Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

MOTOROLA NEXUS 6

KÉRDEZÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT, ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) w333 válasza notafa3 (#400) üzenetére


w333
félisten

Áááá szóval te vagy az a CS 1.6 -ból :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#402) MartOOn válasza w333 (#401) üzenetére


MartOOn
addikt

Kockák... :DD :DD :DD

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#403) Chaser válasza Sznepi (#374) üzenetére


Chaser
titán

Biztos meg, egyre többen vesznek "nagy" telefont. Nekem 5,5 alatt már nincs telefon, és egyre többen vannak vele így. 4-essel kezdtem az okosteló' kampányomat, alig használtam. Aztán 4,7, az már jobb volt, de nem szerettem azt se. 5,5-esen kényelmes dolgozni, hordozni mókásabb. Valamit valamiért. Még mindig jobb ezt vinni mint a 12"-os notebookot...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#404) Hobbbyt válasza Chaser (#403) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Nincs baj az 5.5 - 6 collal.. a baj ott kezdődik, hogy nem adnak alternatívát.
Nekem speciel nincs telefon 5 - 5.2 col fölött. Az S4 az a méret amivel még elvagyok, nagyobbat nem akarok. Van 10 colos tabom ha nagyobb kell. Sok ismerősöm azért váltott iPhone-ra mert használható méretű csúcs telefont akar.. és a többiek nem kínálnak olyat. Én is meg vagyok lőve, mert ezek a buzi telefonok csak egyre nőnek.. azokra meg nem gondolnak akiknek nem fétisük a lapát.. de igényük ugyan úgy megvan a csúcstechnikára.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#405) Chaser válasza Hobbbyt (#404) üzenetére


Chaser
titán

Nekem se fétisem, munkaeszköz. Szifonnál most aktuális max asszem az 5,5", pedig ők megmondták hogy tablet is max 7"-ig létezik... ;] ha én lennék a gugli helyében dobtam volna egy 5"-os verziót is az N6-ból. N6V5/N6V6:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#406) leslien


leslien
nagyúr

project ara livestream

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#407) BDave


BDave
őstag

Ez a cikk megerősítette bennem, hogy nekem felesleges lenne egy 6"-os kijelzőjű telefon és hogy mennyire jó a N5 még mindig!

(#408) dodicsaba válasza BDave (#407) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Nekem pont ideális a 6" os kijelző ezért is vettem nexus 6 ot . Előtte Mate 7 volt Note 4 azok is jok voltak.
Jó kis telefon nekem tetszik.

BlackBerry Passport

(#409) rayoliviero


rayoliviero
veterán

(#410) BDave válasza rayoliviero (#409) üzenetére


BDave
őstag

Hát ez elég szégyen...

(#411) randras_83 válasza BDave (#410) üzenetére


randras_83
addikt

Kellett valami baki, ha már az iPhone6+ hajlik... :DD

https://www.flickr.com/randras83/

(#412) dodicsaba válasza randras_83 (#411) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Az enyém tökéletes és 2 másik ismerősömé is. Szerintem kár általánosítani. Sokan fikázák a Nexus 6 ot de én semmilyen hibát nem tapasztaltam eddig és én tapasztalatból mondom mint felhasználó. Remek telefon!

BlackBerry Passport

(#413) MartOOn válasza dodicsaba (#412) üzenetére


MartOOn
addikt

El is fogadnam azt a hw-t a nexus5 hazaban es árával... :K

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#414) Just_Reboot válasza MartOOn (#413) üzenetére


Just_Reboot
addikt

+1 de 5,5" kijelzővel

(#415) BDave válasza randras_83 (#411) üzenetére


BDave
őstag

Egyik telefon se tökéletes, de a Motorola nem ma kezdte a szakmát...

(#416) dodicsaba válasza BDave (#415) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Pontosan.

BlackBerry Passport

(#417) madexx válasza dodicsaba (#412) üzenetére


madexx
tag

Neked mennyit bír az akksi? Milyen SOT-ot bírsz belőle kiszedni? Wifi neked is fura, úgy értem hogy mintha dobálná a wifit (felül az állapotikon megmarad, csak éppen internet nem jön, sorry nem tudom jobban leírni :D )? Nekem 3-4 óra SOT egy napi használatnál, játszok rajta (clash of clans), GPS ki de minden más bekapcsolva google now-al, ok google lezárt képernyőnél is, 90% 4G 5% 3G 5% wifi. Fényerő automatikus kb 1/3 és fél között, ambient display on. Most kikapcsoltam az ok google-t, megnézem így mit mutat.

[ Szerkesztve ]

U11+ / bnet Bocskay#2256 - OW

(#418) Davzone válasza madexx (#417) üzenetére


Davzone
senior tag

Nalam ugyan ez de GPS van, ami alig megy csak ha epp valami hasznalja. Viszont google mapsel vezetek mindenhova ahhoz kell.
Avg 4 ora van meg, es minden este toltom.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#419) madexx válasza Davzone (#418) üzenetére


madexx
tag

hát akkor nagyobb aksi ide vagy oda, a nexus az nexus maradt :( :)

U11+ / bnet Bocskay#2256 - OW

(#420) dodicsaba válasza madexx (#417) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Nekem nem dobálta a Wifit egyszer sem vettem észre pedig délutántól csak azon neteztem minden nap. Gps is tökéletesen ment. 3,5-4,5 óra kijelző használat 1-1.5 óra hívásidőt nekem mindig hozta az aksi. Nálam kényelmesen kibírta a napot pedig ez már nem átlaghasználat.

BlackBerry Passport

(#421) leslien


leslien
nagyúr

tessék itt van az esély Nexus6 ra.. .. :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#422) szqter válasza leslien (#421) üzenetére


szqter
tag

Nem tölt be az oldal :(

(#423) notafa3 válasza szqter (#422) üzenetére


notafa3
tag

nálam betöltött, chrome-ban

(#424) szqter válasza notafa3 (#423) üzenetére


szqter
tag

Megpróbáltam megint, most működőtt! :)

(#425) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hát elég egy kihalt a topik :(((
N5 topikban fosták a hsz-eket ilyenkorra már, naponta 100+ alig tudtam követni :D

(#426) ForRedGlory válasza DeathAdder (#425) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kis túlzással fele annyiba került a telefon újan, mint ez :D

(#427) DeathAdder válasza ForRedGlory (#426) üzenetére


DeathAdder
veterán

Oké persze, ráadásul ez pusztán mérete miatt is már rétegtelefon, de ott a note topikok, mate7 etc.. ahol okkal móddal de zajlik az élet.
Igaz végül én is note4 -nél kötöttem ki (illetve maradok is rajta), de azért nem gondoltam hogy ennyire nem lesz sikere N6-nak idehaza :N
főleg mert nexus, de se romolások se első hsz...

(#428) ForRedGlory válasza DeathAdder (#427) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem már lenne, ha 160-ból kijönne, de "kissé" drága még :(

(#429) rwbag2012 válasza ForRedGlory (#428) üzenetére


rwbag2012
tag

Én is várakozó állásponton vagyok☺
Egyébként itthon kitől érdemes majd venni? Ki a megbízható?

(#430) DeathAdder válasza rwbag2012 (#429) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mivel hivatalosan nem kapható, én a partnerot ajánlanám.
Note4-et is onnan vettem, továbbá a héten egy ace4 -et. Bontatlan csomagolású tökéletesen működő darab mindkettő, illetve több barátom/ismerősöm is tőlük vásárolt már.

Kicsit tartok az ilyen zuggsm-ektől, de bennük teljesen megbízom és merem ajánlani őket :)
Nagyon gyors és készséges az eladó is, szinte azonnal válaszol mindig ahogy írok neki, note-t este fél 6 -kor adta fel nekem, mert fontos volt h másnapra hozzám kerüljön, elintézte gond nélkül.
Egyesek szerint élőben van egy kis antipátia emberünkben, de én ebből mit sem tapasztaltam még :N

Én egészen a note4 lolli frissítésig várni fogok.
Ha a szoftver nem lesz legalább olyan sima és gördülékeny mint a héten zsír újan 44 ezerért vásárolt ace4 -en (hihetetlen kimondani tudom), akkor vagy ide jövök, vagy életemben először kipróbálok egy 5.5"-es alma terméket..

(#431) szqter válasza DeathAdder (#427) üzenetére


szqter
tag

Fél éven belül tervezem a telefon megvasárlását, egyelőre lakásvétel közepén állok.
Kicsit drága is még sajnos.

(#432) rwbag2012 válasza DeathAdder (#430) üzenetére


rwbag2012
tag

Partnero-ról jókat olvastam, még nem vásároltam náluk. Kicsit még kivárok a vásárlással. Jelenleg egy lollipop-pal tökéletesen működő Nexus 4-em van.

(#433) randras_83 válasza rwbag2012 (#432) üzenetére


randras_83
addikt

Én is merem ajánlani a partnerot, eddig csak pozitív tapasztalatom volt velük. A srác teljes mértékben korrekt.

https://www.flickr.com/randras83/

(#434) ForRedGlory válasza randras_83 (#433) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Garancia eseten is?

(#435) DeathAdder válasza ForRedGlory (#434) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem saját emberük nyúl bele hanem konkrétan Sams modelleknél úgy hallottam több felől is (köztük a bolt tulajának egyik jó barátjától) , hogy a Samsunghoz viszik 1 évig amíg a gari érvényes.
Különösebb panasz a garanciáztatásról sem volt még.
vagyis persze biztosan volt, ahogy mindenhol máshol, de én még olyan userrel nem találkoztam :N

(#436) randras_83 válasza ForRedGlory (#434) üzenetére


randras_83
addikt

A HTC - m kétszer volt porosodás miatt szervizben. Nem volt gond. Egy Moto G - t cseréltek nekem, minden szó nélkül. Az asszony Nexus 5-öse meg Nexus, nem kell szervizelni. :DD Szóval igen, garancia esetén is.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#437) acura13 válasza DeathAdder (#430) üzenetére


acura13
aktív tag

expansys??? nem jo?

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#438) DeathAdder válasza acura13 (#437) üzenetére


DeathAdder
veterán

Biztosan jó, gyártói garanciát adnak?

(#439) acura13 válasza DeathAdder (#438) üzenetére


acura13
aktív tag

ehhez nem értek...bizom a Motoban..de garanci a van rá

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#440) szqter


szqter
tag

A telefonhoz turbo chargert adnak alapbol vagy az külöm vasarolhato meg?

(#441) zola-


zola-
őstag

Expansys csak gyari garanciat ad. Amugy az enyem elado

(#442) Davzone válasza szqter (#440) üzenetére


Davzone
senior tag

Turbo charger jar hozza alapbol!

OFF: :DDD

[ Szerkesztve ]

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#443) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na, ezt mar a Nexus 6-rol iron :D Vettem egyet a Note 4 melle. Hat....elsore joval gyorsabbnak tunik ;]

(#444) leslien válasza ForRedGlory (#443) üzenetére


leslien
nagyúr

gratula :C várom a tesztet :R

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#445) DeathAdder válasza ForRedGlory (#443) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szuper, gratula :C

Végül is tök mindegy melyik topikban kérdezek, a N6-é sajnos eléggé kihalt, úgyhogy inkább itt gyarapítsuk a szót, felnőtt emberek vagyunk (legalábbis részben :D) ezért az objektív véleményedre volnék kíváncsi :)

Szóval az érdekelne mindösszesen hogy kijelzőben mennyivel érzed másnak, mennyivel érzed gyengébbnek? A fehér szín mennyire rossz note4 -hez képest? igaz hogy rózsaszínbe húz már-már a fehér?
Egymás mellé téve egyértelműen elkalapálja a note4 kijelzőben?

Anyaghasználatról mit tudnál mondani, hogy egymás mellett van a kezedben a kettő? :)

(#446) B1T3 válasza ForRedGlory (#443) üzenetére


B1T3
addikt

Gratulálok hozzá! :) A te véleményed is érdekel az üzemidejéről. :)

(#447) ForRedGlory válasza B1T3 (#446) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az csak hosszabb tavon lesz. Most nyomogatom nonstop :D Ami biztos az az, hogy 1 ota 38 perc kijelzo mellett 76%-on all. Eleg jo :) A Note 4 talan jobb, de majd megnezem...

Jo lenne irni egy szep kis logoutos cikket a ket telefon osszehasonlitasarol, mint amiket irogattam regebben, de ahhoz sok ido kell.

(#448) ForRedGlory válasza DeathAdder (#445) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Bocs, hogy elozot nem szerkesztettem, telefonrol maceras.

A kijelzo meglepoen jo. Ettol fuggetlenul a Note 4 kijelzojet jobbnak tartom. A Nexus feherje szep feher, ezzel nincs is gond. Egy gond van vele, na jo ketto: szinprofil nincs benne, tovabba alacsony fenyeron picit rozsaszin lesz. Ettol eltekintve gyonyoru.

Az osszeszereles elso osztalyu, nagyon egyben van. Masszivabb mint a Note 4, de szerintem kevesbe kezreallo. Nem tudom, hogy a cikkben hogy lehet ergonomikusnak beallitani, de a Note 4 jobb fogasu. Lehet megszokas kerdese es meg keresem rajta a biztos pontokat, ahol fogni kell, de nem tudom... Ez a nem szimmetrikus lekerekites a hatlapon nehezen szokhato.

Viszont Note 4 mellett nem tunik nagyobbnak, szoval ezzel nincs gond. Viszont akkora doboza van, hogy beszarok. Nem tettem meg melle a Note 4 dobozat, de szerintem minimum a duplaja :D

Amugy Expansys-tol lett veve, csak a Note 4 topicot nem szemetelem vele tele. Ott kerdezte valaki.

[ Szerkesztve ]

(#449) B1T3 válasza ForRedGlory (#448) üzenetére


B1T3
addikt

Poénból lefotózhatnád nekünk a két dobozt egymás mellett. :)

(#450) ForRedGlory válasza B1T3 (#449) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ok, majd feltoltom kicsit kesobb, de ahogy latom nem tuloztam, sot :D

Amugy az akksi elso nalam levo periodusa alatt 7.5 ora keszenlet mellett kerek 6 ora kijelzo utan adta meg magat, azaz 5%-on all.

Kinyomtam a szemet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.