Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gerii


gerii
addikt

Veszek egy ilyet és sz@rok a világra, 30k. :)

(#2) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Pár hét, beáll a kínai webshopokban is 30e-re az ára, és hivatalosan berendelve is best buy tella lesz:
30*1,27+2=40e - ennyiért meg jöhet

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#3) hyperspace


hyperspace
őstag

vajon a szokásos appokkal megy döcögés nélkül?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#4) ollie válasza MittuDomain_ (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Viszont a 30*1,27+19=57

Na, én nyertem? :DDD

***

(#5) MittuDomain_ válasza ollie (#4) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Mi az a 19? 2e a vámkezelési illeték...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#6) adabra


adabra
senior tag

Mérete: 68.9 x 18.7 x 140.1 mm

(#7) Wesder


Wesder
félisten

az úgy korrekt :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) rozsasandor9


rozsasandor9
tag

Tökéletes választás, aki nem akar 100 ezreket költeni telefonra! Szép lett! A "tudására" sem lehet panasz! :C

"Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

(#9) BecX


BecX
csendes tag

Tegnapi cikkben még 599 jüan -t említettek.

BecX

(#10) adabra válasza rozsasandor9 (#8) üzenetére


adabra
senior tag

A képek alapján a szürke talán nem fényes műanyag.
[link]
[link]

(#11) zombinyul


zombinyul
addikt

2 giga ram, aranylag nagy akksi, 5.1... Korrekt kozepkategorias. Viszont csak nekem furcsa hogy nagyobb az elolapi kamera merete mint a hatlapie (szenzor)?

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12) Graphics válasza BecX (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Talán az az 1GB-os :)

@adabra: akkor biztos a wax csillog a kéknek a sarkán :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) Luck Dragon

Nem rossz, de az előlappal nem tudok megbarátkozni, számomra csúnya.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nézegettem a méreteit, ejh, hogy a Meizu sem tudott lerakni egy kiskijelzős bestbuyt..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) ollie válasza Graphics (#14) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A kínaiak így kompenzálják a kis méreteiket.

***

(#16) Solten


Solten
addikt

Na, szoval az asszonynak tokeletes lesz, sikeresen bezuzta a Moto G-je uveget... :)

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#17) tjb007


tjb007
nagyúr

Baj van, nagy baj, mert ez még nekem is tetszik. Csak nehogy véletlenül vegyek egyet én is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#18) dzsi23 válasza Luck Dragon (#13) üzenetére


dzsi23
addikt

Az előlap? :U Max. a home gombbal lehet esztétikai probléma, mert egyébként annyira egyszerű az az előlap, mint az 1x1... :D

Amúgy ennyiért tényleg nagyon ütős, kár, hogy a gombból kimaradt az ujjlenyomatolvasó, azért még fizetnék egy 5-10-essel többet, de talán majd 2 év múlva lecsúszik az is a(z alsó-)középkategóriába. :D

[ Szerkesztve ]

(#19) Paul119


Paul119
addikt

Kíváncsi vagyok zeneileg mennyire teljesít jól:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#20) ollie válasza Paul119 (#19) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az m2 note-ból kiindulva, ne számíts semmi jóra.

***

(#21) #56573440


#56573440
törölt tag

nálam az m1 note van, navinak használom már csak. nem egy rossz konstrukció az se, de a flyme nálam roppant szaggatós. nem vészes egyébként, de egy hajszállal gyorsabb xperia ultra 800-as snappal vajsima hozzá képest.

amennyire látható ez egyedi próbléma volt (lehet az i-s romom miatt, a többiek kínai romokkal mentek ott állítólag ilyen gubanc nem volt). a többi a csúszós műanyag hátlapon kívül viszont az is korrekt volt. hátha az 5.1-el kicsit az os is finomabban mozog ezen, de volt aki panaszkodott sokat az m2 note-ra is...

[ Szerkesztve ]

(#22) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Na, engem nem zavar, hogy gyengébb, mint az előd, vagy kicsit lassabb is az egész működése. Ennyit megérne nekem is.

(#23) dzsi23 válasza ctvagyok (#22) üzenetére


dzsi23
addikt

Miben gyengébb, mint az M1?

(#24) ctvagyok válasza dzsi23 (#23) üzenetére


ctvagyok
őstag

Kijelző, SoC. Ha az m1 notehoz nézem. De az SoC gyengébb mindenképp.

[ Szerkesztve ]

(#25) Paul119 válasza ollie (#20) üzenetére


Paul119
addikt

Ehh :( pedig reménykedtem hogy normális áron találok telefont zene hallgatásra :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#26) ollie válasza Paul119 (#25) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Meizu m2 note-on, ami ugye középkategória, olyan rossz volt a média hangminősége piston 3-on, hogy hallgathatatlan volt. Akkor ezen még akár rosszabb is lehet.

Ha viszonylag olcsó mobil kell zenehallgatásra, akkor a Xiaomit ajánlom. Nekem Redmi Note 4G-m volt, és felsőkategóriás szintű volt a hangminősége.

***

(#27) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Jó kis telefon lett ez, az ára is korrekt. Persze ennyi pénzért azért nem kell csodára számítani, de szerintem aki nem játszik, annak mindennapi használatra elég.

Laci

(#28) dzsi23 válasza ctvagyok (#24) üzenetére


dzsi23
addikt

De ez az m1 utódja, nem az m1 note-é. Annak az m2 note az utódja.

(#29) Kroni1


Kroni1
veterán

Hát ez elég népszerű cucc lesz sztem.. Egy MA tesztet szivesen elolvasnék róla majd!

[ Szerkesztve ]

(#30) ctvagyok válasza dzsi23 (#28) üzenetére


ctvagyok
őstag

Az SoC akkor is gyengébb, mint a sima m1.

(#31) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Teljesen vallahato még kicsit dragabban is a sarcolkal ugye. Nyilvan meg lesznek a hibái,de basszus nagyi baráti árban mérik.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#32) mathaus=) válasza ollie (#26) üzenetére


mathaus=)
senior tag

Nemtudom meg van e meg neked a telefon, de a flyme 4.5.2vel erezhetoen javult a hangminoseg fulesen keresztul, pedig nekem a simával sem volt nagy bajom :)

[ Szerkesztve ]

(#33) Kékes525


Kékes525
félisten

Az árát mindenképpen megéri! :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#34) adabra válasza tjb007 (#17) üzenetére


adabra
senior tag

Eddigi hozzászólásaid alapján úgy sejtem, hogy van "némi" kompetenciád a témában... :R

Azt meg tudod mondani, hogy a hazai LTE frekvenciák közül melyeket támogatja ez a telefon? Vagy a SoC? Vagy mitől függ ez? Konkrétan a Vodafone érdekelne, és úgy tudom, hogy ők a T-Mobile és Telenor által használt sávoktól eltérőeket (is) használnak.

(#35) ollie válasza adabra (#34) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A kínai mobilok általában az LTE 800-at nem ismerik a nálunk használt frekvenciák közül.

***

(#36) dzsi23 válasza ctvagyok (#30) üzenetére


dzsi23
addikt

Max. az alacsonyabb órajel miatt gyengébb, de amúgy nem sok különbség lenne, kb. ugyanolyan teljesítményt nyújtana azonos órajelen, de így kicsit valóban visszalépés. Viszont (többek között) a dupla RAM miatt mindenképp jobb ajánlat.

[ Szerkesztve ]

(#37) tjb007 válasza adabra (#34) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azt, hogy ez a modell mely frekvenciákat fogja támogatni nem tudom megmondani, a Meizu jó szokásához híven ezt nem részletezi. Maga a baseband worldwide, tehát minden frekvenciát támogat, ez viszont még nem jelenti azt, hogy mindegyik engedélyezve is van.
Vodafone 800 és 2600, Telekom és Telenor 800, 1800, 2600, szóval nincs eltérés. A 800-as frekvenciát sem az m1, sem az m1 note, sem az m2 nem támogatja, szóval nagyon nagy valószínűséggel ez sem fogja, a 2600-asat viszont igen, bár a nyakamat azért nem tenném rá, több helyen is ellentmondóak az információk.

[ Szerkesztve ]

(#38) ctvagyok válasza dzsi23 (#36) üzenetére


ctvagyok
őstag

A több ram meg nekem maradt ki. A ram meg többet számít, mint az SoC . Igazad van.

[ Szerkesztve ]

(#39) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Jó ez, jó áron.

(#40) batai15


batai15
félisten

nem rossz mert nekem a note nagy lenne.

(#41) Matykoh


Matykoh
tag

Hát, lehet, hogy erre cserélem a L520-at, nem L735-re. :K

(#42) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Meizunak van magyarországi hivatalos forgalmazója?

(#43) Kroni1


Kroni1
veterán

Én is ezt akartam kérdezni. Vannak gsm boltban meizu-k, de nem tudom h hivatalos forg van-e mint pl. a Xiaomi-nak.. ? :F

(#44) bromi84 válasza Kroni1 (#43) üzenetére


bromi84
tag

"A Meizu M2 hamarosan megjelenik Kínában, és később jó eséllyel nálunk is kapható lesz a gyártó hivatalos magyar forgalmazója, a Ping Digital jóvoltából. A készülék hazai ára még nem ismert, de borítékolható a jó ár-érték arány."

(#45) szabi__memo válasza bromi84 (#44) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Szomorú. Horror áraik vannak. Jóval drágább mint a kintről + szállítás + áfa.
Nyilván kell rajta nyerni, de láttam már olyan telót ami dupla annyi volt..

(#46) bromi84 válasza szabi__memo (#45) üzenetére


bromi84
tag

Hát 40e Ft-ig jó lenne ez itthoni forgalmazótól, de inkább 50-re számítok tőlük...
Kintről is egyelőre 40e-ért lehet beszerezni...

(#47) szabi__memo válasza bromi84 (#46) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Amúgy 50ért még jó lenne, de úgy érzem 60+ lesz az.
Már ha lesz náluk egyáltalán. De még semmilyen meizu nincs

(#48) bromi84 válasza szabi__memo (#47) üzenetére


bromi84
tag

A nextbuying.com oldalról singapure air post with trackingel 40k... Csak nem tudom mennyire megbízható az ilyen, illetve kellene-e vámot fizetni még rá... ötletek?

(#49) Adikosa válasza bromi84 (#48) üzenetére


Adikosa
tag

Aliexpress-es chigon-nál 45k-ra jön ki DHL szállítással, és úgy elvileg nincs áfa,vám.

(#50) szabi__memo válasza Adikosa (#49) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem is látom ott. :S

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.