Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xtremez


xtremez
aktív tag

Ez várható volt! Jó cikk lett!

(Én ma nem kaptam semmit :O )

(#2) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Elég szép Háború és Béke szintű iromány lett :Y

All→M8

(#3) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Azt hittem sosem erek a vegere, de nagyon jo lett a cikked, gratula! :C De varom hogy megvegyem... :o :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#4) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

télapóra be kell szereznem. :K

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#9) Mans20


Mans20
addikt

Ebbe is majd bejárom a tájat meg hegyeket,azt törlöm mint a San Andreas-t,de majd kiderül.

(#11) addamka


addamka
őstag

Én eleve elfogult vagyok a GTA-val, GTA 1 óta megvolt mind a maga idejében, így a véleményem nem lesz mérvadó.

Ennél a résznél az elvonási tünet tovább fokozódott amúgy is, sosem volt konzolom, de nem bírtuk kivárni a PC-s portot, kellett egy PS3. Nem bántuk meg. Amíg dolgozok párom free roamot tolja, meg költi a virtuális lóvét :)

PC-sként sem érzem azt, hogy ez a grafika kevés lenne, pedig a GTA IV-t 6-7x tuti kijátszottam fullhd-ban minden maxon. Talán a limitált FPS-t picit észreveszem, meg recésebbek az élek, de úgy igazából ez legyen a legnagyobb bajom, lényegtelen amikor játszok.

A kocsik irányítása a IV csúszós, bólogatós fizikájától itt erősen eltér. Tapadnak az autók, és sokkal eltérőbben viselkednek a különböző típusok. Persze árkád, de jó ez így.

A lövés stb dolgot nem tudom értékelni, mert még szoknom kell a kontrolleres irányítást, leginkább a járműből kilövöldözéssel van bajom, az erősen nem megy még a karokkal, de ez az én fogyatékosságom :)

Ami tetszik, hogy sima bóklászás közben is van mit csinálni, az NPC-k sokkal több reakciót produkálnak, pl. a IV-ben egy kis dudától futott mind, mint a birka, itt ez nem hat meg mindenkit. No meg egy üres parkoló autó "kölcsönvételekor" gyakran feltűnik a tulaj. Ilyen apróságok miatt sokkal élvezetesebb, mint a GTA IV free roamja. A pálya meg emellé bazi nagy, ha hozzáveszem az Online mód lehetőségeit októbertől, idén megvan mivel játszunk :)

Apropó, lesz ph-s crew esetleg? Olyasmire gondolok leginkább, hogy közös rablások után értelmes ember módjára pénz osztás, és nem egymás mészárolgatása :)

Amúgy US PSN accounttal 2 óra alatt letöltött a 18GB, a telepítés meg kb. 40 perc volt, ha valaki esetleg online venné.

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#16) Lenry


Lenry
félisten

jelenjemármegPCre, jelenjemármegPCre, jelenjemármegPCre, jelenjemármegPCre, jelenjemármegPCre

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Nagyon jó a cikk, kezdi meghozni a feles érzelmeket, amik idáig voltak :D

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#24) DaemonX válasza Sanchez638 (#22) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Köszi :D Feles alatt ugye pálinkát értesz?? XD

(#26) Sanchez638 válasza DaemonX (#24) üzenetére


Sanchez638
addikt

hát... :DDD Nekem első gameplay videók alapján nem jött be. De lassan változik a dolog :)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#28) drlovi


drlovi
aktív tag

én ma megvettem ps3 ra (50 eur német saturn). 8 gigát másolt fel. Majd rögtön indult is a játék. Meglepő hogy milyen jól fut ps3on, nem akad nem laggol. Nem ennyire összetett játékok sokkal rosszabban futnak.
Csodálatos a játék hangulata. A jelenlegi konzolból kihozták a maximumot, eddig ez a legjobb játékom ps3 on. :)
Szóval megéri az árát , melegen ajánlom. :C

[ Szerkesztve ]

(#37) nanus válasza Lenry (#36) üzenetére


nanus
senior tag

A szigeten meg ott a Balaton ... :DD

Lenry: :K :K :K pc-pc-pc-re-re-re :O

[ Szerkesztve ]

(#43) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Nem tudom es nem is erdekel ha kopizta ha nem, tetszett az irasa, de megjobban a jatek.
Freemode-ozni ugyanugy lehet majd mint a IV-ben?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.