Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56) Sanchez638 válasza Plebi (#55) üzenetére


Sanchez638
addikt

"hogy tartottam attól, megint egy San Andreast kapunk, ami nekem nagy csalódás volt." Miért volt csalódás? :U

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#57) DaemonX válasza Plebi (#55) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Érdekes módon a San Andreas nekem sem jött be annyira. Az az egyetlen, amit a 3D-s részek közül nem vittem végig. A többi mind meg volt (III, Vice City, Liberty City Stories, Vice City Stories, Chinatown Wars, IV, IV: TLAD, IV: TBOGT)
Biztos vagyok benne, hogy később lesz PC-re is, a Rockstarnak ez szokása, hogy PC-re minden játékát később adja ki, kiéheztetik a rajongókat :D

(#58) Plebi válasza Sanchez638 (#56) üzenetére


Plebi
senior tag

Nem kisállatgondozóval akartam játszani, hanem GTA-val. Az a stílus nem jött be, azért is írtam máshogy vagyunk összerakva. A GTA IV a régi GTA stílust vitte tovább és emelte magasabb szintre, bár sok mindent kivettek a már megszokott dolgokból. Most összegyúrtak egy nagyon jó valamit, ami mindenből a legjobbat hasznosítja, a többit kukázza.

Lenry:

Már nagyon nehéz jól kijönni az egészből. Ha nincs kép, akkor ugye warezolt, de ez nem von le semmi sem a cikk minőségéből. Ebben az esetben, a körítés volt rossz, nem írtam volna tündérmesét, hogy hogy került hozzám, meg, hogy már 36 órát toltam vele. Ezek nélkül nehezebb lett volna feltenni a kérdést. Amennyiben tényleg eredeti, egy kép és kész.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#61) asvald válasza DaemonX (#60) üzenetére


asvald
senior tag

Amugy sok minden visszajön a már elfeledett gta3Sa-ból ahogy olvasgattam .
Egy dolog annyira nem tetszett még pedig a 3 karakterrel tudok közlekedni dolog :)) majd a fiam biztos értékeli ............. :D

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#80) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Jó kis cikk lett nagyon, végig is olvastam rögtön, mindenesetre most egyre jobban várom a PC-s verziót, remélem ott is hasonlóan rendben lesz minden.

Akik meg itt warezzal foglalkoznak ne is törődj velük, max irigykednek stb, jöhetnek még hasonlóan jó cikkek. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#81) scope2007


scope2007
addikt

nagyon jó cikk lett :-)
jó volt végigolvasni, egyetlenegy mondatot se kihagyva :-)
100%

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#83) DaemonX válasza szebev (#82) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Nagyon szívesen :D
#80-81 köszi nektek is :D

Én most egyébként a 100%-ra törekedek, szeretnék minden egyes dolgot megcsinálni a játékban, jelenleg 74%-nál állok.

Az idő előtti kiszállításról pedig több helyen is szó volt.
http://www.pcguru.hu/hirek/kiszivargott-a-gta-5-a-rockstar-nyomoz/24577
http://www.gamestar.hu/grand-theft-auto-v-perre-szamithat-az-amazon.html
http://www.gamekapocs.hu/hir/36698/ido_elott_jelent_meg_a_grand_theft_auto_v

[ Szerkesztve ]

(#84) scope2007 válasza DaemonX (#83) üzenetére


scope2007
addikt

így utólag nem bánod, hogy ilyen gyorsan kitoltad??
:-)
bár megunni tuti nem lehet jó ideig...
gondolom teljes tapasztalattal jobb volt nekivágni a cikknek, azaz így lett valós beszámoló

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#85) Peterson_


Peterson_
addikt

Mindig álmodoztam róla milyen jó is lenne, ha játéktesztelésre adnám a fejem, de egyszerűen képtelen lennék ilyen hamar kivégezni egy ilyen címet.
Annak idején az SA-t a főszál teljesítése után még vagy két évig toltam rendszeresen, minden kis szirszarral szöszmötölve, autókat egyik háztól a másikig szallítva és hasonlók:D
A negyedik részt is tolom még, főként multiban.
Ezzel mi lesz?
-Majd az asszonnyal kell veszekedni mikor ki játsszon pár órát.
Nekem az összes rész közül az utolsó kettő volt a favorit, ebben meg mindkettőből benne van az amit szerettem és ezt csak megerősítette a cikk, amit biztos nem most olvastam el utoljára:R
Az meg hogy miből és ki által íródott, nem igazán érdekel, egyik sem von le számomra semmit az értékéből.
Remélem elcsendesednek a kedélyek pár napon belül.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#86) DaemonX válasza scope2007 (#84) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Miért bánnám? Elvégre ugyanannyi időt fektettem a játékba mint mások (vagy amennyit mások fognak). A különbség csupán annyi, hogy én rövidebb idő alatt játszottam annyit a játékkal, mint ők hosszabb idő leforgása alatt.(Tehát amíg én beletoltam a játékba mondjuk napi 7-10 órát, addig lehet, hogy más csak 2-őt). De szerintem egyértelmű, hogy ha élvez az ember valamit, akkor azzal szeret sok időt eltölteni. Szóval nem igazán látom értelmét a kérdésnek, hiszen ha ilyen nagyszerű a játék, miért
is ne játszanék vele? :-)

Nem bánom, hogy ilyen hamar végigvittem, még így is rengeteg dolog van, amit meg szeretnék csinálni benne :-D

(#87) DaemonX válasza Peterson_ (#85) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

:-D Igen, ez az eddigi Rockstar játékok tökéletes egyvelege.
A GTA 3 innovációja
A Vice City hangulata (pálmafák, napfény, csillogás, 80-as évek feeling)
A San Andreas nyitottsága és sokoldalúsága
A 4hez hasonlóan brutálisan jó történet
Max Payne 3-ból átemelt tökéletes harcrendser
A Red Ded: Redemption állatvilága és az onnan ismerős Stranger küldetések
Illetve Midnight Club szerű autóvezetés és tuningolás

Ez a tökéletes GTA

(#88) wertigo1984 válasza mikka07 (#67) üzenetére


wertigo1984
őstag

Mikka07 & Szebev +1+1

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#89) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Jó irás, de a warezolos bagázs miatt nincs érdemi hozzászólás a topicban, sajnos....

PCre is jöjjön, akkor lesz gépfejlesztés xD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#91) gardista88


gardista88
csendes tag

Nekem személy szerint nagyon is tetszik a gta 5 a cikk is nagyon jó egyedül annyi a gondom vele hogy az autok irányitása szerintem nagyon botrányos lett...igaz eddig csak videorol láttam de nekem onnan ez jött le...kb olyan lett a járművek irányítása mint anno a SA-ban...remélem ez nem így van és csak a video "torzít" ennyire...mert ha így van ez nem méltó egy 265 millió doláros játékhoz...szerintem :F

(#92) kengyel


kengyel
nagyúr

A cikk határtalan jó,és köszönet érte. Lesz ebből PC megjelenés ? A neten össze-vissza írnak róla mindent :)

kengyel

(#93) Atom_Anti


Atom_Anti
senior tag

Grafika miatt egy nagy lehúzást megérdemelt volna!

(#94) Peterson_ válasza Atom_Anti (#93) üzenetére


Peterson_
addikt

Hát nemtudom, én eddig csak a konzolverzióról készült ócska minőségű videókat láttam, ez alapján nem ítélkeznek.
Amúgy egy-két részlettől én sem estem hanyatt-pl a jármű fizika és a törés elég ózsdinak tűnik-, viszont az összkép nagyon meggyőző.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#96) wolfman


wolfman
veterán

"az emberek élik mindennapi életüket, és zajlanak az események a mi közbenjárásunk nélkül is"

Ezek a kijelentések már a GTA2 idején is megvoltak. A következő GTA-nál meg az lesz, hogy ebben robotok éltek, de a 6. részben minden ember él és lélegzik a város. Minden tesztben GTA résznél minden tesztben megakad ezen a szemem. :U

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#97) callmeakos válasza Atom_Anti (#93) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mért kellett volna lehúzni?
Ezek a konzolok ennyit bírnak, és a Rockstar még így is feszegette a határokat. És amit eddig láttam, azokból azt szűröm le hogy nincs itt semmi baj. Pl. mikor éjjel repülsz, és fenntről látod a villanyfényeket, az valami veszett jól néz ki :)

All→M8

(#98) 7 válasza DaemonX (#38) üzenetére


7
addikt

Én viszont azt kérem, hogy rakj fel egy dobozképet egy Gamepod / DaemonX feliratú cetlivel, mert máshogy nem fogjuk tudni elcsitítani a vádaskodókat, és a defenzív + csakazértse hozzászólásaid csak annyit érnek, mint olaj a tűzre.

/Egész pontosan: vagy tedd fel a képet, vagy ne szólj hozzá a topikhoz, mert az biztos, hogy amit eddig kommunikáltál az ügyben, az minden, csak nem válasz a kérdésekre. /Parci//

[ Módosította: Parci ]

(#99) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

kedves mindenki!

a felhasználói tartalommal, mint amilyen ez a cikk is, valóban az a gond, hogy belekerülhet bármi. például üdülési csekk adásvétele. vagy például - képzeljétek csak el! - olyan tv hirdetés, ahol nincs feltüntetve, hogy a készülék alkalmas-e a digitális földfelszíni műsorszórás vételére. vagy valaki beleírja, hogy xy politikus rosszfej és perelik a szolgáltatót. napestig sorolhatnám.

nem ismerem a cikk szerzőjét, abszolúte nem tetszik, ahogy itt kommunikál a topikban, és természetesen egy mozdulattal törölhetem a cikket és/vagy őt magát is. a kérdésem viszont az, hogy tényleg ezt szeretnétek-e?

nem tartom kizártnak, hogy a játék háttere nem stimmel. tényleg nem tudjuk ellenőrizni, egy cikket kaptunk és nagyon örültünk neki, gondoltuk, hogy megosztjuk veletek. lehet, hogy nem a tartalomnak kellett volna örülni, hanem a jogi hátteret megpróbálni jobban ellenőrizni. ha a játék valóban nem legális forrásból származik, az nagy baj, és azért a cikk szerzőjének felelnie kell (nem előttünk, nem vagyunk hatóság). mi viszont egy élménybeszámolót kaptunk, ami meglehetősen független dolog attól, hogy az élmény, amiről szól, ki lett-e fizetve.

nagy tisztelettel szeretnék megkérni minden "jogászkodó", kettősmércéző fórumozót, hogy a fentiek mentén kiáltson sátánt, különös tekintettel a Gamepodra. mégegyszer, nem vagyunk hatóság, az egyetlen dolog, amit most csinálhatunk, hogy letöröljük a cikket. ki szeretné ezt, kinek lesz ettől jobb?

gyengébbek kedvéért: a warez továbbra is baromira tilos. lopásra buzdítani tilos. és nem, ez nincs ellentmondásban azzal, hogy megjelentettünk egy olvasói cikket egy játékról, úgy, hogy nem tudjuk ellenőrizni, hogy a cikk szerzője megvette-e a játékot. nem loptunk. ő vagy igen vagy nem.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#100) batai15


batai15
félisten

Alig várom hogy elolvassam . Főleg hogy az összegzést látom. Ja és sírok hogy nincs boxom pcre meg nincs bejelentve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.