, 380-ról. Egyébként kicsit az 511 is laggos a 370- vagy a 380-hoz képest, de ez az újdonság varázsának az ára. Majd a final jobb lesz. Nekem egyenként tetszik, azóta is ez van fent.

[ Szerkesztve ]

(#8064) monyo12


monyo12
tag

Pedig a 380 sem volt nagy eresztés,hátha ez jobban sikerül nekik..! Remélem nem csúszunk tovább és Októberben meglátjuk...!

[ Szerkesztve ]

(#8065) doongoo válasza adolfo01 (#8052) üzenetére


doongoo
addikt

tudja

(#8066) Dominator válasza rafis83 (#8060) üzenetére


Dominator
aktív tag

Azt én is próbáltam de nem ment, viszont nincs kedvem mindent legyalulni a telefonról a frissítés miatt. :(

(#8067) Black&White


Black&White
addikt

Kicsit off, de azért ez elég nagy szívás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#8068) poirot


poirot
senior tag

Sziasztok!

Egy kerdesem lenne, hogy kell szabalyosan levalasztani egy OTG kabelen levo pendrive-ot, hogy a Honor 6 ne figyelmeztessen, hogy adatvesztes lehetseges? Termeszetesen, mielott kihuzom, a file manager a hatterben is leallitva.
Koszi a valaszt.

(#8069) Dominator válasza Dominator (#8066) üzenetére


Dominator
aktív tag

Bocs, helyesbítek: most már felment helyi frissítéssel a Lollipop a 380-ra. Egy kicsit mintha lagolna, de pár napig tesztelem és kitapasztalom, milyen :)

(#8070) royalka válasza poirot (#8068) üzenetére


royalka
őstag

Beállítások/Tárhely/ USB Tárhelyem /USB-tár leválasztása.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#8071) Szmoki válasza Szmoki (#8045) üzenetére


Szmoki
senior tag

Hát ez marha jó! :D tegnap végre kézbe vehettem, igazi megváltás Xperia sp után.
L04-est kaptam, 4.4.2 fut rajta egyelőre nem is akarok lp-t, már belaktam.
Tényleg jó döntés volt, habár inkább ez hónapok után derül ki

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#8072) Becksman válasza Szmoki (#8071) üzenetére


Becksman
őstag

Én is SP-ről váltottam :) Neked az alsó sáv nem sárgás? Inkább fehéren vehető észre. (jobban figyelve.)

Samsung A54 5G 8+256GB

(#8073) jel1


jel1
aktív tag

sziasztok

emui helyett hogyan lehet rajta normális android téma?
köszönöm ☺

(#8074) Black&White


Black&White
addikt

Már lehet jelentkezni L02/L12 B317-re (KK alapokon).
Ahogy nézem az előzetes infókat, semmi rendkívülit nem kell remélni tőle, itt-ott optimalizáltak a rendszerben.
Szép lassan kivezetik vele a 4.4-es ROM-okat. :K

(#8075) bkiky01 válasza Black&White (#8074) üzenetére


bkiky01
senior tag

Nem is értem miért azt fejlesztik, hiszen már 6.0-nál, vagy hol tart az android..

(#8076) Black&White válasza bkiky01 (#8075) üzenetére


Black&White
addikt

A Marshmallow csak a Nexus 5-tel fog bemutatkozni, szeptember végén.És bár az 5.1-es Lollihoz képest csak egy ráncfelvarrásnak tűnik, mi azt már tutira nem kapjuk meg. :)
Amúgy nem először fordulna elő, hogy a Huawei párhuzamosan fejleszt 2 eltérő projectet.Az EMUI3-as UI megjelenésével is adtak ki még 2.3-ra épülő ROM-ot (pl. B121).

(#8077) Dominator


Dominator
aktív tag

Rendben, megvolt az ismerkedésem a Lollipop bétával, most már csak vissza kellene térnem a KitKat-hez :) Eléggé lassú még ez a rendszer, lagos, mintha nem is most váltottam volna egy Idol-ról... Addig megvan, hogy a B500 van már fent az 511 helyett. Innen vissza a 380-ra vagy 370-re hogy lehet menni?

(#8078) Becksman válasza Black&White (#8076) üzenetére


Becksman
őstag

Ez szerinted tuti, hogy nem kapunk 6.0át? Azért a honor 6 egy flagship 2 verziófrissítést kiélhetne.

Dominator: letöltöd a b370et és feldobod 3 gombossal :)

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#8079) Black&White válasza Becksman (#8078) üzenetére


Black&White
addikt

Ez csak a saját véleményem volt, semmilyen hivatalos infó nincs erről.
:)

(#8080) monyo12 válasza Becksman (#8078) üzenetére


monyo12
tag

Szerintem megkapjátok még a 6-ot....! Csak az a kérdés mikor. Ha kijön a hüvely nexus,utánna megkapja a többi hüvely....aztán ti!! 2nd brand,ennyi !!!
Én valszeg távozom...! Hiába a jó méret es hardware,ha szoftveresen lesz.rják a vásárlókat. Kicsit Samsungos ez az egész..
Lehet redmi note 2-re váltok,de majd meglátjuk.

(#8081) danielgalaxy válasza monyo12 (#8080) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Szerintem se lesz rajta 6.0, elég csak belegondolni abba, mióta van kint 5.0 és hogy Honor-ra még mindig csak béta-k vannak. Matek példa: ha ugyanennyit kell várni majd a 6.0-ra, akkor vajon mennyi idős lesz már a telefon mire jön rá a frissítés?

[ Szerkesztve ]

(#8082) Szmoki válasza Becksman (#8072) üzenetére


Szmoki
senior tag

Nem sárgás, mondjuk nem fehér hátterem van :)

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#8083) kasee


kasee
aktív tag

Sziasztok,

L12 es verziót honnan érdemes rendelni most?
köszi
n

(#8084) poirot


poirot
senior tag

Sziasztok!
Azt mondja meg valaki, hogy a facebookra miért nem tudok lépet feltolteni, memoriahiany miatt elutasítja. Ujrainditas után is. Chrome-al is probaltam. Koszonom.

(#8085) Kovaratis válasza monyo12 (#8080) üzenetére


Kovaratis
őstag

Nem tudom hogy neked mit jelent a szoftveresen leszarják, de nekem 15 naponta jön ki a frissítés rá....

(#8086) Black&White


Black&White
addikt

Megjelent egy új gyári Quick charge töltő: [link]

(#8087) Mezso válasza kasee (#8083) üzenetére


Mezso
tag

Szia! Nekem tegnap jött meg egy fehér L12. Teljed doboz, még a fólia is rajta van a hátulján. Ha gondolod és kell némi forintért lemondok róla. Ez legalább már itthon van.

Üdv. Zsolt http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mezso

(#8088) ktamas55


ktamas55
tag

Üdv Mindenkinek! Ma vettem egy Honor 6 plus dual SIM telefont.
Tudnátok segíteni abban, hogy van-e rá olyan app, amivel a hívás indítása előtt én tudom kiválasztani, hogy melyik SIM-ről induljona hívás?
Állandóan az 1-es kártyáról indít.
És valami automata beszélgetés felvevő is érdekelne. Előre is köszönöm.

(#8089) fil válasza ktamas55 (#8088) üzenetére


fil
őstag

Nem kell külön app. Az elsőt a sim kezelésnél ,a másodikat a telefon beállításoknál tudod beállítani. A beszélgetés felvevő is benne van (legalább is a developer romokban)

(#8090) ktamas55 válasza fil (#8089) üzenetére


ktamas55
tag

A SIM kezelést megtaláltam, a telefon beállítást hol találom?

[ Szerkesztve ]

(#8091) Narakh


Narakh
senior tag

Végignézegettem, milyen üzemidőket tapasztaltok, és eddig ígéretesnek tűnik a szerkezet. Mit gondoltok, automata fényerőn, folyamatosan bekapcsolt mobilnettel és wifivel, rendszeres böngészéssel, Messengerrel, alkalmanként Google Maps-es tájéjkozódással és nagyjából nulla játékkal milyen akksiidőre számíthatok?

[ Szerkesztve ]

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#8092) MunezXBK válasza monyo12 (#8080) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én is váltani fogok, az ígérgetést nem szeretem.

Mondjuk nem tudom még mire váltok, de fogok.

(#8093) fant0mi válasza Narakh (#8091) üzenetére


fant0mi
addikt

Mivel a legtobbet a kepernyo eszi, ezert igy mondom: fullhd-n 5-6 ora aktiv kepernyohasznalat megvan. Ha leveszed a felbontast 720x1280-ra, akkor +2 ora.

(#8094) fil válasza ktamas55 (#8090) üzenetére


fil
őstag

Megynyitod a telefon app-ot. Jobb alsó sarok beállítások (3 vonal) -> hívásbeállítások -> record settings

(#8095) csapee válasza MunezXBK (#8092) üzenetére


csapee
senior tag

Nem értem a fanyalgókat, milyen funkció nem működik? Vagy ti az Android főverziószámra csapjátok ki? ;] :W

Csapee

(#8096) royalka válasza csapee (#8095) üzenetére


royalka
őstag

Ez csak egy mondva csinált ok, hogy másik telot vegyen. :))

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#8097) kasee válasza Mezso (#8087) üzenetére


kasee
aktív tag

Írtam.

[ Szerkesztve ]

(#8098) monyo12


monyo12
tag

Én annak "örülök" ha már kifizettem úgy működjön ahogyan ettől a készüléjtől elvárhato lenne. Ez jelenleg nem így van, laggol, újraindul stb. többször leírtam már. Mindent kipróbáltam amit a hozzáértők mondtak,de nem oldotta meg a problémámat. Igen én a főverziótól vártam a csodát..Ennyi! Te meg csak polírozd tovább 4.4-en.......

[ Szerkesztve ]

(#8099) MunezXBK válasza csapee (#8095) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Leírtam mi a problémám, nem sikerült értelmezni?

(#8100) Samanbacsii válasza Becksman (#8072) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Nekem, L12 van és lent dereng a sárga sáv de csak hófehér háttéren venni észre. Próbáltam "napoztatni" is de nem változott...

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.