Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) kelly416 válasza András. (#349) üzenetére


kelly416
veterán

Vasárnap vettem használtan egy PS-t csak ezért,... de kifogyott a pénzmag. :( Szerencsére van jó barátom, aki segített, hogy addig se haljak meg a kíváncsiságtól. Most tengetem az éterem egy marék demóval (egyáltalán nem ismertem a rendszert eddig) és a Red Dead Redemptionnal. Irigylem azokat, akik máris bele tudtak kezdeni a GTA-ba. Mondjuk addig még egy vinyót is kell vegyek és megejtsek egy vinyó cserét.

(#352) András. válasza kelly416 (#351) üzenetére


András.
tag

Nekem a második játék lesz a RDR. Most telepít jujujujj. Mennyi idő kb?

(#353) Manitos32


Manitos32
tag

előrendeltem pcre! :C :R

Ha csak két választásod van, válaszd a harmadikat

(#354) kokobe


kokobe
senior tag

Sose adunk 10/10-et mert nincs tökéletes játék ez sem az...

<---AMD___ATi--->

(#355) Teasüti válasza kokobe (#354) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Majd a PC-s verzióban egy realistic crash mod és realistic handling mod után 10/10 lesz. :K

(#356) AMD Power válasza Teasüti (#355) üzenetére


AMD Power
titán

Már alig várom!! PC-re mikor is jön ki?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#357) Def26 válasza AMD Power (#356) üzenetére


Def26
félisten

Egy időben a red dead redemption -el. ;] Amúgy nincs még hivatalos megerősítés és dátum sem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#358) AMD Power válasza Def26 (#357) üzenetére


AMD Power
titán

Kép alapján az is bejövős. :B ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#359) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ez igen nagy ! :DDD

[link]

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#360) Plebi


Plebi
senior tag

Egyszerűen le lehet rendezni a billentyűzet, egér és kontroller ellentétet: A konzoloknak nem csak böngészőben kellene támogatni a pc-s "irányítókat" és kétféle lehetőséget kellene meghagyni, aszerint, kinek mi tetszik. (PC-n is választhatok, hogy billentyűzettel, egérrel, vagy kormánnyal akarok irányítani autós játékot) Én is mindenféle szívfájdalom nélkül váltanék konzolra, csak akárhányszor próbáltam nem tudom megszokni a kontrollert, de a wii fps irányítása az jó volt, igaz lehetne pontosabb.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#361) FZsolt15 válasza Plebi (#360) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Az új konzoloknál van rá esély, mivel a Rome 2 és a Company of Heroes 2 is lehet, hogy megjelenik rájuk. Volt egy hír, hogy akár a Battlefield 4-nek is lehet egér+bill támogatása nextgenen.

(#362) DaemonX válasza kokobe (#354) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Ezzel nem értek egyet. Szerintem ez egy kissé elferdült gondolat, amit sokan előszeretettel alkalmaznak különböző tesztek és kritikák esetén. Mi értelme lenne annak, hogy a skála 1-től 10-ig terjedjen, hogy ha az adott produktum nem kaphat maximális, 10 pontos értékelést? Ez véleményem szerint logikátlan. A 10 pont nem azt jelenti, hogy nem lehet nála jobb játékot készíteni, hanem azt, hogy olyan minőségi tartalmat tudott nyújtani, és olyan színvonalon, hogy az megérdemli a 10-est a minimális hibái ellenére is. Ugyanez igaz filmek vagy könyvek esetében is.

(#363) Plebi válasza FZsolt15 (#361) üzenetére


Plebi
senior tag

Az szuper lenne.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#364) Teasüti válasza Plebi (#360) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Amennyire tudom ez a mostani generáción is adott, csak a fejlesztőkön múlik, engedélyezik-e (nem) a PC-s perifériák használatát.
Az szép, hogy fizikailag rá lehet kötni, de amíg a fejlesztő kegyességén múlik, addig kár is erre pazarolni a szót.
Mondjuk érteni értem azt is, hogy csak így lehet egységes a konzolos multiplayer, elvégre bármilyen fps-ben az egeresek földbe döngölnék a gamepad-osokat.
(És ez egy axióma, ez nem is vitás: lásd GTA IV pc mulitiplayer gamepad vs egér deathmatch - sokszor kaptam már meg, h csaló vagyok a magas frag miatt. :U Kérdeztem miről játszanak, erre írják, hogy gamepad...)

[ Szerkesztve ]

(#365) Tirexi


Tirexi
addikt

10 óra után meguntam a játékot. Csak ennyit szeretnék hozzátenni.

(#366) Teasüti válasza Tirexi (#365) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ha gondolod én bármikor átveszem tőled, ha eladományoznád. :DDD
Akkor nem is készül belőle több TirexiHD videó? ;]

(#367) JanR
Minő véletlen én is év vége felé tervezem megvenni. :))
Akkora várható a PC verzió. :DD

[ Szerkesztve ]

(#367) JanR


JanR
addikt

Tetszik a játék, de a törésmodell nem.. Év vége felé tervezem a beszerzését, csak nem tudom, hogy új konzolra vegyem meg, vagy várjam meg a PC verziót.

(#368) Def26 válasza Teasüti (#366) üzenetére


Def26
félisten

Gondolod ő vette? ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#369) Teasüti válasza Def26 (#368) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Azt nem tudhatom. Számít? :)

(#370) Vigilante válasza Def26 (#368) üzenetére


Vigilante
őstag

Ha saját pénzből vennék 15k-ért game-et, tuti nem mondanám 10 óra game után, hogy jaj már meg is untam! Főleg, hogy 35 óra volt az itteni tesztben is a főszál! :K Még az 1300-ba vett BF3-at is tolom multiba hátha meg is kedvelem. :K

[ Szerkesztve ]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#371) Def26 válasza Teasüti (#369) üzenetére


Def26
félisten

Arra gondolok, hogy neki volt valami warez balhéja. Talán Halo -t vagy mit másolt és csinált róla yt videót.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#372) Teasüti válasza Def26 (#371) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Az már az ő egyéni szociális problémája, engem a cikkíró makulátlansága is hidegen hagy (a cikk jó, a többi nem érdekel). :)
Amúgy sem bízom benne, h vki hozzám vág egy GTA-t. :DDD

(#373) Puma K válasza Tirexi (#365) üzenetére


Puma K
veterán

Ne haragudj Tirexi de ahogy te játszol, ahogy közlekedsz és "élsz" a GTA V világában az valami siralmas. Mintha egy 10 éves gyerek játszott volna. Neked még jó, hogy 10 óra elég volt.

Megnéztem 3 a GTA V-tel kapcsolatos videódat, de rossz volt nézni őket.

Viszont a játék érdekelt és kíváncsi voltam te rábukkansz-e valami olyanra amit a többi addig nézett játékosok által készített videóban nem láttam.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#374) Źşë' válasza callmeakos (#97) üzenetére


Źşë'
addikt

és lehet h pont ez miatt van h kiadták 360ra és ps3ra, mert tudtak volna többet is, csak nem akarták már megvárni az új konzol generációt, az eddigi munkákat meg nem akarták kukázni, a ps4 és pc bejelentést meg nem erőltettek, lehet lesz ebből még jobb is, legalábbis remélem!

aki nem tudná telepíteni a GTA5 -öt annak itt egy "How To Install" video! Haver küldte :P nagyon kész!! :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#375) Teasüti válasza Puma K (#373) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nekem az egyedüli dolog, ami tetszett bennük, az a TirexiHD fémjelzett animáció. Maga a játékvideók unalmasak, semmit mondóak, botrányosan alpári kommentárral. Ezek a videók csak saját használatra készültek? Videóvágás során kb a teljes anyagot kukáznám, ha össze kéne ollózni a jó jeleneteket a hulladék közül.
No offense, ez csak magánvélemény.

(#376) Puma K válasza Źşë' (#374) üzenetére


Puma K
veterán

Rühellem azt az embert aki azokat a videókat csinálja...

Ezek a videók semmilyen szinten nem viccesek. :(((

(#375) Teasüti :

Tirexivel az a gond, hogy rendesen beszélni és gondolkodni sem tud legalábbis ezt szűrtem le az eddig látott videói alapján. Nem a vidékies beszédstílusával van a gondom, hanem néha olyan logikai bukfencekbe ütközik és olyan zöldségeket magyaráz, hogy csak pislogok, és nézek, hogy ő ezt tényleg felrakta a YT-ra :U

Nem saját használatra készültek, hanem ebből akar -gondolom én- plusz bevételt szerezni a havi fizetése mellé vagy az helyett.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#377) fogtunder válasza Źşë' (#374) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a san andreast is PS2-re adták ki, ugyanígy az életciklus vége felé, mégsem készült PS3 verzió, szerintem ezt se fogják újra kiadni, az újakra majd csinálnak Vice Cityt (remélem).

I hate morning people. And mornings. And People.

(#378) Vigilante válasza Puma K (#376) üzenetére


Vigilante
őstag

giorgio: Hát ez pedig így 1:1-be is kijöhetne nextgen konzolokra, mert ott ütne ám látványvilágba 60 FPS-el! ;]

Puma K: Figy még mindig jobb, hogy ezt rakja fel ilyen stílusba, mint amikor a WC szimulátort rakta fel. :DDD Azon egyszerűen ledobta az agyam az ékszíjat, hogy ez a krapek tényleg minden szemetet feltol a youtube-ra!? :O Az alpáriságán meg már nem csodálkozom, így született nem tehet róla, max a szülei! ;] Munkaügyben voltam párszor Zalaegerszegen és hála égnek, azért nem ilyen emberek élnek ott! ;]

[ Szerkesztve ]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#379) Tuz


Tuz
tag

Még csak 10%-nál tartok de nagyon bejön a játék fényévekkel jobb mint a gta 4 volt. :)

[ Szerkesztve ]

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#380) Teasüti válasza Vigilante (#370) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Hát ha azt nézed, hogy 15k értékben vásárolsz mozijegyeket, akkor úgy 15-20 óra játékidő után is már pénzednél vagy. :))
Ilyetén a 10 óra tényleg gyors volt. :D Passzolom én csak free roam-ban többet belenyomtam az előző részbe.
Ha egy tisztességes játékidőt nézek, akkor viszont a 15k nem sok érte mondjuk egy mozihoz viszonyítva.
És akkor ez még csak single volt. Multival is legalább ugyanennyit el lehet lenni.

[ Szerkesztve ]

(#381) GSpecter


GSpecter
tag

Srácok! 33 küldetést megcsináltam és nincs több. Egyik karakterrel sem tudok mit kezdeni, kivéve Trevort, akinek éppen van egy "rampage"-e, de ennyi. Mit kell csinálnom?

(#382) asvald


asvald
senior tag

jöhetne már a játék PC-re itt irigykedek ;]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#383) csibe1 válasza DaemonX (#346) üzenetére


csibe1
addikt

Ez tök jól hangzik, de akkor sem gyere be. :N
Szem-kéz koordináció, ha mond valamit ez a fogalom.
Kontrollernél ez szvsz nem igazán jön össze.
Lehet magyarázni a bizonyítványt, de már kicsit fárasztó.
A kontroller nem olyan precíz, mint a billentyűzet-egér páros.
Ott simán lövök ösztönből-reflexből fejest vagy viszek be találatot, mert érzem merre van az egér és hová kell mozdítanom.
Ez kontrollernél is így van? :U

(#374) Źşë'

Szép videó.A Tajgetoszra vele, meg a készítőjével is. :K

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#384) DaemonX válasza csibe1 (#383) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Attól, hogy valami nem a végletekig pontos, ugyanúgy tud jó lenni. Ez most olyan, hogy attól, hogy a Bugatti Veyron 410el képes száguldani, örülsz egy 340es Lamborghininek is.
Nem magyarázom, tudom hogy PC-n gyorsabb, pontosabb, de sok PC-s úgy állítja be, mintha konzolon szar lenne... Erről kellene már leszokni

(#385) csibe1 válasza DaemonX (#384) üzenetére


csibe1
addikt

"Attól, hogy valami nem a végletekig pontos, ugyanúgy tud jó lenni."

Ezt embere válogatja.Valakinek bejön, valakinek nem.
Viszont hiába jön be, ha nem annyira pontos, mint PC-n.
A nem annyira precíz, mint a PC; de attól még ugyanolyan pontos rizsáról is kellene már szokni. :U
A végén még keresztes hadjárat lesz belőle. ;] :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#386) Mister_X válasza csibe1 (#383) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha nem lenne meg kontrollernél a szem-kéz koordináció, akkor lenne érdekes, hogy mindig le kellene nézni a kontrollerre, ha akarunk valamit. Ugyan úgy jelen van. Én speciel szintén reflexből kezelem és megvan a hatása is (Killzone <3). Így is szépen osztom a fejeseket, nem kell ehhez a hűdeprecíz egér. Van a kontroller is ugyan olyan jó. De mint írtad: ki mihez van szokva. Itt dől el...

@DaemonX: ott a pont.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#387) Vigilante válasza Mister_X (#386) üzenetére


Vigilante
őstag

Hát, azért legyen bárki bármekkora kontroller zseni, egy jó bill+egeret használó gamer-t le nem ver egy FPS-be sem az tuti! :K Főleg, amilyen elvetemülten kezelik egyesek az egerüket! ;] Nem is csoda 1 hivatalos FPS versenybe se tolja senki kontrollerrel. ;) Ettől függetlenül egy verekedősbe jobb a kontroller az tény! :K

Autósba meg pl én még mai napig bill-el vok a legjobb! ;] [link]

[ Szerkesztve ]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#388) Dany007 válasza Tirexi (#365) üzenetére


Dany007
veterán

Ez azért érdekes, mert az első 2 videóban még majdnem elélveztél a GTA5-től hogy mennyire állat meg minden... :U Tovább még nem néztem.
Egyébként szvsz nekem tetszik a stílusnak azon része, hogy real-time-ban, rögtönzötten veszed fel a videókat.
Sokkal jobb, mint amikor előre 50x eljátszott mission-t vesznek fel, előre megírt szöveggel...
Viszont tényleg lehetne benne több komolyság. :)

(#389) fogtunder válasza Vigilante (#378) üzenetére


fogtunder
nagyúr

kijöhetne, csak teljesen más lesz az architektúra és a fejlesztői környezet, nem véletlenül nem lesz visszafelé kompatiblitás egyik új generációsban sem hardveresen.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#390) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

A topikot átolvasgatva feltűnt, hogy elromlott a hozzászólás számláló, ;] és, hogy mennyire különbözőek vagyunk mi, emberek, játékosok.

Én ugyan nem játszottam még ezzel a résszel, de az elődöket már próbáltam. Most nem a játékot fogom minősíteni, csupán a saját szubjektív véleményemnek adok hangot azzal, hogy számomra ez a sorozat, a világ talán legunalmasabb, legsemmirevalóbb játéka. Semmivel nem lehetne rávenni, hogy az ötödik résszel játsszak, mert már a bemutatók is felérnek egy kínzással.

(#391) schawo válasza antikomcsi (#390) üzenetére


schawo
titán

Ha eddig eladtak 20 millió példányt, akkor 6 milliárd 980 millió még biztosan nem vette meg, úgyhogy a többség veled van :DD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#392) gyuszaa válasza antikomcsi (#390) üzenetére


gyuszaa
őstag

És akkor mi a helyzet a sims-el? ;]

(#391) schawo
De a világon nem mindenki gamer, közösségen belül nézzed. :D

(#393) kelly416


kelly416
veterán

Egy SuperSlim 12 gigás elég-e a GTA V-nek, ha gyakorlatilag szűz, üres, vagy vegyek inkább máris egy 500-as vinyót, cseréljem benne és csak utána tegyem fel a GTA-t? (Vinyócserére érdemi segítséget hol kaphatok? Nem fizikálisan, hanem leírás, folyamat stb...)

(#394) gyuszaa válasza kelly416 (#393) üzenetére


gyuszaa
őstag

Elég neki, 9,1-9,5 Gb áll rendelkezésre, és 8,1gb-ot telepít.

(#395) Jeanne d'Arc

Nagyon jó teszt, tényleg érdemes megvenni a gamet. :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#396) XuChi


XuChi
addikt

Én kipróbáltam a játékot és sajnos az autók irányítása borzalmas. Fizika 0. Ez így nagyon gáz nekem. Felejtős számomra a gta 5. :(

(#397) asvald válasza XuChi (#396) üzenetére


asvald
senior tag

A gta 4 től is rosszabb ? igaz , nekem se jön be ez a csúszkálás , olyan mintha driftelnék egyfolytában :DDD

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#398) XuChi válasza asvald (#397) üzenetére


XuChi
addikt

Emlékeim szerint a gta 4-ben jobb volt ennél sokkal a fizikai motor. A story elején amikor a seggünk alá pakol a gép egy audi rs-t és azzal kell követni a másik néger csókát akkor a hajamat téptem az irányítástól. Az autók úgy mozogtak mintha papírból lennének és semmi súlyuk nem lenne, illetve a fizika törvényeire fittyet hányva rallizunk velük a hegyről lefele. BORZALOM.

(#399) asvald válasza XuChi (#398) üzenetére


asvald
senior tag

biztos lesz valami update hozzá , persze ha lehetséges valami módosítás :)
addig is marad a gta4

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#400) Dany007 válasza XuChi (#398) üzenetére


Dany007
veterán

Ez nem lehet, hogy a karakter "kezdő vezetői tapasztalata" miatt volt így?
GTA4-gyel még nemsokat játszottam, viszont San Andreas-szal sok sok hónapot. Ott is az volt, hogy az elején amíg a driving xp-d nem nőtt magasra, addig szar volt az irányítás. Utána meg már simán elmegy kategóriába esett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.