Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Indy1


Indy1
tag

nem rossz
kar az uveg hatso miatt- ugyis mindenki tokba teszi.
lehetett volna plasztikbol es picit olcsobb

[ Szerkesztve ]

(#2) blueMerle


blueMerle
veterán

Értem én, hogy új márka, meg minden, de akkor már miért nem módosítottak a UI-n is egy kicsit? Mert ez így nagyon Huawei, elég nehéz elvonatkoztatni. Tudom hogy az EMUI 3 nagyon klassz és jó rendszer, de ez így...bekapcsolom és Huawei, nem Honor vagyis...Huawei Honor :DDD

A készülék ettől függetlenül nagyon bejön, bár ha most vennék Huaweit akkor egyértleműen P7 lenne a választásom :)

[ Szerkesztve ]

(#3) stamas80


stamas80
tag

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#4) danee91 válasza blueMerle (#2) üzenetére


danee91
senior tag

És mért pont a P7-et? Nem rossz hardverben, de egy 4 magos Kirin 910-et kapsz, Mali450MP4-el, ami már 1 kicsit korosodó fejlesztés, még ha nem is rossz. Első ROM-al kicsit akadozgatott is, amit azóta gondolom javítottak, és nem GSM boltos kamu árban a P7 is bizony 90-95 ezer Ft.

Ez a Honor 6 bizony előremutatóbb mint a P7.

[ Szerkesztve ]

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#5) Bog válasza stamas80 (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Tudtam, hogy valami kimaradt :D Belelinkeltem.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) szoporiz


szoporiz
tag

Hát igen,ez a telefon nagyon megéri a pénzét az biztos:) Magyar garanciával meg főleg!
Hetekig használtam a kínai DUAL-SIM NFC-s 32gb változatot,semmi nem kottyant meg neki,de a böngésző tényleg akadt néha(gyári). Sem térerő sem más gond nem volt vele soha.
Viszont a kínai verzió DUAL-SIMES így akinek arra van szüksége így is úgy is onnan fog rendelni,vagy keres HA-n egy hirdetést.

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#7) Kaminski válasza stamas80 (#3) üzenetére


Kaminski
tag

Pl. edigital.hu

Honor 8

(#8) blueMerle válasza danee91 (#4) üzenetére


blueMerle
veterán

Erre nagyon egyszerű a magyarázat: mert a belső mellett a külső is fontos és a P7 bezony szerintem veszettül jól néz ki. Ez a Honor 6 egy kicsit "egyenkínai" dizájnt kapott.

(#9) Csorbi


Csorbi
addikt

Volt-e szó a sajtóeseményen a jövőbeli szoftverfejlesztésekről, verziókról?
Mennyire fogják odatenni magukat a frissítések és hibajavítások terén?

(#10) stamas80 válasza Kaminski (#7) üzenetére


stamas80
tag

Ezt most miért nekem?

(#11) Bog válasza Csorbi (#9) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Erre többen is rákérdeztek, volt egy szűk körű társalkodós része az eseménynek (amit jól eldugtak a 4. emeleten, más magyar nem is jött fel), az volt a válasz, hogy igen, lesz rá Lollipop és igen, lesz rá 3.0-s EmotionUI. Q1-et emlegettek, de ennél több konkrétumot nem lehetett belőlük kicsavarni.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) kelly416


kelly416
veterán

Nem semmi, nagyon jók a képek. Nem ilyent szoktam meg a hasonló gyártóktól. Amúgy is nagyon egyben van a telefon. Igaz, a z1c-t nem adnám oda érte, de le a kalappal.

(#13) Kovaratis válasza kelly416 (#12) üzenetére


Kovaratis
őstag

Én pont most veszek egyet Z1 C után/helyett...

(#14) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Na, betettem egy előlapi szelfit is a cikkbe, csak jóvá kellett hagyatnom előtte :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) papi77


papi77
addikt

Én tegnap óta használom,elég jónak tűnik így elsőre. G2- őt váltotta.
De,hogy megtartom- e azt még nem tudom...

Az első: NOKIA 1611

(#16) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Köszönet érte Mrs. Bog-ak! :DD

A tada.wav-nál rossz a link.

B.Cs.

(#17) danee91 válasza blueMerle (#8) üzenetére


danee91
senior tag

Igen, ezt elismerem, valóban gyönyörű volt a P6 is, meg a P7 is az, de a Huawei P7 árához nem méltó ez a hardver...enyhén karcsú az abban az árban kapható Snapdragon 801-ekhez képest sajnos :(

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#18) student válasza papi77 (#15) üzenetére


student
őstag

miért cserélted le azt? g2-t sztem nem übereli

amugy mi a gyikomér nem tudnak 2014végi telóba belerakni egy 3.0-s microusbt? szánalmas

(#19) lowlight


lowlight
tag

Köszi a tesztet! Az olvasottak és látottak alapján engem meggyőzött. Brand a branden belül? Ezt én nem tartom jó ötletnek... főleg, hogy sokan még a Huaweit sem ismerik.

(#20) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

"a több lapos böngésző, a levelezés, a zenelejátszó és a navi röhögve fut egyszerre, miközben ha kilépek a főképernyőre, akkor nem kezdi el újrarajzolni a webről frissülő widgeteket sem a rendszer"

Az a baj, hogy a csúcsgépeknél ez nem alapelvárás. Ennyi multitaskinghoz 2GB is elég kéne legyen, ha a gyártó nem barmolja teljesen szét az androidot. MI3 után megtanultam, hogyha valakinek ilyen "nagy" elvárásai vannak, az jobb, ha valami AOSP romos, vagy ahhoz nagyon közeli telefont vesz.

Más megközelítésben: androidos gyártókra nézve ciki, hogy egy flagshipnél az idézett résszel ki lehet emelkedni a többiek közül.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#21) helixP válasza Oppenheimer (#20) üzenetére


helixP
nagyúr

"hogyha valakinek ilyen "nagy" elvárásai vannak, az jobb, ha valami AOSP romos, vagy ahhoz nagyon közeli telefont vesz"

Vagy megcsinálja magának az AOSP-romhoz közeli software-t ;)

(#22) Farkas82


Farkas82
tag

MTP módban látja a számítógép a belsö tárhelyet is, USB Flash módban tényleg csak az SD kártyát látja. Vártam a cikket, 9 napja használom, nagyon bejött, kíváncsi voltam mi lesz az értékelése!

[ Szerkesztve ]

(#23) Oppenheimer válasza helixP (#21) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Sok gyártónál erre esélyed sincs garivesztés nélkül. Ez főleg igaz lesz 5.0 után.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#24) Spindlyman


Spindlyman
tag

Azért emelték ki a Honor vonalat a termékeik közül, mert egy Xiaomi mintájú értékesítést szeretnének megvalósítani. Kínában és a világon is oda-vissza veri a MI a Huaweit és ezt nem hagyhatták. (Nem összehasonlítható méretű a két cég)
Szóval nyomott áron akarnak komoly minőséget adni az embereknek, szolgáltatókat kizáró terjesztéssel. Nem költenek nagy összegeket reklámozásra.
Egy ilyen teszt, mint ez, éppen eleget mond.

Jó készülék, jó áron. Megjegyezhető, kiejthető (de még mindig kínai csengésű) név. Mi kell még?

(#25) Sanraith


Sanraith
aktív tag

Ezek hozzáadott szoftveres dolgok nagyon kellemesnek tűnnek. :)

(#26) helixP válasza Oppenheimer (#23) üzenetére


helixP
nagyúr

Mondjuk engem pár mikrolagg nem aggasztott sosem.

(#27) papi77 válasza student (#18) üzenetére


papi77
addikt

Egyszerű: Mánia :))

Az első: NOKIA 1611

(#28) Oppenheimer válasza helixP (#26) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Hogy jön ez ide?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#29) lazlogogola


lazlogogola
tag

Szép!

(#30) .mf válasza Indy1 (#1) üzenetére


.mf
veterán

Sőt, szerintem az üveg hátsó csak sérülékenyebbé teszi, kár erőltetni.
A procit továbbra sem értem. 4 gyenge + 4 erős mag, mi értelme? 2 + 4 vagy 2 + 2-nek több értelmét látnám, nyugalomban csak 2 gyenge mag dolgozik, úgyis átvált az erősebbre, ha nagyobb terhelés jön, tehát felesleges 4 gyenge.
Ezt leszámítva nagyon korrekt készüléknek néz ki.

Btw nekem még mindig egy hírhedt Oglaf panel jut eszembe a Honorról. ;]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#31) Graphics válasza Indy1 (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hagyjad már... Viccelsz. Picit olcsóbban...

Ez nem elég jo ár?

Akkor nem ezt kell venni. Kína parti vagyok. De ez az ár messze kivalo

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) A.tessz


A.tessz
senior tag

Üdv mindenkinek, nekem a 32 gigás nfc változat van. 2 simes , remekül működik! (kínából rendeltem)

(#33) Graphics válasza .mf (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Majd csak tudjak miért csinálják igy.

De keresd meg oket hátha vevők az otletre.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) sziklaik


sziklaik
csendes tag

A kijelző alatti területen pont elfért volna a három érintőgomb.

(#35) nagyesz13


nagyesz13
csendes tag

Asszem a teszt kamera részéből kimaradt a fő kamera felbontása de nagyon rendben van a cucc

Túl rendesnek lenni nem kell,de azért meg kell próbálni ;)

(#36) cspety


cspety
tag

Sziasztok!

Engem a dual sim-es verzió érdekelne. Ha jól tudom ez dual active is.
Tudtok javasolni valaki megbízható forrást a beszerzésre, mert ha jól tudom itthon nem kapható.

Köszi!

(#37) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Szakadjak meg, ha értem a Huawei marketingeseit ezzel az új márkanévvel. A Huawei-eket is lehet netről rendelni, de ezt csak onnan lehet, tehát legyen külön márka! :Y

Mintha a kínaiak nem lennének tisztában a "márka" fogalmával, értelmével, céljával.

Nem a lényeg a fontos.

(#38) Graphics válasza dreamdancer (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Huawei nev csengese meg mindig kínai.

Szerintem elég egyertelmu miért lett uj brand... :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) A.tessz válasza cspety (#36) üzenetére


A.tessz
senior tag

Szia dobtam privátot ezzel kapcsolatban!

(#40) dreamdancer válasza Graphics (#38) üzenetére


dreamdancer
őstag

Akkor egyszerűen nevezték volna át az európai piacra szánt készülékeket, csináltak volna egy "európai" márkát, az Alcatel mintájára. Ehelyett párhuzamosan árulják a kettőt, ugyanabban az árszegmensben. Na mindegy, a telefon attól még nem rossz.

Nem a lényeg a fontos.

(#41) trachemysss válasza dreamdancer (#37) üzenetére


trachemysss
csendes tag

Ha te tisztában vagy vele, mért nem fejted ki röviden. Szerintem ezekre nem lehet általános érvényű megállapításokat tenni. Mostmár a Honor is egy márka, meg tud jelenni a piacon mert elég háttere van és a vas is ott van.
Nekem személy szerint a Huawei név valamiért a gagyihoz kötődik, maga a név sem tetszik. Soha nem vennék, pedig a P6 az egyik legjobb teló.
Új brand néven máshogy cseng a dolog, lehet hogy így több embert el tud érni. De ez mindig szubjektív dolog.
Az üveg hátlap meg szerintem jó. Nem mindenki teszi tokba, Én sose hordtam tokban telefont, mert olyan telefont veszek a külsőre is tetszik, ezért nem teszem bele egy fos egyentokba. Fólia lehet rajta, akkor már kevésbé csúszik.

(#42) tracky914


tracky914
csendes tag

80-90e körül már futnék érte, remélem lesz valahol valamiféle karácsonyi akció vagy bekerül a szolgáltatók kínálatába. A kamera Sony IMX ?

Amúgy hogy kell ejteni a Huaweit? Hájvej, huávej vagy hüvely? :DDD

(#43) Yuri_1


Yuri_1
tag

Üdv Mindenkinek!

32 GB NFC dual (aktív) sim változatot használok a LEGNAGYOBB megelégedéssel. Sok készülékem volt már köztük a nagy márkák modelljei is, és mondhatom, hogy messze a Honor 6 a legjobb közülük. Ja és még egy dolog EMUI 3.0 már megérkezett OTA frissítéssel. Tökéletes! :DD "Különösen ajánlott" ezt sem gyakran olvastam egy teszt végén :C

[ Szerkesztve ]

(#44) galaxys80 válasza Indy1 (#1) üzenetére


galaxys80
veterán

Miből gondolod, hogy mindenki tokba teszi? :U
Én például az életbe nem tettem tokba a telefonjaim.

(#45) Graphics válasza dreamdancer (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az Alcatel story másképp van. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) #13110016 válasza Indy1 (#1) üzenetére


#13110016
törölt tag

Plasztik??? :Y kell a francnak... tok meg pláne, hogy nem kell.
Ez így hibátlan!

(#47) littlelion21 válasza Graphics (#38) üzenetére


littlelion21
addikt

Vajon a Xiaomi is eljut erre a pontra?

(#48) No.01 válasza tracky914 (#42) üzenetére


No.01
őstag

A tesztet olvastad? Ha nem akkor kezd azzal... ha igen akkor tedd meg ujra. mellesleg meg inkabb adjak ingyen az meg jobb lenne nem? :W

(#49) RedSix válasza Bog (#14) üzenetére


RedSix
tag

Ez a kép ütött, nem tudják a cégnél, min visítok :D

***Live online, love online***

(#50) tracky914 válasza No.01 (#48) üzenetére


tracky914
csendes tag

Bolond tetszik lenni vagy csak bunkó ? Nekem sok a 105e ár, örülnék ha lejjebb menne. Ez annyira fáj neked ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.