Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) voncci válasza leslien (#1450) üzenetére


voncci
aktív tag

Pénteken küldtem vissza a 3db-ot!! Azt hiszem szerda körül jött rá egy frissítés. Már nem emlékszem a kódjelére, de a security patch már December 1. volt A software-s javitasok nem segítenek a készüléken sajnos, csak sajnos ilyen tessék, lássék mondom. Ez tuti hardware lesz!!! Azt hiszem, el engem az FE-t amit sajnálok, mert amúgy, meg egy nagyon jó készülék lenne :((

(#1452) leslien válasza voncci (#1451) üzenetére


leslien
nagyúr

sajnálatos... akkor te úgy jártál mint natë a kamerával....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1453) voncci válasza leslien (#1452) üzenetére


voncci
aktív tag

1-2 hónap múlva talán még egyszer teszek egy próbát , hátha addigra kifut a hibás széria, és az újabb gyártás során kijavítják a tuti hardware-s hibát

(#1454) leslien válasza voncci (#1453) üzenetére


leslien
nagyúr

és akkor én is vevő leszek egy 8/256 verzának.... :) pláne ha majd jársz pesten...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1455) Badboys válasza voncci (#1453) üzenetére


Badboys
őstag

Kedden jár le a 14 napos vissza küldés. de így marad az exinos. Ennek tudatában, hogy jelen van a Gosh probléma nem hiszem, hogy csere lesz. Köszönjük, hogy megosztottad.

(#1456) voncci


voncci
aktív tag

Csak még annyit, hogy nálam mind a 3db 5G-s volt (Snapdragon) ebből csak egy volt 128GB azt hittem, hogy talán csak a 256GB-osak a hibásak, de sajnos ez sem jött be :(((

(#1457) leslien


leslien
nagyúr

remélhetőleg jövőhéten már indul a béta droid 11 ... kíváncsi leszek most melyik ország lesz benne?!

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1458) maaniac válasza leslien (#1438) üzenetére


maaniac
aktív tag

Ma nyüstöltem rendesen a kicsikét, majd 7 óra SOT -nál tartok és még van 18%. Snapival mennyi az átlagos SOT?

(#1459) eladogeppc válasza maaniac (#1458) üzenetére


eladogeppc
veterán

Szia !
Exynos változatod van ? One UI 3.0 ? 120Hz ?
Sima S20 am és S20+-om volt, maximum 4 óra SOT-al.
Csak Facebook, Messenger és zene hallgatás (MP3)-al. GPS használat nélkül.
Tervezek S20FE-t venni, de nem tudom mi legyen, mert Exynos-szal nagyon gatya az S20 széria.
Nagyjából 50eFt a különbözet az Exynos és Snapi között. Kicsit sok lenne és nem magyar garival.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1460) maaniac válasza eladogeppc (#1459) üzenetére


maaniac
aktív tag

Szia, igen exynos-os változat ezért is érdeklődöm a snapis SOT után. Én nagyon jó akciót fogtam ki csak sajnos az 5G-s verzióra heteket kellet volna várni, úgy meg nem fért volna bele az akcióba. One UI 2.5, a 3-as talán januárban jön.
Eddig gondom nincs az exynos-al, sebesség rendben, melegedést nem tapasztaltam, akksiból se harapott nagyot, de ezt csak egy napi használat után írom

(#1461) leslien válasza maaniac (#1458) üzenetére


leslien
nagyúr

változó... 6 óra átlag megvan 2 napra... a jó hír ,h remekül működik már az új Gcam is... [link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1462) Bathorypeter válasza novinyul (#1431) üzenetére


Bathorypeter
tag

Köszi a válaszod.Vettem inkább egy Mi10T prot.Sajnos az akkuidő tényleg karcsú.Kár érte mert nagyon szép telefon

(#1463) eladogeppc válasza maaniac (#1460) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nem értem hogy nálam a sima S20 mitől merült.
A sima standby fogyasztás is sok volt amikor nem is használtam a telefont. :(

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1464) samu74 válasza eladogeppc (#1463) üzenetére


samu74
addikt

Standby annyira nem rossz szerintem az FE-n,nálam 3,5 és 5 óra közt alakul az exynos verzióval.

-----------

(#1465) Vyndree válasza leslien (#1461) üzenetére


Vyndree
őstag

Nálam nem indul el a Gcam, erről lenne szó? [link]

(#1466) leslien válasza Vyndree (#1465) üzenetére


leslien
nagyúr

Exynos felejtős sajnos...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1467) Black_Raven válasza samu74 (#1464) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! A Poweramp fogyasztása sztem, nagyon sok. Nekem a Samsung Music 3%-körül szokott lenni BT fülessel 6-8órára. Amúgy teljesen szuper az akksi használata a telónak. Nálam a Snapi is ennyit eszik kb.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1468) samu74 válasza Black_Raven (#1467) üzenetére


samu74
addikt

Az szép. Gyanús egy ideje a poweramp ,de olyan béna a gyári lejátszó...De kipróbálom mert sokallom én is a fogyasztását.

-----------

(#1469) Black_Raven válasza samu74 (#1468) üzenetére


Black_Raven
veterán

A Huawei Music sokkal jobban szólt, de állandóan letiltotta a Google/Samu, a Samsung Music aktív Dolby Atmos+Equaliser Egyéni beállitásával egész jó lesz. Fogyasztása.[kép]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1470) justmemory válasza leslien (#1466) üzenetére


justmemory
senior tag

Kivéve ha innen

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#1471) leslien válasza justmemory (#1470) üzenetére


leslien
nagyúr

most próbáltam S9 re és működik ... bár majd nappal fogom próbálni ,ha lesz egy kis fény...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1472) justmemory válasza leslien (#1471) üzenetére


justmemory
senior tag

Ide töltöttem föl S20FE (összehasonlító) fotókat; a hozzáértők azt mondják, hogy a gyári mellett semmi szükség rá (ZGCAM-re) :DDD

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#1473) leslien válasza justmemory (#1472) üzenetére


leslien
nagyúr

azért van különbség.... IMG az a gcam [link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1474) justmemory válasza leslien (#1473) üzenetére


justmemory
senior tag

Különbség szerintem is van, az éjjeli/éjszakaiban főleg; ott szerintem a gcam részletesebb (legalábbis ami a beltéri, lámpafényes fotókat illeti). Csak a fehéregyensúllyal szokott problémája lenni; zöldes...

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#1475) samu74 válasza Black_Raven (#1469) üzenetére


samu74
addikt

Hát fene tudja. Most kipróbáltam,a samsung music 2ó15 perc alatt 6,7% ,a poweramp 5ó25 perc meg 14,5%.

-----------

(#1476) Dalion válasza samu74 (#1475) üzenetére


Dalion
tag

Sziasztok!
Az mitől lehet, hogy a telon nem működnek a hdr videók, vagyis sdr-ben játsza le őket és nem vált át, továbbá kamerán belül a hdr+ opció is szürke.

(#1477) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !
Vettem egy S20FE Black-et.
Majdne minden rendben lenne, de.... Wifi a megszokott 4 antennás TP-Link router-emmel szarakodik.
SpeedTest.net első futtatás 300/250 ami jó ! Appból kilép, visszalép és már csak 9.8Mbit/sec. És mindaddig ezt csinálja, amíg a telefont újra nem indítom.
Akkor megint első futásra 300/250, aztán a másodiktól az újra mérés megint 9.8Mbit.
Széjjel vet az ideg. Mellette a P10 Lite 190/140-et mér, az iPhone 12 mini szintén 300/250 minden egyes futásra.
Sajnos az összes letöltés lassú is cserébe.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1478) leslien válasza eladogeppc (#1477) üzenetére


leslien
nagyúr

nálam nincs ilyen probléma... 5G verza...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1479) Badboys válasza eladogeppc (#1477) üzenetére


Badboys
őstag

Ugyanez a probléma miatt adtam vissza 2 db A 71 et. Ruter is lett cserélve a probléma maradt. Kihoztam egy FE t 4 G a jelenség továbbra is fennál, de közel sem akkora a probléma mint az A 71 ekkel. Itt a fórumon mondták, hogy ez Samu betegség. Remélem, hogy a 11 es szoftver megoldja ezt a problémát.Az U11 en sohasem tapasztaltam ilyen jellegű hibát. Azért valljuk be szégyen egy jellegű hiba a 21. században. Ez a fajta probléma a korai GSM rendszerre volt jellemző. Végig autóztam a Balaton partján és nem volt jel vagy alig. Most meg a torony itt van 300 m re tőlem és ingadozik a GSM jel.

[ Szerkesztve ]

(#1480) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Megvan mi volt a probléma. Az Exynos nagyon hamar felmelegszik töltőn, így a Wifi sínyli meg. Ha lehül, akkor jó. Csakhogy ez most S20FE betegség csak, vagy a sima S20-ra is jellemző vajon ?

Samfirm egyik verziójával sem tudtam a gyári ROM-ot leszedni, nem ismeri ezt a típust. :F

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1481) Rinocerosz válasza eladogeppc (#1480) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

A frijat próbáltad?

(#1482) eladogeppc válasza Rinocerosz (#1481) üzenetére


eladogeppc
veterán

Micsodát próbáltam ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1483) Rinocerosz válasza eladogeppc (#1482) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

[link]
Lényegében hasonló mint a SamFirm, de újabb. Lehet ezzel nagyobb sikerrel találod meg. Én ezt használom már jó ideje és bejött.
A működéséhez ugyan úgy kell a 2db Microsoft driver, de mivel a samfirm fent van neked ezért gondolom nem kell semmit + ba telepítened.

(#1484) eladogeppc válasza Rinocerosz (#1483) üzenetére


eladogeppc
veterán

Oppá ! Nem is hallottam még erről. Köszike !
Milyen ROM-on vagytok ? Melyiket érdemes letölteni ? Ez valami PHN-es CSC-vel rendelkezik.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1485) Rinocerosz válasza eladogeppc (#1484) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Holland a készülék ha jól tudom.
Szerintem mehet rá a sima XEH(magyar független) csak szerintem majd figyelgetned kell, hogy mikor érkezik a frissítés.

(#1486) eladogeppc válasza Rinocerosz (#1485) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nálatok mennyi a készülék üzemi hőmérséklete ?
Felraktam egy hőmérséklet figyelőt (CPU monitor), nekem soknak tűnik.
Átlagban 37 fokos.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1487) samu74 válasza eladogeppc (#1486) üzenetére


samu74
addikt

Felraktál minden frissítést? Nálam is így alakul ha pl. játszok.Melóhelyen szar a térerő,ott is melegszik.Tilts le minden vackot amit nem használsz,ne tekerjen a háttérben.

-----------

(#1488) eladogeppc válasza samu74 (#1487) üzenetére


eladogeppc
veterán

Egy frissítésem volt csak, a legutolsón vagyok. Nem tiltottam még le semmit.
De kértem egy csere készüléket a Wifi leállások miatt.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1489) samu74 válasza Dalion (#1476) üzenetére


samu74
addikt

A felbontáson változtass ,nálam UHD 30 FPS opcióval van HDR10+. Ha leveszed Full HD felbontásra akkor szürke marad.

-----------

(#1490) sbence4


sbence4
csendes tag

Sziasztok
Mivel tudom átmásolni a képeket redmi 8t-ről .

(#1491) Rinocerosz válasza sbence4 (#1490) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Szerintem a legkönnyebb ha a gépre felmásolod a képeket onnan pedig a az S20-ra.
Esetleg a Google Driveba is felteheted, de nem tudom mennyire lesz hatékony. Nekem néha nem tölt fel mindent.
Ott van a Bluetooth is azzal is küldhetsz ha van időd.

(#1492) m1lan válasza sbence4 (#1490) üzenetére


m1lan
őstag

Smart Switch [link]

Letöltöd mindkét készülékre, és az új telefonon ki tudod majd választani, hogy mit szeretnél átköltöztetni a régiről. WiFin keresztül küldi, ennél gyorsabb megoldás szerintem nincsen.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#1493) sbence4 válasza Rinocerosz (#1491) üzenetére


sbence4
csendes tag

Köszi

(#1494) EduCsernyi


EduCsernyi
újonc

Szegasztok!
Vasárnap óta nyúzom a 4g-s exys változatot. A telefon nagyon korrekt. A kijelző gyönyörű, a hangszóró korrekt. Viszont sehol sem találok opciót arra,hogy a felbontást tudjam változtatni.. Plusz az aksival nem igazán vagyok elégedett... Reggel 4kor fel keltem 100% be érek melózni (nyomkodtam kb 15 percet) -11%.. youtube zárt kijelzőn ment 2 órán át bt fulessel, és alig pár %-ot merült csak. Hihetetlenül gyorsan merül, vagyis úgy érzem. sokkal gyorsabban,mint a két éves p20-am. 60hz-en még nem próbáltam végig egy napot,de akkor is 1400mah-el koverebb az aku.. A beállítások a Huawei után kb kong az ürességtől olyan alap funkciókat hiányolok. A Samsung weboldala szerint támogatja a 25w-os töltést. A telefonban viszont csak a sima gyorstöltést találom. amit írnak a marketingbe, hogy 50% fél óra nalam eddig nem igazán jött be. 50% inkabb 45-50 perc. Mondjuk már egyszer csináltam egy gyári adat visszaállítást,mert fél óra alatt 5%-ot töltött... Valaki használ hozzá eredeti 25w-os Samsung töltőt? Mennyivel gyorsabb, mint a mellé csomagolt 15w-os viccnél? Pluszt azt sem értem,hogy a powebankom és a monitorom is 25w-os töltésre képes, mégis+25-30 perceket ír ki velük, mig a 15w-os gyárival kevesebbet idő. tetszik a telefon,de ez az akkumulátor, és töltése egyenlőre nevetséges:/ :((

(#1495) samu74 válasza EduCsernyi (#1494) üzenetére


samu74
addikt

Nemrég használod, szóval az akksi még optimalizalás alatt van.Amit nem használsz lődd ki,vagy tedd alvóba. Amugy fel fogja ajánlani. A töltő nem valami penge, én az alirol rendeltem 25 wattos(gyári) töltőt hozzá, azzal sokkal gyorsabb.
A gyári töltővel 100 perc ,a 25 wattos töltővel meg olyan 70 perc a 100%.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#1496) Manka76 válasza EduCsernyi (#1494) üzenetére


Manka76
senior tag

Nem mindegy hogy QC vagy PD töltést tud a töltő. Nekem van 45 és 25 wattos Samsung töltőm ami nem jó a Xiaomi 20W vezeték nélküli gyorstöltőjéhez. Vennem kellett egy 27 wattos töltőt amivel simán megy a gyorstöltés.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#1497) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

csak februárban jön az android 11
[link]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1498) novinyul válasza Linkin1994 (#1497) üzenetére


novinyul
veterán

Azért csak sikerült hátra b.szniuk a sorba :((( Kérdés hogy később mi lesz a frissítésekkel.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1499) leslien válasza novinyul (#1498) üzenetére


leslien
nagyúr

itt már megy a béta... [link] akkor miért húzzák még?! :F

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1500) Linkin1994 válasza leslien (#1499) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Lehet hamarabb kiadják én sem értem minek húzzák eddig

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.