Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6051) jokeph válasza Diabolis (#6040) üzenetére


jokeph
nagyúr

Zseniális. :D :C

(#6045) KROK640: Nokia 5510, detto. az 56k-s net is stimmel, 2000-2003 között. :D utána megszünt ez a lehetőség, mert lemondtuk a vezetékes telefont (és hát ugye annak a vonalán jött a net is), a vonalat meg kiosztották a buszpályaudvarnak. :U
kis szünet (akkoriban nem zavart a hiánya, ez betudható a sok LAN PArtynak, meg a "hatalmas" sebességének, SC1+BW és W3+TFT-vel net nélkül is kitűnően lehetett a gép ellen is multizni, régi szép idők), majd 2004-ben bejött a kábelnet, ami azóta is megvan töretlenül, első lépcsőben atomspeed 512 KByte/sec-el. :D Most 150 MByte/sec-nél jár a kiépítés, nálam a 100 MByte/sec-es csomag dübörög).

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#6052) bambano válasza Pötyi (#6047) üzenetére


bambano
titán

nekem van szolgálati baseball ütőm...
egyik régi főnököm esztergáltatta.
utána meg raplizott, hogy használom...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6053) opr válasza jokeph (#6051) üzenetére


opr
veterán

Kbit és Mbit. Szakmai oldalon ne kavarjuk, mert kitépett rendszergazdahajból fonott faszkorbács jár érte. :))

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#6054) jokeph válasza opr (#6053) üzenetére


jokeph
nagyúr

Uhh, és télleg. :B Köszi a korrigálást. :R
Az utolsó kettő az valóban MBit/sec. :W
Az első az viszont helytálló. ;)

(#6055) opr: Bezony. :K

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#6055) opr válasza jokeph (#6054) üzenetére


opr
veterán

512 Kbyte/sec az helytálló? Az 4Mbit. Akkoriban olyan neted volt? :Y
Nekem az volt, hogy kb 2003-ban elméletileg 56kbit, gyakorlatilag 14400bps volt szegény, egy este alatt nem mindig jött le egy 168kbites mp3 album.
Utána lett ISDN, utána viszont azonnal 10Mbit, űrtechnika volt 2005-ben. :D

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#6056) nyisziati válasza opr (#6055) üzenetére


nyisziati
veterán

:Y
Az biztos. Nálunk 2 Mbit volt akkortájt, 2007-ig nem is változott. Ráadásul rézkábeles volt, havonta mindig volt 1-2-3 nap, hogy szakadozva működött. Utána behúzták az optikait, mindjárt lett 5 Mbit, aztán 2009-től 10, 2012-től 20. Azóta is az van.

[ Szerkesztve ]

(#6057) KROK640 válasza nyisziati (#6049) üzenetére


KROK640
veterán

Hát igen, 50+ zenével már el lehetett rajta lenni.
Amúgy az enyém még megvan :D (csak nem tudom h beindulna-e lévén 2007 óta nem indítottam el)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6058) qnadam válasza jokeph (#6054) üzenetére


qnadam
veterán

szerintem az 512 is kilobit volt, soha nem volt divat az ilyesmit byte-ban megadni.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#6059) KROK640 válasza jokeph (#6051) üzenetére


KROK640
veterán

Nokia 5510-et imádtam, nekem kék volt, de ismertem olyat akinek piros volt, igaz azt csak nyerni lehetett asszem.
Nekem is volt a netben szünet, 2001 decemberétől egy ideig egyirányúsított volt a telefonvonal, ergo net nuku. 2003 májusban sikerült ismét netet szereznem. Közben engem sem zavart a hiánya, nem volt még sok oldal, mert nálam is akadt pár LAN party, meg ebben az időszakban bontakozott egy nagy szerelem, szóval úgy unblock az egész gépet hanyagoltam akkoriban (napi 30-60 percet ha foglalkoztam vele, hétvégén esetleg 1-2 órát).
W3+TFT-vel mi is elvoltunk, Lan partykon, meg gép ellen. Meg Mafia 1 és társai. Már amikor gépeztem egyáltalán.

Aztán jött nekem az ISDN 2003 decemberben, majd 2004 decemberben az ADSL ami 512-es lett volna de első nap már fel is emelték 1Mbitre... majd 2-re 2006 körül, utána 8-ra, aztán 2010-ben 16Mbitre... Aztán jött a kábel, és most van vagy 300Mbit ... :D (300/20Mbit pontosan)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6060) koby11h


koby11h
aktív tag

2400 bit/sec, 12 perc volt egy 640x480-as gif a szolnoki bbs-ről... vagy 320x240-es? ez a fránya szenilitás!

[ Szerkesztve ]

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#6061) dingdongkng válasza KROK640 (#6059) üzenetére


dingdongkng
tag

Igen, szép dolog a nagy szerelem, de még szebb az ADSL :D :D

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#6062) KROK640 válasza dingdongkng (#6061) üzenetére


KROK640
veterán

Ez olyan ismerős, nem volt ez régen slogen?

(egyébként akkoriban csak egy bizonyos lány érdekelt, és nem annyira a gép/net...)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6063) BiP válasza KROK640 (#6062) üzenetére


BiP
nagyúr

szakállas: Két informatikus beszélget:
- Képzeld, tegnap az éjszakai klubban megismerkedtem egy csinos szőke nővel.
- Szerencsés fickó!
- Felhívtam a lakásra, ittunk egy kicsit, átöleltem...
- És aztán, mi volt még?
- Egyszer csak azt mondja: "vetkőztess le!"
- Nahát...
- Levettem a szoknyáját, aztán a bugyiját is, aztán lefektettem az új laptopom mellé az asztalra...
- Nocsak vettél egy új laptopot? Milyen processzorral?

(#6064) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jön egy ticket, hogy user gépén valami kártevő karanténozódott, nézzem meg, full scan, stb.
Usernek chat, semmi.
Levél, semmi válasz.
Felhívom, hogy kéne futtatnunk egy víruskeresést, azt mondja "Ja, én azt a levelet nem értettem, nem tudom, mit kéne csinálni"
...mondjuk válaszolni rá... vagy az már nem tartozik a kulturált viselkedés körébe...

Mutogatni való hater díszpinty

(#6065) E.Kaufmann válasza hcl (#6064) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Jellemző. De gyakran, még ha érti, sem válaszol ;]
Én bezzeg próbálok válaszolni minden levélre, igaz, volt, hogy nem kellett volna, mert idegállapotban voltam/kerültem :DDD

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#6066) Top cat válasza E.Kaufmann (#6065) üzenetére


Top cat
őstag

Az még a jobbik eset.
Az már veszélyesebb ha ott van az alany, nálad meg egy Bézbóz ütő. :DDD

(#6067) E.Kaufmann válasza Top cat (#6066) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ismerem magamat, annyira higgadt tudok lenni, hogy baseball ütő, csavarhúzó, olló, oldalcsípőfogó, krimpelő nincs ilyenkor a kezemben. Volt már vita face2face, több is. De a végén jobbnak éreztem a lábammal érvelni, de nem mint Chuck Norris ;] , hanem átléptem egy másik cégbe.

Olyan szempontból mindenkinek ajánlom, hogy ha sokáig van egy helyen, akkor nagyon elkezdi félteni az ember a helyét, viszont, ha egyszer jól felk[rják az ember agyát és indulatból lép és még van is hová, utána már nem olyan kiszolgáltatott az ember lelkileg, mert tudja, egyszer már sikerült váltani, és sikerülhet máskor is, ha gond lenne.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#6068) BiP válasza hcl (#6064) üzenetére


BiP
nagyúr

Nálunk is jellemző. Ha nem tudnak mit kezdeni egy levéllel, nem visszakérdez, hogy miről is van szó, hanem inkább sunnyog - biztos arra játszik, hogy megoldódik vagy más megoldja helyette.

(#6067) E.Kaufmann: igen, ez ilyen. Ha egyszer sikerül lépni, és jól sül el, akkor megtapasztalja az ember, hogy amitől addig félt, felesleges volt, működik.
Én a repüléssel voltam így sokáig. Nem tudtam, mi a folyamat, hogyan kell jegyet venni, becsekkolni, maga a repülés, stb.
Aztán az élet úgy hozta, hogy kellett, aztán kiderült, hogy ez tök egyszerű, semmi ördöngősség nincs benne.

[ Szerkesztve ]

(#6069) koby11h


koby11h
aktív tag

User: lassú a gépem
Én: kérlek a gépházból (Win-I) a Frissítések (legalul) csináld meg addig amíg nem talál többet. Ez szokott segíteni. Kérlek jelezz vissza ha valami nem érthető, illetve arról is, hogy ez segített-e vagy nézzem meg TeamViewerrel!
1 hete semmi válasz...

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#6070) E.Kaufmann válasza koby11h (#6069) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Lehet, még frissít a gépe ;]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#6071) Top cat válasza E.Kaufmann (#6070) üzenetére


Top cat
őstag

Vagy az i-t L-nek nézte, és azóta is lockolva van a gép. ;]

(#6072) koby11h válasza E.Kaufmann (#6070) üzenetére


koby11h
aktív tag

i5, 8GB, 240 SSD, WIn10 1909 = kizárt dolog :)
Inkább "User error! Please change user and try again!"

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#6073) koby11h válasza Top cat (#6071) üzenetére


koby11h
aktív tag

Na ez lehetne, de ezeket is ismeri és használja is :)
Simán csak le vagyok sz@rva... amúgy tudom hol a helyem csak bassza a csőröm :)

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#6074) pn4hvq válasza koby11h (#6069) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Erre a mottóm: "ha neki nem fontos, nekem sem az".

(#6075) koby11h


koby11h
aktív tag

User: Figyúúú! Amikor jelentkezek be az eddigi Office 365 helyett valami Microsoft 365 ablak jön be? Ez valami vírus, vagy valamit elrontottam?
Én: Figyúúú! Emlékszel a kb. 3 héttel ezelőtti kör emailre amiben leírtuk, hogy Office 365 május elsejétől Microsoft 365 és ha változik akkor kérlek ne lepődjetek meg!
User: Most ekkor jó vagy nem???
Én Neki: Jó! Kérlek használd nyugodtan.
én magamban: BASZDMEG!!!!!

nagyon péntek van már :W

pn4hvq : én is lezártam a ticketet :)

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#6076) E.Kaufmann válasza pn4hvq (#6074) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Csak óvatosan, mert aztán ezek egy része elkezd sírni a főnöknek...

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#6077) F.E.K.. válasza E.Kaufmann (#6065) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Pár napja.. megkapta a felhasználó az automata levelet a ticketing rendszertől:

"Tisztelt XY!
A(z) XXX-XXX azonosítójú bejelentését "Befejezett" státuszra állítottuk. Ha Ön szerint még sincs kész, akkor kérjük válaszoljon erre a levélre a tárgy megváltoztatása nélkül. Egyébként a feladat 5 nap után automatikusan lezárásra kerül.
"

Felhasználó válasza:

"
Kedves IT !

Mit jelent ez az üzenet?

Előre is köszönöm a tájékoztatást!
"

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#6078) pn4hvq válasza E.Kaufmann (#6076) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Ezért szoktam e-mailben kommunikálni. Ott látszik, hogy én reagáltam, viszont ha nem jön válasz, akkor a probléma nem zavaró, megoldódott, stb. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát...

(#6079) Top cat válasza F.E.K.. (#6077) üzenetére


Top cat
őstag

Az ilyen hogyan talál haza? :W

(#6080) solena válasza pn4hvq (#6078) üzenetére


solena
tag

Plusz, nem fáraszt a baromságaival, mert (élő)szóban igencsak le tudják szívni az ember energiáit ezek a funkcionális analfabéták, ahogy levezetik az emberen a frusztráltságukat :U Elég kihámozni, hogy mi is a problémája.

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#6081) dingdongkng válasza KROK640 (#6062) üzenetére


dingdongkng
tag

Figyelj félrészegen beírtam ez ide poénnak, nem hiszem :D. Vagy akkor nagy szellemek találkozása :D

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#6082) IT user válasza BiP (#6063) üzenetére


IT user
tag

- Barátnőd méretei?
- 1024x768x256
- Neve?
- image003.gif

(#6083) Tim82 válasza Top cat (#6079) üzenetére


Tim82
nagyúr

Küld egy levelet valamilyen ertesites@ vagy noreply@ kezdetű e-mail címre és megkérdezi benne (lehetőleg a Subject/Tárgy mezőbe írva a tényleges szövegmező helyett), hogy "t. Cím, hol lakom?"

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6084) dingdongkng válasza Top cat (#6079) üzenetére


dingdongkng
tag

Ezt úgy hívják, hogy tanult tehetetlenség. Tapasztalatom szerint a jog és az IT két olyan terület, ahol nagyon feltűnően sok az ilyen tanult tehetetlenségben szevedő ember. Nem az a baj, hogy nem érti az üzenetet, meg sem próbálja értelmezni, egyszerűen forward-olja az IT-nak. A jog ugyanilyen, ez most pont a kijárási korlátozás kapcsán merült fel. Másfél oldal az a kurva rendelet, de senki el nem olvasná, kísérletet sem tesz arra hogy értelmezze, hogy mi van azokban a tetves kijelentő mondatokban. És ez nem csak a leghülyébbek előjoga, üzlettulajdonosok voltak zárva, amikor nyitva lehettek volna, illetve használták rosszul a 9-12 órás szabályt. Azért mert nem tudták elolvasni azt az egy idevonatkozó paragrafust? Dehogy! Azért mert megtanulták azt a viselkedési formát, hogy ilyen helyzetben "tehetetlenek", és ha az index hülyeséget hoz le a boltzárról akkor bezárnak.

[ Szerkesztve ]

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#6085) Top cat válasza dingdongkng (#6084) üzenetére


Top cat
őstag

Másfél oldal értelmezése, az ország 90%-ának nem menne.

Na de hogy három sor is gondot jelent. :C

(#6086) qnadam válasza Tim82 (#6083) üzenetére


qnadam
veterán

nem, a tárgyat szigorúan üresen kell hagyni. legfeljebb annyit szabad beleírni, hogy kérdés.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#6087) Kisgépkezelő válasza KROK640 (#6016) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ez bizony user error, mert így konkrétan sehol nincs leírva a törvényeinkben, hogy el kell menned feketén dolgozni, munkabalesetet kell szenvedned, azt nem bejelenteni, majd miután kiderül, hogy nem hogy jogszerűtlenül ki akarnak jelenteni, valójában be se voltál jelentve, hagyni az egészet annyiba. És ezt nem a törvényeink miatt tehetik meg, hanem mert egyes munkavállalók önként aszisztálnak a saját kárukra történt törvénysértések eltusolásában.
Voltam én is eféle cigánykodós helyen, de nekem ebből nem az a tanulság, hogy rosszak a törvényeink (van bőven bajuk de nem ez), hanem az, hogy meg kell nézni, hogy kivel köt munkaszerződést az ember.

(#6088) #64791808 válasza F.E.K.. (#6077) üzenetére


#64791808
törölt tag

Az ilyennek a radiätorba vernem a kicsi fejecskejet, hogy nabaszod akkor olvassuk el együtt!!!

(#6089) davenport válasza dingdongkng (#6084) üzenetére


davenport
aktív tag

A jogalkotás produktumainak nagy részét a jogvégzett, és szakmai tapasztalattal rendelkezők sem mindig tudják értelmezni, és nem azért mert hülyék, hanem mert a jogalkotó sem mindig tudja hogy mit szeretne, vagy ha tudja, akkor nem tudja magát kifejezni, és életszerűtlen, szakmai bikkfanyelven fogalmaz. Erre egyébként az általad hivatkozott 71/2020. Korm. rendelet egyes részei tökéletes példát mutatnak, nem véletlen hogy a 11 órai live show-ban sem mindig találták el, hogy éppen mit lehet és mit nem.

#6087: Most így a karantén kapcsán hallottam meredek történeteket, hogy kivel és hogyan szúrt ki a munkáltató, és amikor megkérdeztem, hogy x éve szakmában tevékenykedő, elismert, normálisan dolgozó emberként miért hagyja, hogy lassan ő fizessen azért, hogy ott dolgozhasson, a válasz csak kb. vállvonogatás volt.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#6090) F.E.K.. válasza dingdongkng (#6084) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Az illető most végzős jogász hallgató egyébként, szóval adott nála az IT és a JOG is... :C :DD :DD :DD

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#6091) Tim82 válasza qnadam (#6086) üzenetére


Tim82
nagyúr

Akkor már fokozzuk: üres tárgy, üres szövegmező (nyilván abban bízik az üzenet küldője, hogy aki feldolgozza az e-mailjét, telepatikus/távolbalátó képességekkel rendelkezik, ne adj'Isten, a Divination iskolára tette a magic skillt), de az "iPhone-ról / Samsung telefonról küldve / küldte a Win 10 Posta" természetesen be van kapcsolva, mint automatikus aláírás, a leglényegesebb információt közölve.

Disclaimer: a valósággal való bármilyen egyezés természetesen a véletlen műve.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6092) szebe válasza dingdongkng (#6084) üzenetére


szebe
őstag

Ennél már csak az a rosszabb, amikor elolvassa, majd a saját szájíze szerint csavar rajta egyet (amivel természetesen csak ront a helyzeten), és úgy használja.

Nehogy már neki bárki megmondja mit csinálhat.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#6093) *Ropi* válasza #64791808 (#6088) üzenetére


*Ropi*
félisten

És radi8tor ehhez mit szól? :DDD

(#6091) Tim82: Az ilyen bőbeszédű (l)usernek nem szabad a szavába vágni. :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#6094) hcl válasza E.Kaufmann (#6065) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én is, Annál jobb, minél kevesebb az elvarratlan, mert úgyis jön még több...

@koby11h : Ha nincs róla ticket, akkor ráér addig, amíg válaszol :D

@F.E.K. Tök alap.:D

@pn4vhq : VSP :D

@dingdongkng : Még ha csak ez a kettő... De mindenhol.
Odaérek a bsuzmegálloszba, néni áll ott egyedül (nem akkor ért oda, már messziről látszott, hogy ott van), odakiabál (10 méterre)
- Fiatalember, elment már a **** -es?
- Nem tudom, most érkeztem
- És mikor megy?
- Nem tudom, nem járok azzal a járattal...
...a menetrend mondjuk hozzám volt közelebb, így megnéztem neki.
Mindegy, hogy ki, a legközelebb levő ember oldja meg a bajait...

@Kisgépkezelő : A fene, a törvények még nem is olyan rosszak, a betartatásuk rossz. Kenőpénz, félrenézés, töketlen hatóság.
Ha csak a jelenlegi cucc be lenne tartatva, nem lenne ennyi meredek eset.

@Tim82 : Azért ez lehetett egy véletlenül nyomott küldés is :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#6095) dingdongkng válasza hcl (#6094) üzenetére


dingdongkng
tag

Jó a buszmenetrend tud bajos lenni, nem véletlen, hogy mindenhol nagyon elterjedt a futár-hoz hasonló információs kijelző.

Menetred:
Szerdán ekkor és ekkor
Szünet és ünnepnapokon ekkor és ekkor

És akkor ott állsz március 15-én szerdán, és gondolkozol, hogy mikor jön a busz :D

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#6096) E.Kaufmann válasza dingdongkng (#6095) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Debrecenben én még csak villamosnál láttam, vidéken meg örülünk, ha a papír kint van és aktuális ;]

Ahhoz nagggyon részegnek kell lenni, hogy ne tudja az ember, hogy március 15 van :DDD

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#6097) Pötyi


Pötyi
őstag

Elképzelhető, hogy a panaszbejelentők egy része csak unatkozik és beszélgetni akar valakivel. Egyedül él, elvált, vagy meghalt a házastársa, gyerekei már kirepültek, bagózni nem jár le, napokig nem nyit rá senki az irodájában, még a házi kézbesítő se. Vágynak az emberi társaságra.

:DDD

QNX is cool!

(#6098) Kisgépkezelő válasza E.Kaufmann (#6096) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Én rendre eljátszom, hogy munkaszüneti napokon indulok boltba, aztán csodálkozok, hogy miért ilyen kihalt minden. Emlékeim szerint egyszer még az egyetemig is elmentem anno, aztán sokáig értetlenkedtem, hogy mi a f....é van zárva. Dolgozni szerencsére még sosem mentem, ünnepnapon, de szerintem előbb-utóbb becsúszik egy ilyen is. :D

(#6099) Tim82 válasza hcl (#6094) üzenetére


Tim82
nagyúr

Bármi lehetséges, főleg ezres nagyságrendben.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6100) Tim82 válasza Pötyi (#6097) üzenetére


Tim82
nagyúr

Úgy sejtem, minden nagyobb ügyfélszolgálatnak megvannak a maga házi futóbolondjai.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.