Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) hitman71 válasza Danex (#350) üzenetére


hitman71
csendes tag

OK, nagyon szépen köszönöm. Este kipróbáljuk, aztán még lehet, hogy jelentkezem. :R

(#352) FR33


FR33
aktív tag

Sima m2 nél nem tudjátok miért nem írja ki a teló,hogy ki hív? csak a számát írja ki pedig mentve van.?:(

(#353) Gregorg


Gregorg
tag

Hello.

Akksi.

Egész korrekten muzsikál a gép, egy napot nekem éppenhogy kibír, de sokat használom. 3g on, waze, heartstone stb.

Viszont ha leér 15%-ra onnantól kezdve kb 10 perc és off. Attól a 15%-tól többet várnék.

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#354) LOUI71


LOUI71
csendes tag

Hello!

Ma nekem is meg jött a kis kínai csoda. :K

Eddig minden szuperál,még azok is amik itt fel voltak sorolva,hogy bugosak!

FR33: esetleg a +36 ?????????????

[ Szerkesztve ]

Loui

(#355) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Hali!

Nekem is megjött telo. Honnan tudom, hogy gányolt-e a rom?

[ Szerkesztve ]

(#356) KIRU_l


KIRU_l
csendes tag

Sziasztok, nekem 1 hete van meg a telefon, és nagyon meg vagyok a sebességgel elégedve (iPhone 4S-ről érkeztem).

Valakinek akinek meg van régen az nyilatkozhatna az alábbi dolgokban:

Gyors marad a készülék huzamosabb idő után is, akkor is ha sok alkalmazást teszel fel? Nem mókolom a telefont és nem is rootolom.

Az akksival ti meg vagytok elégedve? Nekem szűz állapotban is lemegy napi 20% -ot az akksi, akkor is, ha csak készenlétben van. (semmi extra nincs rajta).

Illetve a leégetőbb problémám, az hogy jobb oldalt ha megnyomom a telefon oldalán kattog (mintha nem lenne passzos az unibody ház), ezt tapasztalta még valaki?

Köszi előre is :) :))

[ Szerkesztve ]

kiru_l felhasználónak 5 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#357) rasky válasza KIRU_l (#356) üzenetére


rasky
senior tag

ITT írtam róla. :)

Illesztési hiba lesz, sajnos az olcsóság közre játszott, engem is irritálnak az ilyen nyekkenések...

[ Szerkesztve ]

(#358) KIRU_l válasza rasky (#357) üzenetére


KIRU_l
csendes tag

Ez garanciális probléma? Másnak is csinálja, minden készülék hibás és hagyjam?

kiru_l felhasználónak 5 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#359) Danex


Danex
addikt

Akinek megy a Waze az milyen verziójú rendszerrel használja? Mert a mostanin nekem csak a kék térkép jön be.

(#360) csabili74


csabili74
aktív tag

Hogyan lehet ezen romot cserélni? Gyári europait? Van egyáltalán?

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#362) kstcsk válasza KIRU_l (#358) üzenetére


kstcsk
tag

99% hogy nem garanciális, ez nem hiba, inkább "olcsó húsnak híg a leve"

(#363) mokus84


mokus84
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék venni páromnak egy ilyen készüléket. Amit nem igazán tudok hova tenni az a GSM csatornák típusai. Az hogy nem támogatja a 800Mhz-es csatornát, attól függetlenül a szolgáltatók hálózatai hívás fogadás és kezdeményezés szempontjából elérhetők az egész országban? Illetve jött már rá valamilyen javítás, hogy bekapcsolható legyen a hívó szám küldés opció?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.