Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Elar válasza Black&White (#648) üzenetére


Elar
senior tag

Őőő. várj. Ezt most nem értem. Ez is Honor 6 topic, az is....
Mi a különbség?

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#652) Skynet258 válasza Elar (#651) üzenetére


Skynet258
veterán

Az jobban pörög, meg jó lenne egy topikba gyűlni, hogy ne 3 helyet kelljen nézegetni a tulajoknak... :D

Szóval ha Honor 6, akkor gyertek át ide! :R

https://geekpulse.hu

(#653) Amiens válasza Skynet258 (#652) üzenetére


Amiens
tag

Óóó ne már..., most kezdhetem ezt is végig olvasni. :DD

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#654) Garadow válasza Éne (#646) üzenetére


Garadow
csendes tag

Megtaláltam az orvosságot a messenger chat fejekre. A telefon kezelő alkalmazáson belül jobb felső sarokba ott van egy beállítások ikon. Rákattintva ki kell választani az előugró ablakok opciót és ott minden alkalmazásnál be lehet állítani. Nekem segített, egy próbát megér :)

[ Szerkesztve ]

Honor 6, H60-L04, EMUI 3.0

(#655) Éne válasza Garadow (#654) üzenetére


Éne
tag

Köszönöm!
Nekem is sikerült megoldani. Addig nyomkodtam míg rátaláltam a hiba megoldására.
Már csak a face settings nem megy. De az nagyon nem... :(

(#656) zaskar


zaskar
senior tag

Sziaztok! Aki edigital-os készüléket használ, meg tudná mondani, hogy van- benne 800-as LTE sáv is? Annyit találtam a neten, hogy csak a H60-L04 jelzésű készülékekben van. Köszönöm.

(#657) novinyul válasza zaskar (#656) üzenetére


novinyul
veterán

[link]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#658) Pystyke válasza Garadow (#654) üzenetére


Pystyke
tag

Köszönöm, beállítottam...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#659) zaskar válasza novinyul (#657) üzenetére


zaskar
senior tag

Kösz a linket, tehát akkor ez a verzió kapható az edigitalnál?

(#660) kazsolt válasza zaskar (#659) üzenetére


kazsolt
tag

Sziasztok, mit gondoltok az aluminium bumperről? használ valaki ilyet? ha igen akkor milyen?
sok bumperről olvastam sajnos h összekarcolja a készülék oldalát :(

(#661) novinyul válasza zaskar (#659) üzenetére


novinyul
veterán

Igen,ez az.Én is ott vettem,cetelemes kártyára adnak 15% kedvezményt :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#662) doongoo válasza kazsolt (#660) üzenetére


doongoo
addikt

Ha megérkezik végre, akkor megírom milyen

(#663) Cece04 válasza novinyul (#661) üzenetére


Cece04
tag

Nem 10% ? :) (remélem te tudod jól, mert akkor marad 5k a zsebemben :K)

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#664) novinyul válasza Cece04 (#663) üzenetére


novinyul
veterán

1 hete vettem az enyémet :-) 89000ft-t fizettem.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#665) Cece04 válasza novinyul (#664) üzenetére


Cece04
tag

Ó köszi, ez remek hír :)

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#666) nimba1 válasza Cece04 (#665) üzenetére


nimba1
aktív tag

Már vége az akciónak, talán 15-ig volt.

(#667) zaskar


zaskar
senior tag

Na én is megvettem az edigitalban közel 4 év iOS használat után (i4, i5). Szerettem volna kicsit nagyobb kijelzőt, de az i6-ra már sajnáltam a pénzt. Egy Defy volt az utolsó droidom, de ez attól már sokkal jobbnak tűnik...:-)

(#668) monti0222w válasza zaskar (#667) üzenetére


monti0222w
addikt

Hát, szerintem nem fogod megbánni, én is ódzkodtam eleinte, de ahogy gyűltek a tapasztalatok, plusz a teszt, meggyőzött most meg gyakorlatban használom és nagyon jó kis gépnek találom, pláne, ha az ár/érték arányát is nézem! :)

(#669) novinyul válasza zaskar (#667) üzenetére


novinyul
veterán

Attól fényévekkel jobb,az ár-érték arány meg hibátlan.Nagyon jó az akku idő(1,5-2 nap) memóriakezelés szintén király(1,5;1,7 gb szabad belakva) kompakt méret.Egyedül a kamera amin lehetne reszelni,de annyira nem vészes.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#670) zaskar válasza novinyul (#669) üzenetére


zaskar
senior tag

Csináltam vagy két fotót, nem olyan rossz az. Viszont most újra feljött egy dolog, amit a Defy- nél sem értettem. Ha az iphone-ra rámásoltam egy zenei albumot, akkor az a számokat normális, eredeti sorrendben játszotta le, ahogyan az albumban szerepelnek. Itt viszont összevissza történik a lejátszás. Miért?

(#671) Pystyke válasza novinyul (#669) üzenetére


Pystyke
tag

A rágottalmás kamerákat simán leveri..
főleg egy buliban szelfizve...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#672) doongoo válasza zaskar (#670) üzenetére


doongoo
addikt

Használj más zenelejátszót!

(#673) novinyul válasza zaskar (#670) üzenetére


novinyul
veterán

Jó a kérdés!Mondjuk én alapból poweramp-t használok,gyári le van tíltva.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#674) tengo24


tengo24
tag

Sziasztok!

Jelenleg a Z3 compact és a Honor 6 között vacilálok.

Van olyan aki már használta mindkét telefont?
Fontos lenne a kamera (fénykép) minősége a döntésben. (Mielőtt valaki azzal jönne, hogy vegyek fényképezőt, már van. Nem akarokmindig fényképezőt magamnál tartani.)
Az árat most nem nézem, mert közel egy árban kapnám meg mindkettőt.

Melyik lenne a jobb vétel?

(#675) mediumgecso válasza tengo24 (#674) üzenetére


mediumgecso
őstag

IDE
Privát véleményem úgy, hogy a Honor 6-ot még nem láttam, nyomkodtam: Ha fontos a nagyobb kijelző, akkor Honor 6, de én inkább a Z3C-ot venném!!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#676) doongoo válasza tengo24 (#674) üzenetére


doongoo
addikt

Honor 6-ból melyik típus? 1-sim? 2-sim? NFC legyen benne? Belső tárhely mérete számít?

(#677) tengo24 válasza doongoo (#676) üzenetére


tengo24
tag

1 sim, NFC, belső méret nem számít!
Edigital-nál venném.

(#678) doongoo válasza tengo24 (#677) üzenetére


doongoo
addikt

Hát ha jól emlékszem (nekem nem edigital H60-L04 típus van), akkor az mondjuk pont nem tartalmaz NFC-t, de majd egy tulaj megírja

(#679) exchanger


exchanger
tag

(#680) MunezXBK válasza doongoo (#678) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

(#681) Pystyke válasza tengo24 (#674) üzenetére


Pystyke
tag

Én is így voltam vele...
Telenor z3c, vagy független honor...
a honor mellett szól a nagy ram, az 5coll-os képernyő,
és az, hogy készülékvásárlás nélkül ugyanaz a díjcsomag
1 500-al olcsóbb lesz havonta, ha csak díjcsomagra írok alá 2 évet...

Viszont a honor-ban nincs nfc, csak a dual-sim es kínai verzióban,
bár arra is linkelt be valaki egy 115 000 est...
a t-mobilnál már lehet nfc-vel fizetni...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#682) zaskar


zaskar
senior tag

Tudtok olyan helyet, akár EU-ból, kicsit drágábban is, ahonnan viszonylag hamar megjönne egy ilyen fekete tok? Szépek ezek a vékony telefonok, de folyton ki akarnak esni az ember kezéből, nem lehet őket rendesen megfogni. Még nem következett be, de nagy a veszélye, és nem akarnék heteket várni egy tokra.
Gyors összegzés egy nap után: tetszik a telefon, bár hozzá kell szoknom ismét az androidhoz ios után. De nem is ez megy a legnehezebben, hiszen gyors a rendszer, hanem a méretet megszokni 4 col után. Bár 5 colosok között tényleg kompakt, de talán egy 4.5 col körüli ideálisabb lett volna számomra ( itt főleg mint telefonra értem, hogy nagy, netezéshez persze hogy jobb a nagyobb képernyő). Reggel fullra töltött akkuval kezdtem, talán lemegy 50%-ra estére, de hozzá kell tenni, hogy nyomkodtam ma sokat, pl. a céges levelezés rátöltése nem volt rövid idő. Tehát különösebben nem csalódtam benne, de egy tok jó lenne minél hamarabb, hogy egy kicsit jobb fogás essen rajta...

(#683) monti0222w válasza tengo24 (#674) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia ugyanúgy Sony kamera van a Honorban is, szerintem elég jó a fényképek minősége a mobil színvonalat nézve, de ezt én úgy mondom, hogy nem vagyok profi fotós, csak mezei amatőr :) !

(#684) sajo13 válasza Pystyke (#681) üzenetére


sajo13
senior tag

Áruljátok el, miért vannak olyan sokan ráindulva az NFC-re (vagyis a hiányára a Honor 6-ban), mikor itthon Magyarországon gyakorlati haszna nem nagyon van és nem is lesz belátható időn belül. Kiváncsi lennék, hogy a "sírók" közül ki mire használná és milyen gyakran?

[ Szerkesztve ]

(#685) exchanger válasza sajo13 (#684) üzenetére


exchanger
tag

Nyugi, Angliában se tudod semmire sem használni, mert papíron megy, a valóságban pedig nem. Míg NFC-s kártyával tudsz fizetni rengeteg helyen (buszon hányszor megszopattam magam..), addig a kártyával összekapcsolt NFC-s fizetés 100 ből jó ha 1 helyen működik. Viszont jól tudod csekkolni az NFC-vel hogy mikor jön a busz, feltéve, ha van kirakva ilyen kis NFC-s biszbasz a buszmegállóba

(#686) MaCS_70 válasza sajo13 (#684) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ez szerintem jövőállósági kérdés. Az ember a lehetőséget szeretné magánál tudni, hátha tényleg beindul az NFC-s szolgáltatási áradat.
Ezt mondtam két éve is, amikor megvettem a jelenlegi NFC-s telefonomat. A használati alkalmak száma a legkisebb természetes számmal írható le -- ellenben baromi megnyugtató, hogy van! :)

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#687) doongoo válasza MunezXBK (#680) üzenetére


doongoo
addikt

:F

(#688) doongoo válasza sajo13 (#684) üzenetére


doongoo
addikt

Majd egyszer jó lesz talán fizetésre is. Én pl. addig is vettem egy NFC gyűrűt a teló mellé (ha már a teló NFC képes) és pl. a képernyőzárat azzal oldom fel. Azaz gyűrűvel nem kell bepötyögnöm a PIN-kódot minden egyes alkalommal. Ezen kívül van pár matricám, amiket most épp profilozgatásra állítottam be. Pl. kocsiban a tartóra tettem és automatikusan bekapcsolja a drive módot, megnöveli a képernyő fényerőt és elindítja a navigációt.

(#689) MunezXBK válasza doongoo (#687) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Megírtam...NFC-re vonatkozólag.

(#690) Black&White


Black&White
addikt

Azért, ha már új brandet épít a Huawei, lassan összekaphatná magát support téren.
Itt van ez az L04-es verzió, de a HiHonor oldalán egy árva HiSuite, Manual, vagy Firmware sem érhető el.
A kiegészítőkről nem is beszélve.

Amúgy az oroszoknál már elkezdték OTA-n szórni a B114-es frissítést (még mindig EMUI2.3).
[link]
Illetve ma jött egy HiSuite update is PC-re.

(#691) zaskar válasza Black&White (#690) üzenetére


zaskar
senior tag

Ez már igaz, még egy angol nyelvű manuált is elég nehezen találtam, magyar nyelvű meg nem tudom, létezik-e egyáltalán (na nem mintha gondjaim lennének a kezelésével, de akkor is).
Ennek a HiSuite-nek csak az a verziója jó a Honor 6-hoz, ami a vmall-on van? Máshonnan ne is próbálkozzak a letöltésével?

(#692) Pystyke válasza sajo13 (#684) üzenetére


Pystyke
tag

A t-mobilnál most indult be az nfc-s fizetési lehetőség (mobiltárca),
a telenornál meg a mobilhitelkártya, és ott is belátható időn belülre ígérik az nfc-s fizetési lehetőséget...
Egyérintéses fizetés, mint a pay-pal kártyával, csak nem kell pénztárcát hordanod...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#693) Black&White válasza zaskar (#691) üzenetére


Black&White
addikt

HiSuite 2.3.35: [link]
Először mindig vmall-ra kerül ki.
Aztán idővel megjelenik pár mirror, mert ugye nagy átlagban elég szar a sávszél onnan.

Szerk:
Amúgy az újabb verziók már ellenőrzik a frissítéseket és telepítik is őket (ha engedélyezed).

[ Szerkesztve ]

(#694) exchanger


exchanger
tag

Hol találom meg a Honor 6 -hoz kapcsolódó official romokat, developer romokat, cwm-et satöbbit?

(#695) Black&White válasza exchanger (#694) üzenetére


Black&White
addikt

Ide kattintva.
Ha esetleg gyorsabb mirror kell szólj, mert van még.

(#696) exchanger válasza Black&White (#695) üzenetére


exchanger
tag

Ennél hivatalosabb oldal nincs? Xda-t én is megtaláltam, de gondoltam csak van valami rendes is

(#697) Black&White válasza exchanger (#696) üzenetére


Black&White
addikt

xda-n ott a hivatalos oldal linkje is: Katt
De azt tapasztalatból nem ajánljuk.Illetve csak mazochistáknak.

(#698) exchanger válasza Black&White (#697) üzenetére


exchanger
tag

Ja én abban a tudatban éltem, hogy van angol nyelvű oldala :DDD

(#699) Liliom9


Liliom9
tag

Sziasztok!

A 4.12.16-os rom-al javult valamit az akksi használat? Én azért tettem vissza az EMUI2.3-at (B121SP6), mert annak sokkal jobb a fogyasztása.

(#700) Black&White válasza Liliom9 (#699) üzenetére


Black&White
addikt

Ez jó kérdés, mert egyelőre nem sok tapasztalat van vele.
Ráadásul nehezen lehet összehasonlítani egy heteken keresztül használt, belakott ROM-ot, egy friss, előző napokban telepítettel.
Amúgy cn.vmall-ról származó changelog nem említ semmit az akksival kapcsolatban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.