Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) bkiky01 válasza Black&White (#144) üzenetére


bkiky01
senior tag

Azt hittem csak el lehet tüntetni a kijelzőről a gombokat egy kis lefele nyilacskával..

Ez mi? Működnek egy "fóliával" az alsó gombok??

(#152) Yuri_1 válasza bkiky01 (#151) üzenetére


Yuri_1
tag

Mindkét felvetésedre igen a válasz :) Szóval el lehet tüntetni a sávot egy "lefele nyilacskával" is, de létezik az úgynevezett TouchPlus fólia, forumtársuk ezt szerette volna linkelni nektek. Ez úgy működik, hogy "rágasztod" a kijelzőre, mint egy védőfóliát és máris funkciót kapnak az érintések pl: fotókészítés egyetlen érintésre, zenelejátszás illetve a vissza, home, és megnyitott alkalmazások "gomb" lekerül a kijelzőről. Láttam már róla bemutató videót, de most nem tudnám nektek linkelni + hátha elrontanám és kapnék a fejemre :DD

[ Szerkesztve ]

(#153) speed471 válasza RECSKA (#150) üzenetére


speed471
aktív tag

Ember tényleg hagyjuk már ezt a butaságot! Valakikkel lehet értelmesen beszélgetni valaki csak gratula meg kötekedés akkor most hozzam fel hogy a t-nél most volt akcióba 135k ért??

Vagy hogy onnan vettünk most egy note 3 ismerősömnek? És kutya baja 2 év magyar papíros garral?
Tessék kötekedjetek.... :W
Semmi nem jó csak ha kínai olcsón van? de ahogy olvastam még az se jó v kinek ennyiért :DDD

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#154) Yuri_1 válasza speed471 (#153) üzenetére


Yuri_1
tag

Szeva ! Olvasgattam a hozzászólásaidat. OK rendben van Neked az kell amit megszerettél Király! Csak ne ostorozzuk már egymást, azért mert "van akinek a pap, és van akinek a papné" ebből semmi sem lesz. Gondold azt, hogy Nekem így jó ahogy van a többi meg le van .... Csak kérlek nem szidd a másikat, legyen az akármilyen "kínai" csak azért mert Neked nem jö be. Egyébként én is tudnék bőven negatív tapasztalatokat (személyes) az egyéb nagynevű márkák készülékeivel kapcsolatban, sőt lehet, hogy a Honor is köztük lesz, most azonban azt mondom: Soha rosszabb telefonom ne legyen az életben és ezt kívánom Neked is :R

[ Szerkesztve ]

(#155) Fejvadi válasza RECSKA (#150) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:C

(#156) speed471 válasza Farkas82 (#145) üzenetére


speed471
aktív tag

Szia látom még egy tag akivel lehet értelmesen beszélgetni!

100% ra megértelek ezek után én is utálnám a samut... Sajnos mindenből akad gyári hibás amivel semmi gond nem lenne ha normálisak lennének a garanciával.

Kedves kollégám hasonlóképp járt a sony val de az kb 5x volt szervizbe és mindig kicseréltek rajta valamit hol a hangszórót vagy épp madzagot :DDD

Én nekem is volt hasonlóm de szerencsésebb vagyok mert a samsung omniámba a aksi 1 nap alatt megadta magát 2 napon belül vissza vittem a szolgáltatóhoz és ők a aksit azonnal cserélték.... Helyszínen kaptam egy újat és 5 év után felső kijelző karccal adtam el 10-ért...
(nagyon szerettem nagyon szép képet tudott csinálni)

Azt megjegyezném hogy samu szervizbe vittem előbb de ott nem voltak túl kedvesek ezért fordultam a t hez.

Lényegében mint írtam mindenből elfordul hibás termék én azért nem veszek kínait mert sok termékem volt egy időbe és mindegyik egy rakás......

Hamarabb veszek pl egy Nokia Lumia-t... Párom telójára rá fér a csere és igen tetszetős darab.
Vagy egy komolyabb samut... Néztem a sonykat de az környezetembe mindenkinek meghalt...+nagyon melegednek.

Én a s5 ről és a note 2 ről tudok komolyabban beszámolni....
Semmi gond nincs a két telefonal nem fagy, nem akad, nem kapcsol ki.
Engem 1,5 éve ébreszt a note 2. Nagyon sokáig bírja a aksija és nem egy mai modell.

Jó használatot neked Honor--hoz! :)

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#157) speed471 válasza Yuri_1 (#154) üzenetére


speed471
aktív tag

Senki nem ostoroz senkit tapasztalatokat osztunk meg ez idáig itt 2 emberrel sikerült olvass vissza és
kérlek ne akard megmondani ki mit csinál.

Én is tudok a legnemesebb márkákról rosszat írni :)

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#158) blueMerle válasza Yuri_1 (#102) üzenetére


blueMerle
veterán

Ja, de mondjuk a HTC az én Mini one-omra kiadja többek közt a Lollipopot is. Csak úgy margóra: 2013-as készülék ;)

Persze, nekik is volt már efféle húzásuk, anno a Desire esetében, ott is csúnyán cserben hagyták a usereket. De fel lehet hozni a Samsungot is.

Viszont amit a Huawei művelt most, az azért példátlan. Nem elég hogy JellyBeannel dobták piacra idén júliusban (ezt azért érdemes kihangsúlyozni) a Mate 2-est, amire nem hogy L, de még a KitKat se jön, azt hiszem erősen kimerít egy jó anyázást, nem beszélve a totálisan csalódott vevőkről akik joggal hihették vásárláskor hogy legalább egy frissítést megél a telefonjuk, de legalább a KitKat-ra ami tavaly év vége felé jelent meg. :U

Hát perszehogy jönnek most a frissítések mert ezt nyomják, most ez az új hype, csak nehogy feledésbe merüljön pár hónap múlva, amikor jön egy még újabb dolog, a Huaweitől ez nem lenne épp szokatlan húzás ;) Szóval azt mondom örülj a mának hogy még jön rá a frissítés, mert könnyen lehet hogy már holnap a vadonatúj készüléked unsupported lesz :)) Az indok: azért, mert, csak. Részükről nincs magyarázat sosem. Még egy kamuszöveg sem (nem bírja a hardver, blabla...), semmi. Hát ekkora ívben szarnak a vásárlóra :)

[ Szerkesztve ]

(#159) Yuri_1 válasza blueMerle (#158) üzenetére


Yuri_1
tag

Egyetértek Nem látjuk a jövőt de a kezdés bíztató :) Megmondom őszintén hogy imádtam a One X-emet, én voltam a legnagyobb HTC fan, csakhát nagyon gyorsan elfelejtette a HTC is, hogy annak idején bőven 100k fölött adtunk (mi vásárlók) a készülékeiért és azon is maradt a 4.2.2 csak a Sense 5.0 jött rá frissítésként. Szóval bízzunk a legjobbakban és tartsuk szárazon a puskaport :DD

[ Szerkesztve ]

(#160) Black&White válasza rafis83 (#149) üzenetére


Black&White
addikt

Szerkeszd át a linket címsorban http:// kezdetűre.
Amúgy a "másik" h6 topicban már többször téma volt, van videó, beszerzéshez kapcsolódó infó is róla.

(#161) Katak


Katak
csendes tag

Üdv a tulajoknak!
Valaki mérne nekem egy kijelző alatti sáv méretet?
Előre is köszönöm! :)

(#162) Black&White válasza Katak (#161) üzenetére


Black&White
addikt

13,5 mm, kb.

(#163) wolee_m


wolee_m
csendes tag

Sziasztok!
Első és második ránézésre is jó kis gépnek tűnik. Ezért is vagyok felettébb bosszús, hogy fel sem vetődött a dual SIM-es változat hivatalos hazai forgalmazása. Ugyanez a helyzet a kétségkívül más kategóriába tartozó Mate 7-essel is. Pedig olvasva a hozzászólásokat, van, illetve lenne piaca…

(#164) Katak válasza Black&White (#162) üzenetére


Katak
csendes tag

Nagyon köszi :)

(#165) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Kell egy. Komolyan.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#166) cspety


cspety
tag

Sziasztok!

Tulajok közül valaki próbálta okostévével összekötni? Hogy működik?
Ha jól látom DLNA-t tud, WIFI direct-et nem.

Köszi.

(#167) pengwin válasza Yuri_1 (#159) üzenetére


pengwin
addikt

HOX-ot nem a HTC, hanem az NVIDIA felejtette el, nem biztosítottak támogatást a Tegra SoC-hez.
mondjuk ha már felháborító frissítési mentalitás, akkor ASUS: 1 éves padfone-ok nem kapnak meg frissítést, helyette kiadnak egy új típust (azonos speccel, csak más régióban vagy kijelzõmérettel), azon meg már az új rendszer virít :))

Üdv, pengwin

(#168) Morph33 válasza foxi69 (#74) üzenetére


Morph33
tag

De, a német ebayen van, Stuttgartból küldik, 107.000 Ft átszámolva. Itt.

(#169) eclipse19 válasza papi77 (#143) üzenetére


eclipse19
senior tag

És az átviteli sebesség is rendben van?

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#170) s4tch


s4tch
veterán

Na, végre egy kínai, amelyik tud MHL kapcsolatot. :C Ez az egy hiányzik a Mi3-ból. Ráadásul a Honornak a mérete is teljesen rendben van. Szép munka.

(#171) Layne válasza speed471 (#156) üzenetére


Layne
csendes tag

A hozzászólásaidból egyértelműen kiderül, hogy fogalmad sincs a témáról. De ez egy kínai telefon topikja, szóval itt nem fogod senkinek megmagyarázni hogy a kék az zöld, viszont előbb-utóbb seggbe fognak billenteni trollkodásért. Én második éve használok nagy megelégedéssel ilyen "kínai szarokat" mint pl. a Zopo ZP998. Azelőtt nekem is csak A brandes telefonom volt, és így néhány év távlatából már nagyon bánom, hogy valaha pénzt adtam ezekért.
A te kezedben viszont nyilván sosem volt még Xiaomi Mi3, vagy Oppo Find 7, vagy ZOPO ZP998, vagy egy komolyabb ZTE, Huawei készülék. Na ez a baj. Az arcod a baj, az arc a baj.
A Samsung meg pont az ilyen verebek miatt verheti fel az árait, akik betűről betűre benyelnek minden hülyeséget.

[ Szerkesztve ]

(#176) papi77 válasza eclipse19 (#169) üzenetére


papi77
addikt

Igen,az átviteli sebesség is rendben van.
Ja,és a gps- t most próbáltam,elsőre 15 mp alatt talált jelet!

Az első: NOKIA 1611

(#177) Yuri_1 válasza papi77 (#176) üzenetére


Yuri_1
tag

Az nagyon hosszú idő (csak vicceltem) :D Én is szórakoztam vele, és első emeleti lakásban 3 mp volt a legjobb időm, a navival pedig nem téveszt, nem veszít jelet tesztelve 500 km-en. Egyébként tényleg faca a wifi és a GPS is.

(#178) Cultus válasza speed471 (#97) üzenetére


Cultus
tag

Igen, az való neked és a hozzád hasonlóknak! :)) (Valamint írni is megtanulhatnál.)

[ Szerkesztve ]

"Ha valakinek több boldog perce volt, mint ami fájt, az álljon elém, és árulja el a titkot, amit talált."

(#179) csordas11


csordas11
aktív tag

Ez elképesztő, hogy egy csamcsung bérenc hülyeségeit kell ebben a topicban olvasni. Rosszabb, mint az Iphone hívők.

(#180) Silenzio


Silenzio
addikt

Abba kéne hagyni ezt a nyekergést, az Honorről szeretnék olvasni, nem ezen a savazáson bosszankodni. Nekem semmi bajom sincs egyik telefonnal sem, most Nokiás vagyok, de jó a Samsung is (kivéve alsó/alsóközép kategóriában, ott minősíthetetlen), jó az iPhone is, jók a kínaiak, egyedül a Sony-val van bajom mostanság, túl sok telefont kell visszavennem műszaki meghibásodás miatt. Hagyjuk szóhoz jutni az Honor tulajokat, mindenki más csak kérdezzen inkább okoskodás helyett, jó? Köszi.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#181) Yuri_1 válasza Silenzio (#180) üzenetére


Yuri_1
tag

:C Erre mondják, hogy nomen est omen "silenzio" :K Sőt il silenzio :DD

[ Szerkesztve ]

(#182) csatakacsa válasza Yuri_1 (#181) üzenetére


csatakacsa
tag

Tolmácsot szeretnék kérni . :DDD

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#183) dikan


dikan
tag

Kaptam tegnap egyet tesztelésre, át is költöztem bele pár napra. Eddig nem tudok rosszabb mondani róla. Kicsit mondjuk műanyag hatása van, de teljesítményben nincs vele probléma és a fényképezője is elég jól teljesít. Nekem inkább az lesz kérdés, hogy pl. használtan lesz-e értéke. Mert ha újonnan 105.000 (nem lesz verseny, mivel csak egy bolt árulja), használtan lesz-e rá kereslet vagy két évesen mehet a kukába. (A műanyag elemek tuti nem fogják bírni két év után.)

Ha így számolunk, akkor a iPhone 5 új korában volt 180.000 körül és még most is 80.000-ért el lehet adni. Akkor nagyjából ugyanannyiba került két év alatt, mint ez (és valószínű a 6 is hasonlóan tartani fogja az árát). Így nézve már csak azt kell figyelni, hogy van-e 230.000-d arra, hogy telefonban tartsd.

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#184) cspety


cspety
tag

Sziasztok!

DLNA-t vagy MHL-t próbálta már valaki?
Jól működik?

(#185) Garadow


Garadow
csendes tag

Tud nekem mondani valaki egy doboztartalmat, aki az Extreme Digital-tól rendelte a telót?

Honor 6, H60-L04, EMUI 3.0

(#187) eclipse19


eclipse19
senior tag

Tegnap akadtam, rá erre a tesztre:

http://www.anandtech.com/show/8425/huawei-honor-6-review

Hááát...., nem lehet mondani, hogy összecsapták volna.. Konkrétan még nem olvastam olyan tesztet, ahol ennyire szételemeztek volna egy telefont.
Nagyon vegyes a kép, ami ebből lejön és bizony igen súlyos dolgok is kiderülni látszanak.

Bog tegnapi tesztje után eldöntöttem, hogy nekem kell egy ilyen, de most már egyáltalán nem biztos.

Valami vélemény esetleg Bog-tól vagy a tulajoktól a hivatkozott tesztben említettekkel kapcsolatban?

Köszönöm. :R

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#188) No.01 válasza eclipse19 (#187) üzenetére


No.01
őstag

Egy szoval? Amerika...

vegigolvasva azert van 1-2 nagyon komoly ellentmondas a itteni teszttel osszevetve. Osszesegeben en meg mindig azt mondom, h ennyiert ez igen egy nagyon versenykepes ajanlat. Ha tobbe kerulne akkro nem lennek biztos ennyire a sikereben igy viszont foleg EU hattertamogatassal, garanciaval megtamogatva nemnigen van mas ami labdaba rughat.

(#189) dikan válasza cspety (#184) üzenetére


dikan
tag

Este kipróbálom. Sőt ez EzCastot is ;)

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#190) INGJOKE válasza dikan (#183) üzenetére


INGJOKE
veterán

Egyetértek veled... Most fogok i4-ről i6-ra váltani eldöntöttem. Sokáig gondolkoztam teszt hegyeket olvastam és ez s telefon is szóba jött. Ezt a telefont akkor választanám, ha a 100 k körüli kategóriába gondolkoznék. Több mint egy éve vettem a vodától a 8 gb-os i4-et (80 k) és most decemberbe simán elviszik 40 k-ért. Mivel 220 az i6 és hitel kártyáta 200,-40 máris csak 160 a teló de két év mulva simán ér még 100 k-t. Az andróidos telok nem tartják ennyire az árukat.

(#191) papi77 válasza Garadow (#185) üzenetére


papi77
addikt

Töltőfej,adatkábel,elő-hátlapi fólia,leírások.
Ja,és a tel. :)

Az első: NOKIA 1611

(#192) Garadow válasza papi77 (#191) üzenetére


Garadow
csendes tag

Köszi :)
Lenne még egy kérdésem. Lehet, hogy előttem már írták, de be lehet állítani a navigációs gomboknál, hogy legyen egy kis nyíl, amivel eltüntetem a gombokat? Ha igen, ez akárhol működik?

Honor 6, H60-L04, EMUI 3.0

(#193) eclipse19 válasza INGJOKE (#190) üzenetére


eclipse19
senior tag

Igaz, de azért ezt érték tartás szempontjából nem egy Iphone-nal kellene összehasonlítani.
Az Iphone a prémium készülékek között is a legprémiumabb (az ára is) és mindig is az volt.
A Honor 6 viszont egy kimondottan olcsó telefon.

Az androidos csúcsmodelleket (GS3, GS4, HTC One, Z, Z1, Z2) megnézve már itt is sokkal jobb az a bizonyos ár-tartás tényező.

És arról se feledkezzünk el, hogy nagyon nem mindegy, hogy egy 2 éves használt készüléknek vagy egy két éves modellnek, de új készüléknek az árát tekintjük.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#194) papi77 válasza Garadow (#192) üzenetére


papi77
addikt

Olyat csak a billentyűzetnél találtam.

Az első: NOKIA 1611

(#195) cspety válasza dikan (#189) üzenetére


cspety
tag

Köszi!

Írd majd meg mit tapasztaltál.

(#196) Black&White válasza cspety (#184) üzenetére


Black&White
addikt

Szerk: sorry

[ Szerkesztve ]

(#197) Duree


Duree
veterán

Sikerült valamim ütöset alkotni?Igen sikerült.Csak így tovább és lassan a kínai gyártok az elitbe kerülnek.

duree54

(#198) Cece04 válasza Duree (#197) üzenetére


Cece04
tag

Szvsz minőségben már ott vannak,ár/érték arányban meg már az elit fölött is :)
presztízs szempontjából viszont remélem nem fognak felzárkózni, mert lehet,
hogy az az ár növekedésével is járna.

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#199) Layne válasza Cece04 (#198) üzenetére


Layne
csendes tag

Sajnos pedig ez mindig így történik. A Samsung is sokkal szimpatikusabb volt még azelőtt, hogy ők lettek volna a top dog a mobilpiacon.

(#200) Layne válasza eclipse19 (#193) üzenetére


Layne
csendes tag

Az árazás alapján az iPhone valóban mindig a prémium kategóriába tartozott. Talán még hardveresen is (kijelző kivételével) bár erről már nagyon sok meddő vita zajlott ezen a fórumon (is). De sem hardveresen, sem szolgáltatások szintjén nem áll a prémium kategória felett. Sosem állt, sőt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.