Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Hozzám a Sleeping Dogs hangulata miatt közelebb áll, de ez sok sok lapáttal ráver a 4. GTA részre szvsz :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#102) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Warez vagy sem, a cikk nagyon jó, és nem mellesleg hasznos is! Super thx! ;)

(#103) Teasüti


Teasüti
nagyúr

A pénz az közös számlán van, vagy megoszlik a karakterek között?

Jah meg ami még nagyon foglalkoztat, hogy akkor most adott a lehetőség a coop sztori módra, vagy nem?
3 fő karakter... ordít a coop módért.

Mi van itt amúgy? Csak úgy ugrálnak a hozzászólások sorszámai. Kikeltek magukból az emberek?? :C

[ Szerkesztve ]

(#104) gianni85 válasza Teasüti (#103) üzenetére


gianni85
veterán

külön gazdálkodik mindenki. vannak pl épületek is, amelyeket csak egyes karakterek tudnak megvenni *ezt remélem nem tartjátok spoilernek* :)
nincs offline coop, majd gta online-ban lesz

[ Szerkesztve ]

(#105) gianni85 válasza Teasüti (#103) üzenetére


gianni85
veterán

hivatalosan tegnap éjjel jelent meg a játék, a cikkíró 30+ órát tett bele és még volt ideje egy ilyen írást összehozni... picit megkérdőjelezték a hozzászólók a játék eredetét... gondolom.

(#106) Teasüti válasza gianni85 (#105) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ahh értem, szóval ő a főgonosz néhányak szerint... :U Az írása jó. :K
Nyilvánvalóan a kővel dobálózók maguk még sosem bűnöztek. :P

[ Szerkesztve ]

(#107) Parci válasza Teasüti (#106) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

zárjuk le ezt a témát, ha kérhetem, ha már kint van egy ilyen cikk, inkább a játékról beszélgessünk...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#108) ETOM


ETOM
addikt

Videók alapján elég hangulatos lett.

(#109) Teasüti válasza Parci (#107) üzenetére


Teasüti
nagyúr

+1 :R

Amúgy nem értem miért fanyalognak itt a grafikára.
A cikkben lévő képeken (gondolom képernyőmentések) ugyan látszik, hogy a felbontás és a vonalélesség gyengusz (nyilván át lettek méretezve), de maga a grafikai részletesség az baromi ütős!
Teniszpályás fényképről könnyen lehet, hogy pár laikus (nem játékos) hétköznapi ember azt találná mondani, hogy ez valóságos.
Vagy a motoros jelenet. Sztem nagyon adja.
Vasutas hidas tájkép is áll leejtős szvsz. Korábbi 3DMark-okra emlékeztet.

Az össztelós MTB az rugózik is? ;]

[ Szerkesztve ]

(#110) DaemonX válasza Parci (#99) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Egyetértek. No de majd legközelebb, ha tesztírásra adnám a fejem (amiket ezek után erősen kétlek) csatolok majd az irományomhoz egy képet a játék eredeti példányáról is. Teszem azt, ha meg lesz az Xbox One-om a nyitócímekkel, ugyanis most arra gyűjtök (de mint mondtam, ezek után nem valószínű)

(#111) Renok


Renok
senior tag

Köszi a tesztet! :R
Pénzért igénybe vehető hölgyemények szerepelnek-e ebben a játékban?
Bnőzés, mint olyan, kimaradt teljesen?

[ Szerkesztve ]

(#112) DaemonX válasza Renok (#111) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Szívesen :)
Hát Franklinnel khm.... örömlányoztam egyet XD Ez alap egy GTA-ban szerintem :D
Barátnőzés? Minek? Arra ott a való élet :D

[ Szerkesztve ]

(#113) Teasüti válasza DaemonX (#110) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Fog fel kritikaként, az emberek már csak ilyenek!
Én élveztem a cikket, szívesen olvasnék még hasonló jó írásokat.

(#114) Parci válasza DaemonX (#110) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

legközelebb kérni is fogjuk, tanulva a mostani esetből
kár, hogy beárnyékolja a cikket ez a dolog, amúgy nyilván sok energia ment bele

mindenesetre ez a téma lezárva itt.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#115) Renok válasza DaemonX (#112) üzenetére


Renok
senior tag

Szuper :)
Nem mintha hiányozna a bnőzés, sőt!

(#116) gianni85 válasza Renok (#111) üzenetére


gianni85
veterán

Örömlányozást nem próbáltam, de a sztriptízbár magántánca elég durva lett :)

(#117) bulikavagyok válasza gianni85 (#116) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Onnan elvileg haza lehet vinni a csajt, ha eleget "bókolsz" neki..:)

(#118) Renok válasza gianni85 (#116) üzenetére


Renok
senior tag

:R
Köszi az infót! :)
Nem GTA az, ahol nem lehet perverzkedni kedvemre ;]

(#119) bLaCkDoGoNe válasza Teasüti (#109) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Azért a grafika nem egészen olyan, mint a cikkben levő képeken - de ezzel együtt is nagyon szép. Főleg azt is figyelembe véve, hogy Xbox360 esetén egy 8 éves H/W-ről beszélünk.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#120) batai15 válasza DaemonX (#110) üzenetére


batai15
félisten

Elég szégyen hogy nem megköszönik hanem ezen rágódnak. Hiába magyarok vagyunk egymás piszkálásához értünk. De ne szegje a kedved ez! Nyugodtan írj mert jó a cikk!

(#121) Parci válasza batai15 (#120) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jó, azért az aggályok is jogosak voltak ám. de téma lezárva!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#122) headhunter86 válasza bLaCkDoGoNe (#119) üzenetére


headhunter86
senior tag

Engem az érdekelne, hogy ezek a képek, akkor most honnan jönnek? Mert ez is ingame, és nyílván úgy lötték, hogy AA és magasabb textúrák. Vagy csak utólagos felturbózás? Azt mondjuk nehezen hiszem el.
Esetleg egy erősebb vason készültek. pl. PC. Mert gondolom a magasabb textúrák alapból megvannak, csak a konzolok miatt kell visszabutítani.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#123) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Pc-re vele :P
Éljenek a Trollok :D

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#124) gianni85 válasza bulikavagyok (#117) üzenetére


gianni85
veterán

jah vagy úgy... engem kibasztak :DDD a fogdosás miatt... nem láttam a háttérben a sötétbőrű kidobót

[ Szerkesztve ]

(#125) Plebi válasza Parci (#121) üzenetére


Plebi
senior tag

A legegyszerűbb az, ha a cikk azon részét kitörli a szerző, ami a beszerzés mikéntjét említi meg, mert ha úgy történt akkor 7 moderátor kérése nem nagy dolog.

Többen is említették, hogy sokkal jobban optimalizált a játék, akármelyik konzolt is nézzük. Ez a játéktér méretét nézve nem kis dolog, bár a IV. esetén is elvárható lett volna. Remélhetőleg pont emiatt egy jól optimalizált pc portot fogunk kapni.

headhunter86: Előfordulhat, hogy nextgen konzolos képek, de a GC-n látottak alapján simán lehet PC-s is, hiszen a nextgen játékok nagyrésze PC-n volt promózva. Talán ez egy jobb játékos jövőt (PC-s) vetít előre, mármint a minőségi portok révén. Amit a valve és egyéb online áruház csinált eddig, az is eléggé áldásos tevékenység.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#126) asvald válasza batai15 (#100) üzenetére


asvald
senior tag

Igen ,elég nagy baj az hogy nem egyszerre jött ki konzol/pc-re , gondolom a háttérbe az is szerepet játszik , hogy költsön csak a pc-s konzolra is , ha nem szeretné kivárni a pc-s megjelenést
Meg hát szegény konzolosoknak nem jut annyi szórakozás mint a pc-nek ......
Lehet egyszerűnek tűnik a gondolat ,de addig is nem csak a játékból hanem a konzolokból is fogy

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#127) Lacces


Lacces
őstag

"Nekem 35 órába telt a játékot végigvinni, úgy, hogy főként a fő történeti szálra koncentráltam, illetve a stranger misszókra."
Ez az óraszám csak nekem nagyon kevés? :U Azt hittem lesz vagy legalább 100 órás játékmenet benne.

[ Szerkesztve ]

(#128) csakegyjoci válasza xtremez (#1) üzenetére


csakegyjoci
tag

Nagyon jó lesz :C :C

(#129) gianni85 válasza Lacces (#127) üzenetére


gianni85
veterán

Rossz megfogalmazás... 35 óra alatt sikerült neki a fő sztorit végigvinnie, az utolsó képen láthatod, hogy 69%os teljesítésnél tart. Én szerintem hasonló idővel még csak 46%nál tartok, és különösebben nem bóklásztam

(#130) kpal


kpal
veterán

Jó cikk lett :R
Nagyon durva nekem már megfeküdte a pocimat ez a sok minden :D azért kiáncsi leszek a Pc tábor kap valami extrát , szebb vagy optimalizáltabb játékot :U

(#131) asvald válasza Lacces (#127) üzenetére


asvald
senior tag

nekem biztos lesz 100óra , nem nagyon szoktam küldizni , csak autózgatok / irtom a népet és kergettetem magam a zsarukkal , nekem már ez is egy felhőtlen szórakozás :C

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#132) bulikavagyok válasza gianni85 (#124) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

..engem is kidobtak egyszer, és csak utána olvastam valahol, hogy haza is lehet vinni a csajt. :K

(#133) seederking


seederking
őstag

Pc-s verzió megjelenéséről semmi hír?

(#134) Mans20 válasza asvald (#131) üzenetére


Mans20
addikt

Én is csak ökörködök benne majd,a 3 bohóc helyett meg inkább szerkesztettem volna egy karaktert,mint a Saints Row-ba.

(#135) Zsoccc válasza seederking (#133) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Annyi, hogy több mint 430 ezren írták alá az online petíciót.

(#136) Firkavadasz


Firkavadasz
tag

Hatalmas nagy cikk lett ! Le a kalappal !

A játék meg valami eszméletlen. Ez tényleg a tökéletes GTA.

Istenem, alig várom PC-re !!!!!!!!!!!!! :C :C

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#137) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

PC verziót akarunk! PC verziót akarunk! PC verziót akarunk! :))

No most hogy elgurult a gyógyszerem kicsit komolyodjunk meg. :DDD Szerintem nagyon hangulatos lett a cikk és elég terjedelmes. Engem hidegen hagy hogy DaemonX kolléga lewarezolta, kapta egy amerikai nagybácsitól, vagy az UFO-k hozták neki a játékot.

A lényeg hogy nagyon tetszett az írás és hangulatos volt. De 1 dolog még hibádzik! :P Hogy PC-re jöhetne már úgyhogy beszélek a Rockstar-os fiúkkal hogy minnél elöbb adják ki PC-re is mert bezáratom a boltot. :B És akkor nesze neked nagy költségvetésű GTA.

[ Szerkesztve ]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#138) Rexcor


Rexcor
őstag

Én is nagyon várom már PC-re! Ott valószínűleg a látvány is a top-on lesz és akkor már egy szinte tökéletes játékról beszélhetünk majd. De jöjjön máááár PC-re!!!!

(#139) asvald válasza Rexcor (#138) üzenetére


asvald
senior tag

feltehetőleg nem lesz nagy vasigénye a gamenek ,és optimalizáltabb lesz

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#140) Rexcor válasza asvald (#139) üzenetére


Rexcor
őstag

A gépigény nem nagyon érdekel de ha jól lesz optimalizálva akkor talán többen veszik majd meg és talán még profitra is lesz kilátásuk a PC-s portból és majd a GTA 6-ot PC-re is fejlesztik a kezdetektől. A látvány ami nekem videók alapján nem túl meggyőző de a többi már megvan.

Vistaboy: Hát ja, jelenleg így néz ki. :D

[ Szerkesztve ]

(#141) Vistaboy válasza Rexcor (#140) üzenetére


Vistaboy
veterán

Van már gépigény, íme, ilyen gépeken futnak:

;]

Bocsi, én is PC-s vagyok, de ez most nem maradhatott ki... :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#142) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Nagyon jó lett a teszt! :K

A tőzsdével kapcsolatban; mikor érdemes vásárolni, amikor valaminek nagyon csökken az ára (lifeinvader incidens:D) vagy aminek nagyon növekszik és várni míg elér egy szintet?

(#143) DaemonX válasza FZsolt15 (#142) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

LifeInvadert a helyedben nem vásárolnék. Én is azzal sz*ptam be. Néztem, hogy mennyire lementek a részvényei, aztán gondoltam, hogy ennél lejjebb már úgyse mehet, de mégis ment... XD Jó, persze elvileg van valami minimális ár, de az eddig nekem nem igazán akart feljebb menni. Sőt, most -299 %-ban van XD Szóval azt semmiképpen se vegyél. Egyébként meg akkor éri meg befektetni, ha valaminek nagyon lenn van az ára. Olyan alacsonyan, hogy onnan már csak feljebb mehet. Egyébként meg a tőzsdei grafikon mellett lévő kékkel írt hírek segítséget nyújthatnak neked abban, hogy mit vegyél és mit ne

(#144) ldave válasza Vistaboy (#141) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy ha fogadni kéne, én arra tenném a pénzem, hogy előbb jön PS4-re és X1-re, mint PC-re.

A Slime draws near! Command?

(#145) seederking válasza Zsoccc (#135) üzenetére


seederking
őstag

Az a legcumibb az egészben,hogy mikor nézegettem pár hónapja a megjelenést akkor elnéztem valamit és azt hittem,hogy szept. 17. az az összes platformra való megjelenési dátuma.Aztán ahogy nézegettem a napokban akkor szembesültem vele,hogy pc-re se híre se hamva.
Gondolom ha lesz is akkor majd csak év vége felé vagy jövő év elején.

Mekkora gáz ez,hogy pc-ről indult minden és most ott tartunk,hogy a pc a "legutolsó"..... :(((

[ Szerkesztve ]

(#146) gianni85 válasza Zsoccc (#135) üzenetére


gianni85
veterán

Bezzeg, ha az a 430ezer ember előre befizetné a Rockstar-nak a játék árát, akkor talán lépnének is. :) Ilyenkor (rosszindulatból vagy sem) mindig elgondolkozom, hogy abból a 430ezerből később mennyien vennék meg a játékot... mert ugye aláírni egy petíciót könnyű

(#147) Ursache


Ursache
senior tag

Amúgy van valami hír, hogy mikor jön pc-re?

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#148) Plebi válasza seederking (#145) üzenetére


Plebi
senior tag

Mekkora gáz ez,hogy pc-ről indult minden és most ott tartunk,hogy a pc a "legutolsó"..... :(((

Pedig az egyéb oldalakat elnézve, elég nagy tömeget vonzott a virágbolti változat is, nem hinném, hogy pc-re ez nagyobb arányban lenne így.

Egy örömteli hír azért van, hogy windows live már tuti nem lesz kötelező. Az egy nagyon elbaltázott lépés volt, a max payne 3-at sem kellett már ott regisztrálni, elég volt csak a social clubban. Remélhetőleg steam aktiválós lesz és akkor nem lesz vele gond, se mentésekkel, sem az acsikkal.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#149) Lacces válasza gianni85 (#129) üzenetére


Lacces
őstag

De akkor sem kevés? Én valahogy mégis kevésnek találom... Lehet az én megérzésem rossz, de nekem a San Andreas valahogy többnek tűnt. :R

asvald, igen ez is jó :D

(#150) ghost364


ghost364
senior tag

Nekem is kell!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.