Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

MOTOROLA NEXUS 6

KÉRDEZÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT, ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) ittakary


ittakary
nagyúr

Én még nem tudok egyelőre örülni neki: két telefon között vacilálok, Nexus 6 és OnePlus One (az egyszerűség kedvéért: mind a kettőt megvettem), de egyszerűen nem tudok dönteni melyik maradjon.

Mind a kettő nagyon jó telefon, és mind a kettő tetszik, szóval ritka nehéz a döntés, mert sok a változó.

OnePlus:
+ 1080p LCD (az én szememnek a pentile-matrix kijelző mindig is kicsit szőrös marad, lehet az 1440p is...)
+ 64GB
+ gyári CyanogenMod 12S (nagyon jól optimalizált, végtelenségig testreszabható)
+ bambusz hátlap
+ KAMERA: ez számomra a legfontosabb pozitivum: 60/120FPS lassitott felvétel, amúgy pedig ugyanaz a Sony kamera modul van mind a kettőben

- kicsit már unom (november óta megvan)
- hamarosan jön a OnePlus Two, és akkor nagyon be fog zuhanni a használtpiaci ára (már igy is 80ezer forint vagy inkább alatta van)

Nexus 6:
+ 6" 1440p kijelző nagyon szép, bármennyire is nem szeretem a pentile-t
+ Ambient Display (környezeti kijelző gyönyörűen működik)
+ 3GB RAM szerencsére itt is megvan

- mérete megszokható, de már a kényelmesség határán túl van (farmerzsebben hordva)
- kamera fapados csak hekkelve van 60/120FPs, de nekem még nem sikerült életre keltenem
- alap ROM nagyon fapados, ha pedig valami főzött csodát rakok fel, akkor meg ugyanott fogok tartani mint a Galaxy S3-mal tavaly, hogy ROMolgatok össze vissza mert egyik szarabb mint a másik.

De kapásból annyi féle van amit ki lehetne próbálni
- Liquidsmooth
- ResurrectionRemix
- CM12.1 nightly
- AICP (jelenleg ez van fent)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.