Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) hozelujiz válasza eclipse19 (#232) üzenetére


hozelujiz
tag

Nincs meg...
A telefonba csak a kernel verziónál találtam dátumra utaló dolgokat.
A dobozon pedig a bar code-okon (EAN, IMEI, S/N, és egy 2D-s) kívül csak EZ van.
Amúgy miért volna ez érdekes?

(#252) blueMerle válasza GSPLR (#250) üzenetére


blueMerle
veterán

Fantasztikus. Eleve júlisban nem lett volna szabad Jelly Beannel piacra dobni a készüléket, amikor a KitKat tavaly óta elérhető. Szóval aktualizálnak egy tavalyi frissítésre. Nice. Ez akkor lenne szép ha azt mondanák Lollipop és mélységes elnézést.... Az persze hogy változtattak a véleményükön dicsérendő, az viszont hogy ehhez több ezer dühös és csalódott komment kellett, nem igazán. :K

[ Szerkesztve ]

(#253) judas13 válasza Smithy87 (#235) üzenetére


judas13
addikt

Egy fólia ami eltakarja a gombokat? Nem is értem mire jó ez? Nem tűnik el szoftveresen? (mintha mondták volna, hogy igen, vagy akkor most mégsem?)
Műanyag oldalsó keret egy magát prémiumnak ajánló készüléknél? - számomra elfogadhatatlan ahogy a hátsóra rakott hangszórójával egyetemben is az mindez akkor, amikor már a second brandes kütyüknél is alulra kerül az...ez egy nagyon rossz Huawei hagyomány...

NFC hiánya, miért is maradt ez ki?

Meg a fő hangsúly a közösségi oldalakra, kapcsolatokra épül olvasni - van már fórum, facebook egyéb oldaluk egyáltalán?

(P6-om is van így jobban is érdekelnek a negatívumok, pozitívumok is itt egyaránt)

A frissítések meg....na arról majd egy év múlva beszéljünk...

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#254) GSPLR válasza blueMerle (#252) üzenetére


GSPLR
senior tag

Persze, de az előző hozzászólásomban ott a valász erre. Engem mondjuk ez a frissítèsi mizèria sem izgat annyira. Èrted gondolom, ha fain a telefonom ès kielègíti az igènyeimet akkor pont nem èrdekel milyen verzió fut alatta. Persze ez megint szubjektív, ezt mindenki máskèpp èli meg, ha èlhetek ilyen furcsa kijelentèssel :)

Huawei

(#255) blueMerle válasza GSPLR (#254) üzenetére


blueMerle
veterán

Értelek, én is úgy vagyok vele hogy ami jó, azt ne nem kell megjavítani. De ez szimplán a vevők hülyének nézése, amikor egy gyártó alapból nagyon elavult oprendszerrel dob piacra egy készüléket majd frissít egy kevésbé elavultra és ennek az emberek még örülnek is. Hát furcsa no.... Persze, Androidnál az alapigazság hogy akinek fontos a legújabb verzsön az vegyen Nexust vagy olcsón Moto... neh bazzeg megvették a kínaiak és a frissítési igényei maximálisan ki lesznek elégítve (te jó isten, mit hoz ki belőlem az éjszakai netezés :D ).

Mindezektől függetlenül ez a Honor 6 egy nagyon jó irány, az más kérdés hogy külsőre nem jön be mert tucatfon, de ez legyen az én személyes kis problémám

[ Szerkesztve ]

(#256) GSPLR válasza blueMerle (#255) üzenetére


GSPLR
senior tag

Az a baj, hogy èn az első okostelefonommal már póruljártam frissítès tekintetèben. G300-ra vártam az ICS-t, hogy milyen király lesz majd. Persze egetrengető dolgok nem törtèntek csupán a telefonom teljesítmènye èrezhetően visszaesett. Azzal a telefonnal mèg így is leèltem 2 szèp èvet, de nagyon óvatos lettem, az új nem minden esetben jobb, ezt az èlet számtalanszor bizonyította már. Ez csak egy pèlda volt ès a Mate 2-vel nem lehet párhuzamot vonni, annak a vasnak bírnia kell a KitKatet, bár leginkább a Lollipop lenne a kèzenfekvő, mert ugye dalvik<art :)

A legnagyobb gondot abban látom,hogy túl sok eszközt dobnak piacra a gyártók ès egy idő után elèr mindegyik ahhoz a ponthoz hogy nincs kapacitása az összes kèszülèkènek a támogatására. Na ès itt jön kèpbe a sokat köpködött Apple, náluk ez korrektebb. Ès akkor nagyon finoman fogalmaztam :)

Na mindegy, elkalandoztam kicsit :D

Huawei

(#257) Zaji


Zaji
őstag

Aki Kínából rendelte megírná, hogy honnan?
Köszönöm!

(#258) Yuri_1 válasza Zaji (#257) üzenetére


Yuri_1
tag

Üdv !
Többször írtuk már többen, hogy vannak korrekt, hozzáértő forumtársaink, akik nagyon szívesen segítenek a készülék beszerzésében, sőt magyar garanciát is biztosítnanak hozzá. Ha komolyan érdekel a dolog keresd a testvéroldalom a hirdetéseket és nem fogsz csalódni. Hajrá ! :)

(#259) davidsz válasza Zaji (#257) üzenetére


davidsz
őstag

A nagy többség innen: [link]

Én is innen rendeltem. Fedex-el kérd és nincs vám és áfa.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#260) Bog válasza eclipse19 (#233) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A videózás nem erőssége a gépnek, ez látszik a cikkben levő tesztvideón is.
A melegedés jelen van, de talán írtam / mondtam, hogy nem egy ponton, hanem általános langyos a telefon hátulja, ami azért nem gáz. Az energiatakérkossági dolgokkal kapcsolatban azt azért látni kell, hogy ez egy magonként kapcsolható big.LITTLE architektúra, ami önmagában is már valamivel hatékony, mint a 4+4-es SoC-k, egyébként pedig szoftveresen trükközik a gyártó mindenféle szolgáltatások letiltásával. De ez end userként tökmindegy, másfél-két napnyi üzemidő simán megvan és ez a lényeg. A belső tárhely írás-olvasási sebessége a napi használatot egy jottányit sem befolyásolja.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#261) Black&White válasza Bog (#260) üzenetére


Black&White
addikt

Ráadásul a gyári profilokban szörnyű a hangminőség is.
Ezen lehet segíteni, ha átírod a system/etc/media_profiles.xml megfelelő értékeit.
Az energiagazdálkodás meg egy másik talány.
CPU-Z alatt nálam csak dinamikus órajel vezérlés van.
Soha nem láttam jelét annak, hogy lekapcsolná az A15-ös magokat, egyesével meg főleg.
Ez így volt már a korai és a legfrissebb szoftverek alatt is.
Lehet segítene egy frissebb kernel, mert a Huawei-nél ilyen téren nagyon megállt az idő.

(#262) rafis83


rafis83
tag

Sziasztok!

Nekem sajnos a hívásoknál kicsit recseg a fülemnél a hangszóró.
Gondolom ezen az xml kódok átírása sem segít, csak a szervíz.

(#263) davidsz válasza rafis83 (#262) üzenetére


davidsz
őstag

H60-L02 EMUI 3.0 B307ROM-mal tökéletes a hang.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#264) rafis83 válasza davidsz (#263) üzenetére


rafis83
tag

Eddig nem akartam ROMolni, de ezután megteszem :)
Esetleg elküldenéd nekem a fenti xml fájlt? Hátha elég lenne csak azt átböngészni :)

[ Szerkesztve ]

(#265) Black&White válasza rafis83 (#264) üzenetére


Black&White
addikt

Hááát, ha már ROMolni sincs nagy kedved, akkor hiába akarsz bármit a media_profiles.xml-lel, ugyanis root jog kell a szerkesztéséhez.

(#266) rafis83 válasza Black&White (#265) üzenetére


rafis83
tag

Sejtettem, csak elfelejtettem feltenni a kérdést :)
Köszi a segítséget!

(#267) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Betértem ma az E-be, hátha meg tudok nézni egy Honort, de legalább megtekinthető darabjuk nincs.

Így ez sajnos nem fog menni, pedig potenciális vevőnek tartottam magam. :(

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#268) jUUh válasza tracky914 (#50) üzenetére


jUUh
addikt

Azthiszem beírom a naptárba, hogy Különösen Ajánlott plecsnit kapott egy telefon, és megtanulom kívülről az egész cikket.

Samsung Galaxy S23+

(#269) Firebat válasza MaCS_70 (#267) üzenetére


Firebat
csendes tag

A mammut 1ben kihoznak 1et a raktárból, igaz nem lehet bekapcsolni, de tapizni megtudod.

Motorola ROKR E1 -> Huawei Ascend G300 -> Honor 6 -> H P20 pro

(#270) MaCS_70 válasza Firebat (#269) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ők ezt nem tudták. Csak annyit mondtak, hogy van, de nem lehet megnézni, legfeljebb a dobozt.
Mer'hogy pont a Mamutban voltam.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#271) Firebat válasza MaCS_70 (#270) üzenetére


Firebat
csendes tag

jaah?? Bocs, ez fura, nekem még jó múltkor kezembe adtak 1 fehéret tapizásra. Lehet azóta kicsit többen mentek oda tapizni és megelégelték:) vagy olyan alkalmazott volt ott aki nem tudott erről , hogy lehet tapizni, passz.

Motorola ROKR E1 -> Huawei Ascend G300 -> Honor 6 -> H P20 pro

(#272) Zaji válasza davidsz (#259) üzenetére


Zaji
őstag

Szia,

Köszönöm a segítséget.
Így viszont edigital lesz, mert ott 2 év garanciát adnak a készülék mellé. A 8000 ezer forintos árkülönbség, pedig megér plusz egy év garanciát.

(#273) Zaji


Zaji
őstag

Egy gyors kérdés: akik az edigitalban vették volt hozzá fólia?

(#274) dptrsk válasza Zaji (#273) üzenetére


dptrsk
addikt

Igen, elő és hátlapfólia is.

(#275) Amiens válasza Zaji (#272) üzenetére


Amiens
tag

Én is erre a megállapításra jutottam. :D

De megvárom még a Black-Friday-t. :))

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#276) Zaji válasza Amiens (#275) üzenetére


Zaji
őstag

Én is arra pályázok. :)) :K

[ Szerkesztve ]

(#277) Kornel válasza Amiens (#275) üzenetére


Kornel
veterán

az a baj, hogy az edigitalos csak egy simes, nekem kell a dual sim.
amugy már igy is jo vétel lenne.

(#278) Skarlos válasza Zaji (#276) üzenetére


Skarlos
csendes tag

mint ahogy én is :))
De ha kimarad belőle vagy bármi, akkor 105k-ért is elég jó vétel szerintem

(#279) Májkülnájt


Májkülnájt
tag

Ki honnan rendelte???

(#280) Boda81


Boda81
csendes tag

Edigitalban lejön 10% ha van ismerős akinek van cetelem hitelkártája.
Én is így vettem egyik telóm náluk, hogy volt ismerősöm akinek volt cetelem kártyája,
átutaltam a számlára a pénzt és már fizethettünk is, de így 10%-al kevesebbet :C

(#281) tonerz


tonerz
aktív tag

Kollégám két napja be szerzet egy honor 6-ot, minden szép és jó volt, de ma fogta magát a telo és csinált egy újraindulást de kérte újból a pin kódot is.
Most este pedig úgy kikapcsolt hogy nem tudta vissza kapcsolni (89% volt az aksi előtte), rádugta töltőre és arra se reagált, majd kb pár perc múlva egyszer csak bekapcsolt majd töltőre dugva szépen töltött és világított az értesítési led is mutatva a töltést és szépen fel is töltötte fullra.
Nekem úgy tűnik mintha valami sw bug lenne, de mivel holnapig még benne van a 72 órában (edigital) vigye vissza szerintetek?

(#282) dptrsk válasza tonerz (#281) üzenetére


dptrsk
addikt

Hát... Nem lehet, hogy valami program akasztotta meg a rendszert?

(#283) A.tessz válasza tonerz (#281) üzenetére


A.tessz
senior tag

Az aksi az elsö néhàny nap csinálhat èrdekes dolgokat. Szerintem egyébként amig van 3 nap az a biztos ha vissza viszi!

(#284) tonerz válasza dptrsk (#282) üzenetére


tonerz
aktív tag

Felmerült bennem is ez a gondolat, de aztán átnézve a telót semmi "extrát" nem dobot még rá (még nem igazán volt rá ideje).
Egy viber meg egy angry birds ami rajta van, tehát úgy komolyabban meg se lett hajtva a jószág.

A.tessz

Én is ezt javasoltam, mert nagyon tetszik a telefon neki (szerintem is korrekt gép) mivel elég ideges is lett szegény a szituáció miatt.

[ Szerkesztve ]

(#285) Skynet258


Skynet258
veterán

Kaptam tesztre egy ilyen telefont, és komolyan elgondolkoztam, hogy lecserélem a Z1 Compactomat erre... :U

https://geekpulse.hu

(#286) Zaji válasza Skarlos (#278) üzenetére


Zaji
őstag

Szerintem is jó vétel 105-ért. Egy hetet még tudok várni. Pontosabban már csak ötöt kell aludni. :)

@(#280) Boda81 Nekem nincs ilyen ismerősöm. :N A kártya éves díja pedig 5000 forint, így nem sok értelme lenne magamnak kiváltani.

[ Szerkesztve ]

(#287) Boda81 válasza Zaji (#286) üzenetére


Boda81
csendes tag

Üdv

Az éves kártyadíj 3600 Ft és ha 5000 lenne akkor is megéri azért az 5 ezerért legalábbis én szeretek megfogni minden fillért :) Aztán meg le kell mondani a kártyát és kész.

(#288) tabletta


tabletta
tag

Bevásároltam magam a klubba :)
Okos dolog ez az Emotion, de nem szép, legalábbis szokni kell. A képernyőkímélő leveszi a felbontást 720-ra, de jót tesz az akku időnek. Az otg simán működik, ahogy az infra is. A fóliákat érdemes felrakni, állítólag gyorsan karcolódik a hátlap.
Összességében eddig nem rossz.

(#289) balewi


balewi
aktív tag

Ma elmentem egy EDigital üzletbe tapizni ;)
Kellemes meglepetés volt, kifejezetten szép telefon, a fogása is rendben van, egyedül az oldalsó szürke műanyag nem tetszik, ránézésre "olcsó" anyag.
Lehet, hogy mégiscsak váltanom kell, bár akkor inkább kintről kéne rendelni ...

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#290) Zaji válasza Boda81 (#287) üzenetére


Zaji
őstag

Helló!

Edigitalban mondták, hogy ennyi. Nem néztem meg. 3500 már jobban hangzik. :)

(#291) Zaji


Zaji
őstag

Lejárt a szerkesztési idő.
4000 forint. Az első havi számlavezetési díjjal.
Meglátom mit hoz a fekete péntek. Szerelem csütörtök és dob szerda után.:))

[ Szerkesztve ]

(#292) Amiens


Amiens
tag

Ezt próbálta már valaki? Valós, vagy csak rameke az egész?

Lollipop

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#293) hozsolt1965


hozsolt1965
csendes tag

Sziasztok!

Szombathelyen van valakinek Honor 6 telója? Megnézném élőben milyen mielőtt megvenném. Előre is köszi!!

HUAWEI MATE 8 NXT-L29C432B170

(#294) #13110016 válasza Skynet258 (#285) üzenetére


#13110016
törölt tag

Hát én azért nem cserélném le...:)

(#295) Skynet258 válasza #13110016 (#294) üzenetére


Skynet258
veterán

Gyengébb kicsit a ház kialakítása, meg nem vízálló (ez a része mondjuk úgysem érdekel), illetve a 3D-s grafikában gyengébb (nem játszom rajta úgysem).

Ellenben 5" kijelző FullHD-ben, hardver erőben meg lényegében ugyanaz.

Hát még én sem tudom, meglátjuk, ha a black friday idején ez is csökkentett áron lesz, akkor lehet nem tudom majd otthagyni... :D

https://geekpulse.hu

(#296) Skynet258 válasza Amiens (#292) üzenetére


Skynet258
veterán

Szerintem ez valami fake oldal, generálja a többi készülékhez is az aloldalakat, és egy teljes ROM messze nem 128MB... Szerintem le se töltsd, ha mégis, akkor jó virusírtód legyen ami megfogja, mert kamu az egész ahogy van. :U

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#297) monti0222w válasza Skynet258 (#295) üzenetére


monti0222w
addikt

Hát annyira nem lehet gyenge, nem hiszem, hogy nagy különbség lenne köztük, ha van is az is csak pont számokban mutatkozik meg a játék közben meg nem! :)

(#298) Zaji válasza Skynet258 (#296) üzenetére


Zaji
őstag

Nekem is a 128 MB a gyanús. :U

(#299) svgyula


svgyula
addikt

Tisztelt Uraim! Azért egy dolgot a nem kellene kihagyni az ilyen összehasonlításoknál. Amit itt leírtok az csak a H60 L04-re vonatkozik! Ugyanis a többi amik itt a tulajoknak van az mind DUAL SIM és abból is a DUAL ACKTIVE verzió. Na most ezeket egy "egy kártyás" telefonnal nem lehet összehasonlítani mert így az almát méred a dinnyéhez. Nagyon nem mindegy az, hogy egy telefon folyamatosan két hálózatot használ vagy csak egyet. Ez ugye az üzemidőt igencsak befolyásolja. Ha az árat nézzük akkor meg tulajdonképpen ilyenkor a telefonban nem egy hanem 2db adó-vevő van beépítve. Csak egy példa egyik kártyáról feltudom hívni a telefonban levő másik kártyát(most ne az értelmét nézzük). Akkor azért így már más a telefon fekvése? Amúgy az első szériák úgy néztek ki:
H60 L01 Kínai belpiacos egy sim
H60 L02 ez már dual sim csak 16GB rom nincs NFC
H60 L12 ez dual sim 32GB ROM +NFC
szünet
H60 L04 ezt kapják Európában 1 sim 16GB ROM nincs NFC
A Sony-ból ezzel kell összevetni na meg az árat is :K Ha így nézzük nekem már nem annyira vonzó :N

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#300) Skynet258 válasza svgyula (#299) üzenetére


Skynet258
veterán

Mondjuk nekem pont nem mérvadó a dual sim (másrészt a nálam lévő verzió is csak egy sim-es). Így ez nálam nem is összehasonlítási alap, ellenben a kijelző mérete, kijelző/ház arány (ebben is jobb a Honor), hardver.
Ami a hardvert illeti, itt már nagy különbségek nem lesznek láthatóak, maximum a benchmark programokban - mondjuk szoftveresen mindig el lehet cseszni a dolgokat, lásd a Honor 6 alap böngészője akad rendesen - mondjuk ez sem érdekel, mert a Chrome-ot használom úgyis.

Az ember mindig azt hasonlítja ami számára mérvadó, ha engem nem érdekel a dual sim, akkor nem is fogom idekeverni. :U

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.