Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#200) ceia


ceia
őstag

(#93) woland_y2k Legyen igazad. Akkor nincs integrálva, ha el lehet távolítani és onnantól soha nem jön elő semmilyen formában.
(#97) Goose-T Az a baj, hogy a kipróbálható verziót eleve csak azok teszik fel, akiknek valamennyire szimpatikus az új OS. Akinek a képekről, videókról már látszik hogy nemtetsző változások vannak, nem is telepíti föl. Ezért jobbára csak azok küldenek visszajelzést a M$-nak, akiknek tetszik. De ha ez kell, felrakom egy külön vinyóra, aztán küldök nekik olyan visszajelzést, hogy lefagynak tőle. Csak hát a sok lelkes szimpatizáns vérpistike úgyis túlnyomó többségben lesz ebben mindig, mint a csalódott és reménytelenek tömege. Ahol egyszerű kifejezni a nemtetszésünket, ott van is bőven, pl. a Youtubeon én több szidalmat olvastam a win8/10-re, mint dícséretet.
(#122) King Unique sokkal gyorsabb és átláthatóbb onnan indítani őket Pl. neked - de sokaknak nem. Igazad van, XP-ről ingyen sem váltanék semmire, mert még sokáig szükségem lesz rá. De Ingyen föltenném mellé a 7-et, vagy a 10-et (ha az jobb lesz) jobb híján netezni, másra nem látom értelmét. Mivel a gépem gyenge, újabb játékokkal sem játszom. Majd ha fejlesztem a gépem, akkor lesz szükségem a 64 bit miatt stb. a 7-re vagy 10-re, azt még meglátom melyik lesz. Egy biztos, a csempék és a "modern" appok látványa kizárt. Ami ronda, az ronda.
(#155) virkir +1

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.